Muharrem İnce'den Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur'a çok sert sözler: İspatlayamazsan şerefsizsin!

Muharrem İnce, Türkiye gazetesi yazarlarından Fuat Uğur'un köşesinde yer alan "Muharrem İnce gerçekten de kaçırıldı" başlıklı yazıya sert tepki gösterdi. İnce, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Fuat Uğur denen gazeteci bozuntusu seçim gecesi ile ilgili yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin! Senin gibi alçaklar köşelerinden böyle yalanlarla havladıkça mücadele azmim artacaktır." ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce'den Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur'a çok sert sözler: İspatlayamazsan şerefsizsin!

Daha önce de yaptığı açıklamalarda seçim gecesi kaçırıldığı iddialarını net bir dille yalanlayan İnce, Uğur'a Twitter üzerinden 'ispat' çağrısında bulundu.

İnce, paylaşımında şunları söyledi:

"İSPATLAYAMAZSAN ŞEREFSİZSİN!"

Fuat Uğur denen gazeteci bozuntusu seçim gecesi ile ilgili yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin! Senin gibi alçaklar köşelerinden böyle yalanlarla havladıkça mücadele azmim artacaktır.

ince-den-fuat-ugur-a-tepki-ispatlamazsan-alcaksin-481984-1

İşte Fuat Uğur'un o köşe yazısının ilgili kısmı:

Bu bir şaka değil, kimseyle de dalga geçmiyorum.

Tamamen hakikat.

Sayın Muharrem İnce’nin, ertesi gün düzenlediği basın toplantısında “şizofren” diye nitelediği CHP’li sosyal medya kullanıcılarının dedikleri doğruydu.

Buradan da o hakikati açıklıyorum:

Muharrem İnce kaçırılmış ve susturulmuştu.

O geceyi, gündüzünden itibaren hatırlayalım ve olan biteni anlatalım.

Önce bilinen kısmı:

Muharrem İnce seçim sabahı oyunu Yalova’da kullanmış ve Ankara’ya gelmişti. İnce önce YSK’ya gidip basına beyanat vermiş ve sonra da minibüsüyle oradan ayrılmıştı.

Şimdi bilinmeyen sonrası.

Muharrem İnce ve ekibi YSK’nın ardından yanındaki ekiple birlikte en yakındaki bir otele gidip 8. kattaki süit dairelerinden birine yerleşti. Bu otel kimine göre Kent Otel, kimine göre de Swiss Otel’di.

Oteldeki görünüm şöyleydi. Muharrem İnce televizyonun tam karşısındaki koltukta, ayaklarını uzatmış olarak oturuyor, ekibi ise çevredeki koltuk ve sandalyelere dağılmış olarak kendisine eşlik ediyordu. Yanında eşi, ağabeyi, kız kardeşi, hatta annesi, TBMM Başkan Vekili Yaşar Tüzün, CHP’nin Meclis Grup Başkan Vekili Engin Altay’ın da olduğu söyleniyordu.

Bu arada içkiler ve çerezler gelmiş, sehpaların üzerinde kullanıma hazır hâle getirilmişti.

İnce çok neşeliydi. Seçimin ikinci tura kalacağına kesin gözüyle bakıyordu. Karşılıklı verilen gazlar havada uçuşuyor, kadehler peş peşe havaya kalkıyordu.

Sonuçlar 18.45 itibarıyla açıklanmaya başladığında heyecan tavan yapmıştı. Çünkü o saate kadar kendilerine gelen ilk sonuçlara bakılırsaİnce ikinci tura kalacak gibi görünüyordu. Ancak resmî olarak ilk bir saat içinde gelen oylar moralleri bozdukça bozdu. Erdoğan ile İnce arasında dramatik bir fark vardı ve böyle giderse kapanacak gibi de görünmüyordu.

Sonuçları pür dikkat izleyen, hafiften sinirlenmeye başlayan İnce, yanındaki en sert içkilerden art arda deviriyordu. Adamlarına kızıyor, CHP Genel Başkanı’na, Bülent Tezcan ve ekibine saydırdıkça saydırıyordu. Hiç desteklememişlerdi onu. CHP’nin hazırladığı reklam filmlerinde bile yoktu Muharrem Bey. Haksız sayılmazdı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde durum tam anlamıyla netleşmişti. Muharrem Bey telefonunu sessize almıştı ama bir yandan art arda arayanları görüyordu. Susmuyordu cihazı. Mesaj yağıyordu üstelik. Hiçbirine cevap vermeye niyeti yoktu çünkü öfke içindeydi.

Alınan alkol damarlarındaki hızlı bir dolaşımdan sonra beyin kılcallarında etkisini göstermeye başlamıştı. Muharrem İnce “Kaybettik işte, kaybettik seçimi. Benim oyum arttı, ama CHP’nin hâline bak. Çıkıp konuşacağım” demeye başlamıştı. Yanındakiler, ailesi, ekip ve danışmanları, yardımcıları hep birden “Aman Muharrem Bey, aman abi yapmayın böyle bir şey, şu anda sinirlisiniz ağzınızdan bir laf kaçar, toparlayamayız” diyor ama söz geçiremiyorlardı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 70 yorum
yav bi sus artık bitti seçim. kaybettin çırpınma bu kadar. Böyle olacağını sende biliyordun. Kılıçdaroğlu zaten genel başkan olma diye seni cb adayı gösterdi.Ne yapacağını şaşırdın bi ona bi buna saldırıyon. iyiki cb olamamışsın. öğretmenken de böyle yaptıysan vah vah
cuk oturmuş,havlaya havlaya bitmediler saray köpekleri.
Bu Fuat Uğur denen kiralanmış köpek 1 haftadır yalan ve komplo uydurarak muhalif partilere oy vermiş insanları bölmeye çalışıyor. Muharrem İnce ısrarla "kaçırılma falan yok, böyle palavralara inanmayın" dedikçe Fuat sürekli aynı yalanı gündeme getirip duruyor. Aynı Fuat Uğur YSK'dan 7 üyenin istifa ettiği yalanını da ilk ortaya atan adam. YSK'dan kimse istifa falan etmemişti, haber aynı gün içinde fos çıktı. Bu köpeğe bu millet itibar eder mi? Eder. "Muharrem ince Japonya kaçırılıp aynı gün içinde geri getirildi" diye haber yapılsa yine inanır bu millet.
japonyaya bile gerek yok peynir siyahtır densin anında milyonlar kabul eder irdelemez bile
@omer_hizli_1987 sen fuat beyin yazısını okumadan yorum yapmasaydın keşke, kendini rezil ediyorsun, adam ince kaçırılmış derken kinaye yapıyor, kendi adamları o zom kafayla piyasaya çıkmasın diye izole ettiler diyor, önce kaçırıldı diye asparagas söylenti çıkarıyorsunuz sonra incenin gerçekte düştüğü rezil durum ortaya çıkınca bak adam kaçırılmadım diyor daha ne kurcalıyorsunuz diye sinekten yağ çıkarmaya çalışıyorsunuz
la bi oku!
@mendilli2 kinaye mi yapıyor? yav yemeyin milleti :) kinaye yapıyormuşmuş. iktidarın tuttuğu paralı köpekler bunlar kişileri itibarsızlaştırmak için her türlü taklayı atarlar. sen git bunları alkışla. Buna ihtiyacın var. Bu adamın İnce düşmanlığı yeni değil ki, adanmış gibi sürekli itibarsızlaştırıcı haber yazıyor. yalan iftira hakaret gırla.. Hükumetin yalanlarının borozanlığını yapıyor, sanki millet hükumetin hangi şirketi satıp satmadığını ve vereceğiz deyip 3600 göstergeyi kuşa çevirerek verdiğini bilmiyor. http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/fuat-ugur/602497.aspx
ince nin sinirleri çabuk bozuldu dur daha bir şey görmedin sen 16 yıldır zulmediyorlar erdoğana o senin kadar sertleşmedi aynısını sen yasarsan vay . paşa opoleti söktün, polise sövdün, gazetecileri sıraya dizdin ee diktatörlükmü yapacan seçilirsen
Muharrem bey Alkol alırken bu dedikoduyu yapan i...ler ne yapıyorlardı? Vurduruyorlardı. Hep yaptıkları bu değil mi?
m.ince o zaman o partililerin karşısına neden çıkmadın kemal de yemedi senindfe yemedi bırakın bu lafları ancak abd nin ingilterenin papanın köpekliğini yaparsınız
Bu ne hiddet böyle "barış, huzur, uzlaşma" getirecek kuantumcu ? Bu ara söz sana dayandığı zaman sağdan olsun soldan olsun gazetecilere demediğini bırakmıyorsun ? Bu denli öfke, acaba idda sahipleri haklılar da damarına basıyorlar diye böyle öfkeli mi dedirtiyor. Aynı şeyler sizin medya tarafından sayın Erdoğan ve çevresine yapılırken, "basın özgürdür, istediğini yazar" diyordunuz ???
Daha durun henüz kudurmadı. Daha akp seçmenine hakaret aşağılama evreleri var ve mutlu son siyaset sahnesinden silinme
KOSKOCA MUHARREM İNCE BÖYLE GÜDÜMLÜ KAZTECİ PARÇALARINA CEVAP VERMEMELİ.
@bizedogrugerekli_2017 Nasıllarına cevap vermeli ? Yılmaz Özdil'e de, İsmail Küçükkaya'ya da giydiriyordu onu açık ettiler diye ?
aynı dili konuşmazsan kendini anlatamazsın. oğğğ.
Komplo teorisi yandaş medyada bayağı ayyuka çıkmış! Türkiye'nin haline bak!
maskeni çıkardın Muharrem, işte sen busun hani özgür basın, hani tahammül kızacaksan oynamayalim
Yok içkileri hazırlamış masada cerezler falan. Adam hayal gücünden sallamış. Sanki yanındaymısda kadeh tokuşturuyormuş gibi. Bu kadar da art niyetli ve yalan yazı yazılmaz. Yazık
@hakan27t, ulen adamın o gece ysk da rehin tutulduğundan tutun, karısının çocuklarının tehdit edildiğine kadar provokasyon amaçlı yalanları, bırakın böyle saldırmayı, milleti isyan ettirmek için ışık hızında yayan kerkenezler, şimdi yalan edebiyatı yapıyorsunuz. bekir coşkunlar yılmaz özdiller yalan üstüne yalanı peşpeşe sıralarken alkış tutuyorsunuz da, içki içtiği aşikar bi adamın sofrasını tasvir etmiş bi adamcağız neden zorunuza gidiyor, zaten inceye içki içiyor diye oy veriyorsunuz
@hakan27t Belki içeriden kaynağı sağlamdır. Malum chp.de Muharrem'e gıcık olan çok...
sayın ince iğnenin ucu dokunmaya başlayınca bağırmaya başladı ki ailesine ve kendisine herhangi bir hakaret olmamasına rağmen neden kızıyorsun hani gazeteciler özgürdü demek ki yalanmış soyledikleriniz Allah bizi korudu hayal bile etmek istemiyorum ince başa geçtiği zaman ülkenin halı ne olurdu.
Sana, Erdogana yapilan iftiralarin 5 te 1 i yapilsa demekki silahi alip adamin beynine dayiyacaksin! Eger iddialar yalansa bende hos görmüyorum ama Ince gibi milyonlar kucaklamak iddiasinda olan ve hatta CB adayi olan birisine bu sözler hic yakismiyor, cok agresif. Allah korumus milletimizi :). CHP Basin özgürlügünden yanaymis :)...gülerim buna.
öfke kontrolü yok. siz hiç erdoğanın bu kadar sinirlendiğini ağzından kötü bir söz çıktığını duydunuzmu. lider dediğin karşısındaki seviyesizse bile onun seviyesine inmez. bu akşam kesin kk ile birbirlerine girerler.
Gazeteciye cevap vermiyor.Kısaca o gece otelde değildim diyemiyor.Vur Gitsin.
düne kadar özgür basın diye bağıranda bu adamın kendisi değil. havlayıp hayvsnlık yapan malesef sensin severdim seni ama yazıkk. çık usturuplu anlat adam sansınlar.
boş konulşuyorsun halen .. seni kullandılar. cekil köseye. chp bitmiş türkiyede oyunuzun yüzde 1 i fazlasını alamadınız
yahu git ince.. ince ince git. sna verdigim oy haram olsun.... chp satılmış üyeleri
Boş ver Sn.İnce.Kerameti kendinden menkul satılık ve kiralık kalemleri ciddiye alma.İt ürür de,geç gitsin.
Muharrem İnce; sandıklar kapanır kapanmaz YSK' nın önünde bağıran, provakatif söylemler yapan, 3 saat sonra seçimlerde bir problem yok diyen sen değil miydin? Kendine yapılmasını istemediğini başkasına da yapma. Böyle yapar isen, böyle yaparlar sana. Lider isen ilk önce kendini değiştirceksin. Siyasete farklılık getirmek istiyorsan başkalarını değil kendini değiştir. O zaman farklı olusun
NOOLDU MUHARREM NEDEN BÖYLE SİNİRLİSİN. HAKSIZ OLAN DEVAMLI SİNİRLİ OLUR. SENİN YALANLARIN YANINDA ONUNKİ DEVEDE KULAK...
sende de bişey olmayacak belli. fuar uguru dikkate alıyor. cevap verip polemik yaratıyorsun. böyle utanmaz insanlarla hukuk içinde mücadele şansı sıfırdır. daha bunu bile anlayamamissin
Sayın ince ispatlamassan deyip ardına sayıştırdıkların sanada söylendi zamanında sen neden ispatlamadın...Sende mi öylesin yoksa.
hakaret var! yani İnce yi alkol bağımlısı gibi tanıtıyor, zanna dayanan ithamlar, aşağılama var. sırf bunu yaşamalık için yapıyor, ispatlayamaz, zanna dayalı o zaman şerefsiz değil aynı zamanda satılık ve kiralıktır.
Otel kayıtlarından belli olması lazım.
Bu adama kızabilirsin ama sende kof çıktın.Bu partiden vatandaşı peşinden götürecek bir lider çıkmayacakmı?Vatandaş hala bu hezimetin altında bir oyun var derken sen hemen mağlubiyeti kabul ettin ve doğal olarakta çeşitli söylentiler çıktı.
Sayın İnce!gazetecilere hakaretini kabul etmiyorum.bir fatih portakal,ismail küçükaya,uğur dündar kolay yetişmiyo.yazıklar olsun.
HELAL OLSUN SAYIN İNCE ONLARA BÖYLE YĞKLENDİKÇE GERÇEK OY ORANIN OLAN 52,8 İ HEP TUTARSIN, ÖYLE DEVRİ SABIK FALAN YOK HESAP SORULACAK SUÇ VARSA CİĞERLERİNİ SÖKERİM DEMELİSİN, RTE BU MİLLET İYİ ÇÖZMÜŞ, BU MİLLET BARIŞTAN ANLAMAZ İLLA KUTUPLAŞACAK
fuat ugur ihlas holdıngin maşası patronunu türkiye gazetesi kimin
Bu denli istikrarsızlık üzerinden pirim yapmaya kalkan, iktidarın gücüne güvenerek muhaliflere salvolar sallayan zihniyetten Gazeteci olmaz. Uğur bey önce kendi patronu nerede ve niçin orada yaşıyor. Kaç milletin evladı onlar yüzünden mağdur oldu, onları yazsın. Sonra dışarıya karşı havlasın..
İlk basın toplantında ayrımcılık yaparak TRT emekçilerini oradan kovdun.. Senmi birleştireceksin bu milleti ..iyi ki BAŞKAN seçmemişiz:) İkinci ağzını açtığında ise aynı bölücülük ..emin ol Muharrem bey bölücülüğün partin CHP gibi tescillendi.
sayın ince ben şahsen size inanıyorum. % 52 ciler yaktınız geride kalanları
Gazeteci şizofren bence yada ortalığı karıştırmak için yapıyor kesinlikle ispatlayamaz
Muerrem RTE,i mapusa yıkayacağım, PKK,nin sivil başkanı Demirtaş'ı çıkaracağım dediği için, Gazi ve Şehitlerin Bedduasini almış, Muharrem ve onun gibi Terör sevicileri her iki dünyada Cehennem ateşi ile yanarlar
Sayın ince seçimi kaybedince çok güzel havluyorsun 3 + 4 ittifak yaptınız yine boş bu CHP yi sende kurtaramaz sın sağ sol saldırma bu halk seni yine gömer ya...
Milletten yedugi tokadın acisiyla bes sene susmaz buda
demokrasi aşığı, barışçıl, türkiyeyi kucaklayan huzur adamı halk adamı sayın ince,bırak küfrü hakareti, bu kadar zoruna giden ne, içmiyon da fuat bey iftira mı atıyo, bu kadar zorlamaya gerek yok ki bak ortada günlerdir bir polemik yürüyo, zor bişey değil çık nerde olduğunu söyle, bitsin gitsin
ne oldu seçimde geçti, bu dolar neden düşmüyor, neden her şey düzelme eğilimine bir türlü girmiyor. kandırdılarmı. puhahaha
Diğer Haberler