Muharrem İnce kaçırıldı mı? İnce'nin ispata çağırdığı yazardan olay yanıt

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce kendisi için “Seçim gecesi kendi ekibi tarafından kaçırıldı” iddiasında bulunan Türkiye Gazetesi yazarı Fuat Uğur’a “yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin” demişti. Uğur, İnce’nin sözlerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Muharrem İnce kaçırıldı mı? İnce'nin ispata çağırdığı yazardan olay yanıt

Fuat Uğur yanıtında “Muharrem İnce adlı yalan uzmanı politikacı bozuntusuna hakaretlerini aynen ve misliyle iade ediyorum.” derken, “iddiaları” için de “40 günde 40 yalan söyleyen ve seçim gecesini açıklayamayan İnce’nin o geceki macerasıyla ilgili kaynaklarıma güveniyorum. Onu kendisini destekleyen şizofrenleriyle bırakıyorum.” İfadelerini kullandı.

Uğur, sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:

1-Bana yazımın yayınlanmasından üç gün sonra küfürlerle saldıran Muharrem İnce(Gerçeği inkar etmek için saldırma taktiği) ne kadar tahammülsüz ve faşizan blr zihniyete sahip olduğunu, kendisine ülke teslim edilemeyeceğini ispat etmiştir.

2-Muharrem İnce bu kadar ağzı bozuk ve denge probleminden duçar olmasaydı keşke. Seçim gecesinde neden sırra kadem bastığını açıklayamayan bir adamın gerçek faş edilince böyle çıldırması normal.

3-Muharrem İnce beni ağza alınmayacak küfürler sıraladığı resepsiyon görevlisiyle karıştırmasın. Gereken cevabı alır.

4-Muharrem İnce adlı yalan uzmanı politikacı bozuntusuna hakaretlerini aynen ve misliyle iade ediyorum. 40 günde 40 yalan söyleyen ve seçim gecesini açıklayamayan İnce’nin o geceki macerasıyla ilgili kaynaklarıma güveniyorum.Onu kendisini destekleyen şizofrenleriyle bırakıyorum.

fuat

"İSPATLAYAMAZSAN ŞEREFSİZSİN!"

Seçim gecesi kaçırıldığı iddialarını net bir dille yalanlayan İnce, Uğur'a Twitter üzerinden 'ispat' çağrısında bulunmuş, paylaşımında şunları söylemişti:

Fuat Uğur denen gazeteci bozuntusu seçim gecesi ile ilgili yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin! Senin gibi alçaklar köşelerinden böyle yalanlarla havladıkça mücadele azmim artacaktır.

ince-den-fuat-ugur-a-tepki-ispatlamazsan-alcaksin-481984-1

İşte Fuat Uğur'un o köşe yazısının ilgili kısmı:

Bu bir şaka değil, kimseyle de dalga geçmiyorum.

Tamamen hakikat.

Sayın Muharrem İnce’nin, ertesi gün düzenlediği basın toplantısında “şizofren” diye nitelediği CHP’li sosyal medya kullanıcılarının dedikleri doğruydu.

Buradan da o hakikati açıklıyorum:

Muharrem İnce kaçırılmış ve susturulmuştu.

O geceyi, gündüzünden itibaren hatırlayalım ve olan biteni anlatalım.

Önce bilinen kısmı:

Muharrem İnce seçim sabahı oyunu Yalova’da kullanmış ve Ankara’ya gelmişti. İnce önce YSK’ya gidip basına beyanat vermiş ve sonra da minibüsüyle oradan ayrılmıştı.

Şimdi bilinmeyen sonrası.

Muharrem İnce ve ekibi YSK’nın ardından yanındaki ekiple birlikte en yakındaki bir otele gidip 8. kattaki süit dairelerinden birine yerleşti. Bu otel kimine göre Kent Otel, kimine göre de Swiss Otel’di.

Oteldeki görünüm şöyleydi. Muharrem İnce televizyonun tam karşısındaki koltukta, ayaklarını uzatmış olarak oturuyor, ekibi ise çevredeki koltuk ve sandalyelere dağılmış olarak kendisine eşlik ediyordu. Yanında eşi, ağabeyi, kız kardeşi, hatta annesi, TBMM Başkan Vekili Yaşar Tüzün, CHP’nin Meclis Grup Başkan Vekili Engin Altay’ın da olduğu söyleniyordu.

Bu arada içkiler ve çerezler gelmiş, sehpaların üzerinde kullanıma hazır hâle getirilmişti.

İnce çok neşeliydi. Seçimin ikinci tura kalacağına kesin gözüyle bakıyordu. Karşılıklı verilen gazlar havada uçuşuyor, kadehler peş peşe havaya kalkıyordu.

Sonuçlar 18.45 itibarıyla açıklanmaya başladığında heyecan tavan yapmıştı. Çünkü o saate kadar kendilerine gelen ilk sonuçlara bakılırsaİnce ikinci tura kalacak gibi görünüyordu. Ancak resmî olarak ilk bir saat içinde gelen oylar moralleri bozdukça bozdu. Erdoğan ile İnce arasında dramatik bir fark vardı ve böyle giderse kapanacak gibi de görünmüyordu.

Sonuçları pür dikkat izleyen, hafiften sinirlenmeye başlayan İnce, yanındaki en sert içkilerden art arda deviriyordu. Adamlarına kızıyor, CHP Genel Başkanı’na, Bülent Tezcan ve ekibine saydırdıkça saydırıyordu. Hiç desteklememişlerdi onu. CHP’nin hazırladığı reklam filmlerinde bile yoktu Muharrem Bey. Haksız sayılmazdı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde durum tam anlamıyla netleşmişti. Muharrem Bey telefonunu sessize almıştı ama bir yandan art arda arayanları görüyordu. Susmuyordu cihazı. Mesaj yağıyordu üstelik. Hiçbirine cevap vermeye niyeti yoktu çünkü öfke içindeydi.

Alınan alkol damarlarındaki hızlı bir dolaşımdan sonra beyin kılcallarında etkisini göstermeye başlamıştı. Muharrem İnce “Kaybettik işte, kaybettik seçimi. Benim oyum arttı, ama CHP’nin hâline bak. Çıkıp konuşacağım” demeye başlamıştı. Yanındakiler, ailesi, ekip ve danışmanları, yardımcıları hep birden “Aman Muharrem Bey, aman abi yapmayın böyle bir şey, şu anda sinirlisiniz ağzınızdan bir laf kaçar, toparlayamayız” diyor ama söz geçiremiyorlardı.

Okuyucu Yorumları 46 yorum
Bir sürü maval okumuşsun Fuat ama sen yine hiçbir şey kanıt yok ortada,olan biteni anlatmışsın,nerede kaçırılma.Yandaş medya gazetecesi ne olacak,sizlere kimse inanmıyor artık.
Adam ortadan kayboluyor şizofren oluyoruz, gazeteci ile kavga ediyor yine bizi şizofren ilan ediyorlar, var bi şeyler var, ama tek iyi bildiğim şizofren olmadığımdır. Akp bu yazıya sevinmesin sizin yüzünüzden bu durumlara geldik.
Ulkedeki hırsızlığı, arsızlığı görmeyen gazeteci bozuntulari.. Tarih sizleri lanetle anacaktır..
ULAN YANDAŞ YALAKA GAZETECİ TAHAMMÜLSÜZ VE FAŞİZAN ZİHNİYETE SAHİP OLAN SİZLERSİNİZ BİRİLERİNİN KÜFÜRLERİ HAVADA UÇUŞURKEN ERKEK OLUP YAZSAYDINYA SAYIN İNCE BU YALAKA GAZETECİLERİN OYUNUNA GELME CEVAP VERİRKEN ELLERİNE SANA KARŞI KULLANACAK KOZ VERME MEDYA AYAĞI SANA KARŞI HAMLE YAPMIŞ DURUMDA DÜŞME OYUNLARINA.
bir öğrenmişsiniz ispatla ispatla sen ispatla madem nerdeydin kardeşim
SANA NE ....
@asarpdag yoo sanane demeye hakı yok kimsenin cünkü ortya ilk kacırılma eşini rehin aldılar lafını chp liler attı.ve bu ülkenin vatandaşı olarak bilmek hakımız nerde ne yapıyordu sayın ince.
Adam haklı 15 seçim kaybedipte şizofren olmamak mümkün değil. Erdoğana alternatif diye karşınıza çıkarılan adam bu işte...
Havuz medyası= çamur medyası=yalan ve iftira makinası
İNSANI ZORLA ÇİLEDEN ÇIKARTMAYA ÇALIŞMAK, BU OLSA GEREK...
Filimlere konu olacak bir kurgu, eeeee başka başka ulan konuga bahis olan dümbelek biri değil
KİM NE DERSE DESİN ŞAHİBELİ BİR GECE GEÇİRDİ SEÇMENLER BİLGİDEN HABERDEN YOKSUN HALENDE BİLMEDİKLERİMİZİN OLDUGUNU DÜŞÜNÜYORUM BİZLERİN. BU GİDİŞLE ORTALIK DAHADA KIZIŞACAK GİBİ.
namustan şereften bahseden mıarrem ve zihniyeti sen ve zihniyetin hangi iddialarınızı ispat edebildiniz dinime küfreden müslüman olsa bari mıarrem sen ve zihniyetin her zaman ve her yerde kaybedeceksiniz bunu en az birmilyon defa dedim hala anlamadınız akıllanmadınız önemli değil siz böyle devan edin
Pkk yı hendeklere gömen Komutana"---apoletlerini sokecem"diyen Kolpacibasi; gordunmu Millet senin gibilerin dişlerini söküp avucuna doldurur işte böyle Sen Chp de Kemal tarafından zaman zaman Atatürk culerin gazını almak icin kullanılan bi aparatsin sadece Kurultayin ardından Krmslin parçalarına dolanip"az önce Rakibimdiniz simdi Genelbaskanimsiniz, , Emredin Yapayım" demiş olmanda bunun ispatidir Sen Kemale alternatif falan degilsin git davarlarini oyala biraz daha yalandan
Birde içkiyi özellikle bastıra bastıra yazmış, ;) Bastıra bastıra yalanı talanı adaletsizlikleri de yazsanız. O zaman anlayacam gazeteci olduğunu..
muharrem incenin seçim gecesi bana felekten bir gece filmini hatırlattı ne olduğunu kimse bilmiyor hatırlamıyor :)
adam kacırılmadım diyor...kaçırıldın diyenlerin amacı ney ?...amaç ya hükumete saldırmak yada muharrem inceyi hırpalamak başkada bir amaçları olduğunu düşünmüyorum lütfen herkes işine baksın yazıktır bu ülkeye iki sonuçtada bu ülke zarar görecek
''Şizofren destekleyenler'' dediğin bu ülkede yaşayan üç kişiden biri sayın uğur. Kendine gel.
Vaayyy Fuat Avni?...... en ince ayrıntısına kadar yazmışsın, ne o ismini duyurup prim yapmak için Fuat Avni liğe mi soyundun, terbiyesiz herif...
ıspatlayamazsan şerefsizsin demiş. küfür diye alındığına göre ıspatlayamayacak.
sözde kimilerinin cumhurbaşkanı adayıydı vah vahh vaaaahhh rahmetli sakıp sabancı aklıma geldi
uğur sen yalancisin
adam seçimi kaybetti vekilligi gitti catacak yer arıyor seni perişan eden kk ona cat gazeteci görevini yapıyor hani basın özgürdü ne oldu bu sözleri reis söyleseydi bazı yırtıklar diktatör diye bir yerlerini yırtana kadar progran üstüne program yaparlardı adam iseniz şimdi konuşun basına sahip çıkın
muharremde meralde (ı merale oy verdım )muhalefet değil lider mider olamazlar benım gözümde erdoğan bunların yanında liderr daha çok olurr iyiki bunlara kalmamişiz
Amma taktınız be, Türkiyenin sorunu bumu, sizene nerdeyse nerde,
Fuat efendi sen o yazdıklarının onda birini RTE için yazmayı denesene.. kim faşizan anlaşılır o zaman..
@hilalyil, senin ince hocan da sıkıştığı yerde onu erdoğana sorun diyordu, sizde kıvırma durumlarında böyle söylemek genetik sanırım
kurtlar vadisini çok seyretmişsin okuduğum anladığım güzel zatın elinde içki bardağı mezeleri demek ya orda berabar bulundun yada güzel bir senaryo yazmışsın iyi ki ince chp var ne yapacaklardı bu gazeteci kısmı yazacak en iyi konu onlar
Uğur bey bu nasıl yazı.Nasış cümleler.Yakışıklı olmamaıi.Hakaretler var.havlamak falan nedir bunlar.yazık ne hallere düştü güzel ülkem.
AKP nin gizli ortağı Kemal Kılıçdaroğlu Muharrem İnce yi yıpratma çabalarından vazgeç. Halk olarak gelir yerlerde sürükleriz seni
Muharrem İnce nin bir kez daha doğru adres olduğunu gördüm. Tüm yandaş medya CHP yi bıraktı ona saldırıyor.
@letoon09, ben sadece küfürbaz, agresif, saldırgan bi adam görüyorum, ayrıca sözcü gazetesi ve yazarları yani sizin yandaş medyanız da saldırıyor, sesin onlara niye çıkmıyor acaba.yılmaz özdil gibiler gazeteci sayılıyor kıçları yalanıyor da iktidarla ilgili hoş yazı yazanlar neden yandaş diye yaftalanıyor o ayrı mevzu
burada şizofren dolmuş,fuat haklı sizofrenler dağilın bakalim
onu bunu bilmem Muharrem İnce nin attığı yalanlara bir kısım vatandaş nasıl inanıyordu hayret konuşmalarının hiç birinde mantık yoktu sallama konusma.
@tipmedikal yapamayacağı sallama konuşmalarına bir kaç tane örnek versen biz de sana inanırdık, mantıksız olmaz dediklerini akp uyguluyor.
Ya muharrem beyyyy seçim gecesi nerdeydin.Yurttaşlar ysk önünde nöbet tutuyordu.Bekliyoıuz.
FUAT MISIN,FUAT AVNİ MİSİN,NESİN???NİCE YAZARLAR GÖRDÜK BİZ ( NASUHİ GİBİ ) TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAYAN, YAZDIĞI KİTABI REDDEDEN!!! YAPTIKLARINI İSPATLAYAMAYAN! TOPUNUZU ALLAH'A HAVALE EDİYORUM? İLAHİ ADALETTEN KAÇIŞINIZ YOK!!!
lidere açlar adama açlar, her geleni adam zannediyorlar :) Chp' nin başına çay kaşığı koysan medet umuyorlar :) DÜMENCİ MUAAAARRREMMM
hani demokrasi ve basına özgürlük. Allahtan seçilmemiş yoksa her birimiz küfürlerinden nasibimizi alırdık alimallah.
Hadi ordan Uğur zerzeklik yapma... Sen kimsin ki..? Muharrem Ülkede %31 oy almış bir siyasetçi... Yalakalık yapacaksan başka kapıya... Muharrem senin için doğru söylemiş.
Sarayın klozetini yalamaktan doymadınızmı? Birazda gazetecilik yapsanız?
Fuat abi yanıyosun.Ünlü olmaya mı çalışıyorsun .
Oh ne ala... Hemen yıpratma operasyonu başlamış. Rakibin itibarını zedele, sandıktan, rekabetten düşür. Biz de anlamıyoruz yandaşları.
istismarmı var yoksa
tugyanedo sahte chpli ak troller attı ortaya bu iddaaları
Diğer Haberler