Nazif Okumuş'tan ülkücü camiayı karıştıracak açıklama: FETÖ'nün elini öpenler MHP'de milletvekili yapıldı

21. Dönem MHP Milletvekili Nazif Okumuş, 24 Haziran seçimlerine günler kala katıldığı canlı yayında gündem yaratacak sözler sarf etti...

  1. Dönem MHP Milletvekili Nazif Okumuş, çok tartışılacak sözler sarf etti.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın konuğu olan Okumuş, ülkücülerin Erdoğan'a oy vermeyeceğini söyleyerek, "FETÖ'nün elini öpenler MHP'de milletvekili yapıldı" dedi.

"CEVABI ÇOK NET SOKAK VERİYOR"

MHP'de Genel Başkan Yardımcılığı da yapmış olan eski milletvekili Nazif Okumuş ayrıca, ülkücülerin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy vermeyeceğini söyledi.

Okumuş, "Ülkücülerin, Recep Tayyip Erdoğan'a ve onun başında bulunduğu Ak Parti'ye oy vereceğini düşünmek mümkün değil. Cevabı çok net sokak veriyor, İYİ Parti'nin ne kadar büyük bir heyecanla kurulduğunu, İYİ Parti'nin toplumsal karşılığının nereye ulaştığını hepimiz görüyoruz. İYİ Parti bünyesinde resmi olarak yer alan geçmişte MHP'de mücadele vermiş, Ülkü Ocakları'nda sorumluluk taşımış insanların çokuluğunu hepimiz çıplak gözle görebiliyoruz. Ülkücülerin MHP üzerinden Ak Parti'ye destekleri devam etseydi böyle herkesin dikkatini çekebilecek kadar yansımış bir irade söz konusu olmazdı" dedi.

Okumuş ayrıca, MHP'de FETÖ'nün elini öpenlerin milletvekilliği yaptığını söyleyerek, "Biz 40 kişiyiz, birbirimizi biliriz" ifadesini kullandı. Okumuş, FETÖ'nün elini öpen MHP'lilerin, Bahçeli'li yıllarda milletvekili yapıldığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Siz HDP ile kol kola olan CHP'den 15 vekili kiralayıp ortaklık açıklarken utanmıyor musunuz? Siz nasıl oluyorda CHP-HDP ile ortak olup ülkücülerden oy istiyorsunuz?
Fetoya her istediğini verenler kozmik odadaki bilgileri cia veren TÜRK ordusuna ERGENEKON BALYOZ kumpaslarini kuran TÜRKLÜK düşmanı PAPA çocuğu baş fetoculara baston olan zurriyetsiz hesap sormazsam namerdim diyordu.. işte bu yüzden IYI partiyi desteklemek vatan borcudur diyoruz
Bahçeli Türk siyasi hayatının yüz karası bir yaratık.
kendiside orada vekillik yapmış o kimin neresini öptü acaba ? bir daha listeye konulmadı diye ağlamaya gerek yok. dik durun biraz dikkk
Eyy bahçeci Hani bütün ülkücü kardeşlerime hayvan iması yapıp, bahçecinin ağzından salyalar akıyor, kimse bizim karşımıza TÜRK lükle çıkmasın biz her türlü miiliyetciğili ayaklar altına almış bir iktidarız, bunlar fatihayı bile bilmezler, öcalan barış ve özgürlük savaşcısıdır esas terörist TÜRKİYE cumhuriyetidir diyen kokar şalvarlı hain şivan teröristine hoşgeldin deyip d.bakırda misafir eden ,senden olsa olsa ancak kafatası milliyetçisi olur, diyene bir sözün vardı..! ÜÇ HİLALİN ALTINDA KENDİSİNE VE EMELLERİNE ASLA YER YOKTUR OLMAYACAKTIR demiştin..!
Bugün dünya Türkçülük günü ey Bahçeli Rahmetli Alparslan Türkeş hayatta olsaydı ben her türlü milleyetçiliği ayaklar altına aldım diyen adamla asla yan yana gelmez, kendi partisini satmazdı.
BİRAZ SABIR..HERKES FALCI OLDU
Diğer Haberler