Nevşin Mengü dönemedi, tweeti sildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD ziyaretine yönelik yorumları yüzünden hedef olduğu ileri sürülen ve ekrandan uzaklaştırılan CNN Türk'ün haber sunucusu Nevşin Mengü'nün bu akşam ekrana dönmesi bekleniyordu. Ancak beklenen dönüş olmadı ve ana haber bültenini yine Başak Şengül sundu.

Nevşin Mengü dönemedi, tweeti sildi

CNN Türk’te canlı yayında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD Başkanı Donald Trump'la yaptığı görüşmeyi değerlendiren Nevşin Mengü, görüşmesinin kısa sürmesiyle ilgili “Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump'ı Türkiye'ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti” ifadesini kullanmıştı.

Mengü'nün bu ifadelerinin AK Partide'de rahatsızlık yarattığı ve CNN Türk yönetiminin ünlü spikere yayına çıkmayacağını tebliğ ettiği iddia edildi.

TWEETİ SİLDİ

Bu iddialar çeşitli haber sitelerinde yer aldıktan sonra Nevşin Mengü'nün sosyal medya hesabından yaptığı “Dönücem :) yakında görüşürüz” paylaşımı dikkat çekmişti.

Konuyla ilgili CNN Türk’te ana haberi sunan Saynur Tezel, pazartesi günü sunumunu bitirdikten sonra “Yarın Nevşin Mengü ile ana haberi izleyebilirsiniz” demişti. Ancak bu akşam Nevşin Mengü CNN Türk’teki ana haber bültenine çıkmadı. Ana haber bültenini yine Başak Şengül sundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
korku cumhuriyeti, hastanelere bakiyosun agzina kadar kanser hastasi dolu. insanlarin yedikleri ictikleri hep yapay ilacli, kazanclari az yasamiyorlar ki nefes almayi yasamak saniyorlar. devamli sinir stres icinde halk. Tarim bitik hayvancılık bitik sosyal hayat bitik ama bunlari soyleyince vurun abaliya.
CNN'nin kırmızı fularlı teröristin öldürülmesini nasıl masum, nasıl sıradan ve yas içerisinde haber yaptığını gördük. Bu kepaze kanalın yayın yapması bile ihanettir bu ülkeye.
@adms tabii,ne demek yani..! millet koyun gibihiç bir şeyi duymasın, görmesin ve bilmesin ki bu korku tünelinin sonunu "cennet" zannetsin, di mi geri zekalı..
@adms aynı kanal Cumhurbaşkanının konuşmasını 15 temmuz gecesi tek başına yayınlamadı mı ? Yayınlamasaydı ne olurdu ? kim sokağa çıkardı ?
Nevşin mengünün demek istediği kral cıplak
Sağolsun kadınlarımız adamlığı öğretiyor bu millete.Atatürkçü Türk kadınlarını susturamayacaksınız.
Nenşin Mengü yalan bir şey söylemedi doğrusunu kendi tarzıyla söyledi, oysa bu kulaklar devletin en üst kademelerinden neler duydu kimseden tepki yok. CNN TÜRK i protesto ediyorum NEVŞİN MENGÜ geri dönmeli
@zorba3467 spiker siyaset yapmamalı. Mengü yapmak istiyorsa, babası CHP.li Şahin Mengünün yanına.
@elincmustafa2010 HADDİNİ BİL SOYTARILIK ETME ,KÜÇÜCÜK BEYNİNLE AK LININ ERMEDİĞİ İŞLERE BURNUNU SOKMA CAHİL HERİF
" Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. " ama ne yazıkki bizim ülkemizde bazılarına ağzını açan ya hayin oluyor ya işsiz kalıyor yada vatan hayini denilip vatansız bırakılıyor.
şımarık spikerlerin hepsi kovulsun şu stardakide kovulsun...
Nevşin hanım haksızlığa uğramıştır, Allah zalimleri er geç helak eder..
korkmayın eyyyy vatandaş korku cumhuriyeti yaratmaya çalışıyorlar...herkesi işinden kova kova en sonunda ben genelkurmay başkanı olucam
Hele bı çıksın da görelim .CNN müdürü fetoden girmez mı içeri?herkes korkuyor korku toplumu olduk artık.korku nedir siz bilir misjniz?insanın en zayıf noktasi.toplumu kemiren bir virustur
@freestar83 Yoo kardeş ben mutluyum bu hükümetle bana zararı olsa bile önemli değil. Bu ülke için çatır çatır çalışıyorlar. Sıkıntısı olan insan önce aynaya baksın. Ben bu ülke için ne yaptım neyim desin ne hak ediyorum desin. Adanlar çatır çatır ülke için çalışıyor. Komşu kalmamışmış varda ne halta yarıyordu. Salak salak konuşup durmayın el etek öperdi chp başta olsaydı. Ülke çoktan devredilmişti adi ülkelere peşkeş halimde. Ne var işine mi gidemiyorsun yollar mı bozuk maaşını mı alamıyorsun okula mı gidemiyorsun. Öteki ülkeler çok mu iyi Akp den önce bu ülke süper kalkınmışmıydı ? Nedir?
Yalan söylememiş bari.
doğruyu söyledi köyden kovuldu kadın bu ülkede yalancı yalaka hırsız din tüccarı olursa bir numarasın dürüstsen bittin demektir
NEVŞİN HANIM SEN ZATEN BÖYLE KİŞİLİKSİZ YAYINCILIK ANLAYIŞININ OLDUĞU BİR KA NALA FAZLA GELİRSİN.BIRAK BU SATILIK SOYTARILARI NE HALLERİ VARSA GÖRSÜN LER.
gezici siyonist kanallar kuyruğunu topladı bu ülkedede şöfer nevşinde ayık konuşacak.
Yetmeeeez elli de değnek vurula..!
BU YÜZDEN CNN İ İZLEMİYORUM.ARTIK ONURLU DURMANIN ZAMANI.
korku cumhutiyetinden bahseden lavuklar akp hükümeti gelmeden önce nerede yasiyordunuz Uganda Cumhuriyet indemi. işinize zihniyeti nize uymayınca adaletten bahseder olmuşsunuz.
Bunlara göre herkes yalaka yandaş olmak zorunda tıpkı kendileri gibi , yok öyle birşey.
ülke akp ve Tayyip Erdoğan'ı sevmeyene hayat şansı olmayan bir ülke haline geldi nereye gidiyoruz ey millet.
Doğan Gurubu uydu oldu.
Doğruları da söylemeyecekse neden muhabirlik spikerlik yapsın ki. Bir zamanlar Reha Muhtar vardı. Haber sunarken bin mislini söylerdi ekranlarda. Şimdi A haber de ne varsa diğer ekranlarda aynı tip haberler aynı tarz spikerler.
AKP liler hala masal alemindeler kadının haklı olduğu ortaya çıkmadımı eğer ABD o görüşmeden sonra ypg ye silah yollamışsa o görüşmede söylenenler Trump un pek umrunda olmamış demek ki yani yine kadın doğruyu sezmiş ne yani yalan söyleyip şak şaklayınca yalan doğrumu oluyor AKP liler kızmışmış kızacaklarına neden bu oluyor diye düşünmeliler bence sonuçta bu bölgede düşündüğümüz gibi gelişirse olaylar kaybeden ülkemiz olacak ABD değil ABD istediğini yapamasa dahi allem edecek gallem edecek Türkiye ila ilişkisine devam edecek
Diğer Haberler