Nevşin Mengü'den, ünlülere 'namaz' tepkisi

Sunucu Nevşin Mengü sosyal medya hesabından isim vermeden Acun Ilıcalı'nın sevgilisi ve aynı zamanda sosyal medyada çokça tanınan Şeyma Subaşı'ya üstü kapalı bir biçimde tepki gösterdi. Mengü, Twitter hesabına, "Magazin figürlerinin verdikleri röportajlarda namaz niyaz göndermesiyle hükümete selam çakması kusura bakmayın ama sakil duruyor" yazdı. Subaşı Hürriyet'e verdiği röportajda 'Evet. Gece yatakta çok ağladım. Namaz kılarken çok ağladım" ifadelerini kullanmıştı.

Nevşin Mengü'den, ünlülere 'namaz' tepkisi

Geçtiğimiz günlerde CNN Türk'ten ayrılan ünlü sunucu Nevşin Mengü, açıklamalarında 'namaz' vurgusu yapan ünlülere sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olan Şeyma Subaşı'nın Hürriyet gazetesine verdiği röportajdan sonra, Mengü'nün hesabından tweet atması, tepkisinin Subaşı'ya olduğu yorumlarını da beraberinde getirdi.

Nevşin Mengü, Hürriyet'e verdiği röportajda "Evet. Gece yatakta çok ağladım. Namaz kılarken çok ağladım. Şu an tabii bu sosyallikte kılamıyorum. Allah affetsin diyelim, içimizi biliyor" diyen Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olan ve sosyal medyada da pekçok takipçisi olan Şeyma Subaşı'ya isim vermeden tepki gösterdi.

Mengü, konuyla ilgili Twitter hesabından, "Magazin figürlerinin verdikleri röportajlarda namaz niyaz göndermesiyle hükümete selam çakması kusura bakmayın ama sakil duruyor" ifadelerini yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 76 yorum
Sen chp ye hdp ye selam yollayınca sakil durmuyor da onlar namaz deyince neden keyfin kaçıyor
şeytan namazdan ve ezandan rahatsız olur bunlarda aynı
Önce haberi okusaydın. Gerçi sizde sorgusuz biat vardı di mi?
@l_furkan_l ADAM GAYET NORMAL DÜZGÜN SEVİYELİ VE AKIL DOLU BİR YORUM YAZMIŞ SEN BUNUN NESİNDEN RAHATSIZ OLDUN AHLAKSIZ YARATIK PİSLİK CANLI SORGUSUZ BİAT NE DEMEK ?? SENİN ZEKA SEVİYEN DEMEKKİ BÖYLE BASİT BİR AÇIKLAMAYI BİLE ANLAMAYA YETMİYORSA YAZIK SANA EZİKLİĞİNDE BU KADARINA PESS
@ysf.44 o kadar malsın ki mallığını tarif edecek Türkçe kelime yok
Görün din ne hale geldi işi düşen sömürmeye çalışıyor. Sosyallikten kılamadım nedir ya
kadın haklı din araç değil amaçtır kime ne senin ruh halinden.
Gösteriş,şekilcilik, riya almış başını rekora doymuyor,ye kürküm ye, Allah, ibadetimizi yanlızca A llah rızasını kazanmak için yapmamızı nasibetsin
kadın haklı artık insanlar dini kullanmaya başladı
@aslan_mustafa_1986 artık derken? Osmanlı'dan beri din yönetici kesim tarafından halkı hizada tutmak için kullanılmaktadır. Diyanetin bütçesi niye bu kadar büyük zannediyorsun?
bu kadının içi fesat
Nevşin Mengüyü zerre miktar sevmem..lakin kadın haklı..hem de sonuna kadar...
Cok dogru devrin ozeti
Sen namaz kılsan ne oluuuur kılmasan ne olur. Boşver kılma dudaklarını uzatıp uzatıp resim çektir.
NAMAZ KILIYORMUŞ AMA HER TÜRLÜ PİSLİĞİ YAPIYOR REZİLL....
Bu laik kesime din namaz Dan bahsetmiyicen cin çarmışa dönüyorlar bunlara hainlik nasıl yapılır pkk nasıl destek olunur fetö için nasıl yürünür haçlıyı nasıl üşaklık yapılır bunları anlatırsan sesleri çıkmaz
Nevşin MENGÜ doğru söylüyor. Zaten doğruları söylediği için KÖY'den kovuldu. Gün yalakaların günü.
eee başta ki baş din satıcısı olunca devir de böyle oluyooo
nevşin ne iş yapıyorsun ??? işsiz kalınca ne ne diyeceğini şaşırtmış ?????? ?'?
pazara gitseler patlıcanın kartını bilmezler sorsan İSLAMIN şartını bilmezler dinci partiye YALAKALIK YAPARLAR
Doğru söze ne denir ki. Elhamdulliah müslümanım ama islamiyeti kişisel çıkarlara kullanılmamalı. Nurşin hanımı seversin sevmezsin ama doğruyu söylemiş. Gerçi bu aralar doğru söyleyeni 9 köyden değil kovmayı devlet haini ilan ediyorlar. Allah sonumuzu hayır etsin.
ACUNUN METRESİ NAMAZ KILIYORMUŞŞ... SEN NAMAZ KILSAN NE OLUR HER YANINDAN ŞEYTANLIK AKIYORR..
Sakil değil saçmasapan...SALAKÇA...
EVET, TESPITLERINIZ YERINDE !!! BU MAGAZINDE VB DE KI YALAKALAR IKYIDARA YAKIN OLMAK ICIN BU TIP YORUM YAPMAKTALAR !!!
solcu degıl mı dıkkate almaya degmez, kuyruk acısını bılıyorsunuz
@aydnmurat solcular ne yapti sana ? ismin aydin ama kalbin aklin fikrin karanlik.
ONLAR HERŞEYDEN MUAAF KAYIĞINI YÜZDÜREN KAPTANIM DİYOR?????????????????????
Subaşının böyle konuşması Mengü yü niye rahatsız ediyorki seversin sevmessin ayrı konu neden onun konuya salça olmasınımı gerektiriyor hükümetten ihalemi alacakmış yada Ak partiden adaymı olacakmış kendisine Erdoğan hakkında atıp tuttuğunda Abd gezisini hafife aldığında tepki gösterildiğinde de bozulmayacak. Kaldıki Her kezin inancı kendine.Kendiside kiliseden bahsedebilir.Birileri bir şeymi diyecek sanki.Kaldıki Türkiyede Laiklik var diye Namaz kılarken demesi kanunlara aykırımı.
DİN DÜNYANIN EN ÇOK VE EN İYİ KAZANDIRAN TİCARETİDİR.
@savasmarket din uğruna dünyada tek savaş tek çatışma da olmamıştır diye eklesene
20li yaslarinda baban yasindaki adamla yatip kalkiyorsun sirf para icin. bari namazi dini alet etme. git para icin bunakla yatmaya adamin gönlünu eglendirmeye devam et.
nevşin mengü delikanlının hasıdır..tüm türkiyenin bir adamın g.tünü yaladığı sırada ne düşünüyorsa söylemiştir..tarihe hırsız yancısı bir köpek olarak değil onurlu bir insan olarak geçti bile...diğer köpekler gelip geçici onurlular kalıcıdır..birilerinin g.tünün kılı olmaktır kötü olan...
cok haklı namazı gosterış için kılan günahkardır
bu kadın dunyanın en salaklarından biri kesın tahtalarından bırı eksık
hahaha seyma subaşı ve namaz!! papa ve namaz deseler inandirici olabilir ;) akp senin namaz kilip kilmadigina bakmaz ayrica paran olup olmadigina bakar net...
Böyle anlatırsan o kıldığın namazlar zaten kabul olmaz.Allahla kul arasındaki şeydir ibadet.
kuş beyinli,alemin namazından niyazından hükümetle nasıl bir bağ kurduysa.
hayatında 1 rekat namaz kıldı mı acaba ahlak yoksunu evli erkek kapatması utanmasıda yok
@mertol60 yorumuna yüzde yüz katılıyorum, mertolmaya vurgu yapan muhterem arkadaşım, bu tiplerin son çırpınışlarıdır bu, atıl duruma düşmenin hezeyanıdır bu, çok yakında halk tv.de yerini alır
ilk defa mengüye hak veriyorum. namazi kendini aklamak için kullanan bir sahis var karsimizda. namaz kelimesi bile üzerine hic yakismamis. sen kari kocayi birbirinden ayirdin seyma. seytan gibi aralarina girdin. srn namaz kilsan ne yazar.
en güzel ticaret din iman tüccarlıgı bu dönem kim iyi satarsa dini imanı parayı vurur
bunlarda saraylının cinconları işte
Her türlü haltı ye donra namaz kıldım hacı oldum falan filan... Bana ne senin namazından ibadetinden...
uav bu kadina da hakli diyorsaniz yav hehe bir seyleri elestirmek icin elestirmek bi olsa gerek
Oruç tutmasını da bilen az Namaz kılmasını da. Bu mukaddes işleri ayağa düşürenler düşürdüğünü sanır ancak. Onu eleştiren Spiker sanki dersin ulema. Sana ne ! Hangi hakla insanların yaptıklarının talipçisi oluyorsunuz. İsteyen istediği gibi yaşasın Ahirette hesabı hepimiz tek tek verceğiz. O nedenle keyfine baksın herkes araştırmadan inandığı gibi yaşasın. Takdir Allah ın. Din adamları bile birbirine giriyor öğrenememişler de siz mi biliyorsunuz. Kime yakın olursa da olur sana mı soracaklardı ! Ayıp ayıp işinize bakın başka ayıpları araştırmayın kendinizinki ile ilgilenin bitmez zaten :))
bu seçimlerde oyum hdp-pkk ya diye açıklama yapan kadın değilmiydi.
önce ahlak sonra din بعد أول الأخلاق الدينية. birine sormuşlar ahlaksız bir müslümanamı güvenirsin yoksa ahlaklı bir başka dinden mensup olanamı güvenirsin sizce cevap
@speady31 dini menfaati için kullanan lara söylesenizde anlamazlar.onlar menfaat tanrısına taparlar.her an bunu vurgulamalıyız.çok doğru. ÖNCE AHLÂK!...
kısacası demiş ki; bunlar reklam kokan hareketler. ibadeti yap ama magazinsel değil, ruhsal duygusal yap. ama nerdee. bırakın bu işleri din sömürücüleri!
Diğer Haberler