Not Defteri Yeni Bölüm İzle - Not Defteri izle (Dizi İzle)

Not Defteri, fox tv'de yeni bir diziyi ekranlarına getirmeye başladı. Not Defteri isimli okul dizisi 2.bölümüyle yayınlandı.

Son güncelleme: 4 Nisan 2014 14:53
Not Defteri Yeni Bölüm İzle - Not Defteri izle (Dizi İzle)

, Fox TV'de yeni bir diziyi ekranlarına getirmeye başladı. Not Defteri isimli okul dizisi 2.bölümüyle yayınlandı. İlk bölümüyle beğeni kazanan Not Defteri'nin bu akşam yayınlanacak 2.bölümünü mynet.com'dan izleyebilirsiniz. Not Defteri 2.bölüm izle

NOT DEFTERİ İZLE

NOT DEFTERİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

NOT DEFTERİ 1. BÖLÜM FRAGMANI

NOT DEFTERİ 2.BÖLÜMDE NELER OLACAK

Ufuk’un silahından çıkan kurşun, Koray’ın birkaç santim yanından geçerek duvara saplanmıştır. Mahir, yaşananlardan dolayı öğrencilerini sert bir dille uyarır ve Ufuk’un elinden silahı alıp pansiyona yönelir. Bu esnada, mahalle arasında çevirme yapan polislerle karşılaşır. Üzerinde bir silahla yakalanmak istemeyen Mahir, polisin uyarısına aldırmaksızın kaçmaya başlar. Onu bu kovalamacadan kurtaracak kişi kim olacaktır? Mahir, bir yandan yeni tanıştığı bu problemli öğrencilerle uğraşırken bir yandan da kendi problemlerini çözmeye çalışmaktadır. Ufuk’sa, Egemen’den intikam almanın yolunu bulmuştur. Ertesi gün okulda, onu motor yarışında kendisine rakip olması için gaza getirir. Selin’in bütün çabalarına rağmen Egemen, Ufuk’un bu teklifini kabul eder. Kendisi için kurulan tuzaktan habersiz bir şekilde abisinin motorunu tamir edip yarışa gider. Mahir, bir sosyal paylaşım sitesinde kızına ulaşmıştır. Ufuk ve Egemen’in yarışa başladığı esnada Zeynep, çektirdiği bir fotoğrafı hesabında paylaşır ve bulunduğu adresi etiketler. Yıllar sonra kızına ilk defa bu denli yaklaşan Mahir, ona ulaşma fırsatını kaçırmayacaktır…

NOT DEFTERİ 1.BÖLÜMDE NELER OLACAK

Edebiyat öğretmeni Mahir Soysal’ın tayini Dersaadet Lisesi’ne çıkmıştır. İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Dersaadet, kinin, öfkenin, şiddetin kol gezdiği bir mahalledir. Dersaadet’e yıllar önce yapılan lüks bloklar, mahalle halkını ikiye bölmüş, aileler arasındaki bu öfke öğrencilere de yansımıştır. Öğrenciler, Egemen ve Ufuk’un başını çektiği iki gruba ayrılmışlardır. Birbirlerinden ölesiye nefret eden iki grup her fırsatta kavga etmekte, ne aileleri, ne de öğretmenleri onlara engel olamamaktadır. Eğitime, öğrencilerine, hayata farklı bakış açısı ile Mahir, daha ilk günden öğrencilerinin hem dikkatini hem de tepkisini çeker. 6 yıl önce İstanbul’da yaşarken, oğlunu kaybeden ve bu olaydan sonra ailesi dağılan Mahir, yıllardır eski karısının kendisine göstermediği kızı Zeynep’i bulmak ve öfkeyle, kinle büyümüş, gelecekten umudunu kesmiş öğrencilerinin hayatını değiştirmek için zorlu bir mücadeleye başlayacaktır.

Not Defteri Dizisi Konusu

Dersaadet Lisesine yeni atanan Edebiyat öğretmeni Mahir Soysal (Mahir Öğretmen / Mahir Hoca) bu okulda 11F sınıfındaki ilk ders günü ile dizinin de ilk bölümü başlıyor. İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Dersaadet’e yıllar önce yapılan lüks bloklar sebebi ile mahalle halkı ikiye bölünmüş; aileler arasındaki ayrılıklar zamanla öfkeye dönüşmüştür. Bu öfke çocuklara ve dolayısı ile okulada yansımıştır. Öğrenciler, aynı sınıfta bulunan Egemen ve Ufuk’un başını çektiği iki gruba ayrılmışlardır.

Not Defteri Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Dizinin başrolünde Fatih Al , Ebru Özkan, Merve Oflaz, Melisa Toros, Tarık Ündüz, Beste Kökdemir, Ekin Mert Daymaz, Seda Telciler, Gözde Mutluer, Su Olgaç, Feyzan Soykan, Umut Özkan, Aydın Sigalı, Ali Karagöz, Halil Kumova, Şebnem Zorlu, Türkan Kılıç, Hasan Say, Aslıhan Kapanşahin, Nazif Uğur Tan, Bağış Angigün, Gökçen Gökçebağ, Taylan Erler, Kadriye Çetinkaya ve Tolga Coşkun oynamaktadır.


Not Defteri Dizisi eleştirileri, yorumlar nelerdir?

Dizinin konusuna, senaryosuna bakınca televizyonlar da yayınlanmış ve yayınlanmakta olan benzer kategorideki birçok dizi ile benzerlikler gösterdiği görülmekte. Tabi bence bu önemsiz. Önemli olan dizinin veya filmin içine girebilmek, kendinden birşeyler bulabilmektir. Böyle bir dizi çekerseniz tutar. Bu kategoride yapılan diziler genellikle gerçeklikten uzak ve inandırıcı olmuyor. Dizinin ilk bölümünü genelde komedi ağırlıklı olan benzerlerinin üstünde buldum. Dizinin ilk bölümünü komedi açısından biraz zayıf buldum. Fakat böyle tipi tip, aynı repliklerle kalıp espriler yapan karakterler olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Gerçekçi olabilmesi yaratıcı, benzersiz espriler yapan, ruh halleri günlük değişen, hep komik olmayan, hep agresif olmayan hep karizmatik olmayan karakterler olması gerektiğini düşünüyorum. Dizi de farklı ortamlar da farklı davranan karakterler olması inandırıcılığı arttıracaktır. Ayrıca insanların gerçek hikayelerine ulaşarak onların güldükleri şeyleri diziye eklemek bence diğer insanlarıda güldürür. Umarım güzel bir dizi olur. Başarılar…

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir