O sütyen reklamı değişti

Kayseriİ kent merkezindeki otobüs duraklarında 2 beden küçülten sütyen reklamına, Yedi Hilal Gençliği isimli grubun tepkisinin ardından, reklam değiştirildi.

O sütyen reklamı değişti

Kayseri kent merkezindeki otobüs duraklarında 2 beden küçülten sütyen reklamına, Yedi Hilal Gençliği isimli grubun tepkisinin ardından, reklam değiştirildi. Reklamda, manken kaldırılarak sadece sütyenin olduğu bir görsel duraklara yerleştirildi.

Kayseri kent merkezine özellikle otobüs duraklarına yerleştirilen sütyen reklamı tartışmaları da beraberinde getirdi.

Yedi Hilal Gençliği isimli bir grup, 'Gözünü kiraya verme, gözlerimiz esir' gibi sözlerin yazılı olduğu afişlerle reklamı kapattı.

Reklam, görselinden manken çıkarılıp sadece sütyen koyularak otobüs duraklarına koyuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Tepkinin faydası olmuş..ha şöyle yola gelin..
Bu sütyen firması siyasal islamcılara boyun eğmiş.Almayın kadınlar.İlerde eşinizin 4 eşli olmasını istemiyorsanız yobazlara boyun eğen firmalardan mal almayın.
@muratfitil 4 eşli olmasın Rus karılara tek gecelik aşk yaşamaya gitsin eve de aids vürüsü soksun. siz aşırı modernleşmiş siyasal salaklara göre canının istediği gibi çapkınlık yapsın- müslüman görünümlü yaparsa sapık olur- siz yaparsanız çapkın oluverirsiniz mazallah...4 eş meselesini önce güzelce araştır- sonra Allah'ın Kanununu eleştir- Neden maksimum 4 kadın- hangi şartlarda, durup dururken Allah bu şeriatı getirmiş.zamanın şartlarını değerlendir- erkekler savaşlarda ölmüş- kadınlar dul kalmışlar-o şartlarda kim sahip çıkacaktı? Hintliler gibi kocasının yanınamı gömselerdi canlı canlı?
sütyenden tahrik olunur ama Ensar vakfı zihniyeti ile çocuklara tecavüz edilir vicdanları o an susar
@can.canli Eskiden bırak böyle yarı çıplak pozlar- birbirini öpen çift görse milletin yüzü kızarır- utanırdı- yavaş yavaş TV-Gazete-otobüs duraklarına kadar bu ahlaksızca yayınlar milletin gözüne gözüne sokula sokula normalmiş gibi gelmeye başladı- kimi bünye bunu kaldırmadı- Ensar gibi sonuçlar doğurdu- Eskiden olurmuydu böyle Ensar olayları- olmazdı- çünkü milleti zehirleyen butür çıplak kadın görselleri*öpüşme sevişme sahneleri kolay kolay millet tarafından izlenilmezdi-insanların yüzü kızarırdı. artık senin gibi meziyeti geniş utanmaz arlanmazlara normal gelmeye başladı bu yanlışlıklar....
Diğer Haberler