Özgür Mumcu'ya babası Uğur Mumcu için çirkin mesaj: O da sıcağı severdi

Bombalı suikast sonucu hayatını kaybeden Uğur Mumcu'nun oğlu Özgür Mumcu'ya çirkin mesaj... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğünde, partinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması sonrası başlatılan "adalet yürüyüşü" ile ilgili olarak "Bir lider bin odasında bin klima olan sarayda. Diğer lider 40 derecede asfaltta yürüyor. AKP, elitlerin partisidir" diyen Cumhuriyet yazarı Özgür Mumcu'ya bir sosyal medya kullanıcısı "Baban da sıcağı severdi" diye yanıt verdi.

Özgür Mumcu'ya babası Uğur Mumcu için çirkin mesaj: O da sıcağı severdi

Söz konusu çirkin mesaj, kamuoyunda tepkiyle karşılandı.

"MEMLEKETTE KÖTÜ RUHLU İNSAN DA VAR, GÜZEL İNSANLAR DA..."

Özgür Mumcu'nun kardeşi Özge Mumcu Aybars da bahsi geçen mesaja, "Bu mesajı yeni gördüm. Memlekette kötü ruhlu insan da var, güzel insanlar da. Biz güzellerine bakalım" diye tepki gösterdi.

MUMCU 1993'TE HAYATINI KAYBETMİŞTİ

Özgür Mumcu'nun babası, gazeteci Uğur Mumcu evinin önünde uğradığı bombalı suikast sonucu 24 Ocak 1993'te yaşamını yitirmişti.

İŞTE O TWEET:

[

Uğur Mumcu kimdir? Suikastin yıl dönümünde Uğur Mumcu’yu anıyoruz…](http://www.mynet.com/haber/guncel/ugur-mumcu-kimdir-suikastin-yil-donumunde-ugur-mumcuyu-aniyoruz-2845936-1)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Bu katiline aşık güruh a şaşıyorum dersim i yerlebir eden chp +faili mechul çinayetlerin müsebibi chp ama bakıyorsunuz nerede duruyorlar kimin yanında oluyorlar CHPKK nın hayret ediyorum birde bu insanlar kendilerini elit olarak ğörüyorlar enteresannnn
@selahattin252507 Cahil olduğunu belli etme ve oku araştır.Zamanında pkk lıların sınırdan geçişini bayram gibi kutlayanları,ayaklarına kadar özel mahkeme taşıyanları,elleme-görme süreci başlatanları,aynı masaya oturanları bir araştır.Ama işine gelmiyor veya sana bunları anlama dendi.
@selahattin252507 yaw he he sen git kumda oyna
Ayrıca Elit ve Okumuş kişilerin sayısı chp de olduğu zaten biliniyor.Acaba anlayabilecekmisin bilmem.
seviye ve kalite ortada işte.
Sosyal medyada Erdoğan'ı eleştirenleri halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçundan içeri alıyorlar.. Ya peki bu mahluk ne yapıyor ? Bu ülkede adalet varsa, ülkenin savcıları derhal gereğini yapmalı..
babasının katillerinin yanında yürüyen destek veren biri için de olsa bu mesaj çok alçakça ama gel görki babasının katillerine gönül vermekte bir o kadar alçaklık
@cakirfth Uğur Mumcunun katili veya katilleri hangi yobazlar olduğu belli.Yürüyenlere atamazsın.Zaten sende biliyorsunda....
Seviye ve kalite kılıcı daroğluyla halkın arasına giren Lüx karavanlarda...
Bizim genel başkanımız 1.250 odalı saraylarda milletin parasıyla zevki sefa içinde yaşamıyor.. Sizde karavana gelsenize..
uğur mumcuyu tanıyan tanır gerçek gazeteciydi şimdiki yalakalar gibi deyil o UĞUR MUMCU,ki senin biat etttiğin liderin muhterem hocam deyip halkı fetoya yönlendirirken uğur mumcu fetonun ülke için bir tehlike olduğunu hem yazıyordu hem söylüyordu ama sizin gibiler uğur mumcuyu anlamazlar anlayamazlar sizlerde o beyin yok
Babanin katilleri kim bi arastir sen o yaninda yuruduklerin olmasin kimin elit parti oldugunu herkes bilir chp nin bu yaptigi hdpkk lilrin cuma namazina gitmesine benzer zaten yollari birlesmis
@rhisos Sallama yahu bir oku,araştır.Yobazları bir öğren sonra konuş.hdp nin yolu kimle birleşik bütün dünya biliyor.pkk desen zamanında yapılan desteklerle belli.
@rhisos herkes kendi katilini bulsun değil mi...zihniyetiniz bu..tek doğru sizin doğrunuz ama anladığınızda geç olacak yazık.
Uğur MUMCU gerçek gazateciydi. hakkını ödeyemeyiz borçluyuz fakat lider kıyaslamaya gelirsek darbe gecesi milletin başında dik duran liderle havalimanından kaçan lider bir olamaz. liderlik cesaret gerektirir. oğlu bir mesaj atmış fakat takip ettiği liderin kime hizmet ettiğini kimlerin ekmeğine yağ sürdüğünün farkında bile değil. babasını şehit eden zihniyetin kalem tetikçiliğini yapmasın.
KILÇDAROĞLU YÜRÜYOR MEMLEKET UÇACAK ADAM.GEMİ İNDİRİYO.BİRİDE BU SICAKTA YÜRÜYO.HANGİSİ ÇALIŞIYO BİLİN BAKALIM
Pis yobaz lar siz ancak adam öldürmeyi bilirsiniz katil köpekler
Akp elitlerin partisimi?Bu yalan kuyruklu bir yalan..İstanbul'da Elitler demekki Esenler, Bağcılar da oturuyorlarmış..
Kılıçdaroğlu'nun yürümesi zerre kadar etkili değil. kendisi kan ter içinde sanki bi iş yapıyormuşcasına kilometre yaparken gerçek savaşma yeri olan mecliste sadece yalanmakla ve boş işlerle uğraşıyor..
Ülkede adalet yürüyüşünü chp onur yütüyüşünü lgbt barış yürüyüşünü hdp yapıyor şaka gibi
referandumdn sonra attığı tweette lanet olsun makarnacılar başkanlığı getirdi diyen bu adam şimdide akp elitlerin partisi diyor ne demek istediğini kendiside bilmiyo ki birileri talimat veriyo yürüyolar birileri talimat veriyo yazıyolar
uğur mumcu
KALLEŞÇE,VAHŞİCE KATLEDİLEN UĞUR MUMCU YA ALLAH TAN RAHMET DİLİYORUM.
Doğruları söylemek her zaman birilerinin zoruna gitmiştir. Geçmişte feto ile bağı olanlardan adalet beklenir mi?
@ayhangundugan O yüzden mi Fetö ve ona yardım edenlerin hapisten çıkarılması için adalet yürüyüşü var ? ! :))) Bırakın arkadaş bu laf ebeliğini hatayı yanlışı görüp ders çıkarmakmı adamlık yoksa sırf koltuk için yada birileri zengin olsun diye pisliği görmemezlikten gelmek mi ?? Fetöden ergenekondan pkk ya yardım etmekten tutuklu nekadar insan varsa onlar dışarı çıksın diye bukadar yol yürü adınada adalet de :) Hele yorumlarınıza bakıncada tiksinmemek mümkün değil iki yüzlülük hiç bukadar alalede yapılmamıştır :)
senin baban da benim 20'liği çok severdi
ALLAH GÜNAHLARINI AFFETSİN..ÜLKESİNİ SEVEN VATAN SEVERDİ
UĞUR MUMCU DÜRÜST NADİDİ BİR GAZETECİ YAZAR ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN CENNET MEKANIN OLSUN
tövbe yarabbim ya ne kadar vatan haını varmıs
Keşke her Türk vatandaşı ve Türk siyasetçisi memleketini O'nun kadar sevebilseydi. Ha kimi yanarak kimi donarak. Kimi asılarak kimi vurularak. Eğer O'nu eleştirebilecek kadar yüreğin ve onurun olabilseydi adamdın sen. Hayvan olamayacak kadar acz içinde olan bu cahil ve kendilerini İSLAM-MÜSLÜMAN olduklarını zannedenler. diliyorum yüce YARADAN' dan en sıcak mekan olan CEHENNEMDE ağırlanırlar.
Diğer Haberler