PKK o görüntüleri yayınladı

Terör örgütü PKK'nın elinde bulunan rehin üç asker ile bir polis ve kaymakam adayının yeni görüntüleri yayınlandı.

PKK o görüntüleri yayınladı
Aylardır terör örgütü PKK'nın elinde bulunan üçü asker bir polis ve kaymakam adayının yeni görüntüleri yayınlandı. Terör örgütüne ait internet siteleri tarafından yayınlanan görüntülerde kameraya konuşan rehineler durumlarının iyi olduğunu ifade etti.
Yaklaşık yedi aydır terör örgütü PKK'nın elinde rehine olarak bulunan Muş Kaymakam adayı Kenan Erenoğlu, Astsubay Abdullah Sörfçeler, polis memuru Nadir Özgen, uzman çavuş Kemal Ekinci ve uzman çavuş Zihni Koç’un görüntüleri terör örgütüne ait internet siteleri tarafından yayınlandı. Esirler ailelerine seslenerek sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.
Astsubay Abdullah Söpçeler ve uzman çavuş Zihni Koç, 9 Temmuz 2011’de Diyarbakır’ın Lice ilçesinde, kaymakam adayı Kenan Erenoğlu aynı yıl 12 Ağustos’ta Muş-Kulp karayolu üzerinde yapılan kimlik kontrolü sırasında, uzman çavuş Kemal Ekinci 1 Ekim’de Şırnak merkezde, polis memuru Nadir Özgen ise 10 Eylül’de Van’ın Çatak ilçesinde esir alınmıştı.
Kaçırılan asker, kaymakam adayı ve polisin kurtarılması için yapılan operasyonlarda Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsalında 13 asker şehit olmuştu, Terör örgütünün elinde bulunan rehineleri kurtarmak için geçtiğimiz hafta da bir operasyon daha yapılmış ancak sonuç alınamamıştı.

[PKK o görüntüleri yayınladı](http://haber.video.mynet.com/detay/PKK_o_goruntuleri_yayinladi/1444069/ "PKK o görüntüleri yayınladı") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 221 yorum
bu israilli bir askerin başına gelseydi 1000 pkk lı leşi yere sermişti şimdi. adamlar 1 asker 1000 kişiye bedel diyorlar bizim gibi agızdan demiyorlar gereğini yapıyorlar..
atakan tarihe bakıp uzaklaşmana gerek yok daha 2011 aralıkta uluderede 35 sivili katletmedimi tc?
ama onlar bunu yapmak için sivil halkında katlediyorlar. biz türkler bunu tarih boyunca yapmadık. !
Emin olun istihbarat bu vatandaşları kurtarmak için elinden geleni yapıyodur.
ama gücü yetmiyordu da desene ama onu diyemezsin tayyip izin vermiyordur
ELİNDEN GELENİ YAPTIĞI BELLİ oluyor zaten yalakalık yapmana gerek yok
sen onu benim külahıma anlat.
sayın arkadaş kaç ay oldu.israil 1 askeri için savaş başlattı.bir gecede kandili başlarına yıkıp hadlerini bildirmek lazım bu soysuzlara
ne kadar saçma yorum yapıyorsunuz..sadece yazmak için yorum yapılmaz..koskoca ülkeyi resmen gömmüşsünüz..çok mu zor adam kaçırmak..bu ülkenin güçsüz olduğu anlamına mı geliyor..bilakis onların ne kadar aciz olduklarını gösteriyor..herifler kara propaganda yapıyor mynetin çok bilmiş yorumcularıda alet oluyor..yuhhh olsun hepinize..
BURADA BÖYLE ELEŞTİRENLERE CEVAP VERECEĞİNE BİRAZDA BİZİM HÜKÜMETİMİZİN NE YAPTIĞINA BAKTA KONUŞ. AMA ONLAR HİÇBİŞRŞEY YAPMIYORLARKİ. ANCAK SURİYEYE KARIŞSINLAR. EH NEDE OLSA AMERİKANIN TAŞERONU OLMAK İÇİN UĞRAŞSIN.SENDE DURMAK YOLA VE UYUMAYA DEVAM DE.
haber yaparlar mynet suçlu hükümet yanlış yapa kılıçtaroğlu suçlu bırak bu ağızları hızla 2023 gidiyoruz araplaşmak için hala falan feşmekan bunları geç kardeşim hükümetin yaptığı ne kaçakçıyı ölünce paraya boğmak (pkk ya destek) asker şehit olunca allah rahmet eylesin hükümetin yaptığı başka ne sen daha neler yazıyorsun ipler amarikanın elinde hayvan gibi sürülüyoruz her yere
BU UTANÇ AKP HÜKÜMETİNİN CANINI NASIL SIKMIYOR ANLAMIYORUM.%50 OY ALARAK BAŞA GELMİŞ BİR HÜKÜMET DÜŞÜNÜN ASKERİNİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRİLEN İTLER TARAFINDAN KOLLUK KUVVETLERİ VE BİR DEVLET GÖREVLİSİ KAÇIRILAN YİNE O İTLER HER BİR KARIŞ TOPRAGI ŞEHİT KANLARIYLA SULANAN BU VATAN TOPRAKLARINA DÖNÜŞÜ SIRASINDA TÖRENLE KARŞILANMALARI AYAKLARINA KADAR SAVCI VE HAKİM YOLLANARAK SERBEST KALMALARI KİMBİLİR O SINIRDAN GELEN İTLERİN ELLERİNDE KAÇTANE GENCECİK FİDANIN KANI DAHA KURUMAMIŞTI BU UTANÇ SİZLERE YETER.SINIR GEÇİLDİ GEREKEN YAPILACAK DEMİŞ SINIR HERGÜN GEÇİLİYOR SEN KİME HİZMET ETMEK İSTİYORSUN.
Bunlara rağmen oyu artıyorsa demek ki biz milletçe bu durumdan memnunuz
yapılan yorumu beğenmeyen 10 vatandaş var ben o arkadaşlara vatandaş demek yerine yandaş demek istiyorum...anlayamıyorum biz türk vatandaşı olarak idrak etme ve doğruyu bulma yeteneğinden bu kadar mı özürlüyüz...o on kişiyi allah a havele etmek istiyorum..ama inançlarından da şüpheliyim...
NERDEN BİLİYORSUN SIKMADIĞINI YADA BİŞİLER YAPILMADIĞINII. VE NEDEN HÜKÜMETE MAL EDERRSİN BU İŞLERRİ. DAHA ÖNCEDE OLDU BU TARZ OLAYLARRR.
Bir ükede terör örgütü kimlik kontrolü yapıyor devletin memurunu polisini kaçırıyor ve biz ortalığı ayağa kaldırmıyoruz kaldıramıyoruz. Yazıklar olsun yarın ailelerimizle bile yolculuk edemeyecek hale geleceğiz. Rezilliğe bak operasyon yapıyorsun ve 13 şehit veriyorsun. Bu ülkeyi ele geçirmişler zaten. Yapacak bişey yok. Elalem ülkesinde bomba patlasa okyanusları aşıp milletin tepesine çöküyor biz kendi topraklarımızda şehit veriyoruz karşılık vermeye kalkınca insan hakları oluyor. Kendi ülkemiz kurtaramdık daha gidin Suriyeyi kurtarın hadi. Ülkeyi bölmeye çalışanlara da maaşa devam yazık
7 aydır kurtaramıyoruz ha bırde orayı dar edıyoruz sunu yapıyoruz yalan hepsi yalan pkk bölgede daha güçlü
helal olsun bir gercegi göre bilen bir teneke oldu en son :)
sende gururla söylüyorsun öylemi
sende gururla söylüyorsun öylemi
bir avuç köpeğe bu devletin gücü yetmiyormu? ben cevap bulamadım
ordunun ve polisin içinde pkk lılar olduğu sürece böyle devam eder.
DEVLETİN HER ŞEYE GÜCÜ YETERDE ....
TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR .... HER HÜKÜMET KENDİNE ÇALIŞIYOR MALESEF...
Siz ancak küfür ve hakaret edersinız. Başka bir icraatınız yok. Utanın ..
demekki yetmiyorrr baştakilere bi sor bakalımmm
uzman çavuş aslında iyi bir mesaj veriyor; burdan sadece aileme sesleniyorum diyor... yani devlet bizi takmıyor bizde devleti takmıyoruz hesabı :))
tayyip bey açılımla içimize pkk lıları soktun neden bu evlatlarımızı getirtemiyosun bu kadarmı acizsin
Şu vurdumduymazlığa bir bakın. Kaçırılmış kaymakam adayı,uzman çavuş ve polis var ve biz nelerle uğraşıyoruz.Hala ülke ülke gezmeye devam.Yahu önce şu kaçırılanları bi kurtarın. 7 aydır bu kaçırılanlar hala kurtarılamadı. Saygıdeğer başbakan konuşurken malgalda kül bırkmıyor. İsrail, 1 askeri öldürüldü diye savaş açtı. Merak ediyorum biz ne yapıyoruz? Sen önce kendine bak, ondan sonra Suriyenin derdine düş.Bu kaçırılanlar insan değil mi? Kendi iç sorunlarını düzeltmeden başkasının sorunlarından bize ne?
ya ben bu yorumlara bakıyorum bunlara ben oy vermedim siz oy vermediniz peki kim verdi?
ne diyon lan dingil türkce konus :)
ben verdim,
demekki vermiyenlerin hepsi burada grup yapmışsınız:) dangalak bu olayda bile parti propagandası yapıyosun daha önce hiç asker kacırılmadı sanki kacırılanlarda mükemmel operasyonlarla kurtarıldıda.. zorla insana akp yi savunduruyorsunuz her şeye siyasi bakmayın birazda öncesine bakın bunlar daha öncede olmadımı...
Ben oy verdim arkadaşım..neden verdim biliyormusun...CHP ve MHP gibi milliyetçi ve cumhuriyetçi partilerin ideolojisi dışında hareket edip saçma sapan eleştirilerle siyaset yaptığı için ben AKP ye oy verdim..yani AKPARTİ yi çok sevdiğimden ve yaptığı icraatları beyendiğinden deyil denize düşen yılana sarılır misali olduğundan ben AKP ye oy verdim arkadaşım..
herkesin rahatı yerindeymiş , karıştırmayın ortalığı misgibi yaşsayıp geçiniyorlar
sende git beyin taktır o boş kafana
Valide hanımın ellerinden öperim.
bluefighter.....! sana soruyorum...acaba o rehinlerin yerinde sen olsaydın napardın..kendini asar keser öldürürmüydün..! hepsinin çoluğu çocuğu anası babası kardeşleri var..bakmakla sorumlu olduğu yakınları var..yani kendisini öldürse nolcak..cenazesi belki bulunmayacak,bulunsa da bir şehit cenaze töreni, bir kaç tane çelenk , biraz da bir kaç gün BÜYÜKLERİMİZ tarafında yapılan taziye ziyareti ve görüşleri..sonra..! haftaya unutulacak gidecek..olan yine geride bıraktıklarına olacak..onun için bu işler senin benim gibi pc nin başına elimizde çay oturup sallamaya benzemiyor..!!!!!!!!!
Koakoca Devlet kurtaramıyorsa vatan evlatları söylenecek kelime yok.uzaktan ahkam kesmek zor Memo adam hangi şartlarda konuşturuldu haberin varmı git sende esir ol onlarla yap çağrını.haketten bu ara Devlet hangi girişimlerde bulunduki
İÇİMİZ YANIYORRR. AMA DİK DURMALIYIZZ. GÖZÜMÜZ ÇOKTANDIR YAŞLAR İÇERİSİNDE AMA DİK DURMALIYIIZZZZ, VATAN EVLATLARI MURADLARINI ALMADAN ŞEHİD DÜŞÜYORRR AMA DİK DURMALIYIZZ,İSRAİL VE YANDAŞLARI VE İÇİMİZDEKİ UZANTILARI VE BATI GÜLÜYORR KAS KAS AMA DİK DURMALIYIZZZZZ. ÇÜNKÜ ONLARI ALT ETMENİN BAŞKA YOLU YOKKK ELBETTE ŞEHİDLERİMİZİN KANLARI YERDE KALMAYACAKKK SABIR GÖSTERELİM RUHLARINA FATİHALAR OKUYALIM AMA DÜŞMANLARIN İSTEDİĞİ KARGAŞA ORTAMINI ,İSYAN ORTAMINI YAPMAYALIM TEK YÜREK TEK BİLEK OLALIM TERÖRÜ BİTİRMEK İÇİN NE VARSA YAPALIM MADDİ MANEVİİİİ, BİR TÜRKE BU YAKIŞIR
hükümet abd ve israil piyonluğuna o kadar kendini kaptırmışki bu tür olayları görmezden geliyorlar halkını unutun bir hükümet ne kadar o koltukta oturur bilinmez elbet bir arap baharı bizim memlekete uğrar o zaman bakalım ne yapacak tayyip halkın sabrı taşmak üzere
arap baharını abd yaptırıyor.biz türk baharı yapalım.zaten rte nin türk kelimesine allerjisi var bir gün durmaz kaçar,kankası kara çocuğun yanına.
HÜKÜMET YETKİLİLERİ 7 AYDIR 3 ASKER BİR KAYMAKAM VE BİR ÖĞRETMEN PKKNIN ELİNDE BULUNA VE HÜKÜMETTEN HİÇ SES ÇIKMAYA. BÖYLE BİR HÜKÜMETİN HEMEN İSTİFA ETMESİ GEREKİR TABİ ŞEREFLERİ VARSA. BİR AVUÇ ÇAPULCU PKK Yİ BİTİREMEYEN HÜKÜMET DAHA ANTLAŞMAYA GİDELER YAZIKLAR OLSUN. MAYNET İSTER YAYINLA İSTER YAYINLAMA EN BÜYÜK BİZİM ASKER SOLOĞANI DA BİTTİ. EN BÜYÜK HÜKÜMET ASKERİNE SAHİP ÇIKMAYAN HÜKÜMET OLMUŞ. YAZIKLAR OLSUN.
MHp sımdıye kadar ne halt yapmısta bunu bitirsin.. mhp once ıcındekı sapıkları bitirsin
Kardes mhp akp gibi ülkesini satmaz ve ayrıca askeirni her zaman korur. akp gibi askerini içeri atmaz pkkya yem etmez. bu vatanın nasıl kazanıldıgını bilir. sex kasetine gelince bunun secimlerden önce hazırlanan bir tezgah oldugunu sende adın gibi biliyosun ama galiba sen akplisin ve hala at gözlügünle dolasıyosun. tamam mhp buzamana kadar bişey yapmadı diyelim akp ne yaptı. ülkeyi sattı bi secimde tek iktidar onları yapalım bakalım görelim ne yapacaklar!!!
MHP ye iftira atma hakkını nereden buluyorsun unutmaki dinimizce iftira günah
mhp senin ve seningibileri anladın sen onu :)))
akıllı ol akıllı. kuş kadar beyninle böyle büyük yorumlar yapma.
sapıklık akp şle çoğaldı ahmakları kandıranlar partisi
Kardes mhp akp gibi ülkesini satmaz ve ayrıca askeirni her zaman korur. akp gibi askerini içeri atmaz pkkya yem etmez. bu vatanın nasıl kazanıldıgını bilir. sex kasetine gelince bunun secimlerden önce hazırlanan bir tezgah oldugunu sende adın gibi biliyosun ama galiba sen akplisin ve hala at gözlügünle dolasıyosun. tamam mhp buzamana kadar bişey yapmadı diyelim akp ne yaptı. ülkeyi sattı bi secimde tek iktidar onları yapalım bakalım görelim ne yapacaklar!!!
Kardes mhp akp gibi ülkesini satmaz ve ayrıca askeirni her zaman korur. akp gibi askerini içeri atmaz pkkya yem etmez. bu vatanın nasıl kazanıldıgını bilir. sex kasetine gelince bunun secimlerden önce hazırlanan bir tezgah oldugunu sende adın gibi biliyosun ama galiba sen akplisin ve hala at gözlügünle dolasıyosun. tamam mhp buzamana kadar bişey yapmadı diyelim akp ne yaptı. ülkeyi sattı bi secimde tek iktidar onları yapalım bakalım görelim ne yapacaklar!!!
bu videoyu paylaşarak PKK propagandası yapmıyacağım...
ne diye pkkyı büyük harflerle yazıyorsun...
Masa başında dünyaya kafa tutan RTE, kendi malkeketinin dağında 7 aydır 3 vatan evladı esir ne haber. Bu iş HABERAL' ı BAŞBUĞ p Paşayı, Kuvvat ve Ordu Komutanlarını içeri atmaya benzemiyor değil mi. Nerde PKK ya One minute ?. Duyamadım ne dediniz, RTE yalakaları, ayaklı yağdanlılları ve hacıyatmazları. Efendim, TÜRKİYE ONULU GURUR MU DUYUYOR ?.
Lafa gelince laf çok atar tutar.işe gelince yok.askereine polisine sahip çıkamayan hükümet.yazıklar olsun 7 aydıronların anneleri babaları neler çekiyor. Rabbim sabırlar versin.
ne yani asker yerine hükümet mi dağa çıkacak, savaş bu... insanın başına her iş gelebilir.
böyle diyorsun ama o anneler babalar ben adım gibi eminim hala oylarını bu bürokrasiye verecekdir.
koskoca bir yazıklar olsun. sayın büyük ortadoğu eşbaşkanı askerlerin çapulcuların elinde ne bekliyorsun
BU KONUSMAYI YAPARKEN COK YAZDIM COKDA SILDIM AMA SONUNDA YAZMAYA KARAR VERDIM BAKIN ARKADASLAR BU KACIRILAN ABDULLAH SOPCELER VE ZIHNI KOMUTANLAR BENIM KOMUTANLARIMDI KAC ZMAN GECTI HALA BIRSEY YOK BENIM KOMUTANIM ESIRKEN ANNESINI BILE GOREMEDI OLURKEN SON DEFA OTEKI KOMUTANIM DESEN COCUKLARINI VS... BIR SURU CALISMALAR YAPILIYOR SOZDE TEK SORMAK ISTEDIGIM SU BIRILERI GERCEKTEN YATAGA BASINI KOYDUGUNDA ICI RAHAT UYUYORMU ACABA BU KADAR DINDAR TAKILIRKEN BU KADAR MUSLUMANLIKTAN ORNEKLER VERIRKEN NEYSE ARKADASLAR SOZLENECEK SOZ YOK SUNU UNUTMAYIN CAHIL OLMAYALIM EY TURK EVLADI...
Hayaldi , gerçek oldu !! Bir Akp & Pkk ortak yapımıdır ...
Bu demek oluyoki akpnin gözünde bizim askerimizin (insanın ) degeri yok. zaten olsaydı basımıza cuval gecirildiginde veya o kadar sehitimiz oldugunda yada 7 aydır bu kişiler kacırıldıgında hala kılını kıpırdatmayan maalesef ve maalesef %50 oy almıs bir basbakının gözünde asker hiç ( buna içerde tutuklu olanlarda dahil ) Ama ben şunu anlıyorum bu ülkeyi kurtaracak bunların hesabını soracak ve bitirecek birisi varsa oda MHP dir. zaten buda yıllardır onlara takındıgı tavırla acık ve net ortadır. ömrüm boyunca oyum MHPnindir!!! sizde inşallah bu yanlıstan dönersiniz arkadaslar!!
sen,n Allah'ına kurban olam ben oyum MHP nindir ama devlet bahçelinin değil.Tayyip gibi bir milliyetçilikden arınmış saçma sapan ekonomi politikaları yapıp borçla büyümeyi büyüme sayan bir adama meydan bırakan bahçelinni değil nedem böyle başbakan böylede liderler olduğu sürece asker sürünür itte ürür ah ulan ah oktay vural gibi bir adam gelecek bahçelide kurtulacaz ozmn pkk görsün TÜRKLÜK nedir.
videoyu izledim sadece dikkatimi ne çekti biliyormusunuz... BURADAN SADECE AİLEME SESLENİYORUM... KONUŞAN ASTSUBAY İÇİN NE MİLLET UMURUNDA NE DEVLET NE VATAN NE TOPRAK DEVLETİMİZ ACİZ KALDI KURTARAMADI ONLARI... ORADA ONLAR İÇİN ÖNEMLİ OLAN SADECE AİLESİ... ONLARI ATEŞE ATTIK İLGİLENEN YOK YETKİLİ DEVLET BÜYÜKLERİ VAYBEE
bu ne ya arkadaş bu günleridemi görecektik suraya bak ya utanç verici
sen 2002 den beri uyuyorsun heralde :d
BEN HÜKÜMETİN BAŞINDA OLSAYDIM O 4 KİŞİ İÇİN KUZEY IRAK DAHİL HERYERİ YAKARDIM
AMA HÜKÜMET DEĞİLSİN, MADEM ÖYLE GİT BİREYSEL OLARAK BİR PANKART AÇ TAKSİM MEYDANINDA, DEKİ PKK O ASKERLERİ SERBEST BIRAK, BIRAKMAZSAN SENİ PROTESTO EDİYORUM. BELKİ Bİ KIVILCIM OLUR :D
yavaş
ERE BABA YAPARDIN
te sere vi xwe kurre kere...
aynı fikirdeyim sevgili kardeşim
bizim orda essegin durmasi icin SSSOOOSSSS derler :)
GÜLDÜRMEYİN ADAMI.DEGİL KUZEY IRAK!I YAKMAK ABD İSTEMEDİGİ SÜRECE BU HÜKÜMET EVLERİNDEKİ IŞIKLARI BİLE YAKAMAZLAR.O SENİN DEDİGİNİ SAYIN ÇİLLER VE AGAR İKİLİSİ ANCAK YAPARDI.GERİSİ FASA FİSO.ALLAH ÜLKEMİZİ VE TÜRKÜ KORUSUN.ŞUANDA MUHALEFET DİYE PARTİLERDE YOK.
3 fidan dağda teroristlerin elinde esirken bizim amerkan uşakları hala dünya liderliğine arap baharına oynuyorlar.hala imam hatipleri açma derdindeler hala yandaşları zengin etmenin yollarındalar. sana sesleniyorum recep tayyip erdoğan bu haberi gördüğünde azıcık vicdanın sızlıyormu?
türkiye israil kadar olamıyor israil kadar o kötü hor kalleş acımasız zorba israil kadar olamıyor elbette israilin masum insanlara karşı yaptığını doğru bulmuyorum fakat bi askeri kaçırılsa düşmanına karşı herşeyi yapıyor ya türkiye?
Yazıklar olsun Devletim sana,,Bu kadar acizlik olurmu?,Nerde gücün,nerde silahın,,sadece 29 ekimlerde ver coşkuyu,,icraata yapın biraz,,Gösterin gücünüzü,,
hangi güç?
biz TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı olarak BU OLAYA DA sessiz kalacağız, KALMAMAMIZ lazım.Bizler bu konularda çok duyarsızız.ALLAH o terör örgütlerine yardım ve yataklık edenlerin tümüne derdin,acının en büyüğünü yaşatır İNŞALLAH... başbakan da çinde sürtsün.
başka devletler bir vatandaşı için devletlere savaş ilan ediyor masum insanları katlediyor biz sivillere zarar vermeyi ki zarar vermeyiz ama teröristlerede hiç bişi yapmıyoruz neden?
beğenmediğin İSRAİL bir tek askeri için taş üstünde taş bırakmadı bırak bu gazelden atmaları gerçi hoş asker senin için yan gelip yatan bir mahluk ya
ezik devlet aciz devlet allahda sizin evlatlarınızı bu şekilde cezalandırsın allahım anelerine yakınlarına sabır ver bunu yapan ve engeleyemen devlete allah büyük bela versin
bıyık altından kıs kıs gulen bakan ve megane rte ıyı ızleyın bu goruntulerı..allahın abd taseronları hala surıye ıel ugrasıyorlar...ev surıyede ne olduguda bellı degıl el cezıre nın ajıtasyonları ıle
türkiye cumhuriyeti tarihinde en aciz dönemlerini son 10 yılda yaşamıştır..başımıza çuval geçirilmesinden tutun, teröristlerin leşlerine şehit denmeye başlanmıştır.. bu da o halkanın bir parçası..yazıklar olsun bu duruma düşüren haysiyetsizlere..
ilk önce şu suriyenin icabına bakalım filistinde sorun varmı onları kont edelim araplar için neler yapabiliriz onları düşünelim ne gerek var 2 tane asker bir polis birde kaymakam adayı kaçırılmış beklesinler sıra onlarada gelicek...... eyyyyyy başbakan ortadoğunun kabadayılığına soyunan başbakan askerlerimizi yani namusumuzu bu hainlerin elinde al banane senin arabından amerikadan israilinden filistininden gereğini yap ne yaparsan yap askerlerimizi yani namusumuzu geri getir...
AKP ZATEN BUNLARI BU HALE GETİREN.NEDEN RAHATSIZ OLSUN ERGENEKOM TERÖR ÖRGÜTÜ DİYE CEZAEVİNDE YATIYOR TERÖR ÖRGÜTÜ İSE YATSINLAR TABİKİ EĞER ÖYLEYSE.PEKİ MECLİSTEKİ BİR TAKIM MİLLETVEKİLLERİ BU ÜLKENİN PARASINI TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI YİYEN O VEKİLLER NE?NEDEN ONLARI ATMIYORSUN CEZAEVİNE.
internetten kimin nereden ne indirdigini tespit ediyorsunuzda... nereden yüklendigini tespit edemiyormusunuz ????? takip edin bak yerlerini nasıl buluyorsunuz.
adam cd ye atıp istanbulda bir internet cafeden yükledi diyelim hadi bul ?
allah ailelerine sabır versin yazıkki ne yazık erdoğan kendi sorunlarını halletide suriye nin işlerini halledecek erdoğanın sayesinde abd suriyeyi ne hale gitrdi sırada iran var abd nin işi erdoğanla bittimi sıra türkiyeye gelecek
Diğer Haberler