Sahte Türk BBG'si izlenme rekoru kırdı

BBG'ye katılacakları vaadiyle alıkonulan 9 genç kızın jandarma operasyonuyla kurtarılması haberi, BBC ve CNN'in de aralarında bulunduğu birçok internet sitelerinde en çok izlenen haber oldu.

12 Eylül 2009 13:20
PAYLAŞ
TWITTER
Sahte Türk BBG'si izlenme rekoru kırdı

BBG'ye katılacakları vaadiyle alıkonulan 9 genç kızın jandarma operasyonuyla kurtarılması haberi, BBC ve CNN'in de aralarında bulunduğu birçok internet sitelerinde en çok izlenen haber oldu.

İŞTE SAHTE BBG EVİNE KATILAN KIZLAR-GALERİ

ÇAKMA BBG EVİNDEN GÖRÜNTÜLER-VİDEO

Beykoz'daki sahte BBG evi haberi dünyanın en büyük haber portallarında en çok okunan haberler arasına girdi. ABD’nin en çok izlenen haber portallarından msnbc.com, anasayfadan linkle duyurduğu haberi çok geniş işledi ve tüm detayları ve açıklamaları aktardı. Video görüntüleriyle birlikte yayına verilen haber izleyen 1 saat içinde en çok izlenen haberler listesinde birinci sıraya yükseldi.

Ayrıca, neredeyse tüm dünyanın en çok izlediği ve güvendiği haber portalı olan BBC de “BBG tarzı programla kandırdılar” başlıklı haberini Avrupa sayfalarında başa çekti. Kısa süre anasayfada da yer alan haber, kısa sürede en çok tıklanan ilk 3 haber arasına girdi.

CNN.com’un internet sitesinde de haber büyük ilgi topladı. Avrupa sayfalarında aktarılan haber dün en çok izlenen on haber arasındaydı.

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.