Son dakika Diyarbakır'da patlama! Çok sayıda ambulans sevk edildi

Batman Diyarbakır seferini yapan yük treni Bağıvar köyü yakınlarından geçerken raylara döşenen el yapımı patlayıcı infilak ettirildi.

Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nin Bağıvar Mahallesi yakınlarında teröristler, demiryoluna yerleştirdikleri patlayacıyı, ham petrol taşımacılığında kullanılan yük treninin geçişi sırasında inflak ettirdi. Patlamada 8 boş vagon raydan çıkarken, saldırıda yaralanan olmadı.

Bugün saat 13.00 sıralarında Batman'dan Diyarbakır'a gelen ham petrol taşımacalığında kullanılan boş yük treninin geçişi sırasında, teröristlerce raylara döşenen el yapımı patlayıcı infilak ettirildi.

Patlamanın öğrenilmesiyle birlikte bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi. Ancak saldırıda can kaybı ve yaralanan olmazken, patlamanın şiddetiyle boş 8 vagon raydan çıktı.

Olay yerine giden polis ekiplerinin incelemesi devam ederken, bölgeye sevk edilen ambulanslar da ihtiyaç duyulmadığı için istasyonlarına geri çağrıldı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Allah düşmanında mertini versin.Böyle kahpelerden korusun
Su diger başlıkta kı ak troller nerede? Ulan ülkede hergun kaos var. Bi soru soracağım idam gelsin diyoruz ama başkanlığı isteyenler başkanlık gelirse idam gelir diyorlar. Bende soruyorum neden Yen'i anayasada neden idam yasası Yok? Onu oraya koymak zor galiba desene ne idamı yiyoruz sizi. He bir de Beka sorunu var diyorlar. İyi de 14 yıldır o beka sorununu da yaratan sizsiniz! Madem o kadar acil beka sorunu var, niye 2019'a bırakıyorsunuz?
Ak troller yeşil yada kırmızı buton yerine cevap verin. Basan basıyor size zaten
@sahvezirr secimler 2019 da yapalıcak cumhur başkanıda 2019 da secilecek bu durumda cumhur başkanının meclisi fesh etme yetkisi yok herkesii kendin gibi cahilmi görüyorsunda akıl hocalıgı yapıyorsun bu bir referandum secim,idir ya hayır yada evet ben evetten yanayım
Referandumda EVET denilince terör bitecek diyor başbakanımız...Merak ediyorum nasıl bitecek ? 15 senedir neden bitmedi 2002 de terör sıfırdı...
@cosmo2005 terör hiç bir zaman sıfır olmadı biraz hafızanı yoklarmısın
@cosmo2005 SANA SORUYORUM NEDEN BİTMİYOR VEDE SANA GÖRE NASIL BİTER
pkk en çok Kürtlere zarar vermiştir. Kürtler müslümandır. pkk kafirdir. Kürt halkını savunma çok büyük bir yalandır. Müslüman Kürtler hiçbir zaman ihanet etmemiştir. pkkya sempati duyan veya destekleyen her kişi şunu dusunmelidir. "ben kime hizmet ediyorum" tabiki kâfirlere. kâfirlere hizmet eden ve bile bile Müslümanı katleden dinden çikar. masum birini katleden bütün insanlığı katletmiş gibidir ve cehennemliktır. pkk ya en küçük sempati duyan biri Müslüman olamaz. Müslüman Kürt kardeşlerime sesleniyorum ya Allah dediği yolda İslam'da olun. yada kâfirlere uşak olun ve cehenneme gidin.
Batman'dan çıkan petrole karşı yapılan bir hareket ama Allah'ın gundileri işte. Allah bizimle Elhamdulillah!..
YAPANI BULUN ARABASIYLA RAYLARDA SABİTLEYİN...
Bu hainlerin cenazesine katılan chp milletvekillerine hiç bir sey diyemeyen bir parti başkanına kızdığım için evet diyeceğim. Çıkacak bir savaşta iran ın yanında yer alrım diyen Eren erdemin irana gitsin diye evet diyeceğim.pkk lılara iyi çocuklardı diyen Hüseyin Aygün için evet diyeceğim. demokrat geçinen kılıçdaroğlunun kardeşini chp den atarak en büyük diktatör olduğunu gösterdiği için evet diyeceğim
@eray2476 seninki gavura kızıp oruç bozmaya benziyor illa chp hayır diyorsa sen evet mi diyecen ben chpli deyilim chp yi de sevmem ama ben hayır diyecem
Diğer Haberler