Survivor'da kavga - Survivor'da Şok Survivor İzle 2014

Survivor 2014'te Gönüllüler takımında yer alan Sahra ile Berna kavga tekme tokat kavga etti. Olaylar karşısında soğuk kanlı olan Sahra kazanan taraf oldu ve Berna bu hafta diskalifiye oldu.

Son güncelleme: 11 Nisan 2014 11:58
Survivor'da kavga - Survivor'da Şok Survivor İzle 2014

İzle, Star Tv ekranının reyting rekorları kıran programı Survivor'da heyecan devam ediyor. Survivor'a veda eden isim kim oldu? Gönüllüler adasında çıktı! neden diskalifiye oldu? Survivor ada konseyinde neler konuşuldu? Ödülü hangi takım kazandı? Survivor ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmek için aşağıdaki linki tıklayın

SURVİVOR İZLE

Gönüllüler takımındaki gerginlik şiddete dönüştü. Berna, 'ya fiziksel temasta bulunarak saldırdı ve yarışmadan diskalifiye oldu.

Survivor adasındaki gerginlikler bitmek bilmiyor. Gönüllüler takımındaki tartışmalar, fiziksel temaslı şiddete dönüştü. Gönüllüler'den Sahra ile Berna çok şiddetli bir kavgaya tutuştu.

İlk sıralarda sözlü olarak başlayan atışma alevlenerek fiziksel temasa döndü. Önce eliyle arkadaşına vuran Berna daha sonra tekme atararak tartışmayı alevledi. Önce sözlü atışmalarla başlayan tartışma Berna'nın Sahra'ya vurmasıyla daha da alevlendi. Tartışmanın ilerleyen anlarında Berna daha da ileri giderek takım arkadaşı Sahra'ya tekme atınca adada ortalık karıştı. Olaylar karşısında soğuk kanlı olan Sahra kazanan taraf oldu ve Berna bu hafta diskalifiye olarak adayaveda etti. İşte o anlar...

SURVİVOR'DA FARE KRİZİ YAŞANMIŞTI

2014 Survivor yarışması kıran kıran devam ediyor. Yarışmacıların hayatta kalmaya çalıştığı adada gece yarısı kameraların kaydettiği bu görüntü şaşırttı.

Acun'dan Berna açıklaması

SURVİVOR'DA Sinirlerine hakim olamayarak takım arkadaşına önce tokat sonra da tekme atan Berna yarışmadan diskalifiye edildi.

Acun Ilıcalı diskalifiye kararını "Biliyorsunuz Gönüllüler adasında büyük bir tartışma çıktı. Bu tartışmanın sonrasında fiziki bir temas gerçekleşti. Berna ile Sahra arasında istenmeyen olaylar yaşandı. Bu olaylar gerçekten çok üzücü. Yarışmacıların orada haftalardır ciddi bir açlık çektiğini ve sinirlerine hakim olamadıklarını çok iyi biliyoruz ama bizim için adadaki güvenlik çok çok önemli. Bunu da her zaman söylüyoruz. Bu yaşanan olaydan sonra biz yarışmacılarla birer birer görüştük. Görüşmeler sonrasında bu fiziki tartışmanın ileriye yansıyabileceğini ve adadaki güvenlikle ilgili belli problemler olabileceğine kanaat getirdik. Tabii ki Berna'yı seviyoruz. Sahra'yı da seviyoruz. Hepsi bizim için çok değerli ama biliyorsunuz ki Survivor'da bizim için en önemli şey adadaki güvenlik. Yarışmacılardan aldığımız izlenimle bu güvenliğin riskte olduğunu düşünerek çok sevmemize ve değer vermemize rağmen üzülerek Berna'yı diskalifiye etmek zorunda kaldık." sözleriyle açıkladı.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir