Tiyatrocuyu soyan polise kınama yok

Emniyet Genel Müdürlüğü Disiplin Kurulu, tiyatrocu Ü.S.’yi gözaltına alan ve karakolda çırılçıplak soyan polislere hiçbir ceza vermedi.

Tiyatrocuyu soyan polise kınama yok

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Disiplin Kurulu, şubat ayında İstanbul Taksim’de kendisine kimlik soran polislere, cep telefonuyla konuştuğu için “bir dakika” diyen tiyatrocu Ü.S.’nin karakola getirilip “makul şüphe” gerekçesiyle çırılçıplak soyulması olayına karışan polislere herhangi bir ceza verilmesine gerek görmedi. Sevdi’nin başına gelenlerin ardından EGM’de başlatılan soruşturma sonunda 5 polis hakkında “kınama” ceza verilmesi istenmişti.

Milliyet'in haberine göre, Görevli kadın polis Tuğba Ç., Ü.S.’yi gözaltına alıp polis merkezine getiren meslektaşı Sefa Ç.’nin verdiği, “Ü.S.’nin üzerinde uyuşturucu bulundurabileceği” bilgisi üzerine tiyatrocunun üst aramasının ardından iç çamaşırlarını çıkarttırdı ve cinsel bölgelerini gözle kontrol etti. Ü.S. daha sonra avukatlarının girişimiyle serbest bırakıldı. Ü.S., hem gözaltına alınma işlemleri hem de polis merkezinde yaşadıkları nedeniyle görevliler hakkında adli ve idari suç duyurusunda bulundu. Adli soruşturma halen yerel savcılık tarafından yürütülürken, dönemin Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal tarafından idari soruşturma açtırıldı.

‘Keyfi hareket var’ Köksal’ın yazılı talimatıyla görevlendirilen polis başmüfettişleri, Ü.S.’nin gözaltına alınma olayını “hürriyeti engelleme” olarak değerlendirdi. Müfettişler, Ü.S.’nin yanı sıra polis memurları İlker T., Sefa Ç., Muhammed E., Tuğba Ç., Turan D. ve Okan K.’nin de ifadesini aldı. Müfettişler, Ü.S.’nin gözaltına alınmasının “hürriyeti engelleme” olduğu görüşüne vardı. Ü.S.’yle ilgili olarak hazırlanması gereken gözaltı tutanağının düzenlenmediğini, şüpheli olarak gözaltına alınan kişiler için gereken doktor raporunun alınmadığını belirleyen müfettişler, polislerin “keyfi hareket ettiği” sonucuna vardı.
Polis memurları İlker T., Sefa Ç., Muhammed E., Turan D. ve Okan K. hakkında Emniyet Örgütü Disiplin Tüzüğü’nün 13. maddesindeki “görevin takdir ve yerine getirilmesinde hoşgörü ve savsaklama” hükmü gereğince “kınama” cezası verilmesi talep edildi. Polis memuresi Tuğba Ç. hakkında ise ceza verilmesine gerek olmadığı kanaatine varıldı. EGM Disiplin Kurulu, tiyatrocu Ü.S.’nin şikâyetinde adı geçen ve haklarında “kınama” cezası talep edilen 5 polis memuruna ceza verilmesine gerek olmadığı sonucuna vardı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 194 yorum
Aman polise karışmayın onlar bu sistemin altın çocukları.Daha önümüzde yeni yeni operasyonlar var polisi kullanmak gerekecek
polisler olmasa dışarda rahat gezebilcekmisin
unutma senin de bir gün polise ihtiyacın olabilir
Valla karışmazsan iyi olur. Yoksa senide merkeze götürür soyar, sonrada götüne koyarlar ona göre.
polis diyince akan sular duracakmı artık... keyfiliklere cezalar verilmezse vatandaş hakkı ne olacak?Ne güzel hiç birşey yapma adamlar dur şunu merkeze götürelim soyalım desin sonrada salsın....o polislerde polisliklerine devam etsin...NE GÜZEL DEMOKRASİ ...
böyle dediniz dediniz dediniz şu an bu halledeyiz bırakın artık polisle uğraşmayı!
İŞİNE GELİRSE ŞİMDİYE KADAR SİZ BİNİYORDUNUZ SIRA ONLARDA BİNME SIRASI ŞİMDİ ONLAR BİNECEKLER DİKKAT ET SANADA BİNMESİNLER
kanuna aykırı bi şey yok ortada bilmiyorsan TCK PSVK YI OKU canım :)
sabah sabah polis düşmanları işbaşında. ne yapsaydı polis sen sanatçısın sen şusun sen busun müsamaha mı gösterseydi. polis ile sorunu olanın kendisiyle de sorunu vardır. bıraksa bıraktı derler bırakmasa bırakmadı derler. haklının yanında olun sadece. polis keyfi davranırsa ona da karşıyım. ama ne olup bittiği hakkında bilgisi olmadan saldıran itlere de polis pabuç bırakmaz. demek ki ceza verilmesini gerektirecek bir konu yok. o sanatçı bozuntusu neler yaptı da o kadar üstüne gidildi bir düşünün bence!
demogoji yapıyosun ben de yorum yaptın sanıp okuyodum.
polislere haksızlık etmeyim onlar sizi korumak için çalışıyorlar.Adamlar nerden bilsin kimin ne olduğunu elbette arayacaklar bi olay olduğunda polise nerdesin diyebiliyorsanız bunada sesinizi çıkartamazsınız
arayacaklar ama adamın tipinden ne olduğu belli olur.boru değil polissin.insanları tanıyacaksın.
sen insanın tipine bakta bombacı olduğunu anla bakayım ..bize polislik eğitimi veriyorlar medyumluk değil...
bu gidişle daha polisten çekeceğimiz çok şey var zalimden korkan mozluma eziyet eden bir polisimiz var maalesef
OLAYIN İÇERİĞİNİ BİLMEDEN TARAFLI DAVRANARAK BU HABERİ YAYINLAYAN MYNETİ KINIYORUM. AYRICA TÜRKİYENİN O KADAR BÜYÜK SORUNLARI VARKEN VE BUNLARI HABER YAPMAKTAN ÇEKİNEN MYNET, ASLI ASTARI OLMAYAN BİR OLAYI BÜYÜTEREK BÜYÜK EMNİYET TEŞKİLATINI BU DENLE KARALAYAMAZ VE KÜÇÜLTEMEZ..
seni gtürüp soysalardı yine ayn şeyi mi yazacaktın?
kharon27 polis hiçkimseyi ööle boşuna karakola götürüp arama yapmaz. mutlaka herkimse artislik yapmıştır kendisi tiyatrocu ya. aratmamıştır üzerini kimlik vermemiştir polis de kıllanmıştır tabi. polis seni kaç kere karakola götürüp soydu acaba???
Polisin yaptığı uygulama gayet normal, makul şüphe oluştuktan sonra polisin o an o kararı verip uygulamaya geçmesi lazım ki üzerine düşeni yapmış, kesinlikle keyfi muamele oldugunu düşünmüyorum. Aldığınız para annenizin ak sütü gibi helal olsun... Mynet sana da yazıklar olsun koca bir amblemle polis teşkilatını yıpratma çaban takdire şayan...
Müfettişler, Ü.S.’nin gözaltına alınmasının “hürriyeti engelleme” olduğu görüşüne vardı. Ü.S.’yle ilgili olarak hazırlanması gereken gözaltı tutanağının düzenlenmediğini, şüpheli olarak gözaltına alınan kişiler için gereken doktor raporunun alınmadığını belirleyen müfettişler, polislerin “keyfi hareket ettiği” sonucuna vardı.
Sen Polise artislik yapacaksın sonrada vay beni gözaltına aldı diye şikayette bulunacaksın. Kimsin sen.... Polis kanauları uygulayınca işinize gelmez tabi. Tiyatrocu yaaaa.
Artislik yapsa ne olacak.Yapar şikayetini polis bey,mahkeme kararını verir.Karakola götürüp görev icabı diyerek adamı anadan doğma soymaya ne hakkı var.Kraldan fazla kralcı kesilmek bu ülkenin en büyük sorunu.
kayinet durum senin bildiğin gibi değil, havaalanlarında uyuşturucu kaçakçılğı yapan bir sürü suçlu var, bunlar arama kararı dahilinde erkekse erkek polis tarafından, bayansa bayan polis tarafından üstü çıkarılarak elle arama yapılabilir, Bilmiyorsunuz bari susun :)
Bazı Arkadaşlar yorum yapmış polislere haksızlık etmeyin diye. Bence bu ülkede polislere haksızlık yapıldığı yok aksine polislere geçilen kıyakların haddi hesabı yok. Kimse polisin yanlış yaptığı bir şeyi bile eleştiremiyor olayda olduğu gibi polislerin bence hepsinin göreve başlatılmadan önce hem psikolojik ders almalı + İnsanlık onur ve insan ilişkileri konusunda görevde olanların hepsi eğitilmeli Çünkü ülkemizdeki polislerin hepsi artık patlamaya hazır birer bomba gibi bellerinde silahlar bırakın polise kimlik sormayı polismisiniz diye bile sorulamıyor. böyle bir ülkede insana verilen değer
hay ağzını öpim aynen öyle..
halk çok egitimli çok kültürlü ayrıca bir o kadarda medeni değil mi :) Polise yardımcı olmak halkın asli görevidir kardeşim, önce halk olarak kendinizi sorgulayın, ne kadar yanlış ne kadar doğrusunuz var bi test edin, işiniz gücünüz gayri resmi illegal şeylerle uğraşmak, polis bunun karşısındaysa sevmezsiniz, ben olsam bende sevmem.. :)
sor arkadaşım kimligini senin hakkın..sende adamın polis oldugunu gösteren ibare varda sorarsan.seninde keyfine bakmam ben...ama sor hakkınnnnnnnn
sen hangi polisim diyene kimlik sordun da kimlik gösterilmedi. sadece karalamaya yönelik yorum yazmayın. resmi dahi olsa kimlik sormaya hakkınız var. sen hakkını bilmiyorsan o polisin değil senin sorunun.
aslında çözüm daha basit; polisin normal insanlar gibi çalışması, bayramlarda normal insanlar gibi tatilini yapması, çalışma saatlerinin 12-13 saatten normal insanlar gibi 8 saate indirmesi gibi yollar polisi sakinleştirir, polise insan olduğunu hatırlatır gibi geliyor bana...
it itin kuyruğuna basar mı hiç ? gerçekte bazı polisler çok kıl oluyor ve bir çoğu keyfi davranabiliyor..
anlaşıldı senin de kuyruk acın var. it senin soyundur. başın sıkışınca polis diye cıyyak cıyyak bağırırsınız. şimdi it oldular öyle mi. it itin kuyruğuna basmaz ama senin anana, bacına ve sülalene iyi basar
Polisler erkek it-Duhan_58 kancık it= Polis duhanın kuyruğuna değil, kıçına basıyor. Eminim ki büyük zevk almıştır duhannnnnnn. Gel senide soysun poliste mutlu ol canım.
Helal olsun size polis kardeşlerim, bu haber asparagas haber asla inanmıyrum, herhankı bir insan hava yoluyla seyahat edeceği zaman,nasıl aranıyorsa sizde o zübüğü öyle aradınız,o size etiket yaptı ama siz yemediniz sizi candan gönülden tebrik ediyor ve böyle kıyıda köşede benim adamımm var ben size sorarım de gıbı yapan bu ukala tipli insanlara asla boyun eğmeyin,bu arada disiplin kuurlunuda tebrik ediyrum(yangına körükle gidip arkadaşlara gstermelık dahi olsa ceza vermedıkleriçn)
despot dürzü,bir gün polisler sanada bulaşırsa böyle konuşacakmısın acaba?
eee sen çıplak soyulmaya alışkınsın.üzerine alınma.
şerefsiz aşağılık hayvan
YAPILMASI GEREKEN EN GÜZEL YORUM BU
size her şey müstahak ananızın evine bacınızın evine babanızın evine destursuz girseler paşa belleyeceksiniz. imamın ordusuna daha nekadar tapacaksınız onurunuza el atılıyor bari şerefinize el attırmayın...... nedemek sorgusuz sualsiz adama keyfi müdahale yapmak bu güzelim memleketi bu mozaiği tek tipleştirmek için sizde yardım edin onlara aman kimse onlara aykırı bişey söylemesin konuşmasın düşünmesin ......yazık.
boş boş konuşma ne konuştuğunu sen bile bilmiyorsun, önyargılı davranma daha loya nedir bilmiyorsun anca ahkam kesiyorsun asıl sana yazıklar olsun.
bunlarda aradığın şeye bak kardeşim ne şerefi be şeref insanda olur pensilvanya uşakları bunlar
Bi polis tanıdığın varsa sor bakayım sorgusuz sualsiz bişey yapınca noluyomuş.. Sen her okuduğuna inancak kadar basit düşünüyosan düşünme daha iyi
şaşırmamak lazım türkiye artık polis devleti oldu sahilde bira içiyolar diye ceza yazan polisten ne beklenir anca öğrenciye tiyatrocuya karşı polis olduklarını hatırlıyolar ama 10 tana maskeli eşkiya sokağa inip şehri talan ederken 200 metre yaklaşamıyolar
madm polis engelleyemiyorsende bu vatanın insanı degilmisin sen inde endelle polis engellese onada bir kulp takarsınız sizlerde bu polis düşmanlığı varken polis ağzıyla kuş yakalasa boş
Bütün tv görüntülerine baktığımda polis her türlü müdahale ediyor ve icabında aralarında kalıp linç bile edilebiliyor, lakin sen o eşkiyaları gördüğünde öyle bir kaçıyorsun ki değil 200 metre, aranda 2200 metre fark bırakıyorsun...
senmi müdahale ediyorsun yaklaşamıyorlarda.Sahilde bira içemiyormuş umama açık yerde içeceğine git bi tenha yerde zıkkımlan
GÖZÜM O maskeli eşkiya diye hitap ettiğin şahıslar varya o şerefsiz şahıslar..bizim TÜRK POLİS imize yetki verilsin ne güneydoğu ne ist nede egede onların gözünün yaşına bile bakmazlar..ama işte benim memleketimin POLİS ine o yetki verilmiyor...polisimizin gözü o birkaç itten korksa zaten bu tür itlerle karşılaşacağını bile bile o mesleğe başlamaz....
Taner kamber polisle alıp veremediğin birşeyler var galiba. Sen şikayetlerini git başımızda olupta polise yetki vermeyen yöneticilere ve polisin elini kolunu bağlayan amir ve müdürlere sor. Oturduğun yerden fetva verip saçma sapan yorumlar yapma. Sahilde bira içiyorlar ve bizi rahatsız ediyorlar diyerek polis 155 arayıp yardım isteyen bizim vatandaşlarımız yani sizlersiniz. İşlem yaparsın senin gibiler rahatsız olur, yapmazsın ihbarcı rahatsız olur. Sen kendi kendini düzelt polis hakkındada yorum yaparken abdest al besmele çek ondan sonra ağzını zemzem suyuyla yıka ve öyle yorum yap.
hiç tv izleme gazete okuma ülkede olup bitenden haberdar olma sonra konu polis olunca kimseye yapamadığın acımasız yorumlarını fitursuzca yap... iftira günah ve ayıptır...yazık
Sahilde bira içen adama polis keyfi ceza yazmıyor..Kanuni ve hukuki dayanak olmadan ceza mı yazılır!! Eğer kanunlarla ilgili bir problemin varsa onu eleştir..Polis kanunun gereğini yapar..!
bu ülkede o kadar vatan haini var ki dağlarda canı pahasına savaşan askerlerimiz komutanlarımız içeri atılırken sesler çıkmıyor...3yıldır iddaya göre hüküm giymeden hala hapiste olan askerlerimize kimsenin sesi çıkmıyor ama elinde sigara kendini ağa zanneden polisler yanlış bişe yaptımı melek gibi koruyosunuz..
askerler vatan haayini sizde onu savunduğunuz için sizde vatan hayinisiniz
sensin vatan haini hg0504 ! ! ! ülkemize ait 721 kuru özelleştirip yabancılara satan TSK değil senin başbakanın ! ! ! teröristler davullarla karşılanıp 2 saat içinde pişman değiliz önderimiz çağırdı geldik deyip serberst bırakılıyo ondan sora maaş bağlanıyor milletvekili oluyor meclise giriyor... sende haklısın askerler hain terörist pkk kahraman bizim için canlarını veriyorlar demi it gibi dağlarda... ASKERE TERÖRİST TERÖRİSTE MASUM MUAMELESİ YAPAN EYY HÜKÜMET FİYATIN KAÇ PARA ? ? ? TERÖRİSTLERDEKİ HAK KANUNLAR TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARI VE ASKLERİNE SAĞLANMIYOR BE YAZIK
bide söz konusu FB olunca uyandı bazı kerizler
sen hiç makul suç şüphesiyle askerin eline düştünmü bir düşte gör bakalım ben itim diyebiliyomusun ..millet polise gelince sark bülbülüne dönüyo her şeyi konusuyor oysaki polisle aynı statüdeki jandarmanın karakoluna bir düş sen bu cevabımı o zaman hatırlayacaksın....
ARKADAŞLAR, DEVLET MEMURUNU VATANDAŞA KARŞI HAKSIZ DA OLSA MALESEF KORUYOR......
uyarı evet koruyor sadece polisini başkasını değil
SİZ NE KADAR SORUMSUZ BİR YAYIMCISINIZ HABERİN BAŞLIĞINI OKUYAN HIRSIZLIK YAPTI ZANNEDER YAZIKLAR OLSUN SİZİN GİBİ HABERCİYE BU ÜLKENİN KAMU GÖREVLİSİNİ DÜŞÜRDÜĞÜNÜZ HALE BAKIN İFADALARE BAKTINIZMI DİSİPLİN KURULU KESİNLİKLYE HATAYA MÜSAMAĞA GÖSTERMEYEN BİR KURUL YAZIKLAR OLSUN SİZE.
asıl sana yazıklar olsun geri zekalı ebleh(manasını öğrenirsin bi ara)
ben konuyu genel olarak değerlendirmek istiyorum teröristleri bile mağdur gösteren zihniyet aslında zaten polisin elini kolunu bağlayan bir yönetmelik memleketin bu hale gelmesine sebeb oldu siz polisin yakladığı suçluya cebinden yemek yedirdiğini yolda kalan vatandaşın arabasın yittiğini mesle bizler bayramımızı idrak ederken polisin bayramı unuttuğunu para alsada bizlerin huzuru için gecesini gündüzüne kattığını biliyormusunuz polis kardeşlerim BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
sadece polislermi çalışıyor keyfiyet varolayda bende buna benzer bir olay ankarada aştide yaşadım bende bir bankacıyım ve bende bu gün çalışıyorum
hiç kimse kusura bakmasın.polisin gücü garibanlara yeter.pkk'lılar yakıp yıkıyorlar ne oluyor hiç birini yakalayabiliyorlarmı hayır bırakıyorlar kaçsınlar diye ama bi garibanı buldularmı anasını ağlatıyorlar.amerikalı,alman yapıyor diye bizimkilerindemi yapması lazım.arslan özeren sen hiç ya karakola düşmedin yada polissin ondan böyle konuşuyorsun.inşallah sen veya bir yakının suçsuz yere bir düşün bakalım karakolada görün.helede karşı taraf şöyle arkası sağlam biri olsun bakalım o zaman böyle yazabiliyormusunuz.tabiki hepsi böyle değil polislerin ama bunlarıda ayıklamazlarsa böyle kötü oluyor
sen madem polislerin teröristleri bıraktığından yakaladığından bu kadar eminsin kaç tane yakalandığından haberin varmı bi gün zahmet edip git vatan caddesine de sor kanun hukuk bilmediğin belli atıp tutuyosun
akif efendi kanun ve hukuku sendenmi öğreneceğiz.ensesi kalınlara dokunsalar ya.münevverin katilini kimler sakladı çıktımı ortaya,teğmenin tlf kim teröristlerin tlf numaralarını yükledi.bizde biliyoruz namusuyla işini yapan polisler olduğunu ama çürükleri temizlemiyorlar üstünü örtüyorlar bizim sözümüz onlara...
siz önce vatandaşa sahip çıkın bölücülere gösterdiğiniz şevkatin(korkaklığın)onda birini bu vatanın asıl sahiplerini gösterin eminim onlar sizi baş tacı yapar ama nerede kürde kedi türke aslansınız
Osman seren, sen polisine kaçdefa sahip çıktın.Bunun gibi aslı astarı olmayan içeriğini bilmediğin bir haber karşısında bile yaptığın yorumdan nasıl birisi olduğun anlaşılıyor. Senin yaptığın bu hakaret vari yorumu dağdakilerde yapıyor. Ne farkın var senin onlardan. Polisin göreviyle ilgili şikayetlerinide korkak yöneticilerine bildir.Polis emirsiz kimseye müdahale etmez. İnternet delikanlısı olma ahkam kesme, icraatın varmı onu söyle.Polisteki cesaretin, şefkatin,insanlığın,vatanseverliğin yüzde birisi bile sende yoktur eminim.
ayıptır yazıktır günahtır bee!!! tüm kamu çalışanların tatile girdiği şu günlerde bayram seyran bilmeden çalışan polislere bu kadarda yüklenilmez..bu kadar taraflı haber yapılmaz..elinizi vicdanınıza koyun şu anlatılan konu size ne kadar mantıklı ve doğru geliyor..emin olun bir suç unsuru oluşsa emniyet teşkilatı gerekli cezayı verir!!!
HEY...OSMAN KÜRDU VE PKK AYIR KURDUN SENİN NAKADAR BU CENET ÜLKEDE YAŞAMA HAKIN VARS KÜRDUNDE BU CENET ÜLKEDE YAŞAM VE SAHİPLEM HAKI VAR.HEY.............OSMSNNNNNNNNNNNNNNNN
yalan haber.... tamamiyle yanlı basının haberi... yazılı ve görsel basın Allah rızası için bir kerede doğru haber verin.. karakolları ve polisleri bizde biliyoruz mantıksız savcıdan habersiz hareket yapılmaz.. Ülkenin şu zor günlerinde polislere destek çıkın be.. eşit haber dersiniz nerde vatan haini var onu savunursunuz..yazıklar olsun.. bunca şehit verilirken utanmadan polisin üstüne gitmeyin beee..... vatan için bir şey yapmıyorsunuz bari polis ve askerin üstüne gitmeyin susunda adam sansınlar.......
allah senden razı olsun kardesım be polisi kötu göstermekten baska bır sey degıl bu askerı ezıyor ya bu hukumet bu medyada bu mynette hep polisi kötuluor bır tane polis yanlsıı bır haberını görmedım bu mynetın.. polisin mevzuatında hiçbir hakkı yok kımlık sormasından baska savcıdan emır almadan senın sacının telıne dokunamaz cahıl ınsan cok cedrıc gıbı okuyup okuyup yazıyor dusunce yok
bu şahsın tiyatrocu olması üstünün aranmaması anlamına gelmez. dışarıdaki normal vatandaşın üstü aranıyorsa bir sanatçınında üstünün aranması gayet normaldir ki ayrıca şu an sanat camiasının çoğunun dosyası kabarıktır, ve uyuşturucu bağımlısıdır, örnek isterseniz 100 tane ünlü isim sayabilirmm sizeee, burda gereksiz yorum yapan ahmaklara sesleniyorum polisi ve askeri düşman edinmeyinn pis vatan hainleriiii sizi
çok biliosan hadi say
peki o polislerin içinde uyuşturucu kullanan ve satanlar yokmu?..
evi su bastı bende kaçtım üye adlı arkadaş ne kadar laubali olduğun üye adından belli.. unutma senin ailenden biri eğer tacize uğrar yada başına daha kötü bişey gelirse arayacağın ilk kişi o köşedeki polis olur unutma..
mynet başlıgını atarken biraz seçici ol istersen.yakışmıyor.sizin gibi siteyeeeeeeeeeee
zaten bisürü suç işlerler birbirlerini kollarlar bu kavvatllar rüşvet yerler fuhuş yaparlar allah belanızı versin!!! (hepsi değil geneli)
ceza verilmemesine şaşırmayın,verilirse şaşırın artık.polis devleti olduk artık..
mynet haberde kullandığın amblem koskocaman bir teşkilatı temsil ediyor..5 kişiyi değil..ayrıca yaptığın haber doğru değil..bırakın bu kafatası zihniyetini..kime hizmet ettiğiniz belli değil
yaşlarınızı bilmiyorum ama 19 yaşında biri olarak sizden daha olgun düşündüğümü söyleyebilirim.siz at gözlüğüyle bakıyorsunuz etrafa birşeye inanmışsınız başla birşeyi gözünüz görmüyor ben taraf tutmuyorum belkide bu yüzden sağlıklı düşünüyorum.Polis bizim başımızdaysa bizi koruyorsa bunu yapmaya hakkı var
ben öyle birşeye ne maruz kaldım nede tanık oldum senin tipi gören elliyodur bence dikkat et birader
git o zaman polislerin karşisinda soyun da ellesinler seni biraz :)))))
volkan alemsin. koptum gülmekten. cylmz a lafı koymussun zuhahaaaa
böyle polis olmaz olsun be...!!! öle keyfine göre kimse kimsenin namusuna el atamaz kafasına göre bakamaz... vatan bizim anamız der dururuz... bunlar anamızı koruyanlar (polisler) dayımızcasına mı koruyor babamızcasına mı yoksa böyle pez.v.nkçesine mi... bunun baska tabiri baska bi adı varmı ey millet... nereye gidiyor bu insanlık... milletimizin güvenligini bunu yapanlar mı yoksa onları koruyanlar mı koruyacak... güvenligim bunlara emanetse işimiz zor... öyle eline telsizi alıp elini baglayıp saga sola atar yapmak mı polislik... benim namusuma bu hareketi yapın o kadar yürekliyseniz...!!!
bilip bilmeden bol kepce sallama makul şüphe denen şey olmasa o polisleri nasıl gererler bilmiyorsun, ahkam kesiyorsun.
okadar yüreklıysen cıksana polisin karsısına artıs... sebebsız yere polis yapmaz öyle burdanda koyun gıbı her okuduguna aldanma
cedric bana ba k saçma sapan konuşma orda baska biseyden bahsediliyor polis gözaltına alıp bayan polise teslim etmis kapalı biyerde arama yapılmıs ne zannedıyorsun sen kadını soyup milletede izletmislermi ne saçmalıyorsun lafı anlamadan atlama
tiyatrocu reklam yapsında bir dizide rol kapsın diye yapmış olamazmı? Bildiğiniz gibi türk halkı sansasyona bayılır
kimsenin zoruna gitmesin arkadasım... basa gelmeden anlamazsınız anlayamayacaksınız...!!! bu devletin bi askeri saglam durur millete karsı baska da hiçbi güvenlik görevlisine zerre güvenim zerre sevgim zerre saygım da sevgim de yoktur... bu saygı sevgi babadan anadan geçen bi duygu degildir... annem emekl polisti cünkü ALLAH rahmet eylesin o bunlar gibi de degildi... yakında askere gidecegim bana göre milletimizi müdafa eden tek serefli kurum.. Orda komutanlarımında üstleriminde afedersiniz ama bokunu yerim..! tabi bunları söylerken genelledim kusura bakmayın... sadece böyle polisleredir sözüm
o hakaret ettiğin, fütursuzca ve gayri insanı hitap yorumlar yaptığın teşkilatın mensupları belkide senin namusuna halel gelmemesi için o uygulamayı yaptılar, sen haberin ne kadar doğru olduğunu düşünüyorsunda böyle salakça yorumlar yapıyorsun... Kimbilir o sanatçı kimliği ile geçinen asalak ne şüpheli hareketler sonucunda polisler tarafından alındı...
Kardeş sen bir hata yap polis senin donunuda soyar götünede bakar. Askere gidecekmişsin, komutanlarımın bokunu yerim diyorsun. Zevk sahibisin sana afiyet olsun. İstersen başka şeylerinide ye.Annenin polis olduğunu söylüyorsun, inanmadım ama, eminimki senin gibi pezevenk bir evladı olduğu için onunda kemikleri sızlıyordur. Bizler şerefli olmayı senin gibi dallamalardan öğreneceksek kalsın. Çünkü senin beğenmediğin polisler senden daha şerefli, daha namuslu, daha vatansever, daha terbiyeli ve edeplidir. Hadi bakalım git ve komutanlarının boklarını yemeye devam et hayırlı teskereler sana.
it iti ısırmaz
it iti ısırmamış ama zamanında senin biryerlerine birşeyler yapmış anlaşılan terbiyesiz. Konuyu bilmeden içeriğini bilmeden hemen insanları it diye nitelendirmen senin itten daha aşağılık bir mahluk olduğunun göstergesi.Polis isterse donuna kadar insanı soyar. Bu ona kanunlarla verilmiş bir yetkidir. Senide zamanında merkeze getirmişler anlaşılan. Ondan sonrada coplamışlardır baksana üzerinde çok derin izler bırakmış,,,,,,,,,,
polıs her turlu pıslık bunların altından cıkıyor guven mı turk mılletıne anket yapın cıkan sonucu gorun hepsı basbelası keyfı uygulama yapan devletın verdıgı yetkıyı kendı cıkarlarına kullanan kısılerre denır.herkezde bunu bılır
polis öylemi.bak arkadaşım polisle düzgün insanın işi olmaz .ayrıca her toplumda çürük çıkar ama .sen gibi önyargılı geriler böyle konuşur işte..sende işini söylede bizde bilelim.okk.at gözlügünüzü çıkarınnnnnnnn
Taksim meydanında pkk'lılar gösteri yapar polisimizim gıkı çıkmaz, masum bir vatandaş buldummu ise çırılçıplak soyarlar. :)
tabi canım çok masum :) Sen neyin ne olduğunu nerden biliyorsun embesil...
devletin polisi hükümetin polisi olmuş, yetmemiş imamın polisi olma yolunda emin adımlarla yürüyor. yazıklar olsun sizin aldığınız her bir kuruş helal mii sanki
Polisin aldığı maaşın helal olup olmadığını mı soruyorsun? Sonuna kadar helal. Zorunamı gitti gel sende polis olda kursağına helal bir lokma girsin. İnan tüm polisler senden daha haysiyetli,onurlu,gururlu,vatansever,milletinisever v.s.. insanlardır. Sende akıl olsa, polisin savcının emri olmadan hiçbir şey yapmadığını bile bile böyle yorum yapmazsın. Kimsede polise babasının hayrına maaş vermiyor. Kıçın sıkıştığı zaman polis isteme kendi kıçını kendin kurtar zırtoooooooooooo
(büyük ayıp cezasız kaldı) böyle bir başlık olamaz anlaşılan mynet editörü konuyu disiplin kurulundan daha iyi araştırmış ayıp olduğuna ve ceza verilmesi gerektiğine karar vermiş tabii canım kurul üyeleri ne anlar değilmi bu işlerden.Kardeşim polis gerekli görürse donunu bile arar bilmezmisin bunu ayıp falanda olmaz bu böyledir ister beğenin ister beğenmeyin uyacaksınııııııızzzz.
inşallah tez zamanda senin ananı, karını, bacınıda aynı uygulamayla ararlar. o zaman anlarsın insanın ne hissettiğini. Gerçi böyle konuştuğuna göre sende teşkilattansın, size dokunan olmaz.
diojen denen dangalak günde kaç uygulamadan geçiyorsun kimliği göstermek o kadar zorsa soru sormadan kapısına sıkılan ırak gibi olunca görürüm ebenin kimliğini kendinden eminsen korkma haa terbiyesiz olmazsan memur sana bişey demez merak etmee...
merak etme diojen erkekeleri erkek bayanları bayan memur arıyor makul bir şüphe yoksada üst aramak polisin hobileri arasında yer almaz. Ararsada hiiç gocunmam sonuçta bu iş sokak ortasında yapılmaz kendime bakarım nerde yanlış yaptım neden şüphelendiler diye.Ayrıca ne kendime ne akrabalarıma böyle bişey olmadı olmazda adam olmak adam gibi davranmak yeterli tavsiye ederim dene bak hiçbir polis sana bişey demez becerebilirsen............
türkiyedeki bazı polisler kendini, texas taki şerif gibi goruyor. hem polis hem yargıc sanıyor kendini. dingil.
ASLINDA BU UYGULAMA YAPAN SUÇSUZDUR SUÇLU OLAN AMİRLERİ VE İÇİŞLERİ BAKANIDIR.PEKİ İÇİŞLERİ BAKANI KIZINA VEYA KARISINA BU YAPILSAYDI SONUÇ NE OLURDU MERAK EDİYORUM ...İYİ BAYRAMLAR
bakın arkadaşlar polisin yetkisi bile yok bunu kafanıza yazın..herkes ekmegin peşinde bende polisim.kanunun bana verdigi yetkiyi kullanırım..kimse keyfi birşey yapamaz.yaparsada karşılıgını İNANIN görüyor.cezasız kalmaz .ekmegimden olamam ben..bütün polis arkadaşları ALINAN VEYA KARŞINIZDAKİNİ babanız , abiniz , kardeşiniz gibi EMPATİ yaparak davranın..o şekil olsa ben ne yapardım diye düşünmeye davet ediyorum.vatandaşıda saygıya davet ediyorummmmmmm
Polise dokunulmaz. Askerse general, komutan farketmez tık içeri.
poliste sokakta kımı gorse soyuyor sankı bayram bayram bu adam ne yaptı da soydular dıye bır dusunun
Diğer Haberler