TSK 'Özel Kuvvetler' için özel olarak tasarladı!

Genelkurmay Başkanlığınca hazırlanan videoda, Özel Kuvvetler Komutanlığına bağlı timlerin kara, deniz ve havadaki zorlu eğitimlerinden görüntüler yer aldı. Videoda, TSK'nın kullandığı yeni tasarım kamuflaj üniformalar ve kullanılan gelişmiş teknoloji ürünler dikkat çekti.

Genelkurmay Başkanlığınca hazırlanan Özel Kuvvetler Komutanlığı tanıtım videosu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

"Özel Kuvvetler" brövesinin yansıtıldığı kareyle başlayan videoda, halk arasında bilinen adıyla "bordo bereliler"in kara, deniz ve havadaki zorlu eğitimlerinden görüntüler yer aldı.

İç ve dış tehditlerin bertaraf edilmesine karşı her türlü arazi ve iklim koşullarında görev yapabilecek nitelikte üst düzey eğitime tabi tutulan bordo berelilerin, hava indirme, keskin nişancılık, hayatı idame, balık adam ve çeşitli eğitimleri videoya yansıdı.

YENİ TASARIM KAMUFLAJLAR

TSK'nın en seçkin birliği olan Özel Kuvvetler Komutanlığının operasyon görüntülerinin de paylaşıldığı videoda, TSK'nın kullandığı yeni tasarım kamuflaj üniformalar ve kullanılan gelişmiş teknoloji ürünler dikkat çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
mayına dayalı zırh ve asker taşıma araçları geliştirmelisiniz karşıdakiler kahpece saldırıyor
@encunii yüreği olmayanın zırhlı araç içerisinde bile yaşama şansı yok.
Güzel tanıtım, şüphesiz bu savaşçılara büyük saygı duyulması gerek.
çok gereksiz bir harcama bu masrafları cami yapmaya harcasak çok daha kolay ve hızlı sonuc alırız genelkurmay Gabar dağına Cudi dağına cami açsın bir aya kalmaz terör biter
@ergenekonturkiye Arap toprakları cami dolu, yarım asırdır birbirlerini boğazlıyorlar.
@ergenekonturkiye Arap toprakları cami dolu, yarım asırdır birbirlerini boğazlıyorlar.
Güzel klip. Doğuda çalıştık bunlarla. İnsanımız rahat olsun. Bunlar gerçek çatışmada, üzerlerine açılan ateşe rağmen ayakta hedefe koşan insanlar. Nedeni bilinmez, hepsinde mangal gibi yürek var, ölüm akıllarına dahi gelmiyor. Ben bir Türk vatandaşı olarak bu birliklerle gurur duyuyorum.
Bu timler El Bab operasyonunda, ABD özel kuvvetlerini söküp atan, 2012 yılında kendi topraklarımızda karakolumuzu basarak büyük miktarda şehit verdirmeyi planlayarak Çukurca'dan giriş yapan 17 kişilik ABD özel kuvvet timini tek kayıp vermeden tamamen imha eden yiğitler.
dünyanın en iyi birliğine hepsi yakışır, helal olsun yiğitlere
vatan size minnettardır
Rabbim sizleri korusun, ayaklarınıza taş değmesin inşaAllah, dualarımız her zaman sizinledir.
Diğer Haberler