Ulusal TV'den Gülen'e büyük tuzak!

Ulusal Kanal, Hükümet ile Gülen ceamaati'ne yönelik büyük bir komploya imza attı.

Ulusal TV'den Gülen'e büyük tuzak!
Cemaatin yayın organı Herkul.org'da bulunan ve Samanyolu TV'de de yayınlanan bir video Ulusal Kanal tarafından, öyle bir hale getirildi ki izleyenler duyduklarına gördüklerine inanamadı.. Videoda Gülen Cemaati lideri Fethullah Gülen'in Başbakan Erdoğan'a yönelik ağır ithamlarda bulunduğu iddia ediliyor.
Ancak videonun orjinali, yani üzerinde oynanmamış hali bambaşka. İnternethaber'in özel haberine göre; Videoda Gülen'in "Müslüman ifadesinin ne anlama geldiği"ne dair yorumları var. Gülen videoda Müslümanların neler yapmaları ve neler yapmamaları gerektiğine dair tavsiyelerde buluyor.
Ulusal Kanal ise Gülen sanki bu sözleri Erdoğan alehyine söylemiş gibi bir yayın yaparak son yılların en büyük skandalına imza attı. Videonun başındaki seslendirmede, ""MİT Müstaşarı Hakan Fidan'ın şüpheli sıfatırla ifadeye çağırıldığı gece Fethullah Gülen'in doğrudan Başbakan Erdoğan'a mesajlar verdiği bir konuşması hekül. org adlı internet sitesinden yayınlandı. Gülen, Erdoğan'ın adını geçirmeden çok ağır mesajlar verdi. İşte MİT operasyonun düğmesine basıldığı gün Fethullah Gülen'in yayınlanan görüntüleri"" denilerek büyük bir çarpıtmaya imza atılıyor..
Samanyolu Haber'de yayınlanan videonun içeriğinde ise Erdoğan ve Hakan Fidan'la ilgili her hangi bir yorum içermediği görülüyor...
**SKANDAL SANAL ORTAMDA**
Videonun Ulusal Kanal'da yayınlanmasının hemen ardından skandal sanal ortamda yaşandı. Görüntülerin üzerine "**Samanyolu Haber**" logosu bindirerek servis edilen haberde, "Gülen ile AK parti arasında kavga var" söylentisine vurgu yapılıyor.
İşte Ulusal Kanal'da hazırlanan montajlanmış video görüntüleri...

[Fethullah Gülen'e büyük tuzak!](http://haber.video.mynet.com/detay/Fethullah_Gulene_buyuk_tuzak/1422798/ "Fethullah Gülen'e büyük tuzak!") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
Okuyucu Yorumları 31 yorum
Hadi be oradan.Cemaatla Akp lilerin bir savaş içinde olduğunu herkes biliyor.Fettullah AKP istediklerini yapımnca humeyni gibi geleceğini zannediyordu bu ülkeye ve şeriat sistemine geçilmesinin planlarını yapıyordu...Şimdi baktılar para tatlı yandaşları rahat cipler kendilerinin altına çekiliyor yok olmaz dediler bu rant paylaşılamaz dediler savaş çıktı.Bu ülke fetodanda tayyiplerdende kurtulmanın yolunu bulur...
Aynen kardeş bu takkeli şeytanında ALLAH iyice nurunu pirini aldı yüzünden.
feto baskan ölmeden bi devlet başkanı olamadı ya yazık diorum ona. doğaldır akp nin cemaatle çatışması birbirini yemesi.. yesinler ki çıksın iç yüzleri sahtekarlıkları akların altına gizlenmiş kara dünyaları..
bu kadar zavallı insanı bi arada görmedim.üst tarafta adamlar vidionun kesildigini söylüyor... o vakit orjinal vidioya bakta ondan sonra yorum yap... yapta adam gibi deli kanlı gibi yorum yap... ulusalcılar gibi sahtekarlık yapma...
size acımakmı gerek,yoksa ıslahın için dua mı?biz yine dua edelim...Allah uyanmanızı nasip ettsin!
Vaybe cemaatin elemanları onlar bunlar müslüman olmuyorda bu yorumcular oluyor öyle mi? Sizi gidi niyet okuyucular siziiii, başkasında gördükleriniz sizin art ve kötü niyetinizin tezahürü. kalbiniz böyle nolacak
MYNETE TEŞEKKÜR..MYNETİN BİR KERE DAHA DOĞRU VE TARAFSIZ HABER YAPTIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTIR.İSTER GEÇMİŞ İSTER ŞUAN Kİ İSTERSE GELECEKTE Kİ İKTİDAR KİM OLURSA OLSUN MİLLETİN MALINI ÇALAN MÜSLÜMAN DEĞİLDİR.BUNU BUGÜNKÜ HÜKÜMET YAPMIŞTIR VEYA YAPIYOR DEMİYOR GENEL SORULAN BİR SORUYA VERİLEN GENEL CEVAP.
İşleri güçleri sahtekarlık olmuş bu sahte vatansever ulusalcıların. Herkes hocaefendiyi de başbakanımızı da tanıyor ve büyük muhabbet duyuyorlar. Boş yere bir taraflarınızı yırtmayın. Bu işten size ekmek yok. Cemaatlerin duası ile Başbakanımız devletimizin başında
bu fetoş ta müslümanlığın zerresi olsa gidip pensilvanyada cia ve mosadın kucağına oturup tv ve gazeteleri ile ülkemde kargaşa yaratmazdı.buna inanan insanlar bu kadar kör mü?bunu anlayacak kadar akılları yokmu?
ismin mert ama se na mert sin varsa bildiğin somut bir şey hakaretsiz yazda öğrenelim ama fikri olmayanın küfrü vardır
sende gram akıl varmı?
fetocularla akpliler bırbirini yiyor rant tatlı geldi tabi beter olasıcalar uyduruk haberi stv verir ulusal kanal degil
bravo güzel cevap
ULUSAL TV DERİN DEVLETİN DERİNLİKLERİNDE EN HAİN İNSANLARIN YÖNETTİĞİ BİR KANALDIR. % 98 BUNU BİLİYOR. SAYIN GÜLEN 100 YILIN EN BÜYÜK IŞIĞINI DÜNYAYA YAYAN BİR ALİMDİR.
GERÇEK İSLAMDAN BİHABERSİNİZ ARKADAŞ. SAHABİLERİN HAYATINI İYİ ARAŞTIR SONRA YORUM YAZ.
senin gibimi isik??? ulan islami mahfettiniz..Allah islah etsin senin gibileri..Fetos gibileride kahretsin
senmisin ışık din simsarlar
Allah bu çakma vatanseverlere hidayet versin..
montaj mı? ergenekon adlı ne olduğu belli olmayan şey olunca montaj olmuyordu hani? herkes izledi...apaçık gerçek işte
hava cıva..bu millet oyunu akp verdikçe kisme korkmasın durmak yok yola devam..ancak siyasi beceriksizliklerini böyle dışa vurur bunlar.
SİZE FASIK BİR BİR HABER GETİRDİĞİNDE ONU İYİ ARAŞTIRINIZ, BİRBİRİNİZE HAKSIZLIK YAPMAYINIZ. BİR TOPLULUK BU HABERLE,BİR BAŞKA TOPLULUK HAKKINDA YANLIŞ HÜKÜMLERE DÜŞEBİLİR,TEVBE EDENLERİN TÖVBELERİNİ ALLAH KABULEDER.ALLAH AF EDENDİR BAĞIŞLAYANDIR. BU VİDEO'DA MÜSLÜMANLAR ARASINA FİTNE SOKMAK İÇİN DERİN DEVLETİN İÇİNDEKİ EN HAİNLER ELLERİNDEN GELENİ YAPMIŞLAR. MÜSLÜMAN HER ZAMAN EN ÜSTÜN BASİRETTE OLAMLI,ALLAHIN NURU İLE GÖREBİLMELİDİR.TÜM OYUNLARI.ELLERİNDE YAĞLI BOYA KUTUSU OLANLARA AZAMİ DİKKAT GEREKİR, İSLAMIN GELECEĞİ İÇİN.
stv nin videolarla oynama alışkanlığıdır neden garibine gitti..... kesip biçip yayınladıklarına saysın
ulusal kanal oda tv aydınlık vs lerle karıştırdın galiba
söyledikleri yalan mı?gözükapalılar da biliyor bunu ...
evet sizi bildik:-SAZAN)))
Komedi, bu sohbeti geçen dinledim bu yorumlar şeytanın aklına gelmezdi. Ama şeytana pabucu ters giydirecekler vardır elbet. Şu sıralar ulusalcıların, ergenciklerin yaygarası bu ama boşuna.
bırakın videolarla oynamayıda şu ülke için milletimiz için bişey yapın yurt dışındaki okullar şu anda ülkemizin medaiftiharı ulusal kanalın işi gücü millete laf atmak yalan yanlış konuşmak iyi bişey yapsınlarda biz takdir edelim boş işlerle bi yere gelinmez kac yıl oldu hala öğrenemediler...
suçsuzları içeri attıklarına saysınlar... SAMANYOLU TV ergenekonun borazanlığını yapıyor 3 yıldır.. vatan hainliğini kim yaptı ...bunlardan başka..
3 kez bu videoyu izledim.Konu Erdoğanın ne Akp hükümetinin milletin paralarını kendi havuzlarına nasıl doldurduğunu ve bunun müslümanlığa yakışmadığını anlatıyor.Burada fethullah gülen ve cemaati sayesinde tüm Türkiyede kadrolaşan akp nin sanki biraz rayından çıktığı izlenimi sunulmaktadır.İşte buna karşılık verip bi tedbir almak için Mit le polisi karşı karşıya yargı sayesinde getirmek istediler.Zaten açıklamanın zamanlamasına dikkat ederseniz herşey ortada.Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!
bu ülkede olup bitenden asıl sizin ya haberiniz yok yada kör olmak istiyorsunuz herşey gizli kapaklı yapmayı iyi bilirler.kimseyi gerçekleri görmeden yargılamak yanlıs hele de müslümanlığın zerresi olmaması teleffuzu çok yanlış iftira bile atmış olunabilir .......
kim bu adam kim...herkes bu soruyu sorsun yeter ..konuşma uslubu bile nereye götürülmek istendiğimizi anlatmıyor mu..yok mu anlayan...herkese akıl fikir diliyorum..
Diğer Haberler