Ünlü iş adamlarına gözaltı şoku!

Mersin'de FETÖ soruşturması kapsamında bakliyat devi Arbel Gıda'nın sahipleri Mahmut Arslan, Hüseyin Arslan, Ali Arslan ve Hasan Arslan hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Arslan kardeşlere şu ana kadar ulaşılamazken, olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Ünlü iş adamlarına gözaltı şoku!

Mersin'de Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, bakliyat devi Arbel Gıda'nın sahipleri Mahmut Arslan, Hüseyin Arslan, Ali Arslan ve Hasan Arslan hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Arslan kardeşlere şu ana kadar ulaşılamazken, olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 4 iş adamı hakkında yakalama kararı çıktı. Ayrıca haklarında yakalama kararı çıkarılan Mahmut ve Hasan Arslan kardeşlerle ilgili terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklık ile tehdit suçlarından da gözaltı kararı verildiği belirtildi. Bu kapsamda polisin, iş adamlarına ait şirkette incelemelerde bulunduğu öğrenildi.

Şu ana kadar haklarında gözaltı kararı bulunan Arslan kardeşlere ulaşılamazken, olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Fetocu arincin oğlu AKP vekil persilvanyada FETO ile kasila kasila poz verenler AKP den vekil olmuşsa sormaya gerek yok
HEPİCİĞİ YURT DIŞINA PARALARLA BERABER GİTTİLER.YOL VERİLDİ YANİ.İÇİ BOŞ ŞİRKETLER DE SİZİN OLSUN.
CHP bu ülkede ikdidar olamaz bunu kac seçim göreceğiz baykal 2002 de 19.27 oy aldı değişim dediler kaset çıktı kılıçdaroğlu geldi 25 bandına oturdu CHP sadece kutuplaşmanın öteki ayağı olursa sağ seçmen her türlü akpye oy veriyor CHP mhp iktidara alternatif değildir merkez sağın alternatifi merkez sağdır anap gidip dyp dyp gidip AKP AKP gidip IYI gelir ama CHP ve MHP gelmez
Artık bu ülkede hiç kimsenin can ve mal güvenliği yok. Fetöcü ayağı ile milletin malına çöküyorlar.
Sırf yorum olsun diye yorum yapan insanlar var ya...
Bu işte de her zamanki gibi bir iş var. PKK ile FETÖ birbirini sevmez. O nedenle işin içinde başka işler olduğu kesin. Bu arada A şahsın şirketine el koy kayyım olarak da kardeşini ata. Bu göstermelik AKP idi. Anlayana.
Her Yeri Temizliyorsunuz İyi Hoş Fakat Siyasilere Sporculara TV Dünyasında Olanlara Elleşen Yok
SALYALI İLE BOY BOY POZ VERENLER VEKİL OLUYOR...
Diğer Haberler