Velilere skandal mesaj

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan ailelere uyarı mesajı: "Kız çocuklarınızı kontrol altına alın, erkeği rahat bırakın."

Velilere skandal mesaj

Milliyet'in haberine göre, Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci velilerine attığı mesajla kız çocuklarının kontrol altına alınmasının ve izlenmesinin uzun vadede problemli davranışları çözeceğini belirtirken, erkek çocuklarda ise soruna yol açtığını bildirdi.

“KIZ ÇOCUKLARI KONTROL ALTINA ALIN”
MEB Mobil Bilgi Servisi olan ve velilere e-okul sisteminde üretilen devamsızlık, sınav tarihi, not sistemi gibi bilgilerin yanısıra ‘yararlı bilgilerin’ de paylaşıldığı 8383 numarasından ailelere ilginç bir mesaj gönderildi. Genelde öğrencilerin durumuyla ve velilerin tutumlarıyla ilgili tavsiyelerin paylaşıldığı adresten velilere giden mesaj, ailelerin de tepkisine yol açtı.

REHBER ÖĞRETMENLER HAZIRLADI
Milli Eğitim Bakanlığı, “Anne-babanın izleme ve kontrol çabalarını artırması, erkek çocukların uzun vadede daha fazla problemli davranış göstermelerine neden olurken, kız çocukların problemli davranışlarının azalmasını sağlamaktadır. Çocuğunuza vereceğiniz tepki onun cinsiyetine göre farklı sonuçlara yol açabilir.” şeklinde gönderdikleri mesajın uzman psikologlar ve rehber öğretmenler tarafından hazırlandığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 152 yorum
AHHH TÜRKİYEM AHHHH HİLAFETİ GETİRMEK İÇİN KOCAMAN ADIMLAR ATILIYO,NERDESİN MUSTAFA KEMAL PAŞAM.
çok komiksin yaaaaaaa hahahahahaha
bunların bir halt getireceği yok memleketi kaosa sürükleyip vazifelerini yapar ikinci vatanlarında keyiflerine bakarlar makarnacılarda müsait yerlerindeki 20*20 kazıkları görünce anlarlar ama iş işten geçmiş olur
ah ki ne ahh kardeş ülkeyi bitirdiler
eyyyy bre cahil evladınıza sahip çıkın demek hilafeti geri getirmekmi keşke gelsede bu zulümler bu zinalar bu sizin gibi medineyet canavarları sussa artık yeter bu ülkeye verdiginiz zarar hilafet dediniz yobaz dediniz gerici dediniz irtica dediniz vatandaşın hakkına hürriyetine saldırma cürreti gösterdiniz sizin yaptıgınız özgürlük başkalarının hakkına gasp etmekten başka bişeye dönüşmedi allah ıslah eylesin sizi.:( MUSTAFA KEMAL ATATÜRK yaşasaydı önce sizin gibileri bu ülkeden kovardı buna emin ol.)
hilafetçi olmuş millet kırmızı tıklayanlara bak resmen şeriatçı bunlar
sen yahudisin herhalde müslüman olmadığın bellide.
DEVLET KENDİ ÜZERİNE DÜŞENİ YAPSIN KİMİN OĞLUNU KIZINI NASIL VE NE ŞEKİLDE YETİŞTİRECEĞİNE KARIŞMASIN ONLARI DÜNYAYA GETİREN ANNE BABA EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞMESİ İÇİN GEREKENİ ZATEN YAPIYORDUR BU ONLARI İLĞİLENDİRİR YOK OLDU OLACAK DEVLET DOĞAR DOĞMAZ ÇOCUĞU AİLEDEN ALSIN KAMPLARDA TEK TİP İNSAN ÜRETSİN BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİRMİ HER ŞEY BİTTİDE SIRA BUNAMI GELDİ DEVLET AŞİLENİN REFAHINI ARTIRMAYA BAKSIN ONUN İŞİ BU .
tabi yaa herkez en iyi şekilde yetişrtiriyor oğlunu kızını !!!! otobüsler yaşlılara ve büyüklerine yer vermeyen çok iyi yetişen çocuklarla dolu. hatta çok iyi yetiştiren anne çocuğu kalkmasın diye cam kenarına oturtuyor yavrusunu . o kadar güzel yetişiyorlarki ünv de okuya gencecik kızlarımız sokakta öpüşmekten bile çekinmiyor. bu yazdıklarım herkezi kapsıyor değil ama su bir gerçekki yüzde 50 yi geçtiğine eminim.
o zaman okula gerek yok. hocaya gerek yok demektir. okullar ve hocalar insanı düşünsün kritik yapsın ve analitik düşünsün yargılasın diye gönderiyor.
haklısın kardeşim bi taraftan eğitim sistemimizin içine ediyolar birde kalkıp böyle konuşuyolar
doğru diyon kardeş anne baba çok iyi yetiştiriyor çevreye bakınca direk anlaşılıyor zaten 4 4 lük hepsi
Kızlarınıza sahip çıkın kontrol altına alın denilmiş elbette güzel şeyler söylenmiş. Rehber Öğretmenler görmedikleri şeyin raporunu hazırlamaz heralde. Doğru bir uygulama. Kızlarınıza sahip çıkın. Ne demiş atalarımız. ''Eşeği yoldan çıkarır sıpanın oynaması" Siz sıpalarınıza biz eşeklerimize sahip çıkalım :)))))))
evladına eşek benzetmesi yapan ucube makarnayı azalt insani vasıflarını yitiriyorsun
her doğruyu herkes herkese dayatamaz kardeş herkes namuslu olması gerektiğini kendi düşünmelidir öküz değilse tabi fakat bu ülkenin göz göre göre çığırından çıkmasını seyreden halkın namuslu olmasını beklememek lazım birde müslümanlıktan cemaatçilikten falan bahsediyorlar
ABİ, SEN BUNU BÖYLE ANLADIYSAN, ALLAH BELANI VERSİN DİYECEĞİM SANA.
basın ve yayın organları ıle hukumete geldıgınızden beri ahlakı kuralları yıkmak için her türlü yayınları fılımleri dizileri yayınlarak beyınleri yıkarsanız böyle olur
rtük denilen kurumu ninen mü yönetiyor. akp kontenjanından seçilwn üyeler çoğunlukta.. boş laf edeceğine biraz su kabağı kafanı çalıştırsan iyi olur.
Anlamadığım mesajın neresinde bir problem var... Cinsiyet ayrımcılığı yapılıyor desen diyemezsin, art niyet var desen diyemezsin... “Anne-babanın izleme ve kontrol çabalarını artırması, erkek çocukların uzun vadede daha fazla problemli davranış göstermelerine neden olurken, kız çocukların problemli davranışlarının azalmasını sağlamaktadır. Çocuğunuza vereceğiniz tepki onun cinsiyetine göre farklı sonuçlara yol açabilir.” Bu mesajda ne var yahu... Haber tamamen proveke amaçlı başlıkla verilmiş... Hani zorlamayla art niyet çıkartalımda neresinden art niyet çıkartacaksınız?
seninde kontrol altına alınman gerek zeka olarak sanırım gerisin
bu söyledikleri şey neye göre kime göre bu konuda ciddi anlamda bir yayın var mı bi çalışma var mı yoksa sadece 1-2 kişinin kararıyla mı böyle bir sonuca varılmış. bir şeyi uygulamadan önce ciddi anlamda bilimsel bir çalışmamı değilmi bilmek lazım değil mi? . art niyet falan yok kimsede ciddi anlamda böyle okunduğunda cinsiyet ayrımcılığı gibi görünüyor erkek çoçuğuda serbest bırakırsan saçma sapan işler yapar.
yakında kız çocuklarını okula göndermeyine kadar gider bu.arap kafasını yaşıyoruz çünkü!!
arap kafası da ne demek ? peygamberimizde araptı kendine gel ! islamdan bi habersin islamın emrine arap kafası diyemezsin . madem öyle o zaman sen kız çocuğunu başıboş bırak kucaktan kucaga gezsin.çagdaş ve modern olursun böylece !
kısaca "islamdan nefret ediyorum" diyebilecek yürek olmayınca böyle kıvırıyorsunuz , alnınızdaki yazıyı artık müminler okuyor , korkmayın özünüze uygun lafı dolandırmadan direk söyleyin , söylemeseniz bile biz bunu okuyoruz.
crosssoft ve emrah197 sirf ismi çigdem diye gelip burda erkeklik taslamayin adam olun, islama küfür eden yok ama sizin gibi çakma müslimanlarin ta ben ... , peygamber efendinmiz ne demis ben arabim ama arap benden degil demis oda farkindaymis yola getirmek için çaba gösterdigi araplarin ne kadar serefsiz oldugunun.. gelip burda ne araplari savunun nede böyle serefsizce velilere mesaj gönderenleri.. emrah kuçaktan kucaga gezme lafina cevap olarak bizim cagdas zihniyetimizde kuçaktan kuçaga gezicekse bir kadin 18 yasindan sonra gezmeye basliyor sen gibi kizini hocanin kuçagina 9 yasinda atmiyor
sana katılıyorum arkadaşım. dünya üzerinde bana göre araplar kadar pis yobaz başka bir ırk yok. maalesef vatandaşlarımız da türk kimliğinden çıkıp arap özentisi oluyor. crosssoft isimli arkadaşın arap olduğunu belirttiği peygamber kalkıp gelse hepsinin yüzüne tükürürdü tek tek eminim. maddem ki islam evrensel bir din, bunu araplarla özdeşleştiremezsin. herkes birbirinin görüşüne saygı duymak zorunda, kimsenin zoruna gitmesin. M.Kemal Atatürk'ün çizdiği yoldan giden insan hem dinini, hem medeniyetini layıki ile yaşar zaten. O pislik arapları kutsal sayarak bir yere gelemezsin
BU YORUMA CEVAP VEREN crosssoft RUMUZLU ÖKÜZ. ASIL İSLAMDAN Bİ HABER OLAN SENSİN. PEYGAMBERİMİZ ARAPTI DİYE ŞİMDİKİ PİSLİK ARAPLARIN HER YAPTIĞINI ONAYLAYACAK KADAR BOŞ BİR İNSANSIN SEN YUKARDA SANA ÖKÜZ DEDİĞİM İÇİN ÖKÜZLER KUSURA BAKMASIN AMA SEN SADECE ÖKÜZ DEĞİLSİN HAZRETİ ÖKÜZSÜN. BU ARADA HAZRET KELİMESİNİN ANLAMININ GOOGLE YAZ ONDAN SONRA SALDIRIYA GEÇ TAMAMMI...
crosssoft isimli kullanıcı Peygamber Efendimiz Arap'tı.Fakat Peygamber Efendimiz'in bir sözü var.O da"Ben Arap'ım ama Arap benden değil."Çünkü Peygamber Efendimiz Arap olmasına rağmen Arap toplumunu kabul etmez.Çünkü Peygamber Efendimiz sadece Müslümanlar için değil de bütün insanlık için gelmiştir.
arap hayranları bakın arapların hangisi akıllı ilime bilime dayalı ardam gibi yaşıyorlar peygamber efendimizden sonra adam gibi islam yaşanmamış kafaları hep öldürmeye fitneye çalışmış uyanın artık bütün olayla neden arap ülkelerinde şimdi emperyalistler karıştırıyor diyeceksiniz çok beğendiğiniz arapların aklı yokmu anlasınlar bir dümen döndüğünü yüz yıllar boyu akıllanmadılarmı bırakın arap hayranlığını yeter
Çiğdem sen ne söylersen söyle anlayacaklarını sanmıyorum. Arapların kendilerinin sattıklarını unutup onları kendilerinden üstün tutacak bir kesim var karşında.
islamiyetten önce kadının bir eşşa kadar değeri yokken ve kadın her şekilde zevk unsuru ve değişik şekillerde kullanılırken kız çocuklarını diri diri gömmelerinin tek sebebi yarın kızı büyünce onu o halde görmemek içindir. islamiyetten önce zaten kadına değer verilmiştir. şimdide değişen bişey yok kadın sex objesi olarak öne çıkan bir kavram oldu medyada görüyorsunuz herlade değer verdikleri kesim bunlar. nefisleri bunlarla hoş oluyo demekki
Erkek çocuğu olunca aferim yavrum ye onları yavrum kaçtane kız attın kaçtane düşürdün helal koçum aslanım kaplanım.Aynı kişinin kız çocuğu olsa akşam oldumu eve gel erkeklerle görmim seni sağda solda takılma açık giyinme .Bu mesajın anlamıda budur
AYNEN BUDUR OLAY. KENDİ OĞLU YAPINCA SIRTINI SIVAZLAR, BEŞKALIRININ OĞLU KENDİ KIZINA İLŞİNCE NAMUS BEKÇİSİ KESİLİR. YANİ SEN BAŞKASININ NAMUSUNA EL, DİL UZATINCA, İYİ, BAŞKASI SENİN NAMUSUNA EL VEYA DİL UZATINCA KÖTÜ. BUNLARIN NAMUS ANLAYIŞI BU. BUNLAR EN NASUZSUZDAN DAHA NAMUSSUZ.
agzına sağlık ya anlatamadım bazı aptallara ben bunu
Ne var bunda bizim de çocuklarımız var doğru bi msaj uyarı amaçlı....hemen kötüye yormayın arkadaş...
senin aklın yokmu çocuğuna bakacak birbaşkasının mesajıylamaı bakacan
aynen öyle.sözde "çağdaş"ların zoruna gidiyor işte
ya çok iyi niyetlisiniz yada safsınız. Gözünüzü açın allah aşkına...
mesaj yanlış değil kardeş zina suç değil diyosa hükümet bu mesajı yazmak ona düşmez sadece
Yakında okullarda haremlik selamlık uygulaması başlar
SENİN GALİBA MESHAPİN ÇOK GENİŞ.
KLASİK akp ZİHNİYETİ..
senin verdiğin tepkide klasik chp zihniyeti
Çocuk yetiştirmek zordur sanattır onları anlamak ve geleceğe iyi hazırlamak gerekir kız ve erkek çocuklarının yetişme tarzı aynı olamaz ne olursa olsun dini ve ahlaki değerleri iyi aşılamak gerekir. kız çocukları daha elzemdir.
her sabah yürüyüş yaptığım bir park var..sabahın köründe ellerde kutu biralar -sigaralar kızlı erkekli öğrenciler adeta açık hava partisi yapıyolar.. kucak kucağa oturanlar, dudak dudağa öpüşenler, belden aşaği küfürler, sabah sporu için orada bulunan yaşlıları takmadan yapılan her türlü çirkeflik...bunlar mı yarının gençleri...çok mu zor bunların velilerine ulaşıp "" çocuğunuz bu gün okula gelmedi "" demek..yazık, ana baba da evladını okulda sanıyo...
yok o zihniyette ki anne baba cocuğu yaramazlık yapınca dayak atan öğretmeni şikayet eden zihniyet. oyüzden de artık öğretmenlerimiz de saldım çayıra yapıyor. hakmıdır haktır kardeşim. sen terbiye yapamıyorsan terbiye yapanı da engelleme. dayak çözüm değildir ama gereksizde değildir..
sizin oy verdiğiniz hükümet eğitim sisteminin içine etti şikayete hakkınız var mı sizin 11 yıldır bu ülkede ahlaksızlığın ne kadar arttığını görmüyorsanız körsünüz demektir ayrıca hükemet zinayı suç olmaktan çıkararak herkes herkesle yatabilir mantığını ortaya koymuştur Allah aşkına uyanın artık
doğru anla
SEN NAMUSU BACAK ARALARINDA ARAYAN EZİKSİN.
siz bizim temsilcimiz değilsiniz ..gelişmemiş beyinler güne uyum sağlayamazsanız dünya sizi üzerinden atar...
MÜSLÜMANIM DEYİP ABD YE YERLEŞECEKSİN NEDEN ARABİSTANA YERLEŞSENE PAÇAN YİYORSA
ne skandalı,skandalın ve formasyonun-rehberliğin tanımını bilmyor musunz? pardon unuttum bir de provakasyonun tanımı...
bir kızım ve bir oğlum var ve ben bir öğretmen olarak ilokul birinci sınıfından devamlı olarak bu sistemi uyguladım sonuna kadar destekl,iyorum ve çok doğru bir bilgilendirmedir çünkü kız çocukları ilgi beklerken erkekler sıkıştırılmaktan hoşlanmıyor bu nedenle bilgi doğruda bunun ne si skandal onu anlamadım mynet yoksa nerden saldırıcağınızımı bulamadınız sisteme yayınlamazsın ama yazdık bi kere
haklısın hocam
bu eğitim sistemiyle türkiye hiçbiryere varamazzz köydeki çifçilerin çocuklarına çifçiliği bilmiyorlar
medeniyet adı altında çoluğmuzu çocuğmuzu boş mu bırakıcaz devir kötü çok doğru bir mesaj veliler gözünün önüne bakıcak ağaç yaşken eğilir diye boşuna söylememişler çocuklarımızı ahlaklı yetiştiricez ve şu devirde özellikle kız çocuklarımızı ve tabikide erkek çocuklarımızı
ulen ne alaka. bu kadar yanlı bu kadar şerefsizce yanıltıcı haber verilmezki. skandal bunun neresinde. çocuk yetiştiren tüm anne ve babalar bilir.kız erkek farketmez kontrol altında olmalı ancak dozaj iyi ayarlanmalıdır.kontrol erkek çocukta arttıkça rahatsızlıkta artmakta, erkek olmanın veriği özellikle huzursuzluk,karşı gelme, isyan, baskıyı başka şekiller ortaya çıkarma gibi çeşitli şekilde yansıtmaktadır.erkek çocuklar daha rahat bırakılmalı,ona farkettirmeden mümkün olduğunca kontrol edilmelidir.kız çocuğunun durumu farklıdır.ister istemez erkeğe göre daha sıkı kontrol altında tutulmalı
MÜSLÜMANIM DEYİP ABD YE YERLEŞECEKSİN NEDEN ARABİSTANA YERLEŞSENE PAÇAN YİYORSA
HERKESİN KIZINDAN ERKEĞİNDEN SİZE NE?
SENİN KIZIN NE YAPARSA YAPSIN AMA BUNU OKULDA YAPMASIN BAŞKALARINA KÖTÜ ÖRNEK OLMASIN
aslında kız çocuklarını daha fazla disiplin altında tutmak terbiyeli dini ve ahlaki bilgiler doğrultusunda yetiştirmek iyidir ALLAH korusun yoksa gezi eylemlerindeki gibi taksim meydanında soyunur ....
mynet çok yanlış haber veriyorsun güzel bir uygulama
sen mi öğreteceksin ana babalara çocuklarının eğitilmesini ahmak
OKULLAR ÖPÜŞME VS YERLERİ OLDU YANİ DİSKOLARI ARATMIYOR BENCE OKULLARA BİR DİSİPLİN GELMELİ HAREMLİK SELAMLIK GELECEK DİYENLER DEMEKKİ ONLARIN KIZLARI BU MÜSTEHAKKİ BU İŞİ SAVUNUYORLAR DİNİNİ İMANINI KARALAYANLARIN KIZINA KARISINA SAHİP ÇIKMAYANLARIN BENİM ADIMA KONUŞMA HAKKI YOK EĞER ÖPÜSMEK İSTİYORLARSA BUNUN YERİ OKULLAR DEĞİLDİR ALLAH BU TOPLUMU YA İSLAH ETSİN YADA HELAK
şimdiki kızlar azmış doğru demiş..
akp hükümeti kızlarınıza sahip çıkın kötü yola düşmesın dese bunlar akp hükümetine inat kızlarını gider Kerhaneye Verirler o derece bi inatlaşma söz konusu
tıpkı başbakan fahişelik iyidir dese "hepimiz orospu çocuğuyuz" diyecek bir kitlenin oluşması gibi değil mi? ne hale getirdiler halkı, ne kadar kutuplaştırdılar ve kim bilir halkın böyle çatışmasından ne kadar çok kazanıyorlar.
TECRÜBE KONUŞUYOR, KERHANE NEREDE
adam hakli napsin kendi annesi, bacisi, karisi ve kizi kontrolsüz kaldiklari için ben yandim siz yanmayin mesaji veriyor..
kızıma dokunanın ilk önce en kücük ayle fertini yakarak öldürürüm elimden geldiği kadar o ayleye zara veririm ta ki öldürülüne kadar kızıma zara verene elimi dokunmam .sonra kendimi ve kızımı öldürtürüm.
git oğlum elini yüzünü yıka, bi kendine gel.
Kafaya bak ya!
BEN HEP SÖYLÜYORUM " ÖÇOCUKLAR ŞANSI İLE DOĞAR " DİYE. İŞTE İSPATI. SENİN KIZ ERKAK FARKETMEZ EVLADIN OLMAKTAN DHA KÖTÜ BİR ŞANS OLABLİR Mİ ?
GERİ KAFALI ÖKÜZ
süper yorumlar yazmışsınız tebrik ediyorum valla :) ne içip gelmiş bu böyle
KIZ ÇOCUKLARINI KONTROL ALTINA ALIN Kİ BASKI KURUN ÖZGÜR DÜŞÜNCE GELİŞİMLERİNİ,KENDİLERİNİ İFADE ETME ÖZELLİKLERİNİ VS...... ENGELLEYİN ,ERKEKLERİ SERBEST BIRAKIN DA TECAVÜZCÜ,BOZUK ZİHNİYETLİ NESİLLER YETİŞTİRİN..........BU NE YA BU KADAR DA EV İÇİNE KARIŞILMAZ GELİN BARİ EŞLERİMİZLE NASIL YATIYORUZ ONA DA MÜDAHALE EDİN.
Sen merak etme erkeklerde sorun yok.Sorun iblis kızlarda.Asıl tecavüzü de zinayıda yapan onlar.Onlar şeytandan daha tehlikeli.Ne mal oldukları ortada.Bütün suç senin gibi düşünenlerde.
her yıl kaç lisede kaç kız hamile kalıyor bi araştırılsa anlarlar ne denmek istendiğini
bu kız cocuklar kendini mi hamile bırakıyo ? erkek çocuklarını da salmasınlar sahipsiz gibi !
Ben bu zihniyeti kaldıramıyorum..!Ne demek kız çocuklarını kontrol altına alın erkekleri serbest bırakın..!Nasıl bir beyin bizi yönetiyor artık anlayın millet..!Bunların adamı Mursi beyfendide 9 yaşında kız çocuğu evlenebilir ibaresini anayasaya koydurmaya çalıştığı için bu kadar yanındalar anlayın artık..! İslama oynanan bütün oyunların yöneticisi ,aşırı dindarlar ve bütün dünyada böyle..!
aşırı dindarlık olmaz . ermişlik olur dervişlik olur aşırılığı dinin yobazlaşmayın dini alet etmeyin . sen kızını istediğin şekilde yetiştir sana kim ne dedi .
bence yanlış bir mesaj her ne kadar uzman psikologlar ve rehber öğretmenler tarafından hazırlansa da .. kız çocuklarına ya da bayanlara yönelik nedir bu sıkıntıları anlayamadım
okulların halini bilseydin anlardın.kız çocuğu erkek gibi başıboş bırakılmaz.çünkü en ufak bir yanlışta kızın hayatı kararır.şimdi anlayabildin umarım !
herkesi kendileri gibi namussuz zannediyolar sıkıntıları bu kardeş bu koyunların
ayrıca suan bir çok egitim kurumunda erkek öğretmenlerin kız öğrencilere karsı nasıl iğrenç şeylerle yaklaştıklarını okuyoruz biliyoruz ve yasıyoruz siz çocuklarınızı niye okula gönderiyosuz bunun için mi HAYIR demi demekki o pislik ögretmenlerde yetstrme bozukluğu var bu sadce bir örnek yani demek istedğim yetiştirmenin kızı erkeği olmaz her ikiside aynı sekilde takip edilmeli aynı kurallarla bütülmeli ki saglıklı bi insan topluluğu olalım. yorum yapmaya o kadar meyillisinizki düşünmeden surda klavyenin basına geciyosunuz
biz okumadık mı? her seyi de siz biliyosunuz zaten biz bişey bilmiyoruz kız çocuğunu da erkek çocuğuna serbest bırakmıcaksın ayrım yapmadan sen haber pek okumuyosun galiba bu durumun kızı erkeği yok sacma sapan konusmayın her iki cinste aynı sekilde yetiştirlmeli bunun cinsiyetle ne alakası var seni iyi yetiştirememişler belli beynin bu msjı atanlar gibi çalışıyo salak salak yorum yazma bidaha benim yorumuma aynı seyi düşünmüyo olabilirsn ama saygı göstermek zorundasın!
basit erkek yaparsa hovarda kadın yaparsa orospu olur.doğrumu yanlış ama görüş böyle o yüzden kız çocukları önemli.ama günah bakımından erkeğe de kadınada günah
regata biçok konuda bayanlara yönelik seyler acıklanıyo ben buna kızıyorum sorun orospuluk yada hovardalık degil ben yapılan açıklamaya kızıyorum ya hangi devirde yasıyoruz bu durumun kızı erkeği olmaz bunu nasıl bu şekilde acıklayabiliyorlar bu hakaret benim gözümde ben demiyorumki kızlar orospu olsun şöyle olsun böyle olsun herkes işine geldiği gbi anlıyo beyin baska yerlerinde calışıyo çünkü asıl bunları önce temizlemek lazım kadına karsı yapılan bi haksızlık bu .
nasıl yani
YAZIKLAR OLSUN BU ANLAYIŞA. GERİ ZEKALILAR.
KIZLARI OKUTMAYIN
ya hükümet dese suç yandaş dese suç halk dese cahilsin sen pis makarnacı suç oluyor ya kardeşim sizlerle uğraşamıyoruz ki biz ilerde torunlarınızlada bizim çocuklarımız uğraşmasın istiyoruz anladınız argosunu yazsam daha kolay anlardınız da....
bence aileler kızlarına üniversiteyi bitrip evlenene kadar orta çağ avrupasındaki gibi bekaret kemeri taktırmalı işte ozaman tam akp nin istediği gibi bir gençlik yetiştirilir!!!
TERK ET ORASINI. EĞİTİME YAKIŞMAYA BİR YÖNETİCİSİNİZ
Sapık ruhluların abdestliyken yaptıklarını günümüz gençleri sarhoşken bile yapmıyor. Türbanlı bacılarımıza saldırılıyor diyen AkSakallı Azgın Timsahlar dere kenarına Aç Susuz Yaralı Ceylan düşerde boynunu kırarım diye bekliyor Taze Gelin Körpe Kızların göbeklerine şifa niyetine Safranla muska yazıp tuu tuu diye üfleyip sakal sıvazlayıp şalvardan Cin çıkartıp ‘’Estağfurrullah’’ sakin ol kızım ehli yaparsa yorgan bile kıpırdamaz deyip kavuşmaya çalışanlar. Aslında içlerindeki Şeytanı kontrol edemeyeceklerini bildikleri için kızları türbe gibi kapatıp kendi yayamlıklarından korumaya çalışıyorlar…
lan sapık sen bu işi iyi biliyon demekki bu konuda mesai yaptın
VALLA EN ÇOK BAYANLARIN AKPYE KARŞI OLMASI LAZIM AMA ÖMÜR BOYUNCA HAPİS HAYATI YAŞAMAK İSTİYOSANIZ BİLMİYORUM
Diğer Haberler