Yeni doğan servisinde skandal görüntü!

Şanlıurfa'da özel bir hastanede yaşanan skandal kameralara yansıdı. Yeni doğan servisinde giren fareyi yakalamak için hemşire ve sağlık çalışanları seferber oldu. Yaşanan rezalet pes dedirtti.

Olay, Atatürk Mahallesi’nde faaliyet gösteren özel bir hastanenin yeni doğan bakım servisinde meydana geldi. Kentte yayın yapan ’Urfadabugun.com’ isimli internet sitesinde yayınlanan görüntülerde, hastanenin yeni doğan ünitesine giren bir fare bebeklerin tedavi amaçlı konulduğu kuvözlerin üzerinde görüldü.

KAHKAHA SESLERİ

Fareyi gören hemşire durumu temizlik personeline bildirdi. Eline süpürge ve kürek alan personel servise giren fareyi yakalamak için kovalamacaya girdi. Zaman zaman çığlık, zaman zaman da kahkahaların atıldığı fare yakalama operasyonunda köşeye sıkıştırılan fare üzeri plastik kapla kapatılarak yakalandı.

Görüntüler hastanede yaşanan skandalı gözler önüne serdi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
yuh...
Gerekli ilaçlama yapılmazsa gerekli kontrol olmassa olacağı belli Yazık orda yenidoğan bebekler var bunlar kendi başlarına böyle gelseydi ne olurdu acaba içeride kendi bebekleri olsaydı hayvan bu nerden geldi bilinmez ama bence hastaneye soruşturma açılmalı
yanlız haber yanlış yapılmış.Bu hastane özel degil devlet hastanesi. Saglık bakanlıgı hemen soruşturma başlatmalı. Küçücük,masum savunmasuz bebekler başlarına herşey gelebilir.
Diğer Haberler