PYD/PKK yandaşları Türklere saldırdı

Hollanda'nın Rotterdam kentinde gösteri yapan terör örgütü PYD/PKK yandaşları, Türklere saldırdı.

PYD/PKK yandaşları Türklere saldırdı

Rotterdam çarşı merkezinde, pankart ve terör örgütü paçavraları ile gösteri yapan PYD/PKK terör örgütü yandaşları, çarşıdaki Türklere saldırdı.

Terör örgütü yandaşları, polisin engellerine rağmen taşkınlık çıkararak çarşıda bulunan Türklere saldırıda bulundu. Hollanda basınına da saldıran terör örgütü yandaşları, görüntü çekmelerine izin vermedi.

Çok sayıda polisin bulunduğu gösteride, bazı terör örgütü yandaşları gözaltına alındı. Ayrıca PYD/PKK yandaşlarını protesto eden bir Türk vatandaşı da gözaltına alındı.

PYD/PKK yandaşları, geçen hafta başkent Amsterdam'da yaptıkları gösteride iki Türk taksiciyi darp etmiş ve bir Türk gazeteciye saldırmıştı. Terör örgütü yandaşları, Utrecht tren istasyonunda bu hafta yapılan gösteride ise Türk bayrağı taşıyarak tepki gösteren Türk vatandaşlarına saldırı girişiminde bulunmuştu.

PYD/PKK yandaşları, son dönemde Avrupa'da bir çok camiye de saldırı düzenlemişti.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
camiye saldırıyor o çocukları kim sorsa bunlar müslüman ecdadını soyunu tohumunu sktiğimin insan müsvetteleri..gavurun memleketinde kolay köpek gibi havlamak ama sizin sonunuzu onlar getirecek çok güvendiğiniz o batı sizin ananızı becerek merak etmeyin..
bu Avrupa denen yavşak devletler türklere karşı yapılan haksız gösterılere bu şerefsız pkk yandaşlarına izin veren hükümetlerın polıslerıne yazıklar olsun şerefsız ınsanlar bu türk düşmanı polısler türklerın yurt dışındakı haklaırnı koruyamıyan yavşak Avrupa devletının polıslerıo allah cezanızı versın emı
hakkını vermişlerdir .Gurbetçilerimiz
Diğer Haberler