Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm fragmanı izle - Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm, ekrana kilitleyecek. Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm, 20 Mart Perşembe akşamı izleyiciyle buluşacak.

Son güncelleme: 18 Mart 2014 16:57
Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm fragmanı izle - Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm, ekrana kilitleyecek. Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm, 20 Mart Perşembe akşamı izleyiciyle buluşacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Dünyada milyonlarca izleyici kitlesine sahip, Türkiye'nin en uzun soluklu ve en çok seyredilen dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümü, yine nefes kesecek. Kurtlar Vadisi Pusu 219. bölüm, 7 Mart Perşembe günü atv'de yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek.


KURTLAR VADİSİ 217. BÖLÜM
Kurtlar Vadisi Pusu 217. bölümde, Kara kimlerle çatışmaya giriyor, Adsız Adülhey ve Gaye'ye ne yapacak, Leyla'nın kardeşi'nin akıbeti ne olacak, Polat Alemdar Cahit'ten Armageddon komutanını istiyor, Cahit bu görevi başarabilecek mi, Pusat Hapishane'de kimlerle dövüşecek...? İşte tüm bu soruların cevabı, Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde cevabını bulacak.

KURTLAR VADİSİ 216. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ
Kurtlar Vadisi Pusu 216. bölümde, Polat Alemdar'ı vurduğunu gören Cahit, ne yapacak, Savcı Leyla'nın kardeşini kaçıran Sarp, Leyla'nın kardeşine ne yapacak?, Pusat hapiste kimlerle dövüşecek, Polat Alemdar'ın vurulduğunu öğrenen Abdülhey'in tavrı ne olacak...?

​Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, Kurtlar Vadisi Pusu'nun 216. bölümünde olacak…KURTLAR VADİSİ PUSU 214. BÖLÜM
Kurtlar Vadisi Pusu 214. bölümde, Polat Alemdar, bu kez de Nazife Anne'nin karşısına çıkacak. Nazife Anne'nin vereceği tepki merak konusu olurken, Murat'ın akıbeti de bu bölümde belli olur.


Kurtlar Vadisi Pusu 214. bölümde, Tapınakçıların arasına katılan Cahit'in yeni planı da gün yüzüne çıkacak. Akif kimi kaçıracak, Pusat'ın mekanlarını basıp elinden almak istediği Baltazar, nasıl bir karşı hamle yapacak?

Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümde işte bu sorular cevabını bulacak.

KURTLAR VADİSİ 213. BÖLÜM ÖZETİ
Kurtlar Vadisi Pusu 213. bölümde, Polat Alemdar Ömer Baba'nın karşısına çıkar. Türkiye – İran ilişkilerine zarar vermek isteyen Tapınakçıların hedefinde Türkiye'nin başbakanı vardır.

Siyah Sancak'ın yeni üyelerini bulmak için Azerbaycan'a giden Kara, rotasını neden İran'a çevirir. Tapınakçılar, üst üste yaşanan başarısız operasyonların ardından içerideki hainin kim olduğunu bulmaya çalışır. Pusat, ailesinden çalınanları geri almak için Baltazar ile savaşa girmeye hazırlanmaktadır. Peki, savaşın galibi kim olacak? Pusat mı, Baltazar mı?


KURTLAR VADİSİ 212. BÖLÜM ÖZETİ​
Kurtlar Vadisi Pusu 212. bölümde, Armegeddon timi yine rahat durmayacak. Armegeddon, Türkiye başbakanına İran gezisi sırasında suikast girişiminde bulunmayı planlar. Adrenalinin hat safhaya ulaşacağı yeni bölümde, Polat ve KGT'nin bu suikasti önleyip önleyemeyeceği merak konusu.

KURTLAR VADİSİ 211. BÖLÜMDE NE YAŞANMIŞTI
kurtlar Vadisi Pusu 211. bölümde Abdülhey ölür. Cahit ise tapınakçılar tarafından kabul edilir. Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonun ilk bölümünden bu yana tapınakçıların liderinin başındaki ismin peşinde olan Cahit sonunda tapınakçıların lideri ile karşı karşıya gelir. Cahit kendisine içirilen kutsanmış içeçeğin etkisi ile adım atmakta bile zorlanırken tapınakçıların lideri büyük üstadı öldürmeye çok yaklaşır.

Polat Alemdar’ın Memati’nin mezarı başında karşılaştığı isim kim? Kurtlar Vadisi Pusu 211.bölümün final sahnesinde Polat Alemdar, Abdülhey’i kaybetmenin vermiş olduğu üzüntü ile Memati’nin mezarı başında otururken karşısında gördüğü yüz karşısında şaşkına döner.

KURTLAR VADİSİ 210. BÖLÜM
Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölümde, Nazife Anne'yi ve Akif'i ziyaret etmek için gizlice hastaneye giriş yapan Polat Alemdar ve Cahit karşılaşacaklar mı? Cahit'in Akif'i kaçırma planları başarılı olacak mı? Cahit'i karşısında gören Akif'in tepkisi ne olacak?

Kurtlar Varisi Pusu 210. bölümde, Poyraz'dan intikamını alan Kara için artık Sancak'ın başına geçme vakti gelir. Polat'ın Sancak için ilk planı ne olacak? Kara, göreve nereden başlayacak? Kara'yı bu görevde bekleyen tehlike nedir? Kara, yakalanacak mı?

Kurtlar Vadisi Pusu 210. bölümde, sahaya inen Polat, ekibi tekrar bir araya getirmekte kararlıdır? Peki, önce Akif'i, sonra Abdülhey'i isteyen Kane'in planı nedir? Onun bu planları Polat'ın ekibiyle tekrar bir araya gelmesine engel olacak mıdır? Cahit, Abdülhey'i pusuya mı düşürecektir?

KURTLAR VADİSİ PUSU 209. BÖLÜMDE NE YAŞANMIŞTI
Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde Polat'ın ve Kara'nın azılı düşmanı olan Poyraz bu bölüm'de Polat Alemdar'ın yapmış olduğu operasyon ile ele geçirildi, Kara ve Timur tarafından sorgulandıktan sonra diri diri gömüldü.

Kurtlar Vadisi Pusu 209. bölümde, KGT Timi, Müfettiş Kane'nin mekanına baskın yaptı. Abdülhey uzun bir aradan sonra tekrar alkol alıyor. Akif, Armageddon timi tarafından vuruluyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde, Akif'in vurulması ile Polat Alemdar deşifre mi olacak? Richard Kane Cahit'e listeyi veriyor.

KURTLAR VADİSİ PUSU 208. BÖLÜM
Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, Kara ve Polat Alemdar yeni operasyonlara imza attı. Akif, tapınakçıların düzenleyeceği suikasti durdurmak için yoğun çaba gösterir.

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, Poyraz, takibe aldığı Abdülhey'in evlenme teklifinde bulunduğu Gaye'yi kaçırdı. Gaye'yi huralıkta tutan Poyraz, önce Abdülhey'i, ardından da Kara'yı tuzağın içerisine çekti.

Kurtlar Vadisi Pusu 208. bölümde, motorlu testereyi eline alıp Kara'yı kesmek için harekete geçen Poyraz, ve adamları maskeli bir kişinin baskınına uğradı.

Silahlar çekilip Poyraz, maskeli kişiden maskesini çıkarmasını isteyen Poyraz, öldüğü sanılan Polat Alemdar ile yüzleşti.

KURTLAR VADİSİ 207. BÖLÜMDE NE YAŞANMIŞTI
Kurtlar Vadisi Pusu 207. bölümde, Polat Alemdar, Kara ile yüzleşmişti. Polat Alemdar'ın emri doğrultusunda Akif, tapınakçıların baronlarını tek tek öldürmüştü.

Kurtlar Vadisi Pusu 207. bölümde Polat Alemdar, Abdülhey defterini kapatmış, rotayı Kara'ya çevirmişti. Cahit, tapınakçılardan özel bir görev almıştı. Tapınakçıların güvenini kazanmak adına her türlü görevi kabul edip yerine getiren Cahit, yine tapınakçılardan aldığı emir ile bir operasyona girişmişti.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir