YPG'ye büyük darbe! Ele geçirildi...

Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) İdlib üzerinden Afrin'e akaryakıt tankeriyle silah kaçıran terör örgütü YPG’li bir hücreye baskın düzenledi. Çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi.

YPG'ye büyük darbe! Ele geçirildi...

Zeytin Dalı Harekatı'nı yürüten TSK birlikleri ve ÖSO unsurlarının Afrin'e doğru ilerleyişi aralıksız devam ediyor. Adım adım ilerleyen Mehmetçik ve ÖSO, terörden kurtardığı köylerde ve teröristlerin kullandığı mevzileri kontrol ediyor. Tuzaklanmış patlayıcı ve mühimmat arıyor.

darbfd dkslkldsda f

TRT Haber'in haberine göre, öte yandan ÖSO içinde yer alan Nureddin Zengi Hareketi, İdlib üzerinden Afrin'e akaryakıt tankeriyle silah kaçıran terör örgütü YPG’li bir hücreye baskın düzenledi. Baskında çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi.

darb

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Suriye hadisesi ülkemizi belki kurtuluş savaşından sonra en tehlikeli durumla karşı karşıya bıraktı,işin bu raddeye gelmesinde mevcut iktidarın inanılmaz hatası oldu,iktidar içeridede inanılmaz hatalar ,zulümler yaptı,orduya,adalete kumpaslar kurdu,ülkeyi çok kötü noktaya getirdi,bu saatten sonra bunları söylemenin bir faydası kalmadı,oy verenlerin vicdanı ile başbaşa bırakalım,şimdi birlik zamanıdır,inşallah az zaiyatla bu işi sonuçlandırırız başka şansımız yok,herkesin birlik yönünde konuşması gerekir.Aksini yapan vatan hainidir.Gidecek başka vatan yoktur Allah askerimizin yardımcısıdir.
@cemo3641 Hem nalına hemde mıhına vurmayı iyi biliyorsun. Sonra hainlikten bahsediyorsun. Rahat durun biraz.
CHP bu mühimmat kime kullanılacaktı.Askerimize ve milletimize.Bunları ÖSO yakaldı.Ey CHP sen kimin yanındasın? Yazıklar olsun size.......
@serdogan_07 peki işid ordaydı gitti. ypg ordaydı gitti. öso orada kaldı. sonra ?????
Gördüğünüz açık renkli yeşil silahlar abd nin. Şimdi Abd nin vermiş olduğu silahları teker teker alıyoruz bedavadan.
Hiç vakit kaybetmeden bu silahların tamamı eksiksiz bir şekilde TSK nın envanterine kaydedilmeli. Belki bu şekilde bir nebze olsun bu tür silahlara para verip almayız..
@m_fevzi Bunlar zaten yerli imkanlarımız ile üretilebilen silah ve mühimmatlar. Kendi envanterimize kaydetmeyiz ancak bölgede desteklediğimiz unsurlara aktarır ve oradaki maaliyetimizi düşürürüz kanaatindeyim. Silah almak bulmak sıkıntı değil, ancak eldeki güçleri cıkarların dogrultusunda kullanmadıkca bir faydası olmaz
ypg olsun ışid olsun diğer dinci terör örgütleri olsun hepsini 16 yıldır besleyip büyüttüler şimdide getirisine bakıyorlar
Diğer Haberler