Son Dakika Yeni Ali Ağaoğlu Haberleri

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Takımı'na söz verdiği evlerin tapusunu takdim etti.


Yayın Tarihi: 02.11.2017

Ali Ağaoğlu, EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'nda mutlu sona ulaşan Ampute Futbol Milli Takımı oyuncularına birer daire hediye ettiğini açıkladı. Ağaoğlu, Ampute Milli Takımı'na kameralar önünde telefonla müjdeyi verdi.


Yayın Tarihi: 11.10.2017

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'ndan, Kadir Topbaş hakkında çok konuşulacak sözler... Ağaoğlu, 'Kadir Topbaş gitti, çok da iyi oldu. Bizim köyde bir laf vardır; 'gidenin arkasından konuşulmaz, gömün' derler. Ben 50 senedir iş hayatının içindeyim. İş yapmanın bu kadar zor olduğu bir dönem yaşamadım.' dedi.


Yayın Tarihi: 06.10.2017

Habertürk TV'de yayınlanna ‘Gün Başlıyor’ programında ekrana gelen bir görüntü dikkati çekti.


Yayın Tarihi: 12.09.2017

Ali Ağaoğlu, sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile bayram ziyaretlerine giderken helikopterle yolculuk yaptı. İkili, bayramı lüks teknesinde geçirdi.


Yayın Tarihi: 06.09.2017

27 Temmuz'da yaşanan dolu felaketinde Ali Ağaoğlu'nun süper lüks otomobillerinin büyük hasar gördüğü öğrenildi. Dolu, Ağaoğlu'nun evinin bahçesinde duran dört Rolls Royce, bir Bentley, bir Aston Martin ve bir de Lamborghini'sinin camlarını kırıp kaportasına zarar vermiş. 700 bin liralık hasarı sigorta şirketi karşıladı.


Yayın Tarihi: 23.08.2017

Servet değerindeki yüzükleriyle kamuoyun gündeminden düşmeyen Bülent Ersoya'un tahtını, ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu sarstı.


Yayın Tarihi: 22.08.2017

Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli şoke eden bir iddia da bulundu. Hazal Mesudiyeli, Duygu Su Gülpınar'ın cinsel içerikli filmlerde oynadığını ileri sürdü.


Yayın Tarihi: 05.08.2017

Ağaoğlu Holding’in patronu Ali Ağaoğlu ile genç sevgilisi Duygu Su Gülpınar'ın ayrıldığı iddia edilmişti. Duygu Su Gülpınar, Ali Ağaoğlu'nun arabasıyla fotoğraf paylaşarak iddialara son verdi.


Yayın Tarihi: 04.08.2017

Ali Ağaoğlu'nun 2,5 yıl birlikte olduğu eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli Instagram'dan skandal yorumlar yaptı. Mesudiyeli, "Ali bana ev kiraladı, anahtarı yüzüne fırlattım. Yaşlı, cimri, pislik" dedi.


Yayın Tarihi: 01.08.2017

Ali Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu, yine teknede güzellerle eğlenirken görüntülendi. Daha önce de izdivaç programının gelin adaylarından Naz ile aynı teknede görüntülenmişti


Yayın Tarihi: 31.07.2017

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli, yeni aşkı Sedat Kumaş ile öpüştüğü videolarını paylaştı. İşte Hazal Mesudiyeli'nin o görüntüleri...


Yayın Tarihi: 26.07.2017

Ali Ağaoğlu, önceki gün sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile Bodrum’da objektife takıldı.


Yayın Tarihi: 11.07.2017

Skandalların eksik olmadığı izdivaç programında eş arayan Naz'ın Ali Ağaoğlu'nun kardeşiyle teknede görüntülenmesi, eleştiri oklarının hedefindeki Zuhal Topal'ı bir hayli sinirlendirdi. Bu olayın ardından Zuhal Topal adeta ateş püskürdü ve yeni yayın döneminde Naz Mila'nın kesinlikle programda bulunmayacağını belirtti.


Yayın Tarihi: 10.07.2017

İş ve magazin dünyasının en renkli simalarından olan Ali Ağaoğlu, Magazin D'ye konuştu. Ağaoğlu, "Yeniden baba olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna; "Şu anda 4 hanımdan 5 tane var. 10 tane daha yapayım ne olacak?" dedi.


Yayın Tarihi: 30.06.2017

Kanal D ekranlarında sunuculuğunu manken Özge Ulusoy'un yaptığı 'Magazin D Yaz' programı, Ali Ağaoğlu ile şaşırtan bir röportaj gerçekleştirdi.


Yayın Tarihi: 29.06.2017

İş hayatındaki başarısı kadar özel hayatıyla da sık sık haberlere konu olan Ağaoğlu Holding'in patronu Ali Ağaoğlu'na Babalar Günü'ne özel kızı Sena ve damadı Koray Kırcal 1.5 milyon Euro'ya Rolls Royce marka otomobil aldı.


Yayın Tarihi: 18.06.2017

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun günlerdir koluna taktığı altın bileziği 'Yok artık' dedirtti. Önemli birinden hediye olduğu öğrenilen bileziğin fiyatı 1 milyon 300 bin TL.


Yayın Tarihi: 08.06.2017

İşadamı Ali Ağaoğlu'nun Uludağ'daki Ağaoğlu My Resort Otel'in kaçak olduğu belirtilen 8 bin 500 metrekarelik bölümünün yıkımına başlandı. Yargı sürecinin tamamlanmasının ardından dün Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından kepçelerle kullanılamaz hale getirilen otele ilişkin yetkililer tarafından yapılan açıklamada, "Uludağ’da, bu durumda bulunan bazı oteller var ve davalar sonuçlanınca buraları da yıkacağız" denildi.


Yayın Tarihi: 11.05.2017

16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Türkiye Anayasa değişikliği referandumu öncesi ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, 'Evet' oylarının yüzde 65 çıkacağı iddia etmişti. Ağaoğlu, yüzde 65 çıkmaması durumunda ise iddiaya girdiği 26 kişiye iç çamaşırından çorabına kadar Tom Ford marka takım elbise alacağını belirmişti.


Yayın Tarihi: 24.04.2017

Cengiz Semercioğlu, kendisini arayan Ali Ağaoğlu'nun yüzde 65 Evet için 26 kişiyle iddiaya girdiğini yazmıştı. Çıkan sonuçlara göre Ağaoğlu iddiayı kaybetti. Karşılığından 26 kişiye çorabından iç çamaşırına kadar Tom Ford marka kıyafetler alacak.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

Ahmet Hakan, "Ali Ağaoğlu gibi rutin bir görgüsüz olacağıma" başlıklı bugünkü yazısında Ağaoğlu'na zehir zemberek sözlerle yüklendi. "Ali Ağaoğlu yine tam sayfa ilan vermiş. İlanda da yine bana sataşmış" hatırlatması yapan Ahmet Hakan, "Düşünsenize... Sıkıcı ve rutin bir yazar olacağıma, Allah muhafaza, Ali Ağaoğlu gibi sıkıcı ve rutin bir görgüsüz de olabilirdim" dedi.


Yayın Tarihi: 16.04.2017

CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, "Kadınlar benim malımdır" sözleri nedeniyle suç duyurusunda bulunduğu iş adamı Ali Ağaoğlu'nun, "Dava açan hanımefendiyi eve bekliyorum" sözlerine tepki gösterdi. Biçer, "Ona en iyi cevabı 16 Nisan tarihinden sonra vereceğim. 16 Nisan tarihinden sonra ağzından çıkanı bir kere değil, bin kere düşünmüş olacak. Haysiyetten, şereften, onurdan yoksun kişiye 16 Nisan tarihinden sonra haddini bildireceğim" diye konuştu.


Yayın Tarihi: 11.04.2017

Son yıllarda birbirinden kadın düşmanı açıklamalar yapan Ağaoğlu'dan yeni bomba, kadınları 'mal' olarak görmesi oldu. Peki Ağaoğlu şimdiye kadar neler yaptı?


Yayın Tarihi: 11.04.2017

Ali Ağaoğlu, geride bıraktığımız günlerde BBC'de verdiği röportajda şaşırtıcı ifadeler kullanmış ve tepki çekmişti. CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer tarafından 'Kadınlar benim malım' dediği için dava edilen Ali Ağaoğlu, bu konu hakkında yine tartışma yaratacak sözler söyledi!


Yayın Tarihi: 10.04.2017

İşadamı Ali Ağaoğlu, "İngiliz televizyonunda yayınlanan Türkiye belgeselinde, evimi yabancılara pazarlamak isteyen bir aracı için sarf ettiğim sözler, Kuveytli dostlarımız için söylenmiş gibi yansıtıldı. Kuveytli dostlarımızla kalıcı ve derin ilişkilerimiz var. Her şeye rağmen kendilerini bilgilendirdim ve ortaya çıkan nahoş durumdan dolayı özür diledim" ifadelerini kullandı.


Yayın Tarihi: 08.04.2017

İş adamı Ali Ağaoğlu, küçük oğlu Ali Ege ve çocuğunun annesi Petek Ertüre ile birlikte İstinyepark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Alışveriş sonrası yemek yiyen ünlü çift kameralara poz vermeyi de ihmal etmedi.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

BBC'nin hazırladığı belgeselde konuk olan Ali Ağaoğlu hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Ali Ağaoğlu'nun belgeselde evin odalarını gezdirirken sunucu Reeve’in “Bunlar sizin değil mi” sorusuna, “Yok ama onları kullananlar benim malım” demiş ve sosyal medyada büyük tepkiye neden olmuştu. Ve bu ifadelere CHP’den tepki geldi. Manisa Milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer, kadınlar adına Ağaoğlu’na suç duyurusunda bulundu.


Yayın Tarihi: 03.04.2017

Ali Ağaoğlu'nun BBC'ye verdiği röportajdaki skandal açıklamaları gündeme oturdu.


Yayın Tarihi: 28.03.2017

Simon Reeve tarafından hazırlanan Türkiye belgeselinde, Ali Ağaoğlu'nun renkli hayatına da yer verildi.


Yayın Tarihi: 27.03.2017

Kimileri manzara seviyor, kimileri çok katlı rezidansları, kimileri ise doğa yaşamını. Ancak hepsinin ortak bir noktası var: hepsi lüks yaşamayı seviyor!


Yayın Tarihi: 24.03.2017

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Ali Ağaoğlu'nun Uludağ'da düzenlediği 'Geleneksel Basın Buluşması’nda gazetecilere yaptığı açıklamaların gerçeği yansıtmadığı bildirdi.


Yayın Tarihi: 21.03.2017

Ali Ağaoğlu, 24 Aralık'ta Çırağan Sarayı'nda dünya evine giren kızı Sena ve damadı Koray için Uludağ'da ikinci düğün organizasyonunu gerçekleştirdi.


Yayın Tarihi: 05.03.2017

Ali Ağaoğlu, kızı Sena Ağaoğlu için Uludağ'da ikinci kez kına eğlencesi düzenledi.


Yayın Tarihi: 04.03.2017

Hazal Mesudiyeli'nin paylaşımı kafaları karıştırdı.


Yayın Tarihi: 24.02.2017

Ali Ağaoğlu geçen yazdan bu yana kendisinden 39 yaş küçük balerin, pilates uzmanı Duygu Su Gülpınar ile aşk yaşıyor. Duygu sosyal medya hesabında sitem dolu bir yazı kaleme aldı


Yayın Tarihi: 24.02.2017

İşadamı Ali Ağaoğlu, Koray Kırcal ile evlenen kızı Sena için İstanbul Çırağan Otel'de yaptığı düğünün benzerini Uludağ'daki otelinde 3- 5 Mart tarihleri arasında yapacak.


Yayın Tarihi: 19.02.2017

Ali Ağaoğlu, önceki ay Çırağan Sarayı'nda günlerce konuşulan bir törenle dünyaevine giren kızı Sena ile damadı Koray Kırcal'ın düğününe davet edemediği akrabaları için bir düğün yapmaya hazırlanıyor.


Yayın Tarihi: 07.02.2017

İş adamı Ali Ağaoğlu, önceki gün sevgilisi Duygu Su Gülpınar ile birlikte Bebek'te görüntülendi.


Yayın Tarihi: 01.02.2017

My Club Bahçelievler Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Duygu Su Gülpınar, terör saldırıları sonrası başlatılan "Hayatına Sahip Çık" hareketine destek verdi.


Yayın Tarihi: 24.01.2017

My Club Bahçelievler Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Duygu Su Gülpınar, terör saldırıları sonrası başlatılan “Hayatına Sahip Çık” hareketine destek verdi, spor merkezi üyeleri için parti düzen


Yayın Tarihi: 23.01.2017

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu ile dünür olan MSN Yapı'nın patronu Mustafa Kırcal, dillere destan düğünde gelini Sena'ya 23 kilo altın taktı.


Yayın Tarihi: 27.12.2016

Sena Ağaoğlu, önceki akşam Çırağan Sarayı'nda düzenlenen düğün töreninde işadamı Mustafa Kırcal'ın oğlu Koray Kırcal'la nikâh masasına oturdu.


Yayın Tarihi: 26.12.2016

İşadamı Ali Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde kına gecesi yapan kızı Sena Ağaoğlu için kesenin ağzını açtı.


Yayın Tarihi: 25.12.2016

24 Aralık'ta Koray Kırcal ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Sena Ağaoğlu'nun kına gecesi dün akşam Beşiktaş Four Seasons Hotel'de yapıldı. Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, kızının kınasına baskın yaptı.


Yayın Tarihi: 21.12.2016

Ali Ağaoğlu-Duygu Su Gülpınar aşkı son sürat devam ediyor.


Yayın Tarihi: 10.12.2016

Geçtiğimiz Nisan ayında şarkıcı ve köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'e 'hakaret' suçundan 250 bin TL'lik manevi tazminat davası açan Ali Ağaoğlu'nun şikayetine mahkeme takipsizlik kararı verdi.


Yayın Tarihi: 17.11.2016

ABD'nin yeni başkanı Cumhuriyetçi Parti'nin Donald Trump olurken, sosyal medyada da Ali Ağaoğlu'nun başkanlık sistemini getirip ileride Türkiye'nin başkanı olacağını konuşmaya başladı.


Yayın Tarihi: 09.11.2016

İşadamı Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz akşam sevgilisi Duygu Su Gürpınar ile Bebek Lucca'daydı.


Yayın Tarihi: 28.10.2016

Gayrimenkul zengini iş adamı Ali Ağaoğlu güne kötü uyandı. Ağaoğlu'nun kardeşi Hüseyin Ağaoğlu'nun da ortağı olduğu Avşa Adası'ndaki yazlık villası çıkan yangında küle döndü.


Yayın Tarihi: 17.10.2016