Son Dakika Yeni Atatürk Havalimanı Haberleri

Sivil toplum çalışmalarıyla bilinen iş adamı Osman Kavala, Gaziantep dönüşü, Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı. Polisin, Osman Kavala'nın uçaktan inmesine izin vermeden, uçağa binerek gözaltı yaptığı bildirildi.


Yayın Tarihi: 19.10.2017

ABD vatandaşı Tracey Lynn Brown'un, 2013'te transit yolcu olarak bulunduğu Atatürk Havalimanı'nda tartışma yaşadığı polisler tarafından etkisiz hale getirilmek istenirken nefessiz kalarak yaşamını yitirmesine ilişkin 12 polis ile bir doktorun yargılanmasına devam edildi. Mahkeme, maktulün sırt ve boyun bölgesine bası uygulayan 4 numaralı polisin kimliğinin kesin tespiti için dosyayı Adli Tıp Kurumu'na gönderdi.


Yayın Tarihi: 26.09.2017

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, TC-KON tescilli Cessna Citation VII tipi iş jetin pistten çıkarak yanması ve 4 kişinin yaralanmasına sonuçlanan olayla ilgili soruşturma başlattı. Başlatılan soruşturma kapsamında jetin bağlı olduğu şirketin yetkilisinin emniyette bugün ifadesine başvuruldu. Öte yandan Ankara'dan gelen kaza kırım ekibi, jet üzerinde inceleme yaptı. Kırım ekibinin olayla ilgili nihai rapor hazırlayacağı belirtildi. Soruşturma kapsamında kuleyle jet pilotu arasındaki kon


Yayın Tarihi: 22.09.2017

İstanbul’dan havalanan özel jet iniş takımı arızası çıkınca acil iniş yapmak istedi. İniş sırasında pistten çıkan uçak alev aldı. Kazada iki pilot, bir hostes ve bir yolcu yaralandı. Yaralılar hastanede tedavi altına alındı. Özel jette ünlü şarkıcı Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmediği öğrenildi. Düşen jetin pilotu ile Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi'ndeki görevli arasındaki ses kayıtları ortaya çıktı.


Yayın Tarihi: 22.09.2017

İstanbul’dan havalanan özel jet iniş takımı arızası çıkınca acil iniş yapmak istedi. İniş sırasında pistten çıkan uçak alev aldı. Kazada iki pilot, bir hostes ve bir yolcu yaralandı. Yaralılar hastanede tedavi altına alındı. Özel jette ünlü şarkıcı Gökhan Güney'in eşi Özlem Güney'in hostes olarak görev yaptığı fakat özel bir işi olduğu için uçuşa gitmediği öğrenildi. Bu arada yanan jetin geçtiğimiz hafta bir dizde yer aldığı görüntüleri ortaya çıktı.


Yayın Tarihi: 22.09.2017

An itibariyle Atatürk Havalimanı'nda bir jey kazası ifade ediliyor. Her gün milyonlarca yolcunun uğrak yeri olan Atatürk Havalimanı'nın jet kazasından sonra nasıl etkilendiği merak ediliyor. Atatürk havalimanında kaza TC-KON tescilli özel jet Atatürk Havalimanında iniş sırasında düştü. Güncel habgere göre, Atatürk Havalimanı trafiğe kapatıldı. Peki, Atatürk Havalimanı'ndaki kaza seferleri nasıl etkiliyor? Hava trafiği ne durumda?


Yayın Tarihi: 21.09.2017

Atatürk Havalimanı'nda uçak düştü! TC-KON tescilli özel jet Atatürk Havalimanında iniş sırasında düştü, Atatürk Havalimanı trafiğe kapatıldı.


Yayın Tarihi: 21.09.2017

Son dakika habere göre; İstanbul Atatürk Havalimanı'nda şüpheli paket paniği yaşanıyor. İç hatlar geliş bölümünde bulunan paketin çevresini kordona alan polis ekipleri bomba imha uzmanı çağırdı. İçi aranan çanta boş çıktı


Yayın Tarihi: 20.09.2017

Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen bir olay gündeme bomba gibi düştü. Beyrut'a gitmek için havalanan THY uçağı, aynı anda inişe geçen polis helikopteriyle burun buruna gelirken, büyük bir faciadan dönüldü. Emniyet helikopterinin, THY uçağının yükselmeye başladığı sırada aynı anda inişe geçtiği ancak inişin hava trafik kontrolörünün talimatları dışında gerçekleştiği öğrenildi.


Yayın Tarihi: 12.09.2017

Atatürk Havalimanı’nda 'lüks taksi’ dönemi başlıyor. Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi tarafından yolcuların hizmetine ilk etapta 60 lüks araç sunulacak. Bu araçların ücreti normal taksimetre ücretinin iki katı olacak. Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Can, "Bu araçlar siyah ve büyük araç olduğu için yanlarında dama olacak ve üstlerinde taksi levhası olacak. Aynı zamanda beş yıldızlı otellerin ve AVM’lerin önün de hizmet verilecek." dedi.


Yayın Tarihi: 08.09.2017

Atatürk Havalimanı'na iniş yapan uçağın pilotu, drone (insansız hava aracı) ile karşılaşınca durumu Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrolörü'ne bildirdi. Pilot kuleyi "2 bin 500 feette, siyah ve sarı renkli bir drone vardı. Malumatınız olsun bayağı büyük" sözleriyle uyardı. Pilotun olayı rapor etmesi üzerine insansız hava aracının bulunması için çalışma başlatıldı.


Yayın Tarihi: 06.09.2017

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve MİT İstanbul Bölge Başkanlığı ekipleri, DEAŞ'ın sansasyonel eylem talimatları ile önemli bilgilerini Irak ve Suriye'deki yöneticilerle İstanbul'daki sorumlular arasında getirip götürdüğünü belirledikleri Irak uyruklu Waad Ayad'ı Atatürk Havalimanı'nda gözaltına aldı. DEAŞ üyesinin, ayakkabısına yaptırdığı gizli bölmede ele geçirilen şifreli flash bellekte, İstanbul'daki birçok önemli adresin işaretlendiği haritalar bulundu.


Yayın Tarihi: 03.09.2017

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekiplerince Atatürk Havalimanı'nda 2 kilo 304 gram kokain ele geçirildi.


Yayın Tarihi: 27.08.2017

Atatürk Havalimanı’nda bugün tüm zamanların yolcu ve uçuş rekoru kırılabilir. Son zamanlarda yaşanan yoğunluğa Kurban Bayramı tatilinin de eklenmesi üzerine Atatürk Havalimanı en yoğun günlerini yaşıyor. 10 günlük Kurban Bayramı tatilini memleketleri veya tatil yörelerinde geçirmek isteyen vatandaşların yoğun talebini karşılamak için havayolu şirketleri ek seferler koydu. En çok talebin olduğu Türk Hava Yolları 196 ek sefer koyarken, özel havayolu şirketleri de artan yolcu talebinden memnun.


Yayın Tarihi: 25.08.2017

10 günlük Kurban Bayramı tatilinin yoğunluğu Atatürk Havalimanı'nda bugünden itibaren hissedilmeye başlanırken, alanda uzun kuyruklar oluştu. 30 Ağustos ve Kurban Bayramı tatillerine üç günlük yıllık izinlerini ekleyen bazı tatilcilere hacı adaylarının da gidişi eklenince kontrol noktalarındaki yoğunluk oldukça arttı. Pasaport polisi tüm bankoları dolu tutarak yolcuların uçaklarına yetişmesini sağladı.


Yayın Tarihi: 23.08.2017

Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Havalimanı'nda 9 valiz içinde 10 bin paket kaçak sigara ele geçirdi. Ekipler, Erbil'den gelen uçakta bulunan 4 yolcunun davranışlarından şüphelenerek incelemeye başladı. Şüphelilerin bagaj bandından 9 valiz alarak Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nden dışarıya çıktıkları sırada polis ekipleri şüphelileri durdurarak arama yapınca kaçak sigaralar ortaya çıktı. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.


Yayın Tarihi: 16.08.2017

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, 3. havalimanının hizmete girmesinin ardından Atatürk Havalimanı'nın İstanbul’a nefes aldıracak bir alan olarak düzenleneceğini belirterek, "Herhangi bir şekilde imara açılıp alışveriş merkezi ve konut yapılması söz konusu değil" dedi. Bakan Arslan, Atatürk Havalimanı terminallerinin fuar alanı olarak hizmet vermeye devam edeceğini açıkladı.


Yayın Tarihi: 06.08.2017

Darbe girişiminden sonra tabut içine saklanıp özel uçakla yurtdışına kaçan, FETÖ’nün karakutusu İbrahim Faruk Bayındır’ın, şirketine gizli firar bölmesi yaptırdığı ortaya çıktı. Raporda "idari binanın kara tarafında bulunan kuranglezlerinden (Binaların zemin alt katlarında doğal ışık ve havalandırma sağlamak için yapılan üstü ızgaralı bölüm) kolayca girilerek hava tarafına kontrolsüz bir şekilde geçilebileceği ve bunun ciddi bir güvenlik zaafı" olduğu vurgulanıyor.


Yayın Tarihi: 03.08.2017

İstanbul’da şiddetli yağışın etkili olduğu anlarda Atatürk Havalimanı’ndan havalanan Atlasglobal Havayolları’nın tarifeli uçağının burun kısmı dolu nedeniyle hasar görünce, uçak kalktığı meydana geri döndü. Etkili olan şiddetli yağmur ve olumsuz hava koşulları nedeniyle Atatürk Havalimanı'na iniş yapamayan Türk Hava Yolları'na ait 13 uçak ise başka havalimanlarına yönlendirildi.


Yayın Tarihi: 27.07.2017

ABD uçuşlarında yaşanan elektronik cihazların THY uçaklarının kabinine alınması yasağı kararının kaldırılması sonrası, güvenlik önlemleri çerçevesinde bir süre önce getirilen ve montajları tamamlanan 10 adet vücut tarayıcı cihazı bugünden itibaren hizmete girdi. Bir yetkili ise sistemle ilgili şunları söyledi: "Yolcunun üzerindeki plastik, seramik,ve sıvı dahil tüm unsurlar ekranda yolcunun çizgi şekli bir cisim üzerinde görüntüleniyor."


Yayın Tarihi: 24.07.2017

15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıl dönümünde Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Atatürk Havalimanı ana giriş noktasına 249 şehit için 249 karanfil bıraktı. Kerimoğlu burada yaptığı konuşmada, "Burası FETÖ hain darbe girişiminin sembol alanlarından birisi. Burada toplanan yurttaşlarımız demokrasi ve Cumhuriyetimize sahip çıkmak bilinciyle burada darbe girişiminde bulunan hainlere karşı mücadele ettiler ve cumhuriyetimizi demokrasimizi korudular." dedi.


Yayın Tarihi: 16.07.2017

Atatürk Havalimanı’nda kaynağı belirlenemeyen koku, yetkilileri harekete geçirdi. Terminal içerisinde yayılan kokunun tespiti için inceleme başlatıldı. Terminalde bulunan bazı yolcular da kaynağı tespit edilemeyen kokudan etkilendi. Solunum yollarını etkileyen koku nedeniyle bazı yolcu ile çalışanların zaman zaman öksürdüğü görüldü.


Yayın Tarihi: 09.07.2017

Atatürk Havalimanı'na inmek üzere alçalan bir uçağın pilotu inişe hazırlandığı sırada 300 metre yükseklikte uçan bir balonla karşılaşınca, uçuş güvenliği açısından tehlike oluşturmaması için durumu Hava Trafik Kontrol Merkezi'ne bildirdi. Saat 17.21'de havalimanına iniş için alçalan pilot, yerden yaklaşık 300 metre yükseklikte uçan bir balon olduğunu fark edince durumu Hava Trafik Kontrol Merkezi'ne bildirdi.


Yayın Tarihi: 06.07.2017

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda İngiliz bir yolcunun güvenlik görevlileriyle tartışması sonrası yere fırlattığı taşınabilir şarj cihazı (Powerbank) patladı. Saat 13.50 civarında yaşanan olayda Londra uçağına binmek üzere hareket eden İngiliz vatandaşı Raza Hamid'e güvenlik görevlileri engel oldu. Uçağa binmekte ısrar eden Hamid, şarj cihazını yere attı. Hamid'in attığı şarj cihazı birden patladı.


Yayın Tarihi: 06.07.2017

ABD uçuşlarında elektronik cihaz yasağının kaldırılmasından sonra güvenlik önlemleri çerçevesinde Vücut Tarayıcı cihazlar" Atatürk Havalimanı'na getirilerek montajına başlandı. Yetkililer Vücut Tarama cihazlarının dış hatlarda pasaport kontrolünden sonra, iç hatlarda da güvenlik kontrolü yapılan bölgede kullanılacağını söylediler.


Yayın Tarihi: 05.07.2017

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde tuvaleti gelen bir kadın, herkesin gözü önünde pantolonunu indirip, tuvaletini geri dönüşüm kutusuna yaptı. Amatör kamera tarafından 23 Haziran günü çekilen görüntü herkese 'bu kadar da olmaz' dedirtti. Tuvaleti kullanmak yerine dönüşüm kutularının olduğu alana yaklaşan kadın, bakışlara aldırış etmeden, önce pantolonunu indirdi, sonra da geri dönüşüm kutusuna tuvaletini yaptı.


Yayın Tarihi: 04.07.2017

Atlasglobal Hava Yolları'nın Antalya Havalimanı'ndan İstanbul Atatürk Havalimanı'na saat 18.20'de inmesi planlanan uçağı teknik arıza yapınca KK-7 sefer sayılı uçak 2 saat 35 dakika gecikme ile saat 20.55'te İstanbul Atatürk Havalimanı'na sorunsuz şekilde indi. Uçakta seyahat eden bazı yolcuların valizi çıkmayınca yolcular ile yer hizmetli görevlisi arasında sözlü tartışma başladı.


Yayın Tarihi: 02.07.2017

Ramazan Bayramı'nı tatil yaparak değerlendirmek isteyenler Atatürk Havalimanı'nda iç ve dış hatlarda yoğunluğa neden oldu. İç hatlarda özellikle Bodrum, Antalya, İzmir, Dalaman, Trabzon'a ek seferler olmasına rağmen Atatürk Havalimanı gidiş katları son ayların en kalabalık gününü yaşadı. Dış Hatlar Gidiş Terminalinde ise check-in kontuarları, pasaport geçiş ve güvenlik noktalarının yoğun olduğu gözlendi.


Yayın Tarihi: 23.06.2017

Kaçakçılık polisi, Atatürk Havalimanı’nda operasyon düzenledi. Hakkında 7.5 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan Melis C., N.H. isimli bir kadına ait sahte pasaport ile Katar'a gitmek üzereyken yakalandı. Melis C.’nin üzerinde 2 adet nüfus cüzdanı daha ele geçirildi. Ekipler Melis C.'yi kaçırmak isteyen uluslararası insan kaçakçılık çetesinin üyelerini de tek tek yakaladı.


Yayın Tarihi: 23.06.2017

Atatürk Havalimanı'nda DHMİ ekipleri kurallara uyulması adına denetimlerde bulunurken iki uçağın arasından tehlikeye yol açabilecek şekilde yasak olmasına rağmen bir araç geçti. İki uçağın arasından geçen bir aracı kontrol kulesine bildiren pilot ile kule görevlisi arasında ilginç telsiz konuşmaları yaşandı. Kule görevlisi pilota öyle bir soru sordu ki...


Yayın Tarihi: 21.06.2017

Türk Hava Yolları’nın kaptan pilotu ve TALPA eski başkanı Gürcan Mantı uçuşa gittiği sırada Atatürk Havalimanı’ında kalp krizi geçirdi. Mantı, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hava Kuvvetlerinde 1993 yılına kadar görev yapan Mantı, emekli olduktan sonra Türk Hava Yollarında çalışmaya başladı. Öğretmen pilotluk da yapan Gürcan Mantı, 2012-2016 arasında TALPA Başkanlığı yapmıştı.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

Florya çevresinde çocuklar tarafından gökyüzüne bırakıldığı öğrenilen uçan balonlar İstanbul Atatürk Havalimanı pistinin üzerine kadar gelince, kalkış için pist başında bekleyen bir THY uçağının gecikmeli havalanmasına yol açtı. Kalkış için son hazırlıkları yaptığı esnada uçan balonları pist üzerinde görmenin şaşkınlığını yaşayan THY pilotu, hava trafik kontrolörünü 'Pist üzerinde en az 7-8 tanesi bir araya bağlı uçan balonlar geçiyor. O yüzden pist üzerinde bekliyoruz' diye bilgilendirdi.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Rusya'nın saygın medya grubu Kommersant'a ait Kommersant FM radyosu, dünyanın en iyi CIP (uçuş öncesi özel bekleme) salonlarından birinin İstanbul Havalimanı'nda olduğunu övgüyle anlattı.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

ABD ve İngiltere’nin Türkiye’den uçuşlara getirdiği diz üstü bilgisayar ve tablet yasağının ardından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından bu konuda alınan önlemler çerçevesinde Atatürk Havalimanı’na ABD ve İngiltere’ye gidecek uçakların olduğu köprülere konulacak 2 adet tomografi cihazı dün akşam geç saatlerde getirildi.


Yayın Tarihi: 07.06.2017

Atatürk Havalimanı'nda piste giren köpek pilotlara zor anlar yaşattı. Köpeği gören pilotlar pisti pas geçerek beklemeye başladılar. Bu sırada kuleye yansıyan ses kaydında köpek sebebiyle iniş yapamayan pilotlardan biri yakıtı kalmadığı için duruma acil müdahale edilmesin istedi.


Yayın Tarihi: 23.05.2017

Atatürk Havalimanı'ndan piste giren bir köpek yüzünden alarm verildi. Köpek bölgeden uzaklaştırılana kadar bazı uçaklar pisti pas geçmek zorunda kaldı.


Yayın Tarihi: 22.05.2017

Umre için gittikleri kutsal topraklarda Salı günü kavga ettikleri sosyal medyaya yansıyan fotoğraf ve görüntülerle ortaya çıkan Kıyam-Der ile Fatih Medreseleri temsilcileri birbirini suçladı. Kavganın taraflarından Fatih Medreseleri üyeleri İstanbul'a döndü. Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle Medine'den İstanbul Atatürk Havalimanı'na dün saat 21.30 sıralarında gelen Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar ve üyeler dış hatlar geliş terminalinde çiçeklerle karşılandı.


Yayın Tarihi: 30.04.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hindistan’a hareketinden önce Atatürk Havalimanı'nda gazetecilere açıklamalarda bulundu. Erdoğan, terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG'lilerin ABD askerleriyle nöbet tutmasına sert tepki gösterdi. Erdoğan, "Karaçok’ta ne olduysa Sincar’da ne olduysa, artık biz bunlara devam etmek durumunda kalacağız. Dün de söylediğim gibi ‘bir gece ansızın gelebiliriz’ derken bunu kastediyorum. Herhalde tarih vererek, haber verecek gidecek değiliz" dedi.


Yayın Tarihi: 30.04.2017

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda korku yaratan anlar... Bakıma gelen uçak toprak alana çıktı. Birleşik Arap Emirlikleri'nden gelen A340 tipi uçakta yolcu bulunmadığı kaydedildi. THY Teknik'e ait HABOM Bakım Merkezine doğru taksi yapan uçağın kayarak toprak alana çıktığı ve uçağın kurtarılması için Devlet Hava Meydanları İşletmesine ait ARFF ekipleri çalışma başlattığı ifade edildi.


Yayın Tarihi: 22.04.2017

Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz çarşamba günü 3 ayrı uyuşturucu operasyonu düzenledi. Mersin'den Suudi Arabistan'a yollanan dekoratif lavaboların içinde 159 bin uyuşturucu hap, Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen 2 ayrı operasyonda 5 kilo 711 gram eroin, 39 kilo 150 gram khat ele geçirildi. Polis ekipleri operasyonlarda yabancı uyruklu 2 kişiyi gözaltına aldı.


Yayın Tarihi: 14.04.2017

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ), kışın yoğun kar yağışında pistleri açık tutmanın çözümünü İsveç'te buldu. Yılın büyük bir bölümünü kar altında geçiren Kuzey ülkelerindeki hava limanlarında incelemeler yaptıran DHMİ ekipleri, buzlanmaya karşı pistleri ve park alanlarını açık tutabilmek için özel bir kum kullanacak.


Yayın Tarihi: 11.04.2017

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda alarm! Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) yetkililerinden alınan bilgiye göre saat 11.00’de Yeşilyurt Havuzlu Kavşak bölgesinden Yeşilköy istikametine giden bir araç tam Askeri Müzenin önünden geçerken yanmaya başladı. yanan araçtan çıkan dumanın uçuşları etkileyeceği endişesiyle havalimanı yetkilileri alarma geçti. Ancak yangının uçaklar için bir tehlike yaratmadığı belirlendi.


Yayın Tarihi: 31.03.2017

Amerika ve İngiltere'ye İstanbul'dan yapılan direkt uçuşlarda yolcuların elektronik cihazlarını uçak kabininde taşımamasına yönelik yasak bu sabahtan itibaren THY uçaklarında uygulanmaya başlandı.


Yayın Tarihi: 25.03.2017

Almanya'nın başkenti Berlin'deki Noel pazarı saldırısının failiyle irtibatlı 3 kişi İstanbul'da, Atatürk Havalimanı'nda yakalandı.


Yayın Tarihi: 20.03.2017

İstanbul’da öğlen saatlerinde etkili olan elektrik yüklü bulutlar Atatürk Havalimanı’na iniş için alçalan iki uçağa yıldırım yıldırım isabet etmesine neden oldu.


Yayın Tarihi: 18.03.2017

Atatürk Havalimanı'nda uygulanan üst düzey güvenlik önlemlerine bir yenisi daha eklendi. Dünyanın önemli havalimanlarında da bu sistemin uygulandığı öğrenildi.


Yayın Tarihi: 08.03.2017

BBP eski Bolu İlçe Başkanı Atatürk Havalimanı'nda direğe çekilen Kürdistan bayrağı için protesto eylemi yaptı.


Yayın Tarihi: 27.02.2017

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına ilişkin hazırlanan iddianame kabul edildi. İddianamede IŞİD'in İstanbul'u yakıp yıkmak için hedef aldığı kritik lokasyonların haritası çıktı.


Yayın Tarihi: 22.02.2017

Atatürk Havalimanı’nda Engin Özpınar’ın kullandığı 16 BKC 21 plakalı cip manevra yaparken, demir bariyerleri kırarak 3 metre yükseklikten aşağıya düştü.


Yayın Tarihi: 17.02.2017

Atatürk Havalimanı’nda Engin Özpınar’ın kullandığı 16 BKC 21 plakalı cip manevra yaparken, demir bariyerleri kırarak 3 metre yükseklikten aşağıya düştü.


Yayın Tarihi: 17.02.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir