Son Dakika Yeni Beddua Haberleri

Erzurum'da 592 milyon yatırım bedelli 38 tesisin toplu temel atma törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Allah terör örgütlerine destek veren devletleri de kahruperişan eylesin. Yarabbi onların hilelerini ve desteklerini onların başlarına geçir" diye beddua etti, vatandaş da "Amin" dedi. Törene Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ da katıldı.


Yayın Tarihi: 04.08.2017

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD’li mevkidaşıyla yarın Washington’da yapacağı görüşmede Fethullah Gülen’in iadesi talebini yineleyecek. Çantadaki yeni delillerden en çarpıcısı ise Gülen’in itirafçıları tehdit ettiği beddua kaydı.Adalet Bakanı Bozdağ Türkiye'nin, FETÖ elebaşısı Fethullah Gülen hakkındaki iade talebini yineleyeceği ve Sessions'a "Terör örgütü lideri, örgütü yönetmeye devam ediyor" mesajını içeren ek delilleri sunacağı öğrenildi.


Yayın Tarihi: 07.05.2017

Fetullah Gülen’den yeni bir beddua seansı ortaya çıktı. Gülen, "Bunu, bu hale getirenlerin Allah belasını versin! Bunların böyle olduğunu gördüğü halde susan dilsiz şeytanların, bunlara yağcılık yapan teologların, Allah onların da belasını versin! Çünkü tahribat, dinedir. Bunların din adına yaptıkları bu tahribatı, Hazreti Mehdi gelse, Hazreti Mesih gökten inse, zannediyorum çeyrek asırda, yarım asırda tamir edemezler" dedi.


Yayın Tarihi: 04.05.2017

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, son ekonomik gelişmeleri değerlendirirken, kriz senaryosu yazanlara beddua etti.


Yayın Tarihi: 22.08.2015

Balıkesir Valiliği, gazetecileri 'haşhaşi' deniler beddua okunan bir tweeti retweet etti.


Yayın Tarihi: 15.01.2015

Fethullah Gülen, çok tartışılan 'beddua'sıyla ilgili olarak, "O sıfatı taşımıyorlarsa, o fiilleri işlememişlerse neden bu kadar rahatsız oluyorlar, üzerlerine alıyorlar?" diye sordu.


Yayın Tarihi: 18.03.2014

Gazeteci Nazlı Ilıcak, yolsuzluk operasyonuyla başlayan süreci Fethullah Gülen'in üslubuyla beddua ederek yorumladı.


Yayın Tarihi: 14.01.2014

Bolu F Tipi Cezaevi'nde ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken yaklaşık 40 kişi, polis ve askere saldırıp beddua etti.


Yayın Tarihi: 27.12.2013

Bedduayla dalga geçen videolar internetten siliniyor...


Yayın Tarihi: 26.12.2013

Şanlıurfa'da, öfkeli bir kişi çocuklarına miras bırakmamak için 480 metrekarelik dubleks dairesini balkona astığı ilginç afişle satılığa çıkardı.


Yayın Tarihi: 20.08.2013

“Balyoz” sanığı Org. Bilgin Balanlı, duruşmada “Allah bize bu acıları yaşatanları helak etsin” diye beddu etti. Sanıklar “Amin” diye karşılık verdi.


Yayın Tarihi: 25.11.2011

Twitter'da günün "tepe" trendi 'Modern Zaman Bedduaları'... Yaratıcılıklarını kullanan kullanıcılar tweet'leriyle zamanımıza uygun bedduların sınırlarını zorladılar... İşte seçme beddualar...


Yayın Tarihi: 12.05.2011