Celal Bayar kimdir?

Celal Bayar kimdir?

Bursa’da İpek Meslek Yüksek Okulu ve College Francais de l’Assomption’da eğitim gördü ve memuriyet yaşamına atıldı. Celal Bayar, Hukuk ve bankacılık alanlarında çalıştı.

1907’de İttihat ve Terakki’nin Bursa’daki gizli kolu olan Küme adlı örgüte girdi. Ardından Cemiyet tarafından İzmir’e gönderildi.

Celal Bayar, Mütareke döneminde İzmir Müdafaa-i Hukuk-i Osmaniye Cemiyeti’ne girdi. İzmir’in işgali tehlikesi belirince, Galip Hoca takma adıyla zeybek ve köy hocası kılığında bölgeyi dolaşarak işgale karşı propaganda yaptı. İzmir’in işgalinden sonra Aydın’ın geri alınması mücadelesine katıldı. Balıkesir Kongresi kararıyla Akhisar Cephesi Komutanlığına getirildi.

Celal Bayar,12 Ocak 1920’de toplanan son Osmanlı Mebusan Meclisi’ne Saruhan Sancağı milletvekili olarak katıldı. Millî Mücadele’nin başlaması ile birlikte Anadolu’ya geçerek bu hareketteki yerini aldı. Birinci Büyük Millet Meclisi’nde milletvekili olarak görev alan Mahmut Celal Bey, 1921’de İktisat Bakanı oldu.

Celal Bayar, Lozan Barış Konferansı’na danışman göreviyle katıldı. 1923 seçimlerinden sonra II. Büyük Millet Meclisi’ne İzmir milletvekili olarak girdi. Mart 1924’te Mübadele, İmar ve İskan Bakanlığına atandı. Temmuz 1924’te bu görevinden istifa etti.

Celal Bayar,1924 yılında İş Bankası’nın kurulmasında önemli rol oynadı ve 1932’ye kadar genel müdürlüğünü yaptı. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda politika becerisi ve iktisatçı kimliği ile parladı. 1932’de İktisat Bakanlığı’na getirilen Bayar, 1937’ye kadar bu görevde kaldı. Ayrıca 1937–1939 yılları arasında başbakanlık yaptı. Daha sonra siyasî yaşamını İzmir milletvekili olarak sürdürdü.

Çok partili siyasî yaşamın başlaması üzerine 1946 yılında Adnan Menderes, Fuat Köprülü ve Refik Koraltan ile birlikte Demokrat Parti’yi kurdu ve başkanlığa getirildi.

Celal Bayar,Partisinin 1950 seçimlerini kazanmasından sonra 22 Mayıs 1950’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nce Türkiye’nin üçüncü cumhurbaşkanı seçildi.

Celal Bayar,10 yıl boyunca sürdürdüğü bu görevden 27 Mayıs askerî müdahalesi ile 1960 yılında uzaklaştırılan Mahmut Celal Bayar, 15 Eylül 1961’de Yassıada Mahkemesi tarafından idama mahkûm edildi. Cezası daha sonra müebbet hapse çevrilerek Yassıada’dan Kayseri Bölge Cezaevi’ne nakledilen Bayar, 7 Kasım 1964’te rahatsızlığı nedeniyle serbest bırakıldı.

Celal Bayar,1903 yılında Reşide Hanım’la evlendi ve üç çocuğu oldu.

Celal Bayar, 22 Ağustos 1986 günü İstanbul’da vefat etti.

Son Dakika Yeni Bursa Haberleri

Bursa’da 250 gram ekmek fiyatına 550 gram ekmek satan fırıncıya avukat kanalıyla ihtar gönderildi. Gönderilen ihtarı iş yerinin camına asan fırıncıya vatandaşlar sahip çıktı.


Yayın Tarihi: 30.04.2017

Bursa'da, boşanma davası açtıktan sonra kendisinden ayrı yaşayan 16 yıllık eşi Fatma Açıkgöz'ü yolda gizlenerek bekleyen ve 15 bıçak darbesi ile öldüren Tahsin Taner Açıkgöz'ün ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Sanık Açıkgöz çıktığı ilk duruşmada, "Yolda yürürken yanına gittim. İlk bıçak darbesini vurduğumu hatırlıyorum. Sonrasını hatırlamıyorum” dedi.


Yayın Tarihi: 30.04.2017

Bursa'da park halinde bulunan 6 yolcu otobüsü alev alev yandı. Henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı yanmaya başlayan bir yolcu otobüsünden diğerlerine sıçrayan alevler kısa sürede 6 otobüse ulaştı. Otobüsler alevlere teslim olurken güvenlik personeli 110'u arayarak yardım istedi. Ekiplerin 2 saatlik uğraşları sonucu kontrol altına alınan yangında can kaybı yaşanmazken 6 otobüs kullanılamaz hale geldi, 1 otobüste yangından dolayı hasar oluştu.


Yayın Tarihi: 29.04.2017

Bursa’nın İznik İlçesi’nde, göl kıyısındaki Müşküle Kayası’nın suya yansıyan görüntüsü üzerinde beliren kurukafa, aslan ve maymun figürleri nedeniyle sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Müşküle Köyü’nde oturan İbrahim Tektaş, İznik Gölü kıyısında bulunan ve bölgede Sarı Kaya olarak da adlandırılan adaya benzeyen kayanın fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabından paylaştı.


Yayın Tarihi: 28.04.2017

Bursa'da define aramak için oğluyla kaçak kazı yaparken oluşan göçüğün altında kalan kişi hayatını kaybetti. Bursa'da merkez Osmangazi ilçesi Dobruca Mahallesi yakınındaki ormanlık arazide Ali Ç. (57) ile oğlu Erdoğan Ç'nin (27) açtığı tünelde göçük oluştu.


Yayın Tarihi: 28.04.2017

Bursa'da madde bağımlısı olan bir genç, kavga ettiği annesini boğarak öldürdü. Daha sonra dışarı çıkan ve "Annemi öldürdüm." diye bağıran genç, evin yakınında devriye gezen polisler tarafından gözaltına alındı. Şüpheli, alınan ilk ifadesinde istihareye yattığını ve gördüğü rüyada annesini öldürmesi gerektiğine dair işaret aldığını, bu nedenle annesini öldürdüğünü söyledi.


Yayın Tarihi: 28.04.2017

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın oğlu Yusuf Kenan Kaynak, hayatını MHP Bursa eski il başkanlarından Necati Uğur Öztürk'ün kızı Avukat Ayşe Bilge Öztürk ile birleştiriyor. Gelinin kına gecesi dün gece memleketi Bursa'da yapıldı. Geceye Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AKP Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, AKP İl Başkanı Cemalettin Torun, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar gibi isimler katılırken, genç çiftin düğün tarihi de belli oldu.


Yayın Tarihi: 26.04.2017

Bursa'da evli 4 çocuk annesi 32 yaşındaki Neşe Aydın'ın, 5 yıldır gizli ilişki yaşadığı 30 yaşındaki Ümit Şahin'i öldürdüğü iddiasıyla yargılanmasına başlandı. DNA testi ile nikâhlı eşinin üzerine yazdırdığı 4. çocuğunun babasının, öldürdüğü Ümit Şahin olduğu ortaya çıkan Aydın, "Bana tecavüz etmişti. Sonra ilişkimiz çekilmez bir hale geldi. Bana olan baskılarını çocuğum dünyaya geldikten sonra da sürdürdü. Uyarılarımı dikkate almadı. Ondan kurtulamayacağımı anlayınca elimi kana buladım" dedi.


Yayın Tarihi: 23.04.2017

Bursa Hayvanat Bahçesi’nde dev boa yılanının ağzında çıkan yaraya müdahale edilmesi nefes kesti.


Yayın Tarihi: 21.04.2017

Bursa Hayvanat Bahçesi'nde dev boa yılanının ağzında çıkan yaraya müdahale edilmesi nefes kesti. Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi'nde 3 metre boyunda ve 25 kilo ağırlığındaki boa yılanının hastalanması sonrasında yılana bir operasyon yapıldı. Yılanın ameliyat olma anları kameraya kaydedildi. Yılana operasyon yapılmasının nedeni ise ağzında bir yaranın olması. İşte o görüntüler.


Yayın Tarihi: 21.04.2017

Bursa’nın İznik ilçesinde Elbeyli Köyü’nde imamlık yaparken arkadaşının eşi 2 çocuk annesi F.Ş. ile kaçan 43 yaşındaki Mustafa T., hakkında Diyanet işleri Başkanlığı Teftiş Kurulu’nca soruşturma başlatılmıştı. Mustafa T., Diyanet İşleri Başkanlığı’nca meslekten ihraç edildi. Olayın duyulması ardından eşi ve iki çocuğu ile Bursa’dan ayrılan Mustafa T.’nin, kaçırıp dini nikah ile birlikte yaşadığı öne sürülen F.Ş.’yi ise genç kadının akrabalarına bıraktığı ifade edildi.


Yayın Tarihi: 20.04.2017

Bursa'da, polisin uyuşturucu satışının önlenmesiyle ilgili yürüttüğü soruşturmada, birçok bağımlının 'yeşil saçlı kız'dan uyuşturucu aldıklarını söylemesi üzerine düzenlenen operasyonlarda toplam 5 kilo 652 gram esrar, değişik miktarlarda metamfetamin ve bonzai maddeleri ele geçirildi. Operasyonda, saçını yeşile boyatan N.Ö.'nün de aralarında bulunduğu 10 şüpheli gözaltına alındı.


Yayın Tarihi: 19.04.2017

Bursa'da ayrıldığı eşini tabancayla ağır yaralayan kişi, aynı silahla intihar etti. Mehmet Yayla (40) ile Muradiye Mahallesi'nde görüştüğü eski eşi Gönül Taç (39) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Yayla, geçen yıl boşandığı eşine 4 el ateş etti. Ağır yaralanan Taç, çevredekilerin ihbarı üzerine 112 Acil Servis ekibince Muradiye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hemşire olduğu öğrenilen kadının hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde 55 yaşındaki Niyazi B., geçen hafta çıkan tartışmada gelini 25 yaşındaki Leyla B. ve dünürü 54 yaşındaki Ali Osman Şeherli'yi tabancayla yaraladı. Ali Osman Şeherli, kızıyla birlikte tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde, 13 gün önce çalıştığı inşaatta 5 metre yükseklikten beton zemine düşerek ağır yaralanan 61 yaşındaki Yılmaz Kuda, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamadı.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

BURSA'nın Orhangazi İlçesi'nde, düğün salonu önünde kadınlara laf attığı iddia edilen 24 yaşındaki Orhan S., çevredeki vatandaşlar tarafından dövüldü. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Orhan S. alkollü olduğunu, ancak kadınlara laf atmadığını söyledi.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

18 maddelik anayasa değişikliği için yapılan referandum için Bursa'da seçmenler sandıklara giderek evet ve hayırdan oluşan oy pusulalarına tercih mührünü bastılar. Peki Bursa'nın tercih sonucu ne oldu, referandum sonuçları nasıl şekillendi? İşte Bursa referandum sonuçları ve Türkiye çapında il il evet hayır oy oranları ile ilgili detaylar...


Yayın Tarihi: 16.04.2017

Bursa'da eğlence dönüşü otomobilde hesap yüzünden çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüşünce dehşet dakikaları yaşandı. Özcan Sönmez, direksiyondaki Arslan Karakoyun'u ekmek bıçağı ile yaralarken, müdahale eden çevredekilere de saldırdı. Linç edilmek istenen Sönmez'i polis ekipleri öfkeli kalabalığın elinden silah çekerek son anda alabildi. Saldırgan tavrını sürdüren Özcan Sönmez'e kelepçe takılırken, ambulansla hastaneye kaldırıldı.


Yayın Tarihi: 15.04.2017

Bursa'da zehir tacirlerinin rehin aldığı mahalleliler yaşadıkları korkunç gelişmeleri anlatıyor. Mahalle sakinleri, yanı başında 20 kişilik uyuşturucu partileri düzenlenen okula çocuklarını kendileri götürüyor. 9-10 yaşındaki çocuklar bile uyuşturucu bağımlısı olmuş. Vatandaşlar, “Gündüz vakti, parkta, derede, ilkokulun hemen karşısındaki inşaata girip esrar partisi yapıyorlar. Üstelik 1-2 kişi değil, yeri geliyor 20 kişi oluyorlar. Kimseden korkuları yok” diyor.


Yayın Tarihi: 13.04.2017

Bursa'da zehir tacirlerinin rehin aldığı mahalle sakinleri kabusu anlattı. Mahalleliler adeta bir korku filmi gibi yaşadıklarını anlatıyor. Mahalle sakinleri, yanı başında 20 kişilik uyuşturucu partileri düzenlenen okula çocuklarını kendileri götürüyor.


Yayın Tarihi: 13.04.2017

Bursa'da FETÖ üyelerinin 11 iş adamının seks kasetlerini ve yıllık ekonomik karlılık durumunu belirten verileri bankanın kasasında sakladığı iddianamede yer aldı. Gizli şahit, Bank Asya Yıldırım Şubesi'ndeki gizli kasada geliri çok yüksek olan 11 iş adamının seks kasetlerinin, yıllık ekonomik karlılık durumunu belirten verilerini içerir bilgilerin, il genelinde cemaate mensup olup ta görev yapan tüm memur ve bürokratların isimlerini içeren listelerin saklandığını söyledi.


Yayın Tarihi: 12.04.2017

Tiyatro oyuncusu Bahtiyar Keskin, Canan Karatay'ın "Ömrünüzün kısalmasını istemiyorsanız kesinlikle bal yemeyin" sözlerini protesto etmek için arı kıyafeti giyip surlara çıktı.


Yayın Tarihi: 09.04.2017

Bursa'da kayınpeder saldırısı! Bursa’nın İnegöl ilçesi Kemalpaşa Mahallesi Hal sokakta Niyazi B. oğlu ve gelini evinde ziyaret etti. Gelin Leyla B. kayınvalidesini evinde istemediğini, kocasıyla arasını bozduğunu söyledi. Bunun üzerine tartışma çıktı. Taraflar karakola giderek şikayetçi oldu. Karakoldan çıkan kayınpeder 2 saat sonra evinden aldığı silahla gelinini ve dünürünü yaraladı.


Yayın Tarihi: 09.04.2017

Diriliş Ertuğrul'da Aliyar karakterine hayat veren ünlü oyuncu Cem Uçar, Bursa'da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ünlü oyuncuyu izdihamdan polis kurtardı.


Yayın Tarihi: 09.04.2017

Sevginin ne kadar iyi bir ilaç olduğunu gösteren haber! Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde, iki bacağı çarpık doğan ve yürüyemeyen yavru oğlak tedavi edildi. Bacaklarına uygulanan 1 aylık tedavinin ardından yürümeye başlayan yavru keçi sevinçten zıplamaya başladı. Sevimli oğlak iyileşsin diye seferber olan veterinerlik fakültesi öğrencileri her gün saatlerce yavru keçinin başında bekledi.


Yayın Tarihi: 09.04.2017

Bursa'da öfkeli yolcu, kart okuma cihazını engellediği gerekçesiyle kendisini uyaran otobüs şoförünü feci şekilde döverek kolunu kırdı, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Darp edilen otobüs şoförü, 'Eğer o anda el frenini çekmemiş olsaydım, kaza yaşanabilirdi' dedi ve olayın ayrıntılarını anlattı.


Yayın Tarihi: 08.04.2017

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde lüks otomobilinde eşi Eda Kösa’nın gözleri önünde uğradığı silahlı saldırı sonucunda iş adamı Barış Kösa’nın ölümüne neden oldukları iddiasıyla tutuklu bulunan sanıklar Ali Artuk (34) ile Kürşat Gürsel (26) hakim önüne çıktı. Sanıklardan Ali Artuk “Olay günü evin camından baktığımda arabasından inip elinde tabancayı görünce av tüfeğiyle 8 el ateş ettim” dedi. Gürsel ise suçlamaları kabul etmedi.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

İnegöl-Bursa Karayolu üzerinde İnegöl istikametinden Bursa istikametine seyir halindeki İnegöl'de bir fabrikada görevli olan doktor Akın Demir idaresindeki 16 DR 675 plakalı cip, Mobiliyum AVM mevkiinde yol temizliği yapan 37 yaşındaki Zafer Aydın yönetimindeki 06 DY 7699 plakalı Karayolları bakım aracına arkadan çarptı. Araç içerisinde sıkışan Demir'e ilk müdahaleyi doktor arkadaşı yaptı. Kazaya karışan bakım aracının herhangi bir tedbir almadan temizlik yaptığı belirtildi.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

BURSA’nın İnegöl İlçesi’nde, bir fabrikada görevli Doktor Akın Demir yönetimindeki cip, Karayolları bakım aracına arkadan çarptı. Araç içinde sıkışan Akın Demir’e ilk müdahaleyi, arka koltukta oturan ve kazayı hafif sıyrıklarla atlatan meslektaşı Doktor İsmail Öztürk yaptı.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa mitingi sırasında yanına çağırdığı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi fırçaladı. Erdoğan'ın koşarak gelmesini istediği Başkan Recep Altepe tokalaşmak için girişimde bulunsa da Erdoğan'dan karşılık bulamayınca elini indirmek zorunda kaldı. Daha sonra ise Erdoğan meydanla ilgili Altepe'den hesap sordu. Erdoğan'ın Altepe'yi fırçaladıktan sonra yıkılan Atatürk stadının yerini kastederek " Yeşil Bursa'nın en büyük yeşil alanı olarak kalacaktır.


Yayın Tarihi: 05.04.2017

Bursa'da düzenlenen toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP liderinin 'örtülü darbe' iddialarına sert yanıt verdi. Erdoğan, "Sustum sustum şimdi açıklıyorum. 15 Temmuz gecesi kaçıp gitti. Niye kaçtın. Öğrendik ki belediye başkanın evine gitmiş. Korkaklar zafer anıtı dikemez" dedi.


Yayın Tarihi: 05.04.2017

Bursa'da bir garip kurtarma operasyonu! Bursa'nın Osmangazi ilçesinde ağaçtaki naylon poşete dolanıp asılı kalan leylek için (NAK) Nilüfer Arama Kurtarma ekipleri seferber oldu. 5 saatlik çalışmanın ardından kurumuş ağacın dallarına çıkmanın imkanı olmayınca leyleği dolandığı ip haline gelen naylon poşete ateş eden avcılar kurtardı. Kurtarma ekibindeki kadın görevlinin leyleğe kucağında ambulansa götürürken 'Ne olur ölme' demesi dikkat çekti.


Yayın Tarihi: 02.04.2017

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde, bir kadın eşinin kira için biriktirdiği parayla mücevherlerini yanlışlıkla çöpe attı. İhbarla harekete geçen Yıldırım Belediyesi ekipleri, kamyondan boşaltılan 5 ton çöpte 4 saat süren çalışmayla paraları buldu. Belediye başkanı, Makmidov ailesinin parasını bulan temizlik ekibini makamında ağırladı.


Yayın Tarihi: 30.03.2017

Bursa'da, boşanma davası açtıktan sonra kendisinden ayrı yaşayan 16 yıllık eşini, yolda yürürken takip edip 15 bıçak darbesi ile öldüren Tahsin Taner Açıkgöz için hazırlanan iddianamede Tahsin Taner Açıkgöz'ün, oğlu aracılığı ile hakkında koruma kararı verilen öldürdüğü eşinin konuşmalarını kayda almak için eve gizlice dinleme cihazı koyduğu ve cinayet anında Fatma Açıkgöz'e, "Ben sana demedim mi, benimle oğlumun yüzünü yere eğdirmeyeceksin. Değer miydi bir Allahsız için bizi parçaladığına" dedi


Yayın Tarihi: 30.03.2017

Bursa’da, evli 4 çocuk annesi 32 yaşındaki Neşe A.'nın, öldürdüğü komşusu 30 yaşındaki Ümit Şahin ile 5 yıldır sevgili oldukları ve kadının Y. adındaki çocuğunun Ümit Şahin'den olduğu ortaya çıktıktan sonra işlenen cinayet ile ilgili iddianame hazırlandı. Savcılık, Neşe A. hakkında 'adam öldürmek' suçundan, eşi Mehmet A. hakkında da 'Cinayete azmettirmek' suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açtı.


Yayın Tarihi: 28.03.2017

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün büyük eseri ‘Nutuk’ “propaganda aracı” olarak tanımlanarak yasaklandı. Nilüfer Kaymakamlığı'ndan olaya ilişkin açıklama geldi.


Yayın Tarihi: 27.03.2017

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisi için söylediği ‘15 Temmuz’dan sonra kuzu kuzu saraya geldi’ yorumlarına yanıt verdi.


Yayın Tarihi: 27.03.2017

Kılıçdaroğlu, yeni anayasa değişikliğiyle çift başlılığın ortadan kalkacağı yorumlarına, asıl yeni sistemde çift başlılık olacağı değerlendirmesiyle karşılık verdi ve "İllerde kavga çıkacak" dedi.


Yayın Tarihi: 27.03.2017

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün büyük eseri ‘Nutuk’ “propaganda aracı” olarak tanımlandı, Nilüfer Kaymakamlığı tarafından dağıtımı yasaklandı.


Yayın Tarihi: 26.03.2017

Bursa’da eşinin yanında uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden gencin ölümüyle ilgili tutuklanan sanıklar hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis talebiyle dava açıldı.


Yayın Tarihi: 23.03.2017

Bursa'da bir tekel bayisine pompalı tüfekle yapılan saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti.


Yayın Tarihi: 23.03.2017

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde PKK'yı övücü propaganda yapıp, örgüte destek istediği öne sürülen 4 kişinin yeri, jandarma tarafından Drone ile havadan tespit edildi.


Yayın Tarihi: 22.03.2017

Bursa’nın AK Partili Karacabey Belediyesi, Soğan Pazarı girişindeki Türk bayrağını indirip, yerine Osmanlı Bayrağı astı.


Yayın Tarihi: 18.03.2017

Bursa’da kayınvalidesi ve kız kardeşinin yanında kendisine küfür ettiği iddiasıyla kocasını öldüren genç kadın 15 yıl hapis cezası aldı.


Yayın Tarihi: 18.03.2017

Bursa'da iki arkadaşın köpeğe silahla ateş ederken çektiği ve sosyal medyada paylaştığı görüntüler büyük tepkiye yol açtı.


Yayın Tarihi: 17.03.2017

Kick boks milli sporcusu olan Saltık evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.


Yayın Tarihi: 16.03.2017

Başbakan Binali Yıldırım'ın Bursa'daki mitinginde ilginç bir pankart dikkat çekti.


Yayın Tarihi: 12.03.2017

BALIKESİR ve Bursa'da 2 kişiyi telefonla arayıp kendilerini savcı ve polis olarak tanıtarak toplam 57 bin lira dolandıran 2 kişi yakalandı


Yayın Tarihi: 11.03.2017

Bursa'da bir barda 'yan bakma' iddiası ile başlayan tartışması nedeniyle çıkan kavgada 5 yerinden tabancayla vurulan 39 yaşındaki Mehmet Onat, hayatını kaybetti.


Yayın Tarihi: 11.03.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir