Son Dakika Yeni Ceylin Atik Haberleri

İzmir'de Ceylin Atik'i öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Ş.T.'nin cezaevinde intihar girişiminde bulunduğu belirtildi. Aliağa ilçesindeki İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tek kişilik odada tutuklu bulunan Ş.T.'nin yırttığı giysileri ile banyoda kendisini asmaya çalıştığı öğrenilirken, oda ve zanlıyı sürekli gözlemekte olan infaz koruma memurlarının olaya müdahale ettiği ve Ş.T.'nin ambulansla hastaneye kaldırıldığı belirtildi.


Yayın Tarihi: 20.06.2017

10 yaşındaki Ceylin Atik'i öldüren Ş.T.'nin, iki çocuğunun 2 yıl arayla ölümünü şüpheli bulan savcılık, mezarların açılmasına karar verdi. Yapılacak otopsinin ardından çocukların cinayete kurban gidip gitmediği anlaşılacak. Kayınvalide H.T.'nin açıklamaları sonrasında soruşturma daha da derinleştirilirken, 2 kız çocuğunun da anne Ş.T. tarafından öldürülmüş olabileceği ihtimalini soruşturan savcılık, flaş bir kararın altına imza attı.


Yayın Tarihi: 19.06.2017

İzmir'in Ödemiş ilçesinde önceki gün parka oynamaya giden ve kendisinden bir daha haber alınamayan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in cesedi, evlerinin karşısındaki apartmanın bodrum katında bulunmuştu. Ceylin'in katil zanlısı olarak gözaltına alınan S.T (33), karısı Ş.T (30) ve kadının annesi R.Ö'nün (62) tutuklandı. Ceylin Atik'in öldürülmeden önceki yürek burkan son görüntüleri ise ortaya çıktı.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

İzmir'in Ödemiş ilçesinde önceki gün parka oynamaya giden ve kendisinden bir daha haber alınamayan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in cesedi, evlerinin karşısındaki apartmanın bodrum katında bulunmuştu. Cinayetle ilgili kan donduran ayrıntılar ortaya çıktı. Katil zanlısı Ş.T.'nin, 500 TL'lik borcu yüzünden Ceylin'i kaçırmak istediği ve bu parayı da dedesinden almaları için plan yaptıkları öğrenildi.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

Türkiye'yi sarsan Ceylin Atik (10) cinayetiyle ilgili detaylar kan dondurdu. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Ş.T., kocası S.T. ve annesi R.Ö. tutuklandı. Ş.T.'nin sorgusunda cinayeti itiraf ederek, "Kafasına vurdum. Ölünce sandığa sakladım" dediği öğrenilirken, Ş.T.'nin küçük Ceylin'i fidye için kaçırıp öldürdüğü de ortaya çıktı. Soruşturmayla ilgili yazılı açıklama yapan Cumhuriyet Başsavcısı Celal Tekin, soruşturma sürecinin tüm detaylarını anlattı.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

10 yaşındaki Ceylin Atik'in ölümüyle ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alınan Şükriye T., kocası S.T. ve annesi R.Ö. tutuklandı. Şükriye T.'nin İzmir Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ndeki sorgusunda itirafta bulunduğu iddia edildi. Şükriye T.'nin sorgusunda, "Kafasına sopa ile vurdum. Ölünce sandığa sakladım" dediği öne sürülüyor. Bu arada gözaltındaki kayınvalideden ilginç açıklamalar geldi.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

10 yaşındaki Ceylin Atik'i öldürmekle suçlanan ve gözaltında bulunan Şükriye T.'nin önceden ölen iki çocuğunun ölüm nedeni de incelemeye alınırken, gözaltındaki kadının kayınvalidesi konuştu. Gelini Şükriye T.'nin iki çocuğunun da öldüğünü, şimdi ise 3 yaşında bir oğlunun olduğunu ifade eden Havva T., oğlunun da 4 defa kolunun kırıldığını söyledi. "3 yaşındaki çocuğun dört defa kolu kırılır mı? Biz ne olduğunu bilmiyoruz" dedi.


Yayın Tarihi: 14.06.2017

Polis tüm çalışmalarını, minik Ceylin'in cesedinin bulunduğu evin sahibi Ş.T. üzerine yoğunlaştırdı. Ş.T.'nin 1,5 yaşındaki kızının beşikten düşerek hayatını kaybettiği, ardından dünyaya gelen diğer kızının da 6 aylıkken hastalık sonucu can verdiği ortaya çıktı. Emniyet şimdi Ş.T.'nin geçmişiyle minik Ceylin'in öldürülmesi arasındaki izleri araştırıyor. Bu arada Show haber o evin içini ilk kez görüntüledi...


Yayın Tarihi: 14.06.2017

İzmir'in Ödemiş İlçesi’nde parkta kaybolduktan 3 gün sonra komşularının evinde cesedi bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik’in ölümüyle ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Ceylin’in Adli Tıp Kurumu’ndaki ilk otopside, başının arka bölümünde travmatik bir bulgu sonrasında ekimoz, ayrıca sütür (kafadaki kemiklerin birleşme yerinden ayrılması) tespit edildi.


Yayın Tarihi: 14.06.2017

İzmir'in Ödemiş ilçesinde evinin karşısındaki bir apartmanda ölü bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik toprağa verildi.


Yayın Tarihi: 14.06.2017

İzmir'in Ödemiş ilçesinde dört gün önce parkta kaybolduktan sonra dün komşularının evinin önünde cesedi bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in ölümüyle ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Polisteki sorguları süren katil zanlısı kadın Ş.T.'nin, küçükken çocuğu olmayan halasına evlatlık verildiği, ayrıca iki çocuğunu doğumlarından sonra kaybettiği öğrenildi. Katil zanlısı olarak gözaltına bulunan Ş.T.'nin Ceylin'in kayıp olduğu süreçte ailesini teselli etmeye çalıştığı da ortaya çıktı.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde oturan, 4 gün önce evlerinin önünden kaybolan dün apatmanın bodrum katındaki bir dairede ölü olarak bulunan 10 yaşındaki Ceylin Atik'in cenazesi Adli Tıp Kurumu'nda incelendi. İlk belirlemelere göre Ceylin'in başının arka bölümünde travmatik bir bulgu sonrasında ekimoz tespit edildi. Cesedin üzerinde tecavüze ilişkin herhangi bir bulguya ise rastlanmadı.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

İzmir'in Ödemiş İlçesinde, evlerinin önündeki parkta 2 gün önce ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen ’Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz’ yazılı mesajdan kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik, en son su içerken görüldüğü karşı apartmandaki bir komşusunun evinde, polisin yaptığı aramada ölü bulundu. Olay yerinde toplanan öfkeli kalabalık, önlem alan polislere rağmen Ceylin’in ölü bulunduğu binayı taş yağmuruna tutup, camlarını kırdı, içeri girmek istedi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

İzmir'in Ödemiş İlçesinde, evlerinin önündeki parkta 2 gün önce ortadan kaybolan 10 yaşındaki Ceylin Atik, en son su içerken görüldüğü karşı apartmandaki bir komşusunun evinde, ölü bulundu. İl Emniyet Müdürü Aşkın, yürütülen soruşturmaya ilişkin, "Şu anda 2 şüpheli gözaltında. Bir yavrumuzun böyle katledilmesinden dolayı üzgünüz" dedi. Komşu S.T.’nin ilk ifadesinde, "Ceylin yere düştü öldü, ben de korktum sandığa sakladım" dediği belirtildi. Ceylin'in boğularak öldürüldüğü değerlendiriliyor.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

İzmir'in Ödemiş ilçesinde, evlerinin önündeki parkta üç gün önce ortadan kaybolan ve dedesinin cep telefonuna gelen "Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz" yazılı mesajdan kaçırıldığı belirlenen 10 yaşındaki Ceylin Atik'in cesedi bulundu. Minik Ceylin'i polis ekipleri her yerde ararken, minik kızın ailesinin karşısındaki evden ihbar alındı. Bir koku geldiği üzerine başlatılan inceleme sonrasında bölgeye olay yeri inceleme ekipleri, ambulans sevk etti. Çok sayıda vatandaş olay yerine geldi.


Yayın Tarihi: 12.06.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir