Son Dakika Yeni Cinsel ilişki Haberleri

Her kadının kendini iyi hissettiği ve güvendiği bir korunma yöntemi var ancak Emma Brown isimli kadın hiçbir yöntem işe yaramayınca genç yaşında 4 çocukla kaldı.


Yayın Tarihi: 23.11.2017

İngiltere'de 'coşkulu bir cinsel birleşmenin' ardından güçlü şekilde orgazm olduğunu belirten genç bir adam, geçici körlük yaşadı.


Yayın Tarihi: 23.11.2017

'The Doors' filminin çekimleri sırasında ünlü yönetmen Oliver Stone'un kendisini taciz ettiğini belirten ABD'li oyuncu Melissa Gilbert, "Kendisiyle cinsel ilişkiye girmemi teklif etti" dedi.


Yayın Tarihi: 22.11.2017

İngiliz bilim insanları, son yıllarda gençler arasında anal ve oral seks gibi geleneksel olmayan cinsel ilişki biçimlerinin çok daha yaygın hale gelmeye başladığını saptadı.


Yayın Tarihi: 20.11.2017

Erzurum'da, ablasının 23 yaşındaki kızına tecavüz ederek hamile bırakan, dünyaya getirdiği çocuğun babası olduğu DNA raporu ile belirlenen Muş'un Malazgirt ilçesinde görevli imam, 2 çocuk babası 41 yaşındaki A.İ. tutuklandı. A.İ. "Uyurken odama girmiş. rızam dışında ilişkiye girmiş. Asıl ben ondan şikayetçiyim" dedi.


Yayın Tarihi: 19.11.2017

ABD'deki Cedars-Sinai Kalp Enstitüsü'nden bilim insanları seks sırasındaki ani kalp durmasına erkeklerde daha sık rastlandığını ancak seksin ani kalp durmasını nadiren tetiklediğini ortaya koydu.


Yayın Tarihi: 14.11.2017

Kadınlar birlikte olduktan yalnızca 12 ay sonra eşleriyle cinsel ilişkiye girme isteklerini kaybediyor. 16-74 yaş aralığındaki 4 bin 839 erkek ve 6 bin 669 kadın arasında veri toplanmış ve her iki cinsiyet de zamanla aynı partnerle seks yapmaktan sıkıldıklarını söylerken, çalışmaya katılan kadınlar erkeklerden çok daha hızlı bir şekilde ilişki içinde cinsellikten sıkıldığını iddia etti.


Yayın Tarihi: 05.11.2017

Mısır'da, üniversitede öğretim görevlisi ve din adamı olarak görev yapan Mazen el-Sersawi, erkeklerin evlilik dışı doğan çocuğuklarıyla cinsel ilişkiye girebileceğini söyledi.


Yayın Tarihi: 05.11.2017

Mısır'da ünlü televizyon sunucusu Doaa Slaah, canlı yayında evlilik olmadan cinsel ilişkiye girme konusu hakkında yorum yaptığı gerekçesiyle Mısır mahkemeleri tarafından 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Mısır'daki Al Manar televizyonunda sunuculuk yapan Salah, seyircilere evlenmeden önce başka birisiyle cinsel ilişkiye girmeyi düşünüp düşünmediklerini sordu.


Yayın Tarihi: 03.11.2017

Doaa Salah, izleyicilere evlenmeden önce seks yapmayı düşünüp düşünmediklerini sormuş, çocuk yapmak isteyen kadınların bir erkekle kısa süreli evlenip hamile kaldıktan sonra boşanabileceğini söylemişti.


Yayın Tarihi: 03.11.2017

ABD'de Los Angeles'tan Detroit'e uçan 48 yaşındaki bir kadın ve 28 yaşındaki bir adam uçakta cinsel ilişki esnasında yakalandı. Kadın ve adamın uçağa binmeden önce tanışmadıkları ve seyahat esnasında konuşmaya başladıkları açıklandı.


Yayın Tarihi: 01.11.2017

İngiliz HMS Vigilant denizaltısındaki mürettebat teste sokuldu, kanında kokain bulunan dokuz denizci ordudan atıldı. Kaptan ve yardımcısının denizaltında görevli kadın askerlerle birlikte olduğu belirlendi. Diğer askerler ise ABD'de kaldıkları otelin havuzunda hayat kadınlarıyla ilişkiye girmiş.


Yayın Tarihi: 28.10.2017

Almanya’da bir pandanın ters yürümeye başlaması üzerine, uzmanlar genç hayvanın cinsel ilişkiye girmesi gerektiğini belirtti. Almanya’nın Berlin kentindeki hayvanat bahçesinde tutulan 4 yaşındaki dişi dev panda Meng Meng, geri geri yürümeye başladı. Veterinerler, bu durumu düzeltmek için genç hayvanın çiftleşmesi gerektiğini düşünüyor.


Yayın Tarihi: 24.10.2017

Erkek arkadaşının penisini ilişki sırasında kıran manken Megan Barker, yaşadıklarını anlattı. Odanın kan içinde kaldığını söyleyen Barker, "İyileşince aynen devam edeceğiz." dedi.


Yayın Tarihi: 23.10.2017

İnsanlığın tek ve en büyük ortak geleneği olan seks hakkında konuşmaya da okumaya da bayılıyoruz.


Yayın Tarihi: 23.10.2017

Erkek arkadaşının penisini ilişki sırasında kıran manken Megan Barker, yaşadıklarını anlattı. Odanın kan içinde kaldığını söyleyen Barker, "İyileşince aynen devam edeceğiz." dedi.


Yayın Tarihi: 23.10.2017

Cinsel hayatınızı etkileyecek şok gerçekler!


Yayın Tarihi: 22.10.2017

Osmaniye'de otostop yaparak kendisine cinsel ilişki teklif eden 2 kadını aracına alan sürücü, 10 bin lirasından oldu. Kadınların araçtan inip karşı yönde bekleyen bir otomobile binip gitmelerinin ardından F.K., cebindeki paranın çalındığını fark etti.


Yayın Tarihi: 19.10.2017

Hindistan'da 'yasal eş' olsa dahi 15-18 yaş arasındaki kız çocuklarıyla cinsel ilişki tecavüz sayılacak. Tecavüze ilişkin yasadaki istisnanın kız çocuklarının bedensel bütünlüğünü ihlal ettiği belirtilen açıklamada yasadaki istisnanın ayrımcı, değişken ve kanun yerine birinin kararına bağlı olduğu belirtildi. Anayasa mahkemesi çocuk evlilik uygulamaları konusundaki endişelerini de ifade etti ve sosyal adalet yasalarının yürürlüğe konulduğundaki anlamıyla uygulanmadığına dikkat çekti.


Yayın Tarihi: 12.10.2017

Avustralya ve Kanadalı bilim insanları hiperseksüalite ve seks bağımlılığı olarak anılan, kişide sürekli seks yapma isteğinin olması durumu kişinin cinsel davranışlarını kontrol edememesine yönelik psikolojik rahatsızlığın nedenini açıkladı.


Yayın Tarihi: 11.10.2017

Kanadalı Instagram fenomeni, erkek arkadaşıyla cinsel ilişkiye girdiği anları yanlışlıkla bütün takipçilerine izletti. Canlı yayının yanlışlıkla olduğu tekrara tekrar vurgulayan Kristen, hayatta böyle hataların olabileceğini; ama insanın hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam etmesi gerektiğini belirtti.


Yayın Tarihi: 11.10.2017

Bir hocanın cemaate vaaz verirken yaptığı benzetme sosyal medyanın gündemine oturdu. Hocanın konuşmasında, "Cinsel ilişkiye girerken eşekler gibi soyunmayın, melekler oradan uzaklaşır" ifadeleri dikkat çekti. Söz konusu videoya sosyal medyadan binlerce yorum yağdı


Yayın Tarihi: 08.10.2017

İnsanlık tarihinin belki de en özgür dönemini yaşıyor ancak araştırmalar modern insanın atalarından çok daha az seks yaptığını ortaya koyuyor.


Yayın Tarihi: 08.10.2017

İngiltere bu öğretmen-öğrenci ilişkisiyle sarsılıyor... 23 yaşındaki Alice McBrearty isimli bir kadın öğretmen 15 yaşındaki öğrencisi ile dört ay boyunca cinsel ilişkiye girdi. Çift sınıfta, çocuğun ailesinin evinde, otelde ve arabada pek çok kez birlikte oldu. Çocuğun babasının Alice McBrearty'i şikayet etmesiyle her şey gün yüzüne çıkarken, genç öğretmenin macerası hapiste son buldu ve 16 ay hapis cezasına çarptırıldı.


Yayın Tarihi: 07.10.2017

Antalya’da, 20 yaşındaki Musa S., para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği 27 yaşındaki Ş.K.’yi, 'kendisini tatmin edemediği' iddiasıyla çıkan tartışmada, göğsünden 7 bıçak darbesiyle yaraladı. Ş.K. hastaneye kaldırılırken, Musa S. ise gözaltına alındı.


Yayın Tarihi: 04.10.2017

Alışverişin beyin üzerindeki psikolojik etkilerini inceleyen bilim insanları, bu aktivitenin seksten daha fazla zevk verebildiğini tespit etti.


Yayın Tarihi: 02.10.2017

İngiltere'de yaşayan 47 yaşındaki bir adam yeni kız arkadaşıyla ilk defa seviştikten sonra kabus bir gece yaşadı. British Medical Journal'da yer alan habere göre adam ilk sevişmenin heyecanıyla penisini kırdı .İddiaya göre, kız arkadaşıyla sevişen adam bir anda “kırılma sesi” duydu. Fakat herhangi bir acı hissetmeden ve bunu önemsemeden erekte bir halde sevişmeye devam etti. Fakat seviştikten tam 12 saat sonra penisinde bir ağrı hisseden adam tuvalette idrarının kanlı olduğunu da fark etti.


Yayın Tarihi: 28.09.2017

Bilim dünyası, kadınların sevişmekten zevk almaları ve tatmin olmaları için ihtiyaç duyulan unsuru bulmak için yapılan araştırmayı konuşuyor. Indiana Üniversitesi’nde yapılan bu araştırmaya bin kadın katıldı. Kadınların yatakta orgazm olabilmesini tetikleyen unsurları bulmak isteyen uzmanlar birçok detayı inceledi.


Yayın Tarihi: 25.09.2017

İngiltere'nin York Shrie bölgesinde bir çift pizzacıda sipariş verdikten sonra tezgahın önünde cinsel ilişkiye girdi. Kamu davası açılan ikiliye hapis cezası verildi. 28 yaşındaki Daniella Hirst ve 31 yaşındaki Crain Smith, pizza tezgahında siparişlerini verdikten sonra pizzalarının gelmesini beklemeye koyuldular. Ancak o sırada restorandaki çalışanların ve müşterilerin önünde sevişmeye başlayan çift kimseye aldırış etmedi.


Yayın Tarihi: 22.09.2017

İngiliz medyasının haberine göre, rehberin yazarı ismini açıklamak istemedi ve Umm Muladhat lakabını kullandı. 54 sayfalık kitapta öpüşme ve seks pozisyonları ayrıntılarıyla anlatılıyor.


Yayın Tarihi: 18.09.2017

Rusya'nın başkenti Moskova'nın göbeğinde büyük bir seks skandalına imza atan iki kadına hapis cezası verildi. İki kadının Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’e muhalif olan iş adamı Alex Lesley’nin arkadaşı olduğu ortaya çıkması, olayın ülkede uzun yıllardır yaşanan en büyük skandallarından biri olarak anılmasına neden oluyor...


Yayın Tarihi: 18.09.2017

Seks robotları evlere girmeye başladı; gün geçtikçe gerçeğe daha yakın hale gelen bu oyuncakları üreten Sergi Santos, sesini verecek kadınlara para teklif ediyor!


Yayın Tarihi: 17.09.2017

Rusya'nın başkenti Moskova'nın göbeği büyük bir seks skandalına sahne oldu. Sabahın erken saatlerinde şehrin merkezinde bir çift cinsel ilişkiye girdi.


Yayın Tarihi: 15.09.2017

Antalya'da 39 yaşındaki evli ve bir çocuk babası Ayhan A., para karşılığı birlikte olduğu travestinin evinde fenalaşarak hayatını kaybetti. Ayhan A.'nın birlikte olduğu 'Yıldız' takma adını kullanan travesti A.K. tarafından sabah saatlerinde uyandırılmak istendiği ancak genç adamın uyanmaması üzerine sağlık ve polis ekiplerine durumun bildirildiği öğrenildi. Ayhan A.’nın çalan telefonunu açan komiser, babasına kötü haberi veremedi.


Yayın Tarihi: 05.09.2017

Dünya Cinsel Sağlık Birliği (WAS) öncülüğünde 2010 yılından bu yana her yıl '4 Eylül, Dünya Cinsel Sağlık Günü' olarak anılıyor ve cinsel sağlık konusunda bilgilendirme yapılması amaçlanıyor. Sağlıklı cinsel yaşantının mutluluk, iyi uyku, beden ve ruh sağlığı getireceğini belirten uzmanlara göre, cinsel yaşantıdaki olumsuz deneyimler travmalara, hastalıklara, istenmeyen gebeliklere, cinsel işlev bozukluklarına bazen de başka psikiyatrik sorunlara yol açıyor.


Yayın Tarihi: 05.09.2017

Hindistan’ın Mumbai kentinde cinsiyet değiştirme ameliyatı yapılan bir klinikte, kadın olarak dünyaya gelen Aarav Appukuttan ile erkek olarak doğan 22 yaşındaki Sukanyeah Krishnan, cinsiyetlerini değiştirdikten sonra evlenme kararı aldı.


Yayın Tarihi: 30.08.2017

20 yaşındaki genç model Jazz Egger, ajansı aracılığıyla kendisine yapılan ahlaksız teklifi ifşa etti. İngiltere'de yaşanan olay büyük tepki çekti. İngiliz Daily Mail gazetesi, 20 yaşındaki model Jazz Egger'in, moda endüstrisinde yaşadığı korkunç deneyimi ortaya çıkardı.


Yayın Tarihi: 29.08.2017

İngiltere'deki LoveWoo adlı seks shop, seks oyuncaklarını 'deneyene' senede 28 bin pound, yani 125 milyar lira maaş vereceğini duyurdu.


Yayın Tarihi: 24.08.2017

Seks robotu çılgınlığı hızla artıyor. İlk cinsel ilişki robotlarını satışa sunan RealDoll şirketi, ürünler hakkında bilgi verirken, diğer yandan kullanıcılar aldıkları bu 'oyuncak'ların görüntülerini bir bir internette yayınlıyor.


Yayın Tarihi: 23.08.2017

Galler polisi, bir otoparkta çok sayıda erkeğin toplu mastürbasyon yaptığını ihbar alınca, bölgedeki LGBT örgütünden yardım istedi. Ancak bölgeye giden kişiler, otoparktaki bir otomobilde sevişen çifti izleyen erkeklerin de heteroseksüel olduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 23.08.2017

Diyarbakır'da, 17 yaşındaki kız arkadaşına 4 kez cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla, hakkında 42 yıl hapis cezası istemiyle dava açılan 26 yaşındaki V.A., 'mağdurun rızası ile cinsel ilişkiye girdiği' gerekçe gösterilerek 3 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Cezanın sanığın geleceği üzerindeki olası etkilerini indirim sebebi sayan mahkeme, cezayı 2 yıl 11 aya düşürdü.


Yayın Tarihi: 18.08.2017

İngiltere'de meydana gelen bu olay, öğretmenin görevden uzaklaştırılmasıyla son buldu. 37 yaşındaki evli tiyatro öğretmeni Sarah Barton, sınıfından bir kız öğrenciyle müzikale gitmek için araba yolculuğu yapıp, cinsel ilişkiye girdi. Beş yıl boyunca hiçbir okulda eğitim verememe cezası aldı. Daha önce de 2007 yılından geçen yıla kadar çalıştığı bir okulda, hakkında görevini kötüye kullanmaktan 12 şikayet almıştı.


Yayın Tarihi: 11.08.2017

İngiltere'de bir polis, polis helikopteri kullanarak swinger partisinden tanıştığı bir çiftin porno filmi çekti. Videoda görüntülenen kadının, Adrian Pogmore isimli polisle daha önce bir swinger partisinde birlikte olduğu ortaya çıktı. Seks bağımlısı olduğu belirtilen Adrian Pogmore hakkında dava açılırken, polis 1 yıl hapse mahkum edildi.


Yayın Tarihi: 09.08.2017

ABD'de bulunan Nebraska Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma, erkeklerin pornoyla tanışma yaşları, ileride ne kadar cinsiyetçi davranacaklarını da belirliyor. Yapılan araştırmaya göre, bir erkeğin pornoyla tanışması ne kadar erken gerçekleşirse, kadınlara karşı üstünlük kurma arzusu da o kadar artıyor.


Yayın Tarihi: 06.08.2017

Ünlü televizyon yıldızı Charlotte Crosby, katıldığı programda robot ile cinsel ilişkiye girdiğini söyleyerek büyük bir itirafta bulundu. Charlotte'ye neden program boyunca hep kameraların karşısına bikini ile çıktığı sorulunca da güzel bir vucudunu olduğunu ve kendisi ile barışık olduğu içinde vücudunu sergilemekten mutluluk duyduğunu belirtti.


Yayın Tarihi: 01.08.2017

Ünlü televizyon yıldızı Charlotte Crosby, katıldığı programda robot ile cinsel ilişkiye girdiğini söyleyerek büyük bir itirafta bulundu. Charlotte'ye neden program boyunca hep kameralArın karşısına bikini ile çıktığı sorulunca da güzel bir vucudunu olduğunu ve kendisi ile barışık olduğu içinde vücudunu sergilemekten mutluluk duyduğunu belirtti.


Yayın Tarihi: 01.08.2017

Uçakta öğrencisiyle birlikte olduğu gerekçesiyle işine son verilen ve İngiltere Kraliyet Donanması'na katılan Eleanor Wilson'un kardeşi konuştu. Kardeşinin yanlış bir şey yapmadığını söyleyen Jethro Wilson, suçlamaların asılsız olduğunu söyledi. Öğrencisiyle ilişkiye girdiği iddiasıyla işine son verilen öğretmen Eleanor Wilson'ın kardeşi, kardeşinin, kendisine şantaj yapan öğrencileri yüzünden öğretmenlik yapamayacak olmasının hazin olduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 28.07.2017

İngiltere'de, okul gezisi sırasında bir öğrencisiyle uçağın tuvaletinde seks yapan öğretmen meslekten ihraç edildi. 28 yaşındaki Eleanor Wilson bugüne dek suçlamaları reddetmiş, okulu ise geçen yıl onun görevine son vermişti. Öğrencinin ve okulunun adı kamuoyuna açıklanmadı. Eleanor Wilson'ın öğrencisini uçak yolculuğu sırasında önce öptüğü, sonra da onunla birlikte içki içtiği belirlendi.


Yayın Tarihi: 27.07.2017