Son Dakika Yeni Cübbeli Haberleri

AB Bakanı Ömer Çelik, Cübbeli Ahmet Hoca'nın "Satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı" sözleri hakkında yorum yaptı.


Yayın Tarihi: 04.01.2017

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, yazdığı bir kitabında "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağıladığı" iddiasına ilişkin yargılandığı davada beraat etti.


Yayın Tarihi: 03.11.2016

İzmir'de sarıklı, sakallı ve cübbeli kişiler, "Dünyayı kan gölüne çeviren Hıristiyanların geleneği olan yılbaşını kutlamıyoruz... Çünkü biz Müslümanız" yazılı bildiri dağıttı


Yayın Tarihi: 31.12.2015

Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Rıza Demircan'ın 'İleri derecede oral haramdır' sözü konusunda açıklamalarda bulundu. Cübbeli Ahmet Hoca, konu hakkında, 'Sen bunu derken nereye dayandın?' dedi.


Yayın Tarihi: 20.07.2015

Alevi Bektaşi Federasyonu Başkan Yardımcısı Ali Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hoca'dan sözlerini geri almasını ve Alevi toplumundan özür dilemesini istedi.


Yayın Tarihi: 18.12.2014

Cübbeli Ahmet Hoca, 'Zina etmek günahsa, onu görüntüleyip teşhir etmek çok daha büyük bir günah' dedi.


Yayın Tarihi: 01.02.2014

Cübbeli Ahmet Hoca, insanların yedikleri yemeklerin fotoğraflarını dahi paylaştıklarını söyleyerek, “Lan ne ayıp şeyler be, ne yüzsüzlükler be. İnsan yediğinin resmini çekip öbürüne gönderir mi?” dedi


Yayın Tarihi: 29.01.2014
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir