Son Dakika Yeni Deprem Haberleri

Sabah saatlerinde 5 şiddetinde depremle sallanan Ege Bölgesi yine bir depremle sarsıldı. Kandilli Rasathanesi, saat 11.56’da merkez üssü Manisa olan 4.1 büyüklüğünde deprem kaydedildiğini bildirdi. Bu sabah Ege Denizi'nde 5 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiş ve ardından 3.1 ile 3.3 şiddetinde iki deprem daha kaydedilmişti. Deprem İzmir ve çevre illerde de hissedilmişti.


Yayın Tarihi: 22.06.2017

Ege Denizi'nde sabah saat 05.48'de 5 büyüklüğünde bir deprem gerçekleşti. Yine Ege Denizi'nde saat 05.52'de 3.1 şiddetinde ve 06.13'te de 3.3 şiddetinde iki deprem daha kaydedildi. İzmir ve çevre illerde de hissedildi. Depremde mal ve can kaybı olmadı.


Yayın Tarihi: 22.06.2017

Son dakika haberine göre İzmir yine sallandı. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Ege Denizi'nde saat 22.33'te 4.2 büyüklüğünde, saat 22.50'de ise 5.3 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.


Yayın Tarihi: 17.06.2017

Ege Denizi'nde İzmir'in Karaburun açıklarında saat 06.40'ta Richter ölçeğine göre 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 13.8 kilometre derinliğindeki deprem bölgede kısa süreli panik yaratırken, AFAD ise depremin büyüklüğünü 4.5 olarak duyurdu. Depremin merkez üssüne Türkiye'den en yakın yerleşim yerinin Hasseki Köyü olduğu açıklandı. Hatırlanacağı üzere dün de İzmir'in Urla ilçesi açıklarında, 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti.


Yayın Tarihi: 17.06.2017

Ege Denizi'nde 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


Yayın Tarihi: 17.06.2017

İzmir'in Karaburun İlçesi'nde Richter ölçeğine göre 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir'in Urla ilçesi açıklarında 3.7 ve 3.9'luk iki depremin ardından, Karaburun ilçesi açıklarında da 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.


Yayın Tarihi: 16.06.2017

İzmir’in Urla İlçesi açıklarında bugün saat 12.46’da Richter ölçeğine göre 3.9 büyüklüğündeki bir deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre depremde herhangi bir can ve mal kaybı yok. İzmir’in Karaburun ilçesi açıklarında, 12 Haziran Pazartesi günü de 6.2 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiş, sarsıntı kentte korku ve panik yaratmıştı.


Yayın Tarihi: 16.06.2017

Ege Denizi bugün bir kez daha sallandı. 4.2 büyüklüğündeki depremin merkez üssü Midilli Adası'nın güney açıkları. Sarsıntının 13.9 kilometre derinlikte gerçekleştiği bildiriliyor.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Prof. Hasan Sözbilir, İzmir’de fayı incelemek üzere proje hazırladı. Açılacak hendeklerle fay hattı nokta nokta belirlenip kentteki imar planları da bu verilere göre hazırlanacak. Sözbilir, “Projeye göre 40 kilometrelik fay hattında 5 veya 6 adet 25 metre uzunluğunda, 3 metre derinliğinde hendekler açacağız. Fay katmanlarından alınacak örnekleri yurt dışına göndereceğiz." dedi.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

Ege Denizi'nde pazartesi günü meydana gelen richter ölçeğine göre 6.2 büyüklüğündeki depremin yarattığı sarsıntı, Manisa'da Prof. Dr. Süleyman Sami İlker'in göz ameliyatında kullandığı mikroskop kamerası tarafından kaydedildi. Yaşadığı ilginç anları anlatan Prof. Dr. İlker, deprem anında gözü görüntüleyen mikroskobun çalıştığını ve depremin yarattığı sarsıntının kaydedildiğini söyledi.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

Ege Denizinde meydana gelen depremin ardından, İzmir’de depremden saatler öncesinde deniz altında çekilen ve denizden yukarıya baloncukların oluştuğu görüntüler herkesi ürküttü. Prof Dr. Şener Üşümezsoy ise yaşanan olayı, “Bir fay hattı boyunca gaz çıkması aslında fay vanası deyimini ortaya çıkarır. çıkar. Buda aslında depremin oluşmaya başladığını ifade eder. Bütün Ege'deki kaplıcalar ve yüksek su buharları aslında bu fay hatları boyunca yukarı çıkmaktadırlar” dedi.


Yayın Tarihi: 14.06.2017

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü, İzmir Karaburun Depremi Sismolojik Ön Değerlendirme Raporu hazırlandı. Sismoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Orhan Polat, Midilli Fayı’nın ürettiği bu depremin 17 Ağustos 1999 Kocaeli depremi gibi hiçbir belirti göstermeden aniden, sinsice meydana geldiğini, aynı büyüklükte yeni bir deprem olma ihtimalinin zayıf olduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 14.06.2017

İzmir Karaburun merkezli 6.2 büyüklüğündeki depremden hemen sonra, ilçede vatandaşların çektiği görüntülerde, deniz suyundaki büyük hareketlilik de ortaya çıktı. Görüntülerde, artçı şokların devam ettiği sırada, kıyıdan deniz suyunun bir nehir akıntısı hızında çekildiği ve ardından yavaş yavaş eski seviyesine geldiği anlar da yer alıyor. Bu görüntülere ilişkin olarak konuşan Deprem uzmanı Prof. Dr. Zafer Akçı, Endonezya’da yaşanan tsunamiden ilginç örneklerle konuyu açıkladı.


Yayın Tarihi: 14.06.2017

2016'da 7,6 büyüklüğündeki depremle sallanan Şili'de hayat 1 yıl sonra normale döndü.


Yayın Tarihi: 14.06.2017

Fatih Altaylı'nın programına konuk olan Prof. Dr. Celal Şengör, Ege'deki depremlere ilişkin oldukça kritik açıklamalarda bulundu. Deprem olduğunda bilgisi olmayan kişilerin ekranlara çıkarıldığını öne süren ve bu duruma isyan eden Şengör, Ege'deki fay hatlarını gösterdi ve fayların hepsinin 7'lik deprem üretebileceğini açıkladı. Olası İstanbul depremine ilişkin açıklamalarda da bulunan Şengör, "İstanbul’da deprem olacağı kesin" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 14.06.2017

Ege Denizi'nde dün meydana gelen 6.2 büyüklüğündeki depremin en fazla hasara yol açtığı, 1 kişinin öldüğü, 34 kişinin yaralandığı Yunanistan'ın Midilli Adası'ndaki toplam 1850 kişinin yaşadığı Vrisa ve Plomari köylerinin boşaltılmaya başlandığı bildirildi. Asker ve polis, yıkılan ev ve işyerlerinde önlemleri arttırırken, bazı köprü ve yolların da depremde kullanılamaz hale geldiği, onlarca küçükbaş hayvanın telef olduğu belirtildi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

Ege Denizi'nde meydana gelen 6.2'lik depremi bir yıl öncesinden söyleyerek 'Midilli'de 6.7'lik bir deprem oluşabilir' açıklamasında bulunan Prof. Dr. Şener Üşümezsoy, şimdi ise Manisa'da 7 büyüklüğünde deprem oluşturacak fayların bulunduğunu belirtti. Üşümezsoy, "Gölmarmara, Saruhan, Manisa hatları giderek Gediz Vadisine doğru uzanan faylar. Bunları dikey kesen ise Manisa ve Akhisar fayı. Bunların birisi kırıldığı zaman 7 büyüklüğünde depremler oluşabilir" diye konuştu.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

Ege depremi öncesinde görülen ve sosyal medyada paylaşılan deprem olmadan önce yılanların görülmesi akıllarda soru işareti yarattı. Peki gerçekten yılan deprem habercisi mi? Yılan deprem ilişkisi gerçek mi yoksa bir tesadüften mi ibaret?


Yayın Tarihi: 13.06.2017

İzmir açıklarında meydana gelen 6,3 şiddetindeki deprem başta İzmir olmak üzere bir çok yerde hissedildi. Deprem olduğu esnada sosyal medya için video çeken bir grup genç, deprem anını da kaydetti


Yayın Tarihi: 13.06.2017

Ege Denizi'nde dün saat 15.28'de meydana gelen 6,2 büyüklüğündeki depremin ardından 12 saatte 3 ve üzeri büyüklüklerde 35 yer sarsıntısı oldu. Bu depremlerden 7'si, en büyüğü 4,9 olmak üzere 4 ve daha fazla büyüklüklerde gerçekleşti. Deprem uzmanı Prof.Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Önümüzdeki 15 gün içinde hissedeceğimiz artçı depremleri 5.1 hissedeceğiz." dedi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, İzmirlilere yazlıklarına göçme önerisinde bulundu. Ercan, "İzmirlilere önerim; olanlar yazlık evlerine göçsünler. Kuşadası, Didim, Çeşme hatta Karaburun'a bile gidebilirler. Zira Karaburun'da zemin sağlam. Yazlıklar her şeyden önce daha güvenli. Bahçelerinde çadır kurup korku içinde bekleyeceklerine yazlıklara gitsinler." dedi. Prof.Dr. Ercan, bölgede henüz boşalmamış bir enerji olduğunu, 5.1 büyüklüğüne varan artçıların 15 gün süreceğini bildirdi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

Bugün Ege Denizi'nde meydana gelen Türkiye'de de şiddetli hissedilen deprem, komşu Yunanistan'da can aldı. Yunanistan’ın Ege’deki Midilli ve Sakız adalarını sarsan 6,2 şiddetindeki depremde bir kadın hayatını kaybetti, 12 kişi yaralandı. Midilli Adası’nın Vrisa köyünde 45 yaşındaki bir kadın, çöken evinin enkazı altından ölü olarak çıkarıldı. Depremde Midilli köylerindeki evlerin büyük bir bölümü hasar gördü, insanlar panik halinde yollara düştü, yaralılar da ambulanslarla hastanelere götürüldü.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Ege Denizi'nde meydana gelen ve İzmir başta olmak üzere Aydın, Manisa, İstanbul, Çanakkale, Bursa, Balıkesir ve Tekirdağ gibi illeri etkileyen 6,2 şiddetindeki deprem büyük Marmara depremini etkiler mi? Yalova Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Recep Hayri Eren, Ege Denizi'ndeki depremin ardından merak edilen 'İstanbul depremini tetikler mi' sorusunu yanıtladı.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bugün saat 15.28'de merkez üssü Karaburun İlçesi'ne 23 kilometre açıkta Ege Denizi olan, Richter ölçeğine göre 6.2 büyüklüğündeki deprem sonrasında çok konuşulan iddiasını tekrarlayarak 'Deprem merkezi civarında seyreden sismik araştırma gemisi var mıydı... Varsa gemi hangi ülkeye ait?' şeklinde ifadeler kullandı.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Ege Denizi'nde meydana gelen deprem Yunanistan'da da büyük etki yarattı. Yunan televizyon kanalları Midilli Adası'nın güneyinde Plomari kasabasında depremin çok yakından hissedildiğini, bazı binaların yıkıldığını aktarıyor. Depremin merkez üssü Midilli Adası'ndaki Plomari kasabasında yıkılan binalar var. Enkaz altında iki kişinin kaldığı bildiriliyor.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Ege Denizi açıklarında 6.3 şiddetinde deprem meydana gelirken, vatandaşlar büyük panik yaşamıştı. Yaşanan deprem sonrasında akıllara Deprem Profesörü Dr. Övgün Ahmet Ercan'ın 2 ay önce yaptığı açıklama geldi. Övgün yaptığı açıklamada, "Midilli-Foça-Karaburun üçgenindeki fay hatları çok diri. Midilli güney bölgesinde 7.2’lik bir deprem sürpriz olmaz. Bu da İzmir’de 6.4’lük etki yapar" ifadelerini kullanmıştı. Öte yandan yaşanan deprem sonrasında da bir çok uzman korkutan açıklamalarda bulundu.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Ege Denizi'nde deprem oldu. Başta İstanbul, İzmir, Çanakkale, Balıkesir depremi hissetti. Peki deprem kaç şiddetinde oldu, Ege Denizi'ndeki depremin merkez üssü neresi tam olarak neresi? İşte detaylar...


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Ege'de İzmir Karaburun açıklarında meydana gelen şiddetli deprem, İzmir, Çanakkale, Bursa, Balıkesir ve hatta İstanbul olmak üzere ülkenin batısında hissedildi. Kandilli ve AFAD son depremler sayfaları ne bilgi veriyor işte? İşte Ege'de meydana gelen deprem ile ilgili detaylar...


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Kandilli Rasathanesi’nden yapılan açıklamada depremin Ege Denizi’nde 6.3 büyüklüğünde olduğu bildirildi.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Saat 15.28'de Ege Denizi'nde meydana gelen 6,2 şiddetindeki deprem İzmir ve civar illerde şiddetli bir şekilde hissedildi. Deprem sosyal medyada da geniş yer bulurken, eski CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur'un depremden 2 saat önce Twitter hesabından yaptığı deprem uyarısı ise sosyal medyada geniş yankı buldu: "2 gündür şehir merkezlerinde görülen yılan haberleri var. En son 1999 depremi az öncesi olmuştu. Demedi demeyin."


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Ege Denizi'nde 6.3 büyüklüğünde bir deprem oldu. Marmara ve Ege'de hissedilen deprem İzmir, İstanbul, Bursa, Çanakkale, Tekirdağ gibi pek çok ilde paniğe neden oldu. İlk gelen bilgilere göre depremin merkez üssü İzmir açıkları. Büyük panik yaratan deprem anı saniye saniye kameralara yansıdı.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

İstanbul'da hissedilen bir deprem meydana geldi. İstanbul ve Ege'de hissedilen depremin büyüklüğünün 6,3 olduğu, yerin 10 km derinliğinde gerçekleştiği belirtildi. Depremin merkez üssünün Ege Denizi olduğu ifade edildi. Öte yandan deprem paniği yaşanırken, telefonların da kesildiği ve vatandaşların birbirleriyle iletişim kurmakta zorluk yaşadıkları bildirildi. Sosyal medya kullanıcıları telefonlarının kesildiğine dair bir çok paylaşımda bulundu. İşte o paylaşımlar...


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden gelen son dakika habere göre, Ege Denizi'nde 6,2 büyüklüğünde deprem oldu. Şiddetli deprem İstanbul, Tekirdağ, Balıkesir, Bursa ve Çanakkale'de de hissedilirken İzmir, Aydın ve Muğla çevresinde büyük paniğe neden oldu. Depremin merkez üssünün İzmir Karaburun olduğu açıklandı. Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Özener ise "Bir hafta, 15 gün, bir ay sürecek artçıları beklememiz doğal. 5-,5,5 büyüklüğünde artçılar gelebilir" dedi.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

Tokat'ın Zile İlçesinde bugün saat 11.51'de Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde can ve mal kaybı meydana gelmedi. Deprem şiddetli olması dolayısıyla bölgede ve hissedilen yerlerde büyük paniğe neden oldu. Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel ilçede her hangi bir sıkıntı olmadığını açıkladı.


Yayın Tarihi: 10.06.2017

Yer Bilimleri Enstitüsü ve Ulusal Sismik İzleme Merkezinden edinilen bilgiye göre, Gürcistan Kakheti bölgesindeki Dedoplistskaro ilçesi yakınlarında 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaklaşık 100 kilometre uzaklıktaki başkent Tiflis'te de hissedilen depremde can ve mal kaybı olup olmadığına henüz bir bilgi verilmedi.


Yayın Tarihi: 07.06.2017

Bakanlar Kurulu'na 'deprem' sunumu yapan Çevre Bakanı Mehmet Özhaseki, 7 şiddetinin üzerinde olması beklenen İstanbul depreminin 600 bin konutu yok edeceğini açıkladı. Bakan Özhaseki, sunumunda bilim insanlarının '2030'a kadar deprem olacak' tespitine de yer verdi. İstanbul'da yaşanacak bir depremin olası mali yükü hakkında da bilgi veren Özhaseki, "600 bin konutun yok olması demek bir taraftan altyapısıyla birlikte çökeceği için 90 milyar liranın heder olması demek" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 01.06.2017

Endonezya'nın Sulewasi Adası'nda 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi


Yayın Tarihi: 30.05.2017

Manisa'da peş peşe görülen son depremlere ilişkin soruları yanıtlayan Yard. Doç. Dr. Oğuz Gündoğdu, "Daha da büyüme ihtimali de olabilir. Ama 7'nin üzerinde bir deprem beklemiyoruz" dedi. Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli ise, İstanbul'da deprem riskinin yüksek olduğunu göz önünde tutarak önlem almaya çalıştıkların; bunu yaparken de afete karşı eğitime önem verdiklerini belirtti.


Yayın Tarihi: 30.05.2017

Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi, sabah saatlerinde Richter ölçeğine göre 4.0, 4.3, ve 4.6 büyüklüğündeki 2 artçı sarsıntı ile 4 kez daha sallandı. Manisa'da dün akşam saat 18:53'ten bu saban 7:23'e kadar büyüklükleri 2.5 ile 5.1 arasında değişen 120 deprem meydana geldi. Depremler kent ve Ege bölgesinde birçok ilde hissedildi. Bazı evlerde hasar oluştu, vatandaşlar tedirgin olup sokakta sabahladı. İlk belirlemelere göre depremde can ve mal kaybı yaşanmadı.


Yayın Tarihi: 28.05.2017

Manisa, Saruhanlı ilçesinde dün 18.53'te meydana gelen 5.1'lik depremin ardından sallanmaya devam ediyor. Kentte merkez üssü yine Saruhanlı ilçesi olan 4.8 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.


Yayın Tarihi: 28.05.2017

Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi, sabah saatlerinde Richter ölçeğine göre 4.0, 4.3, ve 4.6 büyüklüğündeki 2 artçı sarsıntı ile 4 kez daha sallandı. Manisa'da dün akşam saat 18:53'ten bu saban 7:23'e kadar büyüklükleri 2.5 ile 5.1 arasında değişen 120 deprem meydana geldi. Depremler kent ve Ege bölgesinde birçok ilde hissedildi. Bazı evlerde hasar oluştu, vatandaşlar tedirgin olup sokakta sabahladı. İlk belirlemelere göre depremde can ve mal kaybı yaşanmadı.


Yayın Tarihi: 28.05.2017

Manisa'da deprem kentte korku yarattı. Manisa'da sabaha karşı, bir saatte kentin 4 ayrı noktasında deprem oldu. Manisa'nın Gölmarmara ilçesinde 1 saat içinde en büyüğü 4,8 olan üç ayrı sarsıntı kaydedildi. Saruhanlı ilçesinde de 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi, dün akşam saatlerinde Richter ölçeğine göre 5.1 büyüklüğündeki depremle sallanmıştı.


Yayın Tarihi: 28.05.2017

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde saat 05.14'te Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Manisa'nın merkezi ile çevre illerden de hissedildi. Saruhanlı'da merkez üssü Kumkuyucak Köyü olmak üzere saat 05.14'te Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem yerin 9.9 kilometre altında gerçekleşirken, Manisa il merkezi ile çevre il ve ilçelerden de hissedildi.


Yayın Tarihi: 28.05.2017

Merkez üssü Manisa'nın Saruhanlı ilçesi olan 5.1 büyüklüğündeki depremden etkilenen Gölmarmara ilçesinde, evleri hasar gören vatandaşlar için çadır kuruldu. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamada, saat 18.53'te, merkez üssü Manisa'nın Saruhanlı ilçesi olan 5.1 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiği bildirildi. Depremin derinliği ise 8.2 kilometre olarak ölçüldü.


Yayın Tarihi: 28.05.2017

Manisa'da deprem mi oldu? Son depremlere bakıldığında, Manisa 5.3 şiddetinde sallanmış görünüyor. İzmir depreminin artçı sarsıntıları devam ettiği söyleniyor. İzmir depremi hakkında son bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. İzmir, Manisa son depremler haberimizde...


Yayın Tarihi: 27.05.2017

Manisa sallanmaya devam ediyor. Gelen son bilgiye göre; Manisa ve İzmir başta olmak üzere Ege Bölgesi, akşam saatlerinde Richter ölçeğine göre 5.1 büyüklüğündeki depremle sallandı. Vatandaşlar Manisa’da meydana gelen deprem nedeniyle sokaklara döküldü. İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı yok ancak büyük panik devam ediyor.


Yayın Tarihi: 27.05.2017

Akdeniz'de, Antalya'nın Kaş ilçesi açıklarında 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


Yayın Tarihi: 26.05.2017

Akdeniz'de, Antalya'nın Kaş ilçesi açıklarında 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


Yayın Tarihi: 26.05.2017

Yeryüzünün en yüksek noktası Everest'in tepesinde yer alan ünlü Hillary Step kayalığı, artık yerinde yok. Yaklaşık 8 bin 800 metrede yer alan kayalığın, iki yıl önceki deprem nedeniyle tamamen çökmüş olabileceği tahmin ediliyor.


Yayın Tarihi: 21.05.2017

Bugün Ege'de Manisa ve Marmaris'te ardından Erzincan'da yaşanan depremler büyük panik yarattı. Marmaris açıklarındaki depremin büyüklüğü 4.3, Erzincan'daki ise 4.1 olarak ölçüldü. Manisa Alaşehir'de küçük çaplı 30'dan fazla deprem ve artçı sarsıntı meydana geldi. Soğukyurt Mahallesi Muhtarı Yusuf Korkmaz yaptığı açıklamada, "Bugün en az 10 adet sarsıntı oldu ve devam ediyor. Köyümüzde geçmişte böyle bir sarsıntı yaşamıyorduk" dedi.


Yayın Tarihi: 20.05.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir