Son Dakika Yeni Fatih Altaylı Haberleri

Fatih Altaylı, "Ben size söyleyeyim, mevcut tabloda Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanlığı’na aday olma ihtimali sıfır değil, mutlak sıfırdır. Yani sıfırın altında 273’tür. Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı adaylığını ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çıkıp, 'Ben Cumhurbaşkanı olmak istemiyorum. Benim ve partimin adayı kardeşim Abdullah Gül’dür' demesi halinde kabul eder" dedi.


Yayın Tarihi: 11.08.2017

Fatih Terim'in görevinden ayrılmasının ardından Milli Takım'da teknik direktörlüğe Mircea Lucescu getirilmişti. Habertürk'ten Fatih Altaylı, Lucescu'nun Milli Takım'da Fatih Terim'den daha başarılı olacağını iddia ederken, Galatasaray'ın Sportif Direktörlük görevini reddettiğini öne sürdü.


Yayın Tarihi: 07.08.2017

Gazeteci Fatih Altaylı, FETÖ'nün emniyetteki karakutusu Ali Fuat Yılmazer'le dost olduğu iddiasına ateş püskürdü. Tehdit edildiğini açıklayan Altaylı "Ali Fuat Yılmazer’le hayatımda bir buçuk kere karşılaştım.İlkinde Habertürk binasında Yiğit Bulut’la yemek yiyordu. Yemek salonuna girdiğimde karşılaşınca, benden de oturmamı rica ettiler. Anlattıklarını da ertesi gün yazdım. Çok sinirlendi. Arayıp tehdit etti. Aramızda burada yazılmayacak kadar kötü bir diyalog geçti" dedi.


Yayın Tarihi: 03.08.2017

Bir dönem Fethullah Gülen'in sağ kolu, sözcüsü olarak bilinen Hüseyin Gülerce, kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi: "Son 5 günde üzerime 6 yazar birden saldırdı. Sözcü’den Yılmaz Özdil, Hürriyet’ten Mehmet Yakup Yılmaz, Akif Beki, Ahmet Hakan, Habertürk’ten Fatih Altaylı, Milliyet’ten Mehmet Tezkan. Neden bir yerden düğmeye basılmış gibi, sanki her biri ByLock gibi bir şey kullanıyor da Pensilvanya’dan görev verilmiş gibi üzerime geliyor?"


Yayın Tarihi: 01.08.2017

Habertürk Gazetesi'nden Fatih Altaylı, Milli Takım'daki teknik direktörlük konusuyla ilgili olarak çarpıcı bir iddia ortaya attı. Fatih Altaylı, Şenol Güneş'in Milli Takım'ın başına geçmesini Fenerbahçe lobisinin istediğini iddia etti.


Yayın Tarihi: 31.07.2017

Fatih Altaylı hem Galatasaray hem de Fenerbahçe taraftarını kızdıracak açıklamalarda bulundu. Altaylı, Dursun Özbek'in istifa etmemesi ve kulüp batana kadar götürmesi gerektiğini ve Fenerbahçe'de de Aziz Yıldırım'ın kulübü batırdığını anlamaya başladığını iddia etti.


Yayın Tarihi: 24.07.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı. Altaylı, Igor Tudor'u ağır bir şekilde eleştirdi.


Yayın Tarihi: 18.07.2017


Yayın Tarihi: 11.07.2017

Ahmet Hakan'la Şeyma Subaşı arasındaki tartışmaya Fatih Altaylı da katıldı. Ahmet Hakan'a sert çıkan Fatih Altaylı, "Ahmet Hakan bir süredir kafayı Şeyma Subaşı’na taktı. Önce hafiften dalga geçti. Tebessüm ettik. Sonra dozunu artırdı ve polemiğe girdi. Konu Şeyma Subaşı ile ilgili olsun olmasın, yazılarına Şeyma Subaşı’lı başlıklar atarak genç kadını aşağılamaya yönelik bir tavra dönüştü. Hakan’ın Subaşı’na uyguladığı şeyin adı her yerde 'cinsiyetçilik'tir, 'kadına şiddet'tir" dedi.


Yayın Tarihi: 05.07.2017

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, 'Eskiden hizmetti, şimdi gönül dostları' başlıklı yazısında, “FETÖ ile kör topal bir mücadele ediliyor, doğru ama bu mücadele sonuca ulaşmaktan hâlâ ve her şeye rağmen çok uzak” ifadelerini kullandı. Altaylı, "Devleti ahtapot gibi sardıkları için bir türlü temizlenemiyorlar. Temizliği yapmakla görevli kurumlarda bile tam bir temizlenme sağlanmış değil" dedi.


Yayın Tarihi: 02.07.2017

Habertürk gazetesi yazarı ve Galatasaray kongre üyesi Fatih Altaylı, Dursun Özbek yönetiminin borç konusunda kamuoyunu yanılttığını belirtti ve başkan Özbek'i suçladı.


Yayın Tarihi: 24.06.2017

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, köşesinde MAK Danışmanlık Araştırma’nın “Türkiye’de toplumun dine ve dini değerlere bakışı” adlı araştırmasının sonuçlarını ele aldı. "Cennete gideceğinizden emin olsanız, cennete gitmek için şu an ölmeyi düşünür müsünüz?" sorusuna Türk halkının yanıtını Fatih Altaylı köşesine taşıdı. Bu garip soruya “Evet” diyenlerin oranı yüzde 15. “Hayır düşünmem” diyenlerin oranı yüzde 65. Yüzde 20 ise bu konuda ya kararsız ya da görüş bildirmemeyi tercih etmiş.


Yayın Tarihi: 23.06.2017

Uzun süre tartışılan evlendirme programlarının yeni yayın döneminde ekranda olmayacağını duyuran Fatih Altaylı, "Aynı ekipler bu kez barıştırma programları yapacak" dedi.


Yayın Tarihi: 21.06.2017

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Altaylı, Bilal Meşe'ye küfür edip saldıran Arda Turan için "Söylediği gibi adamsa, o sözleri Fatih Terim ve Yıldırım Demirören'e söylesin" dedi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

Türkiye Güreş Federasyonu, gazeteci Fatih Altaylı'nın güreşle ilgili açıklamaları talihsizlik olarak nitelendirdi ve sert tepki gösterdi. Altaylı katıldığı bir TV programında güreşe ilişkin, "Dört dörtlük bir spor olarak görmüyorum. Popüler sporlar arasında çok da yeri olan bir spor değil. Güreşte 4 madalya alacağımıza atletizmde bir madalya almayı tercih ederim" ifadelerini kullanmıştı.


Yayın Tarihi: 15.05.2017

Aziz Yıldırım'ın şikayetiyle hakkında soruşturma başlatılan gazeteci Fatih Altaylı hakkında mahkeme, bugün görülen duruşmada zorla getirme kararı çıkardı.


Yayın Tarihi: 03.05.2017

Spor yorumcusu Fatih Altaylı gündeme ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray ve Fenerbahçe'de acilen yeni bir sayfa açılması gerektiğini söyledi ve ekledi: İki kulüp de yönetimlerinden kurtulmalı.


Yayın Tarihi: 26.04.2017

CHP'li vekil Engin Altay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündemi karıştıran, 15 Temmuz darbe girişimi için kullandığı 'kontrollü darbe' sözüne açıklık getirdi. Altay, "Böyle düşünmemize yol açan çok olay var. Çok ilişki var. Darbeyi sayın Cumhurbaşkanı akşam üstü 16.30’da mı öğrendi daha önce mi öğrendi? Bunların bilinmesi lazım. Bu işler toplumdan gizlenerek olmaz.” ifadelerini kullandı.


Yayın Tarihi: 05.04.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı. Sözlerine halter ve güreş branşlarında yaşanan doping skandallarıyla başlayan Fatih Altaylı, eskrimde dünya şampiyonu olan İbrahim Ahmed Acar'ı överken, Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar'ın açıklamalarına da hak verdi.


Yayın Tarihi: 04.04.2017

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden olan Fatih Altaylı, geçmişte FETÖ'nün avukatlığını yapanların bugün Galatasaray'a saldrdığını dile getirdi.


Yayın Tarihi: 28.03.2017

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında yine çarpıcı açıklamalar yaptı.


Yayın Tarihi: 21.03.2017

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında, Galatasaray-Gençlerbirliği maçında Tolga Ciğerci ve Yasin Öztekin'in maçı sattığını söyledi.


Yayın Tarihi: 14.03.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, Beşiktaş'ın 1-0 kazandığı Galatasaray derbisini değerlendirdi.


Yayın Tarihi: 28.02.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, "Futbolda şikede kumpas" davasının ardından açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım'a cevap verdi.


Yayın Tarihi: 21.02.2017

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Fatih Altaylı, yönetimin başarısızlığını varlıkları satarak kapamaya çalıştığını ve böyle gitmesi halinde başlanlığa aday olabileceğini söyledi.


Yayın Tarihi: 18.02.2017

Fatih Altaylı, Galatasaray'ın mevcut yönetim sayesinde elden gittiğini belirterek, "Böyle giderse başkanlığa aday olurum" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 14.02.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, Galatasaray Adası'nın tapusunu canlı yayında gösterdi.


Yayın Tarihi: 07.02.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Yayın Tarihi: 31.01.2017

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, gazeteci Fatih Altaylı'nın Merzifon eşeğiyle ilgili sözlerine kızıp futbol sahasına eşekle çıktı.


Yayın Tarihi: 26.01.2017

Habertürk'te Fatih Altaylı'nın konuğu olan Kemal Kılıçdaroğlu, anayasa değişikliğini bu haliyle milletin kabul etmeyeceğini savundu.


Yayın Tarihi: 26.01.2017

"Spor Saati" programı yorumcusu Fatih Altaylı, Cüneyt Çakır'dan Riekerink'e, İlhan Cavcav'dan Emre Belözoğlu'na kadar çok konuşulacak açıklamalar yaptı.


Yayın Tarihi: 24.01.2017

Eski Galatasaray yöneticisi ve gazeteci Fatih Altaylı, Haber Türk'teki söyleşisinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a sert göndermeler yaptı.


Yayın Tarihi: 18.01.2017

Fatih Altaylı, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in geldiği günden bu yana faydadan çok zarar verdiğini ve kulübün borçlarının aksine arttığını söylerken oldukça sert ifadeler kullandı.


Yayın Tarihi: 10.01.2017

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Fatih Altaylı, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.


Yayın Tarihi: 26.12.2016

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Fatih Altaylı, gündemdeki konuları değerlendirdi ve Galatasaray başkanı Dursun Özbek için sert ifadeleri kullandı.


Yayın Tarihi: 19.12.2016

Eski Galatasaray yöneticilerinden Fatih Altaylı, Fenerbahçe-Galatasaray derbisini yorumladı ve çarpıcı açıklamalar yaptı.


Yayın Tarihi: 21.11.2016

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden gazeteci Fatih Altaylı, Kolbein Sigthorsson hakkında ağır ifadeler kullandı.


Yayın Tarihi: 14.11.2016

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de spor gündemini yorumları, çarpıcı açıklamalar yaptı


Yayın Tarihi: 14.11.2016

Fatih Altaylı, Arda Turan'ın kadroya geri dönmesinde siyasetin parmağı olduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 08.11.2016

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Fatih Altaylı, gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı ve özellikle Fikret Orman için çok ağır ifadeleri kullandı.


Yayın Tarihi: 31.10.2016

Gazeteci ve eski Galatasaraylı yönetici Fatih Altaylı, Fatih Terim'in yerine getitirilmeye çalışılan ismi açıkladı.


Yayın Tarihi: 11.10.2016

Spor yazarı Fatih Altaylı, Arda Turan - Fatih Terim krizinin nedenini açıkladı.


Yayın Tarihi: 04.10.2016

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve emekli Albay Hasan Atilla Uğur, FETÖ'nün yine ikinci kalkışma girişiminde bulunabileceğini iddia etti. Bu iddiası olay olan Uğur, yeni açıklamalarda bulundu...


Yayın Tarihi: 28.09.2016

Fatih Altaylı, Galatasaray'ın Beşiktaş karşısında 2-0'ı koruyamamasını hocasına bağladı


Yayın Tarihi: 27.09.2016

Fatih Altaylı, Haber Türk'te katıldığı programda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı sert sözlerle eleştirdi.


Yayın Tarihi: 30.08.2016

Haber Türk Televizyonu'nda Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programına konuk olan Meral Akşener, gündeme ilişkin konuları değerlendirdi


Yayın Tarihi: 25.05.2016

Fatih Altaylı, Başbakan Erdoğan'ın Köşk'e çıkması durumunda AKP'nin başına geçecek ismi yazdı.


Yayın Tarihi: 30.05.2014

Ebru Gündeş'in Habertürk yazarı Fatih Altaylı'ya açtığı dava sonuçlandı. Altaylı, mahkemenin kararını bugün köşesinden duyurdu.


Yayın Tarihi: 07.05.2014

Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı görevinden istifa etti.


Yayın Tarihi: 29.03.2014

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Teke Tek Özel'de Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı sorularını yanıtladı.


Yayın Tarihi: 14.03.2014
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir