Son Dakika Yeni Fatih Altaylı Haberleri

Irak'taki son gelişmeleri köşesine taşıyan Fatih Altaylı, "Irak Ordusu, Şii Haşdi Şabi milislerinin desteğiyle peşmergenin üzerine yürüyor. Kerkük’te çatışma çok yakın. Ve Kerkük’teki peşmergenin yardımına 700 kişilik bir PKK grubu gidiyor. Barzani’yi ortadan kaldırmak için her şeyi yapan PKK, şimdi Barzani’nin askerleriyle birlikte Şii milislerden oluşan Irak ordusuna karşı savaşacak. Sanki PKK ile Barzani’yi birleştirmek için yeni bir plan uygulanıyor" dedi.


Yayın Tarihi: 15.10.2017

Türkiye-ABD arasındaki gerilimin Gülen'den değil Zarrab davasından kaynaklandığını belirten Fatih Altaylı, "AK Partililer asıl hedefin Erdoğan olacağını, Cumhurbaşkanı’nın adının bu davaya dahil edilerek kriminalize edileceğini düşünüyorlar" dedi. Altaylı şöyle devam etti:"17-25 Aralık dosyalarını FETÖ’cülerle işbirliği yapan ABD’li yargıç ve emniyet görevlilerinin hazırladığı konusunda şüpheleri yok ve bu hazırlığın aylardır sürdüğünü iddia ediyorlar. Şaka yapmıyorum, bir kesim buna inanıyor."


Yayın Tarihi: 13.10.2017

Suç örgütü liderliğinden hükümlü Sedat Peker, sosyal medya adresinden görüntülü bir mesaj yayınladı. Mesajında, 'Yaşadığım kırgınlıkları ülkemiz normale döndürene kadar buzdolabına kaldırdım' dedi. Fatih Altaylı, organize suç örgütü liderliğinden hükümlü Sedat Peker ile yaşadığı polemiğin ardından, isim vermeden Peker hakkında yargı sürecini başlattığını duyurmuştu.


Yayın Tarihi: 10.10.2017

Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, yaptığı gündem değerlendirmesinde A Milli Futbol Takımı ve TFF Başkanı Yıldırım Demirören'le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Fatih Altaylı, Yıldırım Demirören'in Türk futbolunu yönetemediğini ve görevini bırakması gerektiğini söylerken, Türk halkı olarak Arda Turan'a tepki verilmesinin nedeninin de gündeme çok gelmesi olduğunu kaydetti.


Yayın Tarihi: 10.10.2017

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, organize suç örgütü liderliğinden hükümlü Sedat Peker ile yaşadığı polemiğin ardından, isim vermeden Peker hakkında yargı sürecini başlattığını duyurdu.


Yayın Tarihi: 08.10.2017

Sedat Peker ile Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı arasındaki tartışma sürüyor. Hatırlanacağı üzere tartışma Sedat Peker'in "Kanıtım seni öldürmemiş olmam" çıkışıyla başlamış ve ardından Altaylı kaleme aldığı iki yazıyla Peker'e yanıt vermişti. Altaylı geçtiğimiz günlerde savcılara seslenmiş ve "Üzerime ağaç devrilirse sorumlu Sedat Peker'dir" ifadesini kullanmıştı. Peker, Altaylı'ya, kendisini zor durumda bırakmak için saldırı düzenlenebileceğini söyledi ve koruma altına alınmasını istedi.


Yayın Tarihi: 07.10.2017

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde güvenlik güçlerince düzenlenen 'Fırtına' operasyonunda 5 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi. 2 teröristin yakalanması için operasyon sürüyor. Bu gelişmeyi köşesine taşıyan Fatih Altaylı, "Ege Bölgesi’nde, Muğla’da denizden gelmişler. Bunun tek bir nedeni olabilir. hassasiyetin yüksek olduğu bölgelerden bir iç çatışma başlatmaya ve Türkiye’yi bir iç kargaşa, adını bile anmak istemediğim bir iç savaşa yöneltmeye çalışıyor" dedi.


Yayın Tarihi: 06.10.2017

"AK Parti içinde kimi il başkanlarının, kimi belediye başkanlarının istifasının istendiği dedikodu olmaktan çıktı" diyen Fatih Altaylı, "Medyadan izlediğim bir başka şey ise bu belediye başkanlarından bazılarının direneceği iddiası.Bakın ben size söylemiş olayım, böyle bir talep gelirse, hiçbir belediye başkanının, hiçbir parti yöneticisinin direnme şansı yok" ifadelerini kullandı. Fatih Altaylı direnen isimlere FETÖ kozunun kullanılacağını yazdı.


Yayın Tarihi: 05.10.2017

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, Sedat Peker'in kendisi için söylediği "Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır" sözlerine dün olduğu gibi bugün de köşesinden yanıt verdi. Dün kaleme aldığı 'Hangisi Güçlü' başlıklı köşe yazısında Peker'e 'teşekkür' eden Altaylı, bugün de Cumhuriyet savcılarına seslendi ve "Üzerime ağaç devrilirse sorumlusu Sedat Peker'dir" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 04.10.2017

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş olan Sedat Peker'in kendisine yönelik olarak söylediği "Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır" sözlerine bugün kaleme aldığı yazıyla yanıt verdi. Altaylı, bugünkü yazısında yer alan 'Teşekkürler Sayın Peker' başlıklı bölümde "Beni hâlâ öldürtmemiş olduğu için çok teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 03.10.2017

Son günlerde sosyal medyada yayılan ve adamları olduğu iddia edilen kişiler tarafından bir otomobilin arka koltuğunda gerçekleştirilen işkenceye ait görüntülerle gündeme gelen Sedat Peker, kendisi hakkında "Kaldığı otelden iç çamaşırlarıyla gözaltına alınırken çekilen görüntüleri, hâlâ aklımdadır" ifadesini kullanan Habertürk Yazarı Fatih Altaylı'ya yanıt verdi. Peker, Twitter hesabından iddiaya ilişkin çok sert bir açıklama yayınladı.


Yayın Tarihi: 02.10.2017

Gazeteci Fatih Altaylı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sık sık dile getirdiği 3 çocuk talebine ilişkin ilginç bir tespitte bulundu. Fatih Altaylı, "Cumhurbaşkanı’nın çağrısının doğru ve yerinde bir çağrı olduğuna inanmaya başladım. Ortalıkta kızlı erkekli bir grup genç var. Bunlar sürekli birbirleriyle beraber oluyor. Herkes birbirinin eski sevgilisiyle beraber. Anladım ki, Türkiye’de yeterince genç nüfus yok" diye yazdı.


Yayın Tarihi: 27.09.2017

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı görevinden istifa eden Kadir Topbaş yakın mesai arkadaşlarıyla vedalaşırken, basın mensuplarının 'Neden bıraktınız?' sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi. Topbaş, "Böyle lüzum gördüm. Böyle istedim böyle olsun dedim. Hayırlı olsun" dedi. Öte yandan Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı'dan da Kadir Topbaş'ın istifasına ilişkin gündem yaratacak bir iddia geldi.


Yayın Tarihi: 26.09.2017

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında “Barzani’ye kim devlet başkanı muamelesi yapıyor? Çok açık biçimde Türkiye” ifadesini kullandı. Türk yetkililerin "IKBY referandumu" konusunda tepkili olduğunu hatırlatan Fatih Altaylı, "Peki şimdi Barzani’nin arka tarafının kalkmasından kim şikâyet ediyor? Türkiye" dedi.


Yayın Tarihi: 24.09.2017

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, ABD'de "Türkiye aleyhtarı" bir siyaset veya yönetim anlayışının hızla yükseldiğini savunarak "Yarın öbür gün özellikle Güneydoğu’da PKK ile bir 'kargaşa' ortamı yarat. Türkiye’nin buna sert müdahalesini bekle. Bu müdahalenin ardından Türkiye’yi iyice suçlu haline getir. Ve sonrasında Türkiye’ye uluslararası müdahaleyi gündeme taşı. Ve daha sonra da Türkiye’ye müdahale et. Tezgâhlanan senaryo bu gibime gelmeye başladı" dedi.


Yayın Tarihi: 12.09.2017

Fatih Altaylı, "Ben size söyleyeyim, mevcut tabloda Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanlığı’na aday olma ihtimali sıfır değil, mutlak sıfırdır. Yani sıfırın altında 273’tür. Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı adaylığını ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çıkıp, 'Ben Cumhurbaşkanı olmak istemiyorum. Benim ve partimin adayı kardeşim Abdullah Gül’dür' demesi halinde kabul eder" dedi.


Yayın Tarihi: 11.08.2017

Fatih Terim'in görevinden ayrılmasının ardından Milli Takım'da teknik direktörlüğe Mircea Lucescu getirilmişti. Habertürk'ten Fatih Altaylı, Lucescu'nun Milli Takım'da Fatih Terim'den daha başarılı olacağını iddia ederken, Galatasaray'ın Sportif Direktörlük görevini reddettiğini öne sürdü.


Yayın Tarihi: 07.08.2017

Gazeteci Fatih Altaylı, FETÖ'nün emniyetteki karakutusu Ali Fuat Yılmazer'le dost olduğu iddiasına ateş püskürdü. Tehdit edildiğini açıklayan Altaylı "Ali Fuat Yılmazer’le hayatımda bir buçuk kere karşılaştım.İlkinde Habertürk binasında Yiğit Bulut’la yemek yiyordu. Yemek salonuna girdiğimde karşılaşınca, benden de oturmamı rica ettiler. Anlattıklarını da ertesi gün yazdım. Çok sinirlendi. Arayıp tehdit etti. Aramızda burada yazılmayacak kadar kötü bir diyalog geçti" dedi.


Yayın Tarihi: 03.08.2017

Bir dönem Fethullah Gülen'in sağ kolu, sözcüsü olarak bilinen Hüseyin Gülerce, kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi: "Son 5 günde üzerime 6 yazar birden saldırdı. Sözcü’den Yılmaz Özdil, Hürriyet’ten Mehmet Yakup Yılmaz, Akif Beki, Ahmet Hakan, Habertürk’ten Fatih Altaylı, Milliyet’ten Mehmet Tezkan. Neden bir yerden düğmeye basılmış gibi, sanki her biri ByLock gibi bir şey kullanıyor da Pensilvanya’dan görev verilmiş gibi üzerime geliyor?"


Yayın Tarihi: 01.08.2017

Habertürk Gazetesi'nden Fatih Altaylı, Milli Takım'daki teknik direktörlük konusuyla ilgili olarak çarpıcı bir iddia ortaya attı. Fatih Altaylı, Şenol Güneş'in Milli Takım'ın başına geçmesini Fenerbahçe lobisinin istediğini iddia etti.


Yayın Tarihi: 31.07.2017

Fatih Altaylı hem Galatasaray hem de Fenerbahçe taraftarını kızdıracak açıklamalarda bulundu. Altaylı, Dursun Özbek'in istifa etmemesi ve kulüp batana kadar götürmesi gerektiğini ve Fenerbahçe'de de Aziz Yıldırım'ın kulübü batırdığını anlamaya başladığını iddia etti.


Yayın Tarihi: 24.07.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı. Altaylı, Igor Tudor'u ağır bir şekilde eleştirdi.


Yayın Tarihi: 18.07.2017


Yayın Tarihi: 11.07.2017

Ahmet Hakan'la Şeyma Subaşı arasındaki tartışmaya Fatih Altaylı da katıldı. Ahmet Hakan'a sert çıkan Fatih Altaylı, "Ahmet Hakan bir süredir kafayı Şeyma Subaşı’na taktı. Önce hafiften dalga geçti. Tebessüm ettik. Sonra dozunu artırdı ve polemiğe girdi. Konu Şeyma Subaşı ile ilgili olsun olmasın, yazılarına Şeyma Subaşı’lı başlıklar atarak genç kadını aşağılamaya yönelik bir tavra dönüştü. Hakan’ın Subaşı’na uyguladığı şeyin adı her yerde 'cinsiyetçilik'tir, 'kadına şiddet'tir" dedi.


Yayın Tarihi: 05.07.2017

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, 'Eskiden hizmetti, şimdi gönül dostları' başlıklı yazısında, “FETÖ ile kör topal bir mücadele ediliyor, doğru ama bu mücadele sonuca ulaşmaktan hâlâ ve her şeye rağmen çok uzak” ifadelerini kullandı. Altaylı, "Devleti ahtapot gibi sardıkları için bir türlü temizlenemiyorlar. Temizliği yapmakla görevli kurumlarda bile tam bir temizlenme sağlanmış değil" dedi.


Yayın Tarihi: 02.07.2017

Habertürk gazetesi yazarı ve Galatasaray kongre üyesi Fatih Altaylı, Dursun Özbek yönetiminin borç konusunda kamuoyunu yanılttığını belirtti ve başkan Özbek'i suçladı.


Yayın Tarihi: 24.06.2017

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, köşesinde MAK Danışmanlık Araştırma’nın “Türkiye’de toplumun dine ve dini değerlere bakışı” adlı araştırmasının sonuçlarını ele aldı. "Cennete gideceğinizden emin olsanız, cennete gitmek için şu an ölmeyi düşünür müsünüz?" sorusuna Türk halkının yanıtını Fatih Altaylı köşesine taşıdı. Bu garip soruya “Evet” diyenlerin oranı yüzde 15. “Hayır düşünmem” diyenlerin oranı yüzde 65. Yüzde 20 ise bu konuda ya kararsız ya da görüş bildirmemeyi tercih etmiş.


Yayın Tarihi: 23.06.2017

Uzun süre tartışılan evlendirme programlarının yeni yayın döneminde ekranda olmayacağını duyuran Fatih Altaylı, "Aynı ekipler bu kez barıştırma programları yapacak" dedi.


Yayın Tarihi: 21.06.2017

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında spor gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Altaylı, Bilal Meşe'ye küfür edip saldıran Arda Turan için "Söylediği gibi adamsa, o sözleri Fatih Terim ve Yıldırım Demirören'e söylesin" dedi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

Türkiye Güreş Federasyonu, gazeteci Fatih Altaylı'nın güreşle ilgili açıklamaları talihsizlik olarak nitelendirdi ve sert tepki gösterdi. Altaylı katıldığı bir TV programında güreşe ilişkin, "Dört dörtlük bir spor olarak görmüyorum. Popüler sporlar arasında çok da yeri olan bir spor değil. Güreşte 4 madalya alacağımıza atletizmde bir madalya almayı tercih ederim" ifadelerini kullanmıştı.


Yayın Tarihi: 15.05.2017

Aziz Yıldırım'ın şikayetiyle hakkında soruşturma başlatılan gazeteci Fatih Altaylı hakkında mahkeme, bugün görülen duruşmada zorla getirme kararı çıkardı.


Yayın Tarihi: 03.05.2017

Spor yorumcusu Fatih Altaylı gündeme ilişkin ilginç açıklamalarda bulundu. Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray ve Fenerbahçe'de acilen yeni bir sayfa açılması gerektiğini söyledi ve ekledi: İki kulüp de yönetimlerinden kurtulmalı.


Yayın Tarihi: 26.04.2017

CHP'li vekil Engin Altay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündemi karıştıran, 15 Temmuz darbe girişimi için kullandığı 'kontrollü darbe' sözüne açıklık getirdi. Altay, "Böyle düşünmemize yol açan çok olay var. Çok ilişki var. Darbeyi sayın Cumhurbaşkanı akşam üstü 16.30’da mı öğrendi daha önce mi öğrendi? Bunların bilinmesi lazım. Bu işler toplumdan gizlenerek olmaz.” ifadelerini kullandı.


Yayın Tarihi: 05.04.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, spor gündemini yorumladı. Sözlerine halter ve güreş branşlarında yaşanan doping skandallarıyla başlayan Fatih Altaylı, eskrimde dünya şampiyonu olan İbrahim Ahmed Acar'ı överken, Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar'ın açıklamalarına da hak verdi.


Yayın Tarihi: 04.04.2017

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden olan Fatih Altaylı, geçmişte FETÖ'nün avukatlığını yapanların bugün Galatasaray'a saldrdığını dile getirdi.


Yayın Tarihi: 28.03.2017

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında yine çarpıcı açıklamalar yaptı.


Yayın Tarihi: 21.03.2017

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programında, Galatasaray-Gençlerbirliği maçında Tolga Ciğerci ve Yasin Öztekin'in maçı sattığını söyledi.


Yayın Tarihi: 14.03.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, Beşiktaş'ın 1-0 kazandığı Galatasaray derbisini değerlendirdi.


Yayın Tarihi: 28.02.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, "Futbolda şikede kumpas" davasının ardından açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım'a cevap verdi.


Yayın Tarihi: 21.02.2017

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Fatih Altaylı, yönetimin başarısızlığını varlıkları satarak kapamaya çalıştığını ve böyle gitmesi halinde başlanlığa aday olabileceğini söyledi.


Yayın Tarihi: 18.02.2017

Fatih Altaylı, Galatasaray'ın mevcut yönetim sayesinde elden gittiğini belirterek, "Böyle giderse başkanlığa aday olurum" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 14.02.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, Galatasaray Adası'nın tapusunu canlı yayında gösterdi.


Yayın Tarihi: 07.02.2017

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Yayın Tarihi: 31.01.2017

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, gazeteci Fatih Altaylı'nın Merzifon eşeğiyle ilgili sözlerine kızıp futbol sahasına eşekle çıktı.


Yayın Tarihi: 26.01.2017

Habertürk'te Fatih Altaylı'nın konuğu olan Kemal Kılıçdaroğlu, anayasa değişikliğini bu haliyle milletin kabul etmeyeceğini savundu.


Yayın Tarihi: 26.01.2017

"Spor Saati" programı yorumcusu Fatih Altaylı, Cüneyt Çakır'dan Riekerink'e, İlhan Cavcav'dan Emre Belözoğlu'na kadar çok konuşulacak açıklamalar yaptı.


Yayın Tarihi: 24.01.2017

Eski Galatasaray yöneticisi ve gazeteci Fatih Altaylı, Haber Türk'teki söyleşisinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a sert göndermeler yaptı.


Yayın Tarihi: 18.01.2017

Fatih Altaylı, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in geldiği günden bu yana faydadan çok zarar verdiğini ve kulübün borçlarının aksine arttığını söylerken oldukça sert ifadeler kullandı.


Yayın Tarihi: 10.01.2017

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Fatih Altaylı, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.


Yayın Tarihi: 26.12.2016

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Fatih Altaylı, gündemdeki konuları değerlendirdi ve Galatasaray başkanı Dursun Özbek için sert ifadeleri kullandı.


Yayın Tarihi: 19.12.2016
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir