Son Dakika Yeni FBI Haberleri

Filipinler'de Marawi kentini işgal eden ve beş aydır orduyla çatışan Maute örgütünün lideri Hapilon vuruldu. IŞİD'in temsilcisi Hapilon'un yardımcısı da öldürülenler arasında. Kritik bir adım atan Filipinler ordusu, savaşın birkaç gün içinde bitebileceğini duyurdu. Hapilon, ABD'nin en çok arananlar listesinde başlarda yer alıyordu.


Yayın Tarihi: 16.10.2017

ABD’nin polis teşkilatı FBI (Federal Soruşturma Bürosu) seri katillerin ve psikopatların doğum tarihlerini yayınladı. Analiz ederek en çok suç işleyen ve en tehlikeli burçların sıralamasını yaptı. Bakalım burcunuzun masumiyeti ne kadar


Yayın Tarihi: 28.09.2017

Özel otomobil sahiplerinin mobil uygulama aracılığıyla taksicilik yapmasına imkan sağlayan Uber'e ABD Federal Soruşturma Bürosu'nca (FBI) soruşturma açıldı. FBI'ın Uber'in, rakip firmanın mobil uygulamasında sahte hesaplar açarak Lyft sürücülerinin aldığı ücretleri öğrendiği ve her iki şirketin uygulamalarını kullanan sürücüleri kendine çekebilmek için sürücülere para verdiği suçlamalarını soruşturduğu kaydedildi.


Yayın Tarihi: 08.09.2017

İtalya'da yayımlanan haftalık haber dergisi L'Espresso, IŞİD'in (Irak Şam İslam Devleti) İstanbul'daki Reina gece kulübünde gerçekleştirdiği saldırının emrinin, ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan bir örgüt mensubu tarafından verildiğini öne sürdü. Dergi bu iddiayı, FBI'ın yürüttüğü bir soruşturmaya dayandırdı. Uluslararası soruşturmalar, küresel terör örgütü IŞİD'in kanlı eylemlerinin şifrelerini çözmeye çalışıyor.


Yayın Tarihi: 25.08.2017

CIA'in biyometrik sistemlerinden veri toplayabilmek amacıyla, gizlice ExpressLane isimli bir araç kullandığı iddia edildi. WikiLeaks’in yeni yayınladığı belgeler, ABD’nin Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA), İç Güvenlik Bakanlığı (DHS) ve Federal Soruşturma Bürosu (FBI) gibi kuruluşlarının irtibat bürolarına, Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) tarafından yürütülen siber operasyonu ortaya çıkardı.


Yayın Tarihi: 25.08.2017

ABD'nin Federal Soruşturma Bürosu (FBI), borsacıların kriptolu uygulamalar kullanarak kamuya açıklanmamış bilgiye dayalı ticaret (insider trading) yaptığı ve bunun büyüyen bir problem olduğu uyarısında bulundu.


Yayın Tarihi: 21.08.2017

Eski FBI ajanı ve kızı, kadının kocasını öldürmekten suçlu bulundu. 30 yıl boyunca FBI'a hizmet etmiş 67 yaşındaki Thomas Martens ile 33 yaşındaki kızı Molly Corbett, Molly'nin 39 yaşındaki kocasını iş birliği yaparak öldürmekten, ikinci derece cinayet suçuyla yargılanıyorlar. Her ikisi de kendini savunma amaçlı yaptıklarını iddia etti. Molly, "Anneme karşı çok üzgünüm. Sadece beni öldürmeliydi" dedi. Baba-kız, 20-25 yıl aralığında cezaya çarptırılacak.


Yayın Tarihi: 11.08.2017

FBI, ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanyasının yöneticisi Paul Manafort'un evinde Rusya'nın ABD seçimlerine müdahale ettiği iddiasıyla ilgili olarak arama yaptı. Şafak vakti yapılan FBI baskının Manafort'un 26 Temmuz'da, Senato İstihbarat Komitesi'ne ifade verdikten 1 gün sonra, gerçekleştiği ifade edildi. FBI ajanlarının evdeki bazı dökümanlara el koyduğu belirtildi.


Yayın Tarihi: 09.08.2017

FBI, ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanyasının yöneticisi Paul Manafort'un evinde Rusya'nın ABD seçimlerine müdahale ettiği iddiasıyla ilgili olarak arama yaptı. Şafak vakti yapılan FBI baskının Manafort'un 26 Temmuz'da, Senato İstihbarat Komitesi'ne ifade verdikten 1 gün sonra, gerçekleştiği ifade edildi. FBI ajanlarının evdeki bazı dökümanlara el koyduğu belirtildi.


Yayın Tarihi: 09.08.2017

ABD'nin California eyaletinde bir hırsızlık zanlısı, soymak için girdiği evde tuvaletin sifonunu çekmeyi unutunca yakayı ele verdi. 42 yaşındaki zanlı, olayın gerçekleştiği Ekim 2016 tarihinden neredeyse bir yıl sonra 28 Temmuz'da gözaltına alındı. Polis, genel olarak suç mahallinden her türlü delili topladıklarını söylüyor.


Yayın Tarihi: 09.08.2017

ABD Başkanı Donald Trump'ın FBI Başkanlığı'na aday gösterdiği Christopher Wray, Senato tarafından onaylandı. Wray, Beyaz Saray'la arasına mesafe koyma ve yasa dışı bir şey yapmaya zorlanması halinde istifa etme sözü verdi.


Yayın Tarihi: 02.08.2017

ABD Senatosunun, Başkan Donald Trump’ın Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörlüğüne aday gösterdiği Christopher Wray’ı onayladığı bildirildi. Wray, Kongre'de adaylığının onayı için katıldığı oturumlarda Beyaz Saray'la arasına mesafe koyma sözü verdi. Sadece Anayasa'ya bağlı olacağını vurgulayan Wray ayrıca, yasa dışı ya da etik dışı bir şey yapması istendiğinden istifa edeceğini de belirtti.


Yayın Tarihi: 02.08.2017

ABD'li Manzanares, Alaska'da birlikte yat turuna çıktığı karısını 'kendisine güldüğü için' öldürdü. CNN'in haberine göre Kenneth Ray Manzanares adındaki Utahlı adam, Alaska açıklarında seyreden the Emerald Princess yatında karısını öldürdü. FBI, cinayetin tanıklarından birinin, zanlıya eşine ne olduğunu sorması üzerine Manzares'in 'Bana gülmeyi bir türlü kesmedi' dediğini aktardı.


Yayın Tarihi: 28.07.2017

ABD'nin California eyaleti temsilcilerinden Demokrat Brad Sherman, Temsilciler Meclisi'ne, Rusya'nın 2016 seçimlerine karışmasına yönelik soruşturma sırasında adaleti engellediği iddiasıyla ABD Başkanı Donald Trump'ın görevden alınmasını talep eden bir suç dayanağı tasarısı sundu. Brad Sherman'ın görevden alma talebini şu ana kadar sadece Teksas eyaleti Demokrat Parti temsilcilerinden Al Green destekledi.


Yayın Tarihi: 13.07.2017

Yabancı kaynaklı astroloji siteleri en tehlikeli burçlar listesini tartışıyor... FBI'ın veritabanı üzerinden suçlulara dayalı yapılan analizler sonucu burçların suç işleme eğilimlerinin belirlendiği iddia ediliyor.


Yayın Tarihi: 07.07.2017

ABD Başkanı Donald Trump, görevden aldığı eski FBI Başkanı James Comey ile yapmış oldukları görüşmelerin ses kayıtlarını almadığını açıkladı. Trump daha önce kayıtların olabileceğini ima eden tweetler atmıştı. Eğer elinde kayıtlar varsa Trump'ın bu kayıtları yarına kadar ABD Kongresi'ne ulaştırması gerekiyordu.


Yayın Tarihi: 23.06.2017

Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI) İnternet Suçları Şikayet Merkezi'nin (IC3) yayınladığı rapora göre siber suçlardan kaynaklanan zarar 2016'da yüzde 24 artarak 1.33 milyar dolara ulaştı.


Yayın Tarihi: 22.06.2017

ABD Başkanı Donald Trump, FBI eski Direktörü James Comey'yi kovmasıyla ilgili soruşturma altında olduğunu itiraf eden bir tweet attı. Trump, ilk kez FBI direktörü James Comey'in görevine son verdiği için kendisine soruşturma açıldığını kabul etti. Trump, tweet'inde "Bana FBI direktörünü kovmam gerektiğini söyleyen adam tarafından, FBI direktörünü kovmam gerekçesiyle soruşturma altındayım! Cadı avı" dedi.


Yayın Tarihi: 16.06.2017

ABD Başkanı Donald Trump, Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI) eski başkanı James Comey'nin Senato İstihbarat Komitesi'ndeki ifadesinde kendisini yalan söylemekle suçlaması sonrası sessizliğini bozdu. Twitter'dan yaptığı daha önceki açıklamada ABD Başkanı, Comey'i komiteye yalan söylemekle suçlarken, mesajında "Yaptığı bütün yanlış açıklamalar ve söylediği yalanları kenara bırakırsak, tamamen haklı çıktım... VAY BE, Comey bir bilgi sızdırıcı" ifadeleri yer aldı.


Yayın Tarihi: 10.06.2017

Temsilciler Meclisi İstihbarat Komitesi, eski Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey'in Başkan Trump ile ilgili verdiği ifadenin ardından gönderdiği mektupta, ABD Başkanı Donald Trump ile Comey arasında söz konusu olmuş görüşme ile ilgili varsa not ve kayıtları komiteye vermesini talep etti.


Yayın Tarihi: 10.06.2017

Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Sarah Sanders, Federal Soruşturma Bürosu (FBI) eski Direktörü James Comey'nin, ABD Başkanı Donald Trump'ı kastederek "FBI hakkında yalan söyledi" sözlerine tepki gösterdi. Sanders, "Çok net olarak söyleyebilirim ki Başkan yalancı değil." dedi.


Yayın Tarihi: 08.06.2017

ABD Başkanı Donald Trump'ın görevden aldığı eski FBI başkanı James Comey bugün Kongre'de ifade verecek. Comey'nin ifadesinde Başkan Trump'ın kendisinden "sadakat" istediğini söylemesi bekleniyor. Comey ayrıca Başkan Trump'ın kendisinden görevden ayrılan Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn'e ilişkin soruşturmayı düşürmesini istediğini de söyleyecek. Comey'nin dün basına sızan ifadesine göre, Donald Trump, Rusya ile ilgili soruştumanın da üzerine "gölge düşürdüğünü" düşünüyor.


Yayın Tarihi: 08.06.2017

ABD'nin eski Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey, bugün kongrede açıklamalarda bulunacak. ABD Senatosu İstihbarat Komitesi, Comey'nin bugün komite önünde vereceği yazılı ifadeyi kamuoyu ile paylaştı. Söz konusu yazılı ifadede Comey, "Başkan, 'Sadakate ihtiyacım var, sadakat bekliyorum' dedi. Buna karşılık hareket etmedim, konuşmadım ya da yüz ifademi değiştirmedim. Sadece birbirimize sessizlik içinde baktık." ifadelerine yer verdi.


Yayın Tarihi: 08.06.2017

ABD Başkanı Donald Trump görevden aldığı Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI) eski Direktörü James Comey'den boşalan koltuk için adayını açıkladı. Trump, FBI direktörlüğüne Christopher A. Wray'i aday göstereceğini duyurdu. ABD Başkanı " Mükemmel bir sicili olan Christopher A.Wray'i FBI'ın yeni direktörü olarak aday göstereceğim. Ayrıntılar gelecek" dedi.


Yayın Tarihi: 07.06.2017

​ABD'de, Türkiye'yi çok kızdıracak bir FETÖ hamlesi daha... FBI yetkilileri, terör örgütü FETÖ'nün kontrolü altında olan Pasifika Enstitüsü'nde iftar yemeğine katıldı. FBI Los Angeles, iftar ziyaretini resmi Twitter hesabından paylaştı. Fotoğrafta, FETÖ üyeleri ile birlikte FBI ve polis yetkililerinin olduğu görüldü. Federal Büro (FBI) 2016 yılında, söz konusu kuruma FBI Toplum Liderliği Ödülü (DCLA) vermişti.


Yayın Tarihi: 02.06.2017

ABD Başkanı Donald Trump, Rusya ile bağlantılarıyla gündemde olan ve FBI'ın incelemeye aldığı damadı ve danışmanı Jared Kushner'in "çok iyi iş çıkardığını" söylerek destek verdi. Trump, New York Times'ta yer alan açıklamasında "Kushner ülke için çok iyi işler yapıyor. Ona güvenim tam. Herkes ona saygı duyuyor ve ülkemize milyarlarca dolar kazandıracak programlar üzerine çalışıyor" dedi.


Yayın Tarihi: 29.05.2017

FBI tarafından kıskaca alınan ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı Jared Kushner, Rus büyükelçisiyle yaptığı görüşmede eşine rastlanmayan bir teklif getirdi. Moskova'nın bile hayrete düştüğü öneri, Amerikan gizli servisinin yaptığı dinlemede ortaya çıktı. Washington Post gazetesi tarafından dün akşam yayınlanan özel haberde, bu bilginin Rusya'nın Washington Büyükelçisi'nin Moskova'daki üstleriyle yaptığı ve Amerikan istihbarat yetkililerince gizlice dinlenen haberleşmeden öğrenildiğini yazdı.


Yayın Tarihi: 27.05.2017

ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve başdanışmanı Jared Kushner'in, Rusya'nın Washington Büyükelçisi Sergey Kislyak ile yaptığı görüşmelerden dolayı Federal Soruşturma Bürosunun (FBI) soruşturmasına takıldığı bildirildi. FBI'ın eski patronu James Comey'nin görevine 10 Mayıs'ta son veren Trump, Rusya soruşturması nedeniyle zor günler geçiriyor. Bu durumun da Beyaz Saray ile FBI arasındaki gerilimi iyice artıracağı yorumları yapılıyor.


Yayın Tarihi: 26.05.2017

ABD Federal Soruşturma Bürosu, 11 Eylül 2001 saldırılarında uçakla vurulan Pentagon'un gün yüzüne çıkmamış yeni fotoğrafını yayımladı.


Yayın Tarihi: 21.05.2017

New York Times, Başkan Donald Trump’ın, kendisini Beyaz Saray’da ziyaret eden Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Rus Büyükelçisiyle görüşmesi sırasında “FBI Başkanı’nı kovdum. Delinin tekiydi, tam bir deli” dediğini iddia etti. Gazete, haberini görüşme tutanaklarına dayandırdığını iddia etti. Bu belgenin de gazeteye, Amerikalı bir yetkili tarafından okunduğunu açıkladı.


Yayın Tarihi: 20.05.2017

ABD Başkanı Donald Trump tarafından 10 Mayıs'ta görevine son verilen eski Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey, Senato İstihbarat Komitesinde kamuya açık oturuma katılmayı kabul etti. Trump, Comey'nin görevine 10 Mayıs tarihinde son vermiş, Rusya'nın Amerikan başkanlık seçimlerine müdahale ettiği iddialarıyla ilgili soruşturmayı yürüten FBI'ın 1 numarasının değişmesi, ABD kamuoyundaki Rusya tartışmalarını alevlendirmişti.


Yayın Tarihi: 20.05.2017

ABD Başkanı Donald Trump’ın, Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer’ı görevden alarak yerine, eski Victoria's Secret modeli olan Fox News sunucusu Kimberly Guilfoyle’yi getireceği iddia edildi. Trump'ın Eski FBI Direktörü James Comey'yi kovmasının ardından, Beyaz Saray Sözcüsü Spicer'ı da görevden alacağı ileri sürülüyor. ABD Başkanı'nın Spicer'ın yerine getirmeyi planladığı kişi ise Fox News sunucusu olan eski Victoria's Secret modeli Kimberly Guilfoyle.


Yayın Tarihi: 17.05.2017

ABD'de işadamı Rıza Sarraf'ı tutuklatan ve hakkında yazdığı iddianame ile 75 yıla kadar hapsini isteyen, New York Güney Bölge eski Federal Savcısı Preet Bharara, Beyaz Saray'da bugün gerçekleşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan-ABD Başkanı Donald Trump görüşmesi konusunda bir mesaj paylaştı. Bizzat Trump tarafından görevden alınmış olan eski savcının, bu mesajıyla Trump'ın geçen hafta görevden aldığı FBI Başkanı James Comey hakkındaki açıklamalarına atıf yaptığı kulislere yansıdı.


Yayın Tarihi: 17.05.2017

Denizli’de, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ve şoförü Muzaffer Akşehirli’nin ölümüne neden olan kazaya yönelik adli soruşturma tüm detayına kadar derinleştirilerek yürütülüyor. Başsavcı Vekili Vedat Kadri Özüer tarafından yürütülen soruşturmada, trafik polisleri ve olay yeri inceleme ekipleriyle kazaya karışan kamyona neredeyse tıpa tıp benzeyen bir kamyonla, suikast olasılıklarını da değerlendirilerek, FBI modeli bir canlandırma yaptı. Canlandırma sırasında her türlü ihtimal değerlendirildi


Yayın Tarihi: 16.05.2017

Europol (Avrupa Polis Ofisi), fidye yazılımı WannaCry'ın Cuma gününden bu yana 150 ülkede 200 binden fazla kişiyi etkilediğini açıkladı. Europol, bugün sabah saatlerinde yeni saldırılar yaşanabileceği uyarısında bulundu. BBC'ye konuşan Wainwright, daha önce bu seviyede bir saldırıyla hiç karşılaşılmadığını belirtti ve bugün, sabah saatlerinde daha fazla kullanıcının saldırıdan etkilenebileceği uyarısında bulundu.


Yayın Tarihi: 15.05.2017

ABD Başkanı Donald Trump’ın, FBI Başkanı James Comey’i kovmasının ardından, “Comey, dua et de kayda alınmış görüşmelerimiz olmasın!” mesajı paylaşınca, Beyaz Saray’da gizli dinleme yapıp yapılmadığı gündeme geldi. Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, bu mesajla ilgili soruya, "Başkanın başka ekleyeceği bir şey yok” yanıtını verdi. Spicer, mesajın bir tehdit olmadığını, Donald Trump'ın bir gerçeği ortaya koyduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 14.05.2017

WikiLeaks, ABD Başkanı Donald Trump ve görevden alınan FBI Direktörü James Comey arasında gerçekleşen görüşmenin kayıtları için 100 bin dolar ödül teklifinde bulundu. Örgütün Twitter hesabından yapılan açıklamada, "WikiLeaks, Trump-Comey görüşmesinin kayıtları için 100 bin dolar teklif ediyor" dendi. ​Daha önce Trump'ın Comey'i konuşmalarının içeriğini medyaya sızdırma konusunda uyardığı iddia edilmişti.


Yayın Tarihi: 13.05.2017

ABD Başkanı Donald Trump, kovduğu FBI Başkanı hakkında "James Comey basına konuşmadan önce, aramızdaki konuşmaların 'tapesi' olmadığını ummalı" dedi. ABD Başkanı Donald Trump, kovduğu FBI Başkanı James Comey'nin basına konuşma ihtimaline karşı gözdağı verdi. Trump, Twitter hesabından bugün yaptığı paylaşımda "James Comey basına konuşmadan önce, aramızdaki konuşmaların 'tapesi' olmadığını ummalı!" ifadelerini kullandı.


Yayın Tarihi: 12.05.2017

ABD Başkanı Donald Trump, önceki gün görevine son verdiği Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey hakkında, "O gösterişi seven ve tribünlere oynayan biriydi" yorumunda bulundu. Trump, "İşini iyi yapmamakla" suçladığı Comey'i göndermeyi çok önceden kafasına koyduğunu anlatan Trump, "Adalet Bakanlığı tavsiyesi olmasa da Comey'i kovacaktım" dedi.


Yayın Tarihi: 12.05.2017

ABD Başkanı Donald Trump, dün görevine son verdiği Federal Soruşturma Bürosu (FBI) Direktörü James Comey ile ilgili olarak basına yaptığı ilk değerlendirmede, "İşini iyi yapmıyordu, bu kadar basit." dedi. Trump, Comey olayının sabah saatlerinde gerçekleşen Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüşmesi üzerinde bir etkisinin olup olmadığının sorulması üzerine ise, "Hiçbir etkisi olmadı." yorumunu yaptı.


Yayın Tarihi: 10.05.2017

Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump'ın, FBI Direktörü James Comey'in görevine son verdiğini açıkladı. Açıklamada yeni FBI Direktörü için araştırmaların hemen başlayacağı aktarıldı. James Comey, 2013 yılının eylül ayında dönemin Başkanı Barack Obama tarafından atanmıştı. Amerikan basını, Donald Trump'ın James Comey'i görevden almasını "Kovuldun" başlıkları ile duyurdu.


Yayın Tarihi: 10.05.2017

ABD'de başkanlık seçimine Demokrat Partinin adayı olarak katılan Hillary Clinton, seçimlerden sonraki ilk canlı yayın konuşmasında, seçimin 8 Kasım yerine 27 Ekim'de yapılması halinde kazanabileceğini savunarak Rusya ile Federal Soruşturma Bürosunu (FBI) suçladı. Seçimi kaybettiği için kişisel olarak sorumluluğu üstlendiğini belirten Clinton, seçimin normal tarihinden 12 gün önce yapılmış olması halinde kazanabileceğini öne sürdü.


Yayın Tarihi: 03.05.2017

ABD Federal Soruşturma Bürosu'nda (FBI) görevli bir kadın ajanın, 2014 yılında gizlice Suriye'ye gittiği ve bir IŞİD (DEAŞ) mensubu teröristle evlendiği ortaya çıktı. CNN International haberine göre, Daniela Greene adlı kadın ajana, Alman asıllı olan ve terör örgütü IŞİD'in üst düzey komutanları arasında bulunan Denis Cuspert'le ilgili araştırma görevi verildi. Gizli seviyede çevirmen olan FBI ajanı Greene'in, daha sonra araştırdığı IŞİD'li teröriste aşık olarak Suriye'de evlendiği ortaya çıktı.


Yayın Tarihi: 02.05.2017

ABD Merkezi Haber Alma Teşkilatına (CIA) ait binlerce belgeyi yayınlayarak tarihin en büyük sızıntısını gerçekleştiren WikiLeaks'in muhbirleri kim? ABD basınında yer alan habere göre, istihbarat kurumları bu sorunun yanıtını bulmak için CIA içinde bir 'av' başlattı. CBS televizyonunun ismi açıklanmayan kaynaklara dayandırdığı haberine göre, CIA içinde WikiLeaks muhbirlerine yönelik bir ‘av' başlatıldı.


Yayın Tarihi: 21.04.2017

FBI, 11 Eylül saldırısından sonra Pentagon'daki yıkımı gösteren fotoğrafları yayınladı. Yayınlanan fotoğraflarda yangının büyüklüğü ve binaya yapılan saldırıda kullanılan American Airlines uçağının kalıntıları gösterildi. Yaşanan olayda 184 kişi hayatını kaybetmişti. Daily Mail'in haberine göre fotoğraflarda yaşanan olayın ardından itfaiye görevlileri, kalıntılar ve Boeing 757'nin kalıntıları yer alıyor.


Yayın Tarihi: 31.03.2017

FBI Direktörü James Comey, Donald Trump ile Rusya arasındaki ilişkinin FBI soruşturması altında olduğunu ilk kez resmi olarak açıkladı.


Yayın Tarihi: 20.03.2017

FBI'ın, 2007'de FETÖ'nün imamı Kozanlı Ömer lakaplı Hilmi Özdil'i sorguladığı, bu sözde imamın üzerinden Ergenekon ve 28 Şubat davasında sanık olacak isimlerin listesinin çıktığı öğrenildi.


Yayın Tarihi: 26.01.2017

İşte dünyanın en güçlü istihbarat birimlerine sahip ülkeleri ve dudak uçuklatan rakamlar...


Yayın Tarihi: 22.01.2017

CIA, FBI ve NSA geçen hafta Rusya’nın Amerika’daki seçimlere karıştığını gösteren raporu yayınladılar, fakat kanıt sunmayı reddettiler.


Yayın Tarihi: 10.01.2017

Münih Güvenlik Konferansı Başkanı Wolfgnag Ischinger, DW'nin sorularını yanıtladı.


Yayın Tarihi: 04.01.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir