Son Dakika Yeni Füze Haberleri

Kuzey Kore, Pazar günü gerçekleştirdiği füze denemesini "kusursuz" olarak tanımladı. Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, füzelerin seri üretiminin yapılması ve göreve hazır şekilde konuşlandırılması için talimat verdi. Kuzey Kore, dün orta menzilli füze denemesi gerçekleştirdiğini doğruladı. Kuzey Kore devlet televizyonu, başarıyla sonuçlandığını bildirdiği füze testini "kusursuz" olarak niteledi.


Yayın Tarihi: 22.05.2017

DEAŞ'ın (IŞİD) İstanbul Boğazı'ndan geçen Rus gemilerine yönelik füzeli saldırı planladığı ortaya çıktı. Sahil güvenlik botları, gemilere eşlik etmeye başladı. Uçak düşürülmesi ve Rus Büyükelçi Andrey Karlov suikastıyla Rusya - Türkiye arasındaki ilişkilerin hassas olması ve yeni bir gerginlik yaşanmaması için Boğaz güvenliği en üst seviyeye çekildi. Polis, Rus savaş gemisinin geçişi sırasında, karaya en yakın olduğu yerlerde güvenlik noktaları belirledi.


Yayın Tarihi: 16.05.2017

Kuzey Kore'nin yeni füzesi hakkında neler biliyoruz? Kuzey Kore Pazar günü denemesini yaptığı füzenin Hwasong-12 adlı yeni bir balistik füze tipi olduğunu açıkladı. Kuzey Kore'nin yeni füzesi ve silah kapasitesi konusunda neler biliyoruz? Savunma uzmanı Melissa Hanham açıkladı. Her şeyden önce Pazar günü yapılan deneme "başarılı" oldu ve Kuzey Kore'nin şu ana kadar gördüğümüz en uzun menzilli füzesiydi.


Yayın Tarihi: 15.05.2017

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Türkiye'nin ilk uzun menzilli füzesi Bora'nın Sinop'ta başarıyla test edildiği açıkladı.


Yayın Tarihi: 11.05.2017

Dünyaca ünlü aktivist-hacker grubu Anonymous'tan korkutan iddia... '3. Dünya Savaşı bir sene içinde çıkacak' diyen hacker grubu, savaşın sebebinin ise Kore’de yükselen füze tansiyonu olacağını belirterek “Küresel anlamda gerçekleşecek ekonomik ve çevresel yıkıma hazırlanın" mesajı verdi. Anonymous'a göre bu savaşa 'bütün dünya mecburen dahil olacak.' Anonymous, Çin’in Amerika ve Kuzey Kore arasında kalıp stratejik davranmaya çalıştığını fakat sabırlarının tükeneceği kanısında.


Yayın Tarihi: 10.05.2017

ABD'nin uzun menzilli balistik füze denemesi yaptığı bildirildi. ABD'nin son füze denemesiyle Kuzey Kore'ye güçlü bir mesaj gönderdiği belirtiliyor. Hava Kuvvetleri Küresel Saldırı Komutanlığı, Kaliforniya eyaletinde bulunan Vandenberg Hava Üssü'nden "Minuteman 3" kıtalar arası balistik füzenin silahsız olarak fırlatıldığını açıkladı. Açıklamada, füzenin 6 bin 759 kilometre uzaklıktaki hedefine ulaştığı belirtildi.


Yayın Tarihi: 03.05.2017

Zonguldak Limanı’na gemi ile gelen TIR’da antitank füzelerine ait 4 parça ele geçirildi. Gözaltına alınan İranlı E.E., tutuklandı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, ele geçirilen füze parçalarıyla ilgili olarak 'Bunların son zamanlarda PKK, DAEŞ, PYD gibi terör örgütleri tarafından kullanılan Rus yapımı 9K111 FAGOT veya 9K113 KONKURS anti-tank savar güdümlü füzenin üç ana parçasından iki ana parçası olan; tetik-ateşleme ile nişan hedef tespit ve dürbün mekanizması olduğu tespit edilmiştir' denildi.


Yayın Tarihi: 30.04.2017

Kuzey Kore-ABD geriliminde son perde... ABD'nin Kore Yarımadası'na gönderdiği USS Carl Vinson ve diğer savaş gemileri, Güney Kore ve Japon filolarıyla buluştu. ABD'nin bütün dünyayla 'dalga geçercesine' Kore Yarımadası'na gönderdiğini duyurduğu USS Carl Vinson ve diğer savaş gemileri sıcak bölgeye yalnızca iki saat uzaklıkta. Pasifik Komutanı Amiral Harry Harris, taarruz filosunun çarşamba günü Filipin Denizi'nde olduğunu ve Kuzey Kore'ye iki saat saldırı mesafesinde bulunduğunu açıkladı.


Yayın Tarihi: 28.04.2017

ABD'ye gözdağı vermek için yüzlerce topçuyu sınıra dizen Pyongyang yönetimi, adeta gövde gösterisinde bulundu. ABD'nin Kuzey Kore sınırına yakın tatbikata başlaması üzerine bu girişimi yapan Kuzey Kore'nin nükleer başlık taşıyabilen uzun menzilli nükleer denemelerinin ardından bölgede yükselen tansiyon, ABD'nin bölgeye yaptığı çıkarmalar ile zirve yaptı.


Yayın Tarihi: 27.04.2017

ABD ve Güney Kore'nin sınırdaki gövde gösterisine, Kuzey Kore resmi televizyondan yayınladığı görüntülerle hemen karşılık verdi. Sahilde sıralanan yüzlerce tank, aynı anda gökyüzünü alev topuna çevirdi. Tatbikat bölgesine yabancı gazetecilerin girişi yasak. Sınırdaki ABD-Güney Kore tatbikatında da benzer sahneler var. Savaş uçakları bombardıman yaptı, helikopterler havalandı, füzeler fırlatıldı ve tankların seri atışlar yaptı.


Yayın Tarihi: 26.04.2017

Savaş uçaklarının bombardıman yaptığı, helikopterlerin havalandığı, füzelerin fırlatıldığı ve tankların seri atışlar yaptığı ABD-Güney Kore tatbikatında, gerçek mermiler kullanıldı. Uluslararası haber ajanslarının servis ettiği fotoğraflar, anında dünya çapında ses getirdi.


Yayın Tarihi: 26.04.2017

Kore yarımadasındaki gerginlik sürüyor. Kuzey Kore'nin ülke ordusunun 85. kuruluş yıldönümünde ağır silahlarla bir askeri tatbikat yaptığı haberi gelirken, ABD'nin bölgeye gönderdiği nükleer denizaltısı Güney Kore'ye ulaştı. Yonhap haber ajansının Güney Koreli yetkililere dayandırdığı haberine göre, Kuzey Kore bugün Wonsan kentinde ağır silahların kullanıldığı geniş çaplı bir askeri tatbikat gerçekleştirdi.


Yayın Tarihi: 25.04.2017

Rusya Hava ve Uzay Savunması'nın S-500 füze sisteminin üretici şirketi Genel Tasarımcısı Pavel Sozinov, yeni nesil füze sistemi S-500 için yeni füze denemelerine başlanıldığını bildirdi. Sozinov "Milli Savunma" dergisine yaptığı açıklamada, "Bugün sistemin ana araçları poligonlarda gayet başarılı denemelerden geçiyorlar. Yeni roketler fırlatılmaya hazırlanıyorlar." dedi. Öte yandan Bakan Işık da Rusya'dan S400 alımına ilişkin birtakım açıklamalarda bulundu.


Yayın Tarihi: 24.04.2017

Savunma Bakanı Fikri Işık düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularına verdiği yanıtta, "Rusya ile S-400 savunma sistemi ile ilgili çalışmalar nihai noktaya geldi ancak halen her iki ülke tarafından yürütülmesi gereken süreçler var" dedi. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Türkiye'nin Rusya'dan S-400 füze savunma sistemi alımına dair görüşmelerin nihai aşamaya geldiğini söyledi ama bunun hemen bir anlaşma imzalanacağı anlamına gelmediğini de kaydetti.


Yayın Tarihi: 21.04.2017

Kuzey Kore ile nükleer savaşın eşiğine gelen ABD'nin USS Carl Vinson uçak gemisi ve diğer savaş gemilerini tam ters yöne gönderdiği ortaya çıktı. İki haftadır tüm dünyanın soluğunu tutarak takip ettiği gerilimin nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor. Kuzey Kore resmi televizyonunda gösterilen bir videoda ise, füzeler gökyüzünden süzülerek Pasifik Okyanusu'nu geçiyor ve ABD üstünde büyük bir gürültüyle patlıyor. Görüntüler, yanan Amerikan bayrağı ile sona eriyor.


Yayın Tarihi: 19.04.2017

ABD başkan yardımcısı, "Kuzey Kore ABD'nin Suriye ve Afganistan saldırılarında gösterdiği kararlılığı test etmesin" dedi.ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, ABD'nin bundan sonra Kuzey Kore'nin füze ve nükleer silah denemesinde bulunmasına tahammül göstermeyeceğini ve Suriye ve Afganistan'da yaptığı saldırıların Washington'un iradesini yansıttığını söyledi. Pence, bugün başlayan Asya gezisinde ABD'nin yakın ilişkileri bulunan dört Asya ülkesini ziyaret edecek.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

Güney Koreli askeri yetkililer, Kuzey Kore'nin bir süredir beklenen füze denemesini Sinpo kenti yakınlarında yaptığını açıkladı. ABD'li askeri yetkililer ise, balistik füzenin fırlatıldıktan çok kısa bir süre sonra infilak ettiğini bildirdi. ABD Pasifik Komutanlığı'ndan yapılan açıklamada balistik füzenin 'neredeyse anında patladığı' belirtildi.


Yayın Tarihi: 16.04.2017

Kuzey Kore'deki yabancı gazetecilerden 'büyük ve önemli' bir olay için hazır olmalarını isteyen Pyongyang yönetimi, büyük kutlamada nükleer deneme yapabilir" dedi.


Yayın Tarihi: 14.04.2017

Kuzey Kore'deki yabancı gazetecilerden 'büyük ve önemli' bir olay için hazır olmalarını isteyen Pyongyang yönetimi, büyük kutlamada nükleer deneme yapabilir. Associated Press haber ajansına konuşan Kuzey Kore Dışişleri Bakanı Yardımcısı Ryol, "ABD isterse savaşa gireriz. Halihazırda elimizde güçlü nükleer caydırıcı silahımız var" dedi. AP ayrıca, sınırdaki Paju'da tatbikat yapan ABD ve Güney Kore askerlerinin fotoğraflarını dakikalar önce servis etti.


Yayın Tarihi: 14.04.2017

ABD Hava Kuvvetlerinin, Afganistan’ın Nangahar şehrinde bir IŞİD-Horosan kompleksine "nükleer olmayan en büyük bomba" olarak bilinen GBU-43 bombası ile hava saldırısı düzenlediği bildirildi. Afganistan savunma bakanlığı, ABD'nin nükleer olmayan en güçlü bombasını ilk kez kullandığı bir saldırıda IŞİD'li olduğu sanılan 36 kişinin öldüğünü açıkladı. Bakanlık sözcüsü Dawlat Waziri, militanların kullandığı mağaralar ve tünelleri hedefleyen bombanın yarattığı çok büyük patlamada ölen sivil bulunmadı


Yayın Tarihi: 14.04.2017

ABD Başkanı Donald Trump'ın sert açıklamaları ve Kuzey Kore'nin "savaşın her türlüsüne hazırız" resti Kore yarımadasında gerginliği tırmandırdı. Kuzey Kore'nin hafta sonu nükleer deneme yapacağı iddiası da bölgede tansiyonu yükseltiyor. Kuzey Kore'nin "büyük gün" sloganıyla 200 yabancı gazeteciye davetiye göndermesi merak uyandırmıştı. Kuzey Kore lideri Kim Jong-un başkent Pyongyang'da 5 bin konut projesinin açılışını yaptı.


Yayın Tarihi: 13.04.2017

ABD Başkanı Donald Trump'ın, Kuzey Kore'yi nükleer silah denemelerinden vazgeçmesi için sert bir dille uyarması ve ardından Kore yarımadası açıklarına savaş gemilerini göndermesiyle başlayan gerilim artarak devam ediyor. Gerilimi daha da artıran hamle ise gece saatlerinde geldi; Kuzey Kore yönetimi ülkedeki yabancı basın mensuplarına 'perşembe günü büyük ve önemli bir olay' için hazırlık yapmalarını istedi.


Yayın Tarihi: 13.04.2017

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un başkent Pyongyang'ın derhal tahliye edilmesi ve savaş pozisyonuna girilmesi emri verdiği iddia edilirken, ABD'nin bir donanma grubunu Kore yarımadasına göndermesinin ardından, Japonya'nın da kimi savaş gemilerini bu donanma grubuna katılmak üzere hazırladığı duyuruldu.


Yayın Tarihi: 13.04.2017

Çin lideri Xi, Trump'ı arayarak barışçıl çözümde ısrar edilmesi çağrısını yaptı. Kuzey Kore'nin ilk nükleer testini yaptığı 2006'dan bu yana ilk kez savaşa bu kadar yaklaşıldığını belirten resmi Çin gazetesi ise, Pyongyang yönetiminden kendi güvenliği için tüm nükleer ve füze faaliyetlerini durdurmasını istedi. Bir televizyon programına konuk olan ABD Başkanı ise, Kuzey Kore'ye karşı atacakları adımları açık etmek istemediğini belirterek bölgede denizaltılarının da bulunduğu mesajını verdi.


Yayın Tarihi: 12.04.2017

Kuzey Kore'nin füze denemeleri üzerine Güney Kore ile ortak tatbikat yapmak için bölgeye donanmasını gönderen ABD'ye Kuzey Kore'den sert tepki... Carl Vinson uçak gemisine diğer savaş gemileri eşlik ediyor. ABD'nin Kore yarımadasına savaş gemileri yollamasının ardından Kuzey Kore kendisini "güçlü silahlarla koruyacağını" açıkladı. Devlet haber ajansı KCNA'nın haberine göre Kuzey Kore'den yapılan açıklamada bölgeye gönderilen donanmanın işgal hamlelerinin ciddi bir noktaya ulaştığını gösteriyor.


Yayın Tarihi: 11.04.2017

ABD'nin Kuzey Kore'ye gözdağı vermek için ani bir rota değişikliğiyle bölgeye gönderdiği taarruz filosu, son olarak tartışmalı Güney Çin Denizi'nden geçti. Filoda ünlü uçak gemisi USS Carl Vinson da var.


Yayın Tarihi: 10.04.2017

Şok fotoğraflar ortaya çıktı! ABD füzelerinin vurduğu El Şayrat üssünde ortalığa saçılan varil ve konteynerlerin, 1990’larda Sovyetler’in imha için basına gösterdiği kimyasal silahlarla tıpatıp aynı olduğu görüldü. ABD, İdlib’e yapılan kimyasal saldırıda Rusya’nın payı olup olmadığına ilişkin soruşturma başlattı. Soruşturmaya sebep olarak ise kimyasal saldırının hemen sonrasında, saldırının hedefi olan Han Şeyhun semalarında uçan bir insansız hava aracı gösterildi.


Yayın Tarihi: 09.04.2017

ABD'nin 59 Tomahawk füzesiyle vurduğu ve 'yerle bir olduğu' belirtilen Şayrat Hava Üssü'nden, Suriye ordusu uçak havalandırdı ve Humus'ta silahlı isyancıları vurdu. Uçakların, saldırının üzerinden 24 saat geçmeden aynı üsten havalanabilmesi dikkat çekti.


Yayın Tarihi: 08.04.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hatay’da toplu açılış töreninde halka seslendi. Erdoğan, ABD'nin Suriye'deki Şayrat ;ava Üssü'ne Tomahawk füzeleriyle gerçekleştirdiği operasyona ve İdlib'de Esad rejiminin düzenlediği kimyasal saldırıya ilişkin kritik açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Bu operasyonu olumlu bulduğumuzu ifade etmek istiyorum. Yeterli mi? Ben yeterli görmüyorum. Bundan sonraki süreci hep birlikte takip etmeliyiz. Her alanda ciddi adımlar atılmasının zamanı gelmiştir" diye konuştu.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

Trump Yönetiminin Suriye rejimine karşı gerçekleştirdiği füze operasyonunun yankıları sürerken Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Antonio Tajani'nin, Suriye Dışişleri Bakan Yardımcısı Aylan Soussan'ın 10 Nisan'da düzenlenecek konferansa katılmak üzere parlamentoya girmesini yasakladığı bildirildi.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

ABD'nin Tomahawk füzesiyle Suriye'deki en aktif askeri üslerden, Esad rejimine ait Şayrat Hava Üssü'ne yönelik saldırının ardından, rejim kaynaklarının üssün önceden boşaltıldığını duyurup ve asker kaybını 6 olarak açıklaması soru işaretleri doğurdu. Rusya, Suriye'yi vurmadan önce ABD'nin kendilerini önceden bilgilendirdiğini açıkladı. ABD'den bilgi alan Rusya'nın, rejime tedbir aldırıp aldırmadığı ise bilinmiyor. Öte yandan ABD henüz saldırının tüm askeri sonuçlarını açıklamadı.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

ABD Başkanı Donald Trump, ABD ordusunun Suriye'yi füzeyle vurduğunu açıkladı. Ve ilk görüntüler geldi...


Yayın Tarihi: 07.04.2017

ABD'nin Suriye rejimini hedef alan hava saldırısına Rusya ve İran'dan sert tepki geldi. İngiltere ve Suudi Arabistan ABD'ye tam destek açıklaması yaptı.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

ABD, Suriye’deki Şayrat Hava Üssü'nü Tomahawk füzeleri ile vurdu. Dünyayı sarsan saldırının ardından en merak edilen sorulardan biri Tomahawk füzelerinin özellikleri ve maliyeti. Füzelerin her biri 1 milyon 590 bin dolar değerinde. Suriye’deki hedefleri, Akdeniz’deki gemilerinden attığı Tomahawk füzeleri ile vuran ABD, her biri 1 milyon 590 bin dolar fiyata sahip füzelerden 59 adet ateşledi. Dolayısıyla ABD'nin dün geceki Suriye saldırısının maliyeti yaklaşık 94 milyon dolar.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

ABD'nin Suriye'ye Tomahawk füzeleriyle saldırmasının ardından tüm dünya ABD-Suriye ve Rusya üçgenine kilitlendi. BBC muhabiri, bir askerin anlattıklarını Twitter mesajında paylaştı: "Gizlenecek zaman yoktu. Uyuyorduk, ilk füzenin dehşetiyle uyandık. Gizlenecek zaman yoktu..." Bölgedeki kaynaklar ayrıca, füzelerin düşmesiyle hava üssünde büyük bir yangın çıktığını belirtiyor. Son dakika haberlerine göre ise, Rusya, ABD'yle yapılan Suriye'de hava güvenliği anlaşmasını da askıya aldığını duyurdu.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

ABD Başkanı Donald Trump'ın Suriye'de kimyasal saldırının ardından Suriye hükümetine ait bir hava üssüne füze saldırısı talimatı vermesiyle ABD 59 Tomahawk füzesiyle Suriye'de Shayrat Hava Üssü'nün farklı noktalarını vurdu. Rusya'dan ilk yaptırım geldi; Rusya Dışişleri Bakanlığı, Suriye'de hava güvenliği için ABD ile varılan anlaşmanın askıya alındığını açıkladı. Kremlin'den gelen son dakika açıklamada ise "Bu uluslararası hukukun ihlali" denildi.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

ABD'nin, Başkan Donald Trump'ın talimatıyla İdlib'in Han Şeyhun beldesinde düzenlenen kimyasal saldırısının ardından Beşar Esad rejimine ait askeri Şayrat Hava Üssündeki hedefleri 50'den fazla Tomahawk füzesi ile vurması ABD medyasında geniş yer buldu. ABD'nin Esad'a yönelik ilk kez operasyon düzenlediği vurgulanan haberlerde bundan sonra ne olacağı ve Rusya'nın olası tepkileri gündeme getirildi.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

ABD Suriye'yi vurdu... Başkan Trump'ın talimatının ardından Doğu Akdeniz’de konuşlu USS Porter ve USS Ross destroyerlerinden ateşlenen 59 Toma Hawk füzesi, Suriye'nin Şayrat Hava Üssü'nü vurdu. İsrail, Suudi Arabistan ve Avustralya'nın ardından ABD'nin Suriye'yi füzelerle vurmasına İngiltere'den de destek geldi. Fransa "ABD saldırı ile ilgili bizi bilgilendirdi" şeklinde açıklama yaptı. İran ise Suriye'deki hava üslerinin vurulmasını sert bir dille kınadı.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

Kuzey Kore'nin komşuları ve Batı ülkeleri nükleer füze denemelerinden endişe duyuyor. Kuzey Kore'nin, ABD ve Çin liderlerinin bir araya gelmesinden hemen önce bir balistik füze denemesi daha gerçekleştirdiği bildirildi. Bu sırada televizyonların bile yayınlarının kesildiği öğrenildi. ABD Başkanı Donald Trump verdiği bir röportajda, Çin olsun ya da olmasın Kuzey Kore kaynaklı nükleer tehdit ile ilgili sorunu "çözeceğini" söylemişti.


Yayın Tarihi: 05.04.2017

Dokuz dakika havada kalan balistik füze, yüksek açıyla fırlatıldı ve 189 kilometreye kadar çıktı. Füzenin ateşlendiği zaman dikkat çekici, zira yarın ABD Başkanı Trump ile Çin lideri Xi Jinping buluşuyor.


Yayın Tarihi: 05.04.2017

TGRT Haber kanalı, Türk televizyon tarihinde bir ilke imza attı. Haber bülteninde El Bab operasyonu ile ilgili haber sunumu yapılırken 3 boyutlu olarak stüdyoya F-16 ve fırtına obüsü girdi.


Yayın Tarihi: 21.03.2017

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, S-400 füzeleri ile ilgili Rusya ile görüşmelerin yapıldığını belirtirken Türkiye'nin de kendi füze ve hava sistemini geliştirmek için çalışmalara başladığını açıkladı.


Yayın Tarihi: 19.03.2017

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın S-400 füzeleri konusunda anlaştığı belirtildi.


Yayın Tarihi: 15.03.2017

Rus devlet savunma şirketi Rostec’in Genel Müdürü Çemezov, Türkiye-Rusya S-400 uzun menzilli hava savunma sistemleri görüşmeleri kapsamında Türkiye'nin Rusya’dan kredi talebinde bulunduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 15.03.2017

Füze atışlarıyla kaygı yaratan Kuzey Kore yine dünya gündeminin üst sıralarına yükseldi. Müzakere mi, baskı mı yoksa askeri müdahale mi? Uluslararası toplum Pyongyang yönetimiyle nasıl başa çıkabilir?


Yayın Tarihi: 10.03.2017

BM Güvenlik Konseyi, balistik füze denemeleri nedeniyle Kuzey Kore'yi kınayarak, bu ülkeye karşı daha ileri önlemler alınabileceği uyarısı yaptı.


Yayın Tarihi: 09.03.2017

Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Kuzey Kore'ye nükleer füze denemelerini askıya alma, ABD ve Güney Kore'ye de yıllık ortak askeri tatbikatlarını durdurma çağrısı yaptı.


Yayın Tarihi: 08.03.2017

Dünyayı ayağa kaldıran testte dört değil daha fazla füzenin ateşlendiği fotoğraflarda yer aldı. Kuzey Kore lideri Kim Jong-un da denemeyi izlemiş.


Yayın Tarihi: 07.03.2017

Kuzey Kore liderinin ağabeyi Kim Jong-nam'ın Malezya'da öldürülmesinin ardından her iki ülke vatandaşlarına çıkış yasağı getirdi. Öte yandan ABD Güney ve Kuzey Kore arasında füze gerilimi tavan yaptı.


Yayın Tarihi: 07.03.2017

YPG'ye silah veren ve bu gerçeği defalarca yalanlayan ABD'nin yaptıkları bir kez daha ortaya çıktı! Rakka'ya ilerleyen YPG'lilerin elinde ABD yapımı tanksavar füzeleri görüntülendi.


Yayın Tarihi: 22.02.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir