Beşir Atalay kimdir?

Beşir Atalay kimdir?

Babasının adı Mehmet, annesinin adı Memduha'dır. Beşir Atalay, 1959 yılında Keskin Atatürk ilkokulunu, 1962 yılında Kırıkkale ortaokulunu ve 1965 yılında Kırıkkale Lisesini bitirdi. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1970 yılında mezun oldu. 1971 yılında Avukatlık Stajını tamamladı.

Beşir Atalay, 1972 yılında burslu olarak okuduğu İçişleri Bakanlığında bir süre görev yaptı.

1972 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi, İşletme Fakültesinde Sosyoloji Bilim Dalı Asistanı olarak göreve başladı. Beşir Atalay, 1976 yılında doktorasını tamamladı.

Beşir Atalay, 1978-1979 yılları arasında ABD, Michigan Üniversitesinde ziyaretçi öğretim üyesi olarak görev yaptı.

Beşir Atalay, 1983 yılında Sosyoloji Doçenti ünvanını aldı.

Beşir Atalay, 1985-1992 yılları arasında, Başbakanlık, Devlet Planlama Teşkilatı, Sosyal Planlama Daire Başkanı olarak görev yaptı.

Beşir Atalay, 1992 yılında Marmara Üniversitesi Öğretim Üyeliği görevinde bulundu. 1992 Yılı sonunda, yeni kurulan Kırıkkale Üniversitesi'ne kurucu Rektör olarak atandı ve 5 yıl üniversitenin kuruluş çalışmalarını yürüttü. 1997 yılı sonunda emekli oldu.

Beşir Atalay, 1998 yılında, Ankara Sosyal Araştırmalar Merkezi (ANAR)'ı kurdu ve beş yıl süreyle koordinatörlüğünü yürüttü.

2002 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Ankara Milletvekili seçildi. 58 ve 59. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetlerinde Devlet Bakanı olarak görev yaptı.

Temmuz 2007 yılı genel seçimlerinde AK Parti'den Ankara Milletvekili seçildi. 
Beşir Atalay, 60. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde İçişleri Bakanı olarak görev yaptı.

Haziran 2011 yılı genel seçimlerinde AK Parti'den Kırıkkale Milletvekili seçildi. 
Beşir Atalay, 61. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde Başbakan Yardımcısı olarak görev almıştır.

Beşir Atalay, Evli ve üç çocuk babasıdır.

Son Dakika Yeni İçişleri Bakanlığı Haberleri

İçişleri Bakanlığı'ndan, son bir haftada ülke genelinde yürütülen operasyonlarda 49'u ölü 68 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, 25 Eylül-2 Ekim tarihlerinde bölücü terör örgütleriyle mücadele kapsamında güvenlik güçlerince 2 bin 95 operasyon düzenlendi.


Yayın Tarihi: 02.10.2017

İçişleri Bakanı Soylu, son 24 saatte 28 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre son 24 saat içinde yürütülen operasyonlarda 23'ü ölü, 5'i teslim olmak üzere 28 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi. Türk Silahlı Kuvvetlerince bugün Irak'ın kuzeyinde ve Şırnak kırsalında gerçekleştirilen hava harekatları sonucunda, 9 bölücü terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi.


Yayın Tarihi: 29.09.2017

İçişleri Bakanlığı'nca, trafik kurallarına dikkati çekmek amacıyla "Yüzyılın İcadı" başlığıyla bir video yayınlandı Video iPhone 8'in tanıtımıyla aynı anda yayınlandı.


Yayın Tarihi: 13.09.2017

İçişleri Bakanlığı'ndan, 81 ilin valiliğine gönderilen 'Şehitlerin Cenaze Törenleri' konulu yazıda şehit cenazelerinde ihtiram yürüyüşünün Itri'nin 'Segâh Tekbiri' ile yapılacağı ifade edildi.


Yayın Tarihi: 12.09.2017

Türk Ceza Kanunu'nun ilgili maddeleri uyarınca haklarında soruşturma ya da kovuşturma bulunan yurt dışındaki 99 kişi, 3 ay içinde Türkiye'ye dönmemeleri halinde vatandaşlıktan çıkarılacak.


Yayın Tarihi: 10.09.2017

2017-2018 öğretim yılı 18 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Okulların açılmasına sayılı günler kala İçişleri Bakanlığı da okullarda alınacak önlemleri genelgeyle duyurdu. Emniyet’in belirlediği okullara kamera konulacak, okul çevrelerinde ilgisiz kişilerin gezmesi engellenecek, her okulda bir emniyet personeli, “Güvenli Eğitim Koordinasyon Görevlisi” sıfatıyla görev yapacak. Ders saatlerinde internet kafelere öğrenci alınmayacak.


Yayın Tarihi: 08.09.2017

İçişleri Bakanlığı, ülke genelinde düzenlenen operasyonlarda bugün Şırnak'ta 5, Ağrı'da 5, Muş'ta biri yaralı 5 ve Mersin'de bir olmak üzere 16 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Ağrı'nın Diyadin ilçesinde 5 BTÖ mensubunun etkisiz hale getirildiğinin aktarıldığı açıklamada, yine Muş'un Alaniçi Köyü kırsalında da 4 BTÖ mensubunun ölü olarak, 1 BTÖ mensubunun ise yaralı olarak ele geçirildiği ifade edildi.


Yayın Tarihi: 06.09.2017

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 10 günlük Kurban Bayramı tatilinde 122 kişinin trafik kazalarında hayatını kaybettiği belirtildi. Bu bayram, son yılların en fazla araç yoğunluğunun görüldüğü bayram oldu.


Yayın Tarihi: 05.09.2017

İçişleri Bakanlığı, Hakkari kırsalında 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Son dakika habere göre, Pıro Amed kod adlı Abdullah Sönmez ile beraberindeki Mordem, Zagros ve Cemal kod adlı 4 teröristin öldürüldüğü belirtildi. Abdullah Sönmez isimli teröristin Özel Harekat Polisi Muhammet Ali Mevlüt Dündar ve Haziran ayında askeri konvoya yönelik yapılan ve 2 askerin şehit edildiği saldırıların faili olduğu öğrenildi.


Yayın Tarihi: 31.08.2017

İçişleri Bakanlığı, bayram tatili için trafiğe çıkanları SMS'le uyardı. Trafik kazalarının yoğunlaştığı bölgelerdeki mola noktalarında, bölgede bulunanların telefonlarına, 'Bayramlarda en fazla ölümlü kazaların yaşandığı yol üzerindesiniz' mesajı geldi.


Yayın Tarihi: 27.08.2017

İstanbul Emniyet Müdürlüğünde her yıl gerçekleştirilen il içi atamalar belli oldu. Buna göre, 2 emniyet müdür yardımcısı ile 2 ilçe ve 5 şube müdürünün görev yeri değişirken, il emniyet müdür yardımcılığı sayısının da 32'den 25'e düşürüldü belirtildi. Diğer taraftan terfi alan 40 dördüncü sınıf Emniyet Müdürü ve Emniyet Amirinin yerleri de yine son kararname ile değiştirilmiş oldu.


Yayın Tarihi: 25.08.2017

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, trafik kazaları konusunda uyarılarda bulunarak, "Tüm mola yerlerinde sürücülerin telefonlarına yolda daha dikkatli olmaları konusunda mesaj gelecek. Bir taraftan 24 saat süren denetimlerimiz devam edecek" dedi


Yayın Tarihi: 24.08.2017

İçişleri Bakanlığı, 433 Geçici Eğitim Merkezi’nde çalışan Suriyeli öğretmenlere çağrı yaparak Türk vatandaşlığı için evraklarını teslim etmelerini istedi. İncelemelerin ardından kimlik verilecek ilk grup öğretmenler olacak. Süreç, doktor, mühendis gibi ‘beyaz yakalılar’la devam edecek.


Yayın Tarihi: 24.08.2017

Resmi Gazete'de yayımlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile 22 ilin emniyet müdürü değişirken, Ankara Emniyet Müdürlüğüne, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz getirildi.


Yayın Tarihi: 20.08.2017

2016 yılına göre, bu bayram tatilinde trafik tedbirlerinde görevlendirilecek personel sayısı 2 katına çıkarıldı. 53 bin personel ile yapılacak denetim tarihte bir ilk olacak. Denetim süresince 'tuzak radar'ı akıllara getirecek uygulamalardan da kaçınılacak.


Yayın Tarihi: 18.08.2017

İçişleri bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü geçtiğimiz ay 100 kaymakam alınacağı açıklamıştı. Bakanlık çıktığı ilan ile başvuru şartlarını, sınav zamanı, sınavda sorulacak ve diğer detaylar hakkında bilgi vermişti. Sınava başvuran kaymakam adayları sınav tarihini bekliyorlar ve sınava hazırlanmaya çalışıyorlar.


Yayın Tarihi: 17.08.2017

Beşiktaş ile Atiker Konyaspor arasındaki Turkcell Süper Kupa mücadelesinde yaşanan olaylara İçişleri Bakanlığı el attı. Çkan olaylarla ilgili olarak İçişleri Bakanlığı müfettiş görevlendirdi ve inceleme başlattı.


Yayın Tarihi: 07.08.2017

İçişleri Bakanlığı’nca, 81 İl Valiliğine "Resmi Taşıt Denetimleri” konulu genelge gönderildi. Genelgeye göre; resmi araç ve sürücüleri ayrıcalık tanınmadan kontrol edilecek, “Resmi Taşıt Denetleme Formu” düzenlenecek.


Yayın Tarihi: 29.07.2017

İçişleri Bakanlığı, Ordu’nun Aybastı İlçesi’ndeki Perşembe Yaylası Şenlikleri’nde Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un da bulunduğu protokol tribününde İl Emniyet Müdürü Suat Çelik ile Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz’ın korumaları arasında çıkan kavgayla ilgili 2 polis başmüfettişi görevlendirdi. Ordu Valisi Seddar Yavuz kavgayla ilgili olarak, "Ordu adına utandım, utanmalıyız" dedi.


Yayın Tarihi: 24.07.2017

Şırnak'ın Beytüşşebap kırsalında sabah saat 08.00 sıralarında taarruz helikopterleriyle destekli devam eden operasyonda 1'inci Jandarma Komando Tugay Komutanlığı birlikleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada ikisi kadın altı terörist etkisiz hale getirildi. Öte yandan İçişleri Bakanlığı, son bir hafta içinde terör örgütleriyle mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonlara ilişkin açıklama yaptı. Son bir haftada 43 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklandı.


Yayın Tarihi: 24.07.2017

FETÖ soruşturmalarında son dakika haberler gelmeye devam ediyor. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ'ye yönelik 40 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Fethullahçı Terör Örgütüne yönelik soruşturma kapsamında 39'u daha önce İçişleri Bakanlığında çalışmış, biri halen görevde olan 40 kişi hakkında gözaltı kararı aldı.


Yayın Tarihi: 18.07.2017

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, terör örgütleriyle mücadele kapsamında güvenlik güçlerince 10-17 Temmuz'da bin 128 operasyon düzenlendi. Son dakika habere göre, operasyonlarda örgüte yardım ve yataklık yaptıkları iddiasıyla 168, terör örgütü DEAŞ ile irtibatlı oldukları iddiasıyla 298, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile mücadele kapsamında 895, sol terör örgütleriyle mücadele kapsamında da 5 zanlı gözaltına alındı.


Yayın Tarihi: 17.07.2017

İçişleri Bakanlığınca, Türkiye'nin terör örgütü IŞİD'e yönelik mücadelesine yer verilen "Türkiye'nin DEAŞ ile Mücadelesi" kitabı hazırlandı. İngilizce ve Türkçe hazırlanan kitapta, terör örgütü IŞİD'in ortaya çıkışı, sapkın din anlayışı, örgütün propaganda ve eylem yöntemleri, Türkiye'deki saldırıları, örgüt ile yapılan mücadele gibi başlıklar yer aldı. Kitabın sonuç bölümünde terör örgütü IŞİD'in Türkiye'ye karşı oluşturduğu tehdit potansiyelinin devam ettiği belirtildi.


Yayın Tarihi: 10.07.2017

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, son bir haftadaki operasyonlarda 69 teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.


Yayın Tarihi: 10.07.2017

İçişleri Bakanlığı, bugün yaptığı duyuru ile yüz kaymakam adayı alınacağını duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamada alınacak kaymakam adaylığı sınavı için başvuru şartları, başvuru tarihi ve sınav tarihine dair açıklamalar yaptı. İşte kaymakam adaylığı sınavı hakkında tüm bilgiler...


Yayın Tarihi: 05.07.2017

Bingöl'de geçtiğimiz günlerde güvenlik kuvvetleri ile teröristler arasında çıkan ve 11 teröristin öldürüldüğü çatışmada öldürülenler arasında, İçişleri Bakanlığı tarafından yeşil listede aranan ve başına 1 milyon lira ödül konulan sözde Amed eyaleti yürütmesinden sorumlu "Asut Star" Kod isimli Şehabettin Çotak adlı teröristin de olduğu tespit edildi.


Yayın Tarihi: 03.07.2017

İçişleri Bakanlığı, Mardin ve Şırnak'ta 7 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesi ve Mardin'in Dargeçit ilçesi Bahçebaşı Mahallesi'nde biri sağ, 6'si ölü olmak üzere toplam 7 terörist etkisiz hale getirildi. İdil ilçesi kırsalında da gece düzenlenen hava harekatı ile 5 terörist etkisiz hale getirildi. İşte detaylar...


Yayın Tarihi: 02.07.2017

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamada, bir haftada yapılan FETÖ operasyonlarında 474 kişinin gözaltına alındığı, 1 haftada 835 terör operasyonu yapıldığı ve 866 kişinin gözaltına alındığı, 36'sı ölü, 65 teröristin etkisiz hale getirildiği ifade edildi. İçişleri Bakanlığınca, güvenlik güçleri tarafından 19-28 Haziran'da ülke genelinde yürütülen operasyonlarda 36 teröristin ölü, 13 teröristin sağ olarak ele geçirildiği, 16 teröristin ise teslim olduğu bildirildi.


Yayın Tarihi: 28.06.2017

İçişleri Bakanlığı, son dönemde peş peşe gerçekleştirilen operasyonlarla beli kırılan terör örgütü PKK’ya katılımlara yönelik bir çalışma yaptı. Rapora bakıldığında PKK’ya katılımın her yıl azaldığı dikkat çekti. Terör örgütüne yurt dışından katılımın arttığı vurgulanan raporda, yüzde 70 ile Suriye’nin ilk sırada olduğu ve Irak’ın da onu izlediğine işaret edildi.


Yayın Tarihi: 16.06.2017

Son dakika haberlere göre Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan bilgilendirmede, "Yürütülmekte olan kamu kurum ve kuruluşlarındaki FETÖ/PDY'ye ilişkin soruşturmalar kapsamında; İçişleri Bakanlığı personeli 42 kişi hakkında gözaltı kararı verilmiş ve işlemler bu sabah itibarıyla başlatılmıştır. Gözaltı kararı çıkarılanların tamamı ByLock kullanıcısı olup kurumlarınca açığa alınan veya ihraç edilmiş kişilerdir" denildi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

İçişleri Bakanlığının çeşitli illerdeki Nüfus Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak. İçişleri bakanlığından yapılan açıklamaya göre adayların başvuru süreci değerlendirildi ve sözlü sınava gireceklerin listesi ile sınav yerleri yayımlandı. İşte İçişleri Bakanlığı Nüfus Müdürlüklerine sözlü personel alımı için sözlü sınav yerleri...


Yayın Tarihi: 09.06.2017

İçişleri Bakanlığı'nın 5 ayrı renk kategorisinde hazırladığı para ödüllü aranan teröristler listesi 2 yıl içinde eridi. Listede yer alan 794 teröristten 94'ü etkisiz hale getirildi. Başlarına para ödülü konulan PKK'lı teröristlerin önemli bir kısmı örgütün yönetim kademesinde yer alıyor. Teröristler PKK, DEAŞ, FETÖ ve DHKP-C'li örgütlerin içinde bulunan isimler...


Yayın Tarihi: 07.06.2017

Ziraat Türkiye Kupası Finali maçı ve TFF 1. Lig Play Off final maçında yaşanan olaylarla ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı'nın soruşturma açtığı öğrenildi.


Yayın Tarihi: 06.06.2017

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, 29 Mayıs- 5 Haziran 2017 tarihleri arasında ülke genelinde yürütülen bu operasyonlarda 30'u ölü 15'i teslim 3'ü sağ olmak üzere toplam 48 terörist etkisiz hale getirildi.


Yayın Tarihi: 05.06.2017

İçişleri Bakanlığı'nın merakla beklenen memur alımı sonuçları açıklandı. Binlerce kişinin merakla beklediği İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları açıklandı. Peki Memur alımı sonuçları nasıl öğrenilecek. Memur alımı sorgulama sayfası ve tüm ayrıntıları sizin için derledik.


Yayın Tarihi: 26.05.2017

Son gelen habere göre; İstanbul Valiliği, Beşiktaş Belediyesi'ne, 19 Mayıs ile ilgili, toplumu tahrik edici ve kamu düzenini bozan gazete ilanı ve diğer eylemleri nedeniyle İçişleri Bakanlığı'nca soruşturma açıldığını açıkladı. Beşiktaş Belediyesi, 16-19 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğinin valilik tarafından iptal edildiğini duyurmuştu.


Yayın Tarihi: 20.05.2017

Terör örgütüne yataklıktan 118 kişi gözaltına alınırken, DEAŞ'la irtibatlı 2, FETÖ ile irtibatlı 767 kişi gözaltına alındı


Yayın Tarihi: 15.05.2017

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan “PKK/KCK Terör Örgütü’nün Suriye Kolu: PYD/ YPG” raporda örgütün ortaya çıkışı, yapısı, yöneticileri ve eylemlerine dair çarpıcı bilgilere yer verildi. Bakanlık tarafından hazırlanan rapora göre PYD/YPG Türkiye'ye yönelik son üç ayda 14 saldırı gerçekleştirdi. Rapora göre 51'i çocuk 43'ü kadın 407 sivil örgüt tarafından öldürüldü. 1651 kişi de alıkonuldu.


Yayın Tarihi: 15.05.2017

İçişleri Bakanlığı'ndan gelen son dakika habere göre, Şırnak Bestler Dereler'deki operasyonda bir mağarada hava araçları/helikopterlere saldırı amacıyla kullanılan ve omuzdan atılan Rus menşeli SA-16 tipi hava savunma füzesi ele geçirildi. Açıklamada 8 Mayıs'da 'Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yunus Ertürk Operasyonu'nun ikinci safhası kapsamında Hava Hücum Harekatı'nın başlatıldığını ve operasyonun devam ettiği belirtildi.


Yayın Tarihi: 10.05.2017

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet Sarıcan, "Son 10 yıl içinde vatandaşlığa aldığımız Suriyeli sayısı 12 bin civarındadır. Bunlardan 6 bin 250'si anne ve babaya bağlı olarak doğum itibarıyla o hakkı elde etmiş, 4 bin 500 civarında kişi ise Türk vatandaşıyla evlenme yoluyla o hakkı elde etmiş kişilerdir. Bin civarında da 5 yıldan fazla Türkiye'de geçerli bir ikametle, ikametini sağlamış, müracatını yapmış, vatandaş olmuş kişi var" dedi.


Yayın Tarihi: 10.05.2017

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasına göre, son bir haftada 65 terörist etkisiz hale getirildi. Açıklamada, ülke genelinde yürütülen 579 operasyonda, 38'i ölü, 11'i teslim, 16'sı sağ olmak üzere toplam 65 teröristin etkisiz hale getirildiği aktarıldı. Yine IŞİD terör örgütü ile irtibatı olduğu değerlendirilen 43 kişinin gözaltına alındığı ve sokak satıcılarına yönelik operasyonlarda da 43 kişinin gözaltına alındığı belirtildi.


Yayın Tarihi: 01.05.2017

Güvenlik güçlerince 21 ilde dün düzenlenen operasyonda, terör örgütü PKK/KCK üyesi olduğu iddiasıyla 412 zanlı gözaltına alındı. Terör örgütü IŞİD'e yönelik operasyonlarda ise 131 kişi gözaltına alındı.


Yayın Tarihi: 13.04.2017

İçişleri Bakanlığı, son bir haftada, ülke genelinde yürütülen operasyonlarda; 33 teröristin öldürüldüğünü bildirdi. Bakanlığın yaptığı açıklamada, bölücü terör örgütüyle mücadele kapsamında; 456 operasyon gerçekleştirilirken, örgüte yardım ve yataklık iddiasıyla 570 kişinin gözaltına alındığı bilgisi de verildi.


Yayın Tarihi: 10.04.2017

İçişleri Bakanlığı'nın Doğu ve Güneydoğu'daki belediyelere kayyum atanmasına neden olan gelişmelere ilişkin 66 sayfalık raporunda yer alan detaylar gündem yarattı. Raporda makam araçlarıyla dağa silah ve terörist götürüldüğü, Suriye ve Irak'ta kardeş belediyeler icat edilerek Kandil'e ziyaretler yapıldığı belirtildi. İş makinelerinin örgüt amaçlarına yönelik kullanıldığı aktarılan raporda, ölen terörist yakınlarına belediyelerde çalışır gibi gösterilerek para verildiği bilgisi de yer aldı.


Yayın Tarihi: 06.04.2017

2015'ten bu yana çukurlara gömülen PKK'ya 2'nci dalga operasyon geliyor. Böylece referandum öncesi teröristlerin sınır ötesinden sızması önlenecek. PKK terör örgütünün sınırdan alabileceği destekle kendilerince kritik gördükleri bu merkezlerde yeniden hareketlenme ihtimaline fırsat verilmeyecek, terör kalıntıları etkisizleştirilecek. İçişleri Bakanlığı gerekli görülmesi halinde sokağa çıkma yasağı ilan edecek. Öte yandan terör operasyonlarının yapıldığı merkezlerde imar çalışması devam ediyor.


Yayın Tarihi: 29.03.2017

YARSAV eski Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, Gökçek'in görevden uzaklaştırılması için İçişleri Bakanlığı'na başvuru yapıldığını söyledi.


Yayın Tarihi: 11.03.2017

İçişleri Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) hava ve kara unsurlarınca 201 operasyon gerçekleştirildiğini, örgüte yardım ve yataklık iddiasıyla 386 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.


Yayın Tarihi: 06.03.2017

İçişleri Bakanlığınca 16 Nisan'da yapılacak referandum öncesinde, sırasında ve sonrasında alınacak tedbirlere ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzalı genelge 81 ilin valiliğine gönderildi.


Yayın Tarihi: 28.02.2017

İçişleri Bakanlığı 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Anayasa değişikliği referandumu ile ilgili İçişleri Bakanı Soylu'nun imzası ile 81 ile genelge gönderdi.


Yayın Tarihi: 28.02.2017

İçişleri Bakanlığı ülke çapında yürütülen terör operasyonlarında toplam rakamları verdi...


Yayın Tarihi: 13.02.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir