Son Dakika Yeni Iftar menüsü Haberleri

Ramazan geldi sofralara şenlik geldi. Kalabalık yenen yemekler Ramazan sofralarını daha lezzetli kılıyor. Ramazan'ın 30. gününde de geleneksel yemekler, tatlılar baş tacı oluyor. İftar menüsü tarifleri ile iftara ne pişirsem arayışına son veriyoruz. İşte en güzel iftar menüsü tarifleri


Yayın Tarihi: 24.06.2017

Ramazan ayı geldi çattı. Sahura kalkıldı, oruç tutulmaya başlandı. İftar vakti sabırsızlıkla beklenirken iftarda ne yesek sorusu da düşünülür oldu. İşte Ramazanda ne pişirsem diye düşünenler için örnek iftar menüsü.


Yayın Tarihi: 27.05.2017

Bugün iftar menüsünü hazırlayacaklar dikkat! Ne yemek yapsam diye düşünüyorsanız, birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan iftar menülerini haberimizde bulabilirsiniz.


Yayın Tarihi: 10.06.2016

Ramazan ayı boyunca yemek tarifleri Mynet'te. Hem göze hem damağa hitap eden iftar menüleri ile bugün ne pişirsem derdi son bulacak. İşte Ramazan'ın 25. gününe özel yemek tarifleri ve iftar menüleri..


Yayın Tarihi: 12.07.2015

Ramazan'ın 6. gününe doyurucu, sağlıklı bir iftar menüsü hazırladık. Eğer hala ne yemek yapacağınıza karar vermediyseniz, yemek tariflerini de bulabileceğiniz bu İftar menüsünü mutlaka denemelisiniz.


Yayın Tarihi: 23.06.2015

Ramazan'ın 5. gününe doyurucu, sağlıklı bir iftar menüsü hazırladık. Eğer hala ne yemek yapacağınıza karar vermediyseniz, yemek tariflerini de bulabileceğiniz bu İftar menüsünü mutlaka denemelisiniz.


Yayın Tarihi: 22.06.2015

Ramazan ayı boyunca sizlere alternatif olabilecek iftar menülerini haberimizden bulabilirsiniz.İ şte mercimek çorbası, manzana salatası, kuru köfte ve incir tatlısından oluşan iftar menüsü...


Yayın Tarihi: 18.06.2015

Gıda Bakanlığı'nın yönetmeliğine göre domuz etlerinin diğer kırmızı etlerle yan yana bulunması yasak.


Yayın Tarihi: 01.08.2013