Bülent Arınç kimdir?

Bülent Arınç kimdir?

Babasının tayini sebebiyle orta öğretimini Bursa'da tamamlayan Bülent Arınç, liseyi Manisa Lisesi'nde bitirdi. 1970 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Bülent Arınç, Manisa'da uzun süre serbest avukatlık yaptı. Üniversite yıllarından itibaren siyasete ilgi duydu. Siyasete Gençlik Kolları Başkanlığı ve İl Başkanlığı görevlerinde bulunarak girdi. Orta derecede İngilizce konuşabilen Bülent Arınç, evli ve iki çocuk babasıdır.

MANİSA MİLLETVEKİLİ

24 Aralık 1995'te milletvekili genel seçimlerinde Refah Partisi'nden Manisa Milletvekili seçilen Bülent Arınç, RP MKYK üyeliğinde bulundu. Bülent Arınç, bu dönemde TBMM Adalet Komisyonu ile Türkiye-AB Karma Komisyonu'nda çalıştı. 

FAZİLET PARTİSİ

Bülent Arınç, Refah Partisi'nin 15 Şubat 1998'de Anayasa Mahkemesi tarafından kapatılması ve kapatma kararının 22 Şubat 1998 tarihli Resmî Gazete'de yayınlanmasından sonra,  27 Şubat 1998'de bir grup arkadaşıyla beraber 17 Aralık 1997'de kurulan Fazilet Partisi'ne geçti. Bülent Arınç, 18 Nisan 1999 milletvekili genel seçimlerinde FP'den Manisa Milletvekili seçildi. İki yasama döneminde FP Grup Başkanvekili görevinde bulunan Bülent Arınç, ayrıca TBMM Dışişleri Komisyonu üyeliği yaptı.

Bülent Arınç, FP'nin "Yenilikçi Kanat" milletvekilleri arasında öne çıkan Kayseri Milletvekili Abdullah Gül ile beraber hareket etti ve 14 Mayıs 2000'de toplanan FP 1. Olağan Büyük Kongresi'nde Genel Başkanlığa adaylığını koyan Gül'ü destekledi.

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

Bülent Arınç RP'nin ardından, FP'nin de 22 Haziran 2001'de Anayasa Mahkemesi tarafından kapatılmasının ardından bu partiye mensup milletvekillerinden "Yenilikçi Kanat" olarak adlandırılan grubun 14 Ağustos 2001 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kurduğu Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AKP) kurucuları arasında yer aldı.

Bülent Arınç TBMM Grup Başkanı görevine getirildi. Bülent Arınç, 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan Milletvekili Erken Genel Seçimlerinde üçüncü kez Manisa Milletvekili olarak Parlamentoya girdi.

MECLİS BAŞKANLIĞI

Bülent Arınç, 19 Kasım 2002'de Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına seçildi. Manisa Milletvekili Bülent Arınç birinci oylamada Anayasa'nın istediği çoğunluğu sağlayarak, 369 oyla TBMM'nin 22. Başkanı oldu.

22 Temmuz Genel Seçimleri 'nin ardından yapılan Meclis Başkanlığı seçimlerine aday olmadı. Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi cumhurbaşkanlığı için adı geçen Bülent Arınç,24 Nisan 2007 günü aday olmayacağını açıkladı.

BAŞBAKAN YARDIMCISI

Bülent Arınç 1 Mayıs 2009 günü yapılan kabine revizyonunda kabineye girmiştir. 61. Türkiye Cumhuriyeti Hükûmeti' nde Başbakan yardımcılığı ve hükümet sözcülüğü görevini üstlenmiştir

Bülent Arınç, 19 Kasım 2002'de Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına seçildi. Manisa Milletvekili Bülent Arınç birinci oylamada Anayasa'nın istediği çoğunluğu sağlayarak, 369 oyla TBMM'nin 22. Başkanı oldu.

Orta derecede İngilizce bilen Bülent Arınç, evli ve iki çocuk babası. 

Son Dakika Yeni Manisa Haberleri

Manisa Ramazan imsakiyesi belli oldu. Manisa imsak vakti ve iftar saatleri ne zaman? İşte Ramazan ayı boyunca Manisa imsakiyesi ile ilgili tüm bilgiler... Ramazan'da gün gün imsak vakti, iftar saati 2017 Ramazan imsakiyesinde!


Yayın Tarihi: 27.05.2017

Manisa 1'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı'nda gıda zehirlenmesi şüphesiyle 1046 asker hastanelik olurken, 1'i yaşamını yitirdi. Halen 217 askerin tedavisi sürerken, kışlada önceden hazırlanan program değişmedi, yemin töreni düzenlendi. Endişeli aileler böylelikle, çocuklarını görme fırsatı buldu. Manisa Valisi Hakan Güvençer, 1'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı'ndaki gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedavi gören askerlerle ilgili açıklama yaptı.


Yayın Tarihi: 26.05.2017

Manisa 1'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı'nda enfeksiyon salgını! Manisa Sağlık Bakanlığı'ndan son dakika açıklama geldi. Enfeksiyondan 828 asker etkilendi. 59 askerin tedavisi devam ediyor. 1 asker yoğun bakımda. Bakanlık tarafından oluşturulan uzman ekip inceleme başlattı.


Yayın Tarihi: 25.05.2017

Manisa Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Ali Turgut, dünyanın en pahalı sütleri arasında yer alan arı sütüne büyük ilgi gösterildiğini, bunun kilosunun 1300 ila 1500 lira olduğunu ve gramla satıldığını söyledi. Turgut, şifa bulmak için arı sütü tercih edenlere de mutlaka doktora danışarak kullanmalarını önerdi.


Yayın Tarihi: 24.05.2017

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde 3 genç önce gezdirdikleri pitbull cinsi köpekleri sokak köpeğine saldırttı ardından da köpeği bıçakladı. Yaralanan köpek çevredekilerin haber vermesi sonrası hayvan barınağına kaldırıldı. Sokak köpeğinin Manisa Muradiye Geçici Hayvan Bakımevinde tedaviye alındığı öğrenildi. Şehirdeki hayvanseverler ayağa kalktı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı


Yayın Tarihi: 20.05.2017

Bugün Ege'de Manisa ve Marmaris'te ardından Erzincan'da yaşanan depremler büyük panik yarattı. Marmaris açıklarındaki depremin büyüklüğü 4.3, Erzincan'daki ise 4.1 olarak ölçüldü. Manisa Alaşehir'de küçük çaplı 30'dan fazla deprem ve artçı sarsıntı meydana geldi. Soğukyurt Mahallesi Muhtarı Yusuf Korkmaz yaptığı açıklamada, "Bugün en az 10 adet sarsıntı oldu ve devam ediyor. Köyümüzde geçmişte böyle bir sarsıntı yaşamıyorduk" dedi.


Yayın Tarihi: 20.05.2017

Manisa'nın Kula ilçesinde yol kenarında boğazı kesilmiş erkek cesedi bulundu. İlçe emniyet müdürlüğü ekipleri Eski Selendi yolu üzerinde yol kenarında bir erkek şahıs ihbarını aldı. Olay yerine gelen polis ekipleri yerde yatan bir erkek şahıs ile karşılaştı ve olay yerine 112 acil servis ekipleri çağrıldı. Yaralı şahıs tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. İlk incelemede şahıs ile bir boğuşma yaşandığı şahsın aracında bulunan kan izlerinden anlaşıldı.


Yayın Tarihi: 20.05.2017

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde 42 yaşındaki Yunus Güleç, ikisi de evli ve çocuklu akrabası 29 yaşındaki İsmail Uğur Güleç ile kızı 22 yaşındaki E.K.’yi, evinde uygunsuz halde yakalayınca, bıçakla saldırdı. Kendisine tabanca ile ateş açan Güleç’i öldüren kızı E.K.’yi ağır yaralayan Y.G., jandarmaya teslim oldu. Olayda kullanılan ruhsatsız tabanca ve bıçağa, jandarma tarafından el konuldu, soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.


Yayın Tarihi: 18.05.2017

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde Spil Dağı eteklerinde bulunan Büyükşehir Belediyesi çöplüğünde yangın çıktı. Yangına 15 itfaiye aracı, 1 arazöz ve 1 helikopter ile müdahale ediliyor ancak halen yangın kontrol altına alınamadı. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ali Gül, gazetecilere yaptığı açıklamada, havanın rüzgarlı olmasının müdahaleyi zorlaştırdığını söyledi.


Yayın Tarihi: 13.05.2017

Bugün Manisa'nın Soma ilçesinde 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın üçüncü yıl dönümü...


Yayın Tarihi: 13.05.2017

Üç ay önce Manisa'nın Soma ilçesinde, Soma Holding'in çalıştırdığı Eynez maden ocağında yaşanan kazada 301 işçi hayatını kaybetti. Faciada arkadaşlarını kaybeden eski madenci Ali Söğüt, 45 sanığın yargılandığı davanın takipçisi. Ali Söğüt, BBC Türkçe'ye Soma'da madenci olmayı anlattı.Bundan tam üç yıl önce Manisa'nın Soma ilçesinde, Soma Holding'in çalıştırdığı Eynez maden ocağında yaşanan kazada 301 işçi hayatını kaybetti.


Yayın Tarihi: 13.05.2017

Manisa’nın Kula ilçesinde poşet içinde yeni doğmuş bir bebek bulundu.


Yayın Tarihi: 11.05.2017

UNESCO'nun "İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Listesi"nde yer alan Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali, mesir macunu saçım töreni ile sona erdi.


Yayın Tarihi: 30.04.2017

Manisa’nın Şehzadeler İlçesi’nde çiğ köfte dükkanı işleten 29 yaşındaki Orhan K., plakasız ve ruhsatsız kullandığı motosikletine 1180 lira para cezası yazılınca öfkelendi. "Hem kendimi hem motosikleti yakarım" diye bağıran Orhan K., trafik polisi tarafından sakinleştirmeye çalışıldı. Öfkesi dinmeyen Orhan K., daha sonra elindeki benzini önce kendi motosikletine daha sonra kendisine ceza kesen trafik polisinin motosikletine döktü.


Yayın Tarihi: 27.04.2017

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, merkez üssü Manisa'nın Şehzadeler ilçesi olan 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.


Yayın Tarihi: 26.04.2017

Manisa merkezli 3 ilde, FETÖ/PDY'nin avukat yapılanmasına yönelik dün düzenlenen operasyonda 8 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan Manisa Barosu'na kayıtlı avukatlardan B.Y.'nin Bülent Arınç'ın eski ortağı olduğu öne sürüldü. Ayrıca, FETÖ/PDY'ye yönelik bir başka operasyonda Kula ve Akhisar ilçelerinde 2 kişinin gözaltına alındığı da belirtildi. Geçen 14 Nisan'da gözaltına alınan 24 kişiden adliyeye sevk edilen şüphelilerden 13'ü tutuklanarak cezaevine konuldu.


Yayın Tarihi: 26.04.2017

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde geçen hafta ilk hasadı yapılan yerli kiraz, Bursa'daki manav tezgahlarında kilosu 85 liradan satışa sunuldu


Yayın Tarihi: 25.04.2017

Manisa’da faaliyet gösteren Valfsel Armatür A.Ş.’nin Genel Müdürü H.O., sekreter 48 yaşındaki Z.G.’ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla açılan davadan beraat etti. Valfsel Armatür A.Ş.’nin bağlı olduğu Elginkan Vakfı Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Gaye Akçen kararın ardından avukatlarıyla yaptığı açıklamada, asılsız taciz iddiası nedeniyle şirketlerinin 50 milyon TL zarara uğradığını belirtip, Z.G. ve kendisine destek olan sivil toplum kuruluşlarına dava açacaklarını söyledi.


Yayın Tarihi: 24.04.2017

Manisa'da dün gündüz saatlerinde 1 saat arayla meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki iki deprem ardından kentte gece boyunca da hafif sarsıntılar kaydedildi. Manisa'nın Selendi ilçesinde dün saat 16.09'da, 4.9 büyüklüğünde deprem meydana gelirken, bu ilk depremden 1 saat 4 dakika sonra, saat 17.13'te merkez üssü Şehzadeler olan ve yine 4.9 büyüklüğünde ikinci bir deprem oldu. Manisa ve ilçelerinde, ilk depremden itibaren ve ikinci depremden sonra da sabaha kadar hafif sarsıntılar yaşandı.


Yayın Tarihi: 22.04.2017

Yasak aşk ve bıçaklama olayı Manisa'nın Şehzadeler İlçesi'nde yaşandı. Devlet memuru Mustafa K., öğle yemeği için döndüğü evinde iddiaya göre eşininin sevgilisini gardıropta yakaladı. Öfkeli koca ifadesinde "Eve girdiğimde eşimi yatak odasında telaşlı ve endişeli gördüm. Hareketlerinden şüphelendim evin altını üstüne getirdim. Sevgilisini gardıropta yakalayınca kan beynime sıçradı" dedi.


Yayın Tarihi: 22.04.2017

Ege'de yaşanan depremlerin ardından Prof. Dr Şükrü Ersoy , "İnşallah ardından büyük bir deprem gelmez. Ben orada yaşasaydım 4,9’dan sonra sokağa çıkardım. Bu tür depremlerden sonra daha büyüğüne karşı sokakta olmanın faydası var. Genellikle bu bölgede uzun dönem depremler olur ardından daha büyük bir deprem meydana gelmeyebilir. Simav’ı hatırlarsınız 6’ya kadar çıkan depremler olurdu." dedi.


Yayın Tarihi: 21.04.2017

Manisa'da son 20 gündür art arda gerçekleşen depremler tedirginlik yaratıyor. Son olarak Manisa'nın Selendi ilçesinde art arda şiddetli depremler meydana geldi. Büyüklüğü 5'e ulaşan son deprem İzmir dahil pek çok ilde de hissedildi. Dperemlerin şiddeti nedir? İşte Kandili Rasathanesi ve AFAD'ın verilerine göre Manisa'daki son depremlerden detaylar... Uzmanlar Manisa'daki son depremler hakkında neler söylüyor?..


Yayın Tarihi: 21.04.2017

Manisa Selendi'den gelen 5,1 büyüklüğündeki depremin ardından bir son dakika haber de Manisa Merkez'den geldi. AFAD'dan gelen bilgilere göre, 4,9 büyüklüğünde ikinci bir deprem daha meydana geldi. Kandilli'nin verilerine göre, son 20 günde Manisa genelinde 100'den fazla deprem oldu. Jeoloji Mühendisleri Odası Manisa İl Temsilcisi Kerem Kadir Oğuz, depremlerin fay hatlarındaki enerji boşalmasından kaynaklanmış olabileceğini belirtmişti.


Yayın Tarihi: 21.04.2017

Manisa'da son 20 gün içerisinde Richter ölçeğine göre 2.0 ile 4.3 arasında değişen büyüklüklerde toplam 102 deprem meydana geldi. Jeoloji Mühendisleri Odası Manisa İl Temsilcisi Kerem Kadir Oğuz, Manisa'da son 20 günde yaşanan depremlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Özellikle Turgutlu, Şehzadeler ile Saruhanlı tarafında depremler etkisini hissettirmeye başladı. Tarihsel kayıtlar incelendiğinde Manisa ve çevresinin büyük yıkımlara yol açan depremler gördüğü bir gerçektir" diye konuştu.


Yayın Tarihi: 20.04.2017

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Son dakika habere göre, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre saat 19.44'te Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde meydana gelen deprem, yerin 9.72 kilometre derinliğinde oluştu.


Yayın Tarihi: 19.04.2017

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


Yayın Tarihi: 19.04.2017

İstanbul'da özel sektörde sürdürdüğü kariyerini geride bırakıp çiftçilik yapmak için Manisa'ya yerleşen Bilge Ünver, üzerinde ot bile yetişmeyen 15 dönümlük arazide kiraz üretimiyle başladığı yeni yaşamında üretimi çeşitlendirerek, üretim alanını da 75 dönüme çıkardı.


Yayın Tarihi: 19.04.2017

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde yetişen 'erkenci' cinsi kiraz pazara çıkarken, sezonun ilk kirazı kilogramı 160 lira ila 170 lira arasında satıldı.


Yayın Tarihi: 18.04.2017

16 Nisan halk oylamasında oy kullanma kabinlerine cep telefonu ve kayıt cihazıyla girişin yasaklanmasına rağmen, bazı seçmenler bu kurala uymadı. Manisa’da, referandumda sandık görevlileri ile birlikte seçim güvenliğini sağlayan polisler, kabinde oy pusulasının fotoğrafını çeken 11 kişi hakkında işlem yaptı. Seçim Kanunu’na muhalefetten 11 kişiye kişi başı 250’şer lira idari para cezası kesildi.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

Referandum oylaması sırasında çıkan kavgada 3 kişinin öldüğü Yabanardı Köyü'ndeki 1115 nolu sandıkta 52 'evet', 23 'hayır' ve 1 geçersiz oy çıktı. Bu sandıktaki seçmenlerden 88'i ise oy kullanmadı. Öte yandan Manisa'da,12 seçmeni bulunan Kayranokçular Mahallesi'ndeki sandıktan bütün oylar 'evet' çıktı.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

Manisalılar bugün sandıklara gittiklerinde ne yaptılar? Evet mi yoksa hayır oyu mu daha çok olacak? Manisa ve Türkiye'nin diğer illerinde referandum sonuçları için bekleyişin bitmesine az bir süre kaldı. İşte Manisa ve Türkiye geneli il il referandum sonuçları ve evet/hayır oy oranları ile ilgili detaylar...


Yayın Tarihi: 16.04.2017

Manisa'nın Demirci ilçesinde 12 seçmeni bulunan Kayranokçular Mahallesi'nde oy kullanma işlemi 12 dakika sürdü. Mahalle sakinleri, oy kullanma işlemlerini tamamlamalarının ardından tarladaki işlerini yapmaya gitti. Köyün en yaşlı seçmeni 73 yaşındaki Mahalle muhtarı Ahmet Ali Yiğit, en genç seçmeni ise 29 yaşındaki yeğeni Veli Yiğit oldu.


Yayın Tarihi: 16.04.2017

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarpması sonucu savrulup kanalizasyona düşen kimliği belirsiz kişi, yaşamını yitirdi. Kaza, saat 21.00 sıralarında İzmir-Ankara karayolunda meydana geldi. Ankara yönüne giden sürücüsü ve plakası belirlenemeyen otomobil, yolun karşısına geçmek isteyen kişiye çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan adam, yol kenarındaki kanalizasyona düştü. Üzerinden kimlik çıkmayan kişi, olay yerinde yaşamını yitirirken, sürücü ise kaçtı.


Yayın Tarihi: 15.04.2017

Manisa'da 112 Komuta Kontrol Merkezi’nde görevli olan ve geçen 14 Mart Tıp Bayramı’nda ’Yılın Doktoru’ seçilen 51 yaşındaki Bedri Bilge, beyin kanamasından yaşamını yitirdi. Soma maden faciasında ve Van depreminde kurtarma ekiplerinde yer alan, Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi’nde (UMKE) de gönüllü olarak görev yapan Dr. Bilge’nin ölümü meslektaşları ve sevenlerini yasa boğdu.


Yayın Tarihi: 13.04.2017

Manisa’nın Şehzadeler İlçesi’ndeki Ali Rıza Çevik Ortaokulu’nun yanına hayvanseverlerin ve öğrencilerin desteğiyle yapılan kedi ve köpek evlerinden 5’i, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakıldı. Manisa Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Reyhan Erbirliler, "Biz buraya daha derli toplu olsun diye kendimiz yuva yaptıracaktık. tedirginiz, endişeliyiz" ded.


Yayın Tarihi: 10.04.2017

Manisa'nın Akhisar ilçesinde dünya evine giren çift, nikah memurunun "Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” sorusuna, "Sana da evet, referanduma da evet” yanıtını verdi. elin ve damadın sürprizi nikaha katılan davetliler tarafından uzun süre alkışlandı. Nikah töreninin sonunda düğün pastasını birlikte kesen Osman-Sinem İlkaya çifti tebrikleri kabul etti.


Yayın Tarihi: 10.04.2017

Manisa'da cesedi elleri ve ayakları bağlı halde bulunan şahsı, 17 yaşındaki kızına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla öldürdüklerini itiraf eden kadın, kocası ve kızları tutuklandı. Şehzadeler ilçesi Karaoğlanlı Mahallesi Kırcali mevkisinde geçen 5 Nisan sabahı bir erkek cesedi bulunmuştu. İhbar üzerine olay yerine gelen Manisa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, elleri ve ayakları arkadan bağlanmış cesedin, Turgutlu ilçesinde yaşayan Mehmet K.'ya (41) ait olduğunu belirledi.


Yayın Tarihi: 08.04.2017

Manisa'nın merkez Şehzadeler İlçesi'nde Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Manisa ve çevresi dün sabah Richter ölçeğine göre 3.3 büyüklüğünde bir depremle sallanmıştı. Sabah meydana gelen depremin ardından öğlen saatlerinde de yeni bir depremle sarsılan Manisa'da ölen ya da yaralanan olmaması ise sevindirici detaydı.


Yayın Tarihi: 06.04.2017

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.


Yayın Tarihi: 04.04.2017

Manisa'da 4.3 şiddetinde deprem meydana geldi. Deprem başta İzmir olmak üzere çevre il ve ilçelerde hissedildi.


Yayın Tarihi: 02.04.2017

Konya'da düzenlenen kitap fuarına eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun davet edilmemesi olayının bir benzeri Manisa'da yaşandı. Manisa'daki 3. Kitap Müzayedesinde 20 TL’den satışa çıkarılan TBMM eski başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın ‘Baki kalan’ isimli kitabına alıcı çıkmadı. Müzayede yönetmeni Mehmet Beşeri, AKP'nin kurucularından olan bir dönemin kudretli isimlerinden Arınç'ın kitabına alıcı çıkmamasını vefasızlığa bağladı.


Yayın Tarihi: 31.03.2017

Manisa'da kilosu 120 liraya satılan kuzu göbeği mantarı, köylülerin yeni geçim kaynağı oldu. Mantarın fiyatını duyan köylüler işi gücü bırakıp, kuzu göbeği mantarı toplamaya başladı.


Yayın Tarihi: 30.03.2017

İşçileri taşıyan bir minibüsün şarampole yuvarlanması sonucu 11 kişi yaralandı. Şoför kaza sonrası yapılan kontrollerde 160 promil alkollü çıktı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.


Yayın Tarihi: 28.03.2017

Manisa'nın Demirci ilçesinde, traktörün uçuruma yuvarlanması sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.


Yayın Tarihi: 25.03.2017

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde otomobil ile hafif ticari aracın kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 2'si ağır olmak üzere toplam 10 kişi yaralandı


Yayın Tarihi: 23.03.2017

Yatağında uyuduğu esnada boğularak hayatını kaybettiği iddia edilen bebeğin aslında bir cinayete kurban gittiğini ortaya çıkardı.


Yayın Tarihi: 11.03.2017

Dört yaşındaki Irmak Kupal'ı tecavüz edip boğarak öldüren Himmet Aktürk, ağırlaştırılmış müebbet hapis ile 51 yıl hapis cezası aldı


Yayın Tarihi: 08.03.2017

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir TIR'ın işçileri taşıyan midibüse çarpması sonucu 5 kişi yaralandı.


Yayın Tarihi: 08.03.2017

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde bir ilkokulda 12 öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla mahkemeye çıkarılan 45 yaşındaki sınıf öğretmenine 87 yıl hapis cezası verildi.


Yayın Tarihi: 03.03.2017

Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, parkta spor yapan 4 aylık hamile 32 yaşındaki Ebru Tireli'ye saldırdığı iddiasıyla hakkında dava açılan D.K.'nın yargılamasına devam edildi.


Yayın Tarihi: 03.03.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir