Son Dakika Yeni Melih Gökçek Haberleri

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Twitter hesabından, istifa eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'la ilgili bir mesaj yayınlandı.


Yayın Tarihi: 23.09.2017

AKP'li il başkanlarını değiştirmeye başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın olay yaratacak yeni bir değişiklik için de çalışmalara başladığını öne süren Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu, 'Gökçek ve Topbaş yerine yeni isimler' başlığıyla kaleme aldığı yeni yazısında çarpıcı ifadeler kullandı. Uğuroğlu, "Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediyelerinin AKP'li Başkanlarını değiştirme kararı alan Erdoğan iki il için de yeni isimler arayışı başlattı" dedi.


Yayın Tarihi: 21.09.2017

Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, gazetede yer alan köşesi için kaleme aldığı yazıda, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i sert bir dille eleştirdi.


Yayın Tarihi: 15.09.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından yaptığı paylaşımların ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert'e sorulması üzerine, "FETÖ'cü bir gazeteci tarafından ABD sözcüsüne söylediklerimin içinden cımbızla çekilen sözler soru olarak sorulmuş" diyerek tepki gösterdi. Gökçek, Twitter hesabından yaptığı açıklamada paylaşımlarının çarpıtıldığını belirterek, "Bir Müslüman'ın insanların felaketini istemesi mümkün değildir" dedi.


Yayın Tarihi: 14.09.2017

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert'e, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, ‘daha çok felaketler yaşanması için dua edin' içerikli Twitter mesajının sorulması üzerine, "Ben inançlı bir kadınım ve umarım o dualara kimse kulak asmaz" diye yanıt verdi.


Yayın Tarihi: 14.09.2017

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Jandarma Okullar Komutanlığındaki darbe faaliyetlerine ilişkin dava yarın başlıyor. Davayla ilgili yapılan araştırmada aralarında Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in olduğu üst düzey isimlerin kaçırılmasına yönelik plan karargahtaki otomobilde ele geçirildi.


Yayın Tarihi: 11.09.2017

ODTÜ'den geçmesi planlanan yolun proje uygulamasıyla ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ODTÜ Rektörlüğü arasında anlaşma sağlandı. Ankara Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, planlanan tünelin kampüs alanının 'üst yüzeyine zarar vermeyecek şekilde' yapılması kararlaştırıldı. Projede 'tahribatın minimum seviyede tutulması' öngörülüyor.


Yayın Tarihi: 08.09.2017

Ankara’da son günlerde su kalitesine yönelik şikayetlerin artması ve “Kızılırmak’tan şehir şebekesine su veriliyor mu?” soruları üzerine Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Evet Ankara’da barajlar alarm verdiği için biz aylardır Kızılırmak’tan su veriyoruz. Elbette Kızılırmak suyu diğer barajlarımızdan gelen su kadar lezzetli değil. Ama ‘susuzluk mu yoksa lezzeti olmasa da su mu’ derseniz, senin kafana yatmasa da biz su deriz” açıklamasını yaptı.


Yayın Tarihi: 11.08.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ODTÜ'nün yanından geçecek yola karşı çıkan Mimarlar Odası ve Şehir Plancıları Odası'na seslendi: "Bu yolu ya yapacağız ya yapacağız. 1071 Malazgirt Bulvarı'na en çok karşı çıkan kendileriydi, ama şimdi en çok kullanan kendileri oldu."


Yayın Tarihi: 08.08.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, köşe yazarı Akif Beki'nin kendisini yazar Hüseyin Gülerce'ye destek verdiği gerekçesiyle eleştirmesine cevap verdi. Gökçek, "Türkiye, eski Türkiye değil kalemşorlar. Oturun, oturduğunuz yerde. Bize, foyalarınızı ortaya döktürmeyin. Akif, sana da tavsiyem haddini bilmen. Açtırmayın kutuyu, söyletmeyin kötüyü. Bu ikazım da eski arkadaşlığımız yüzü suyu hürmetine" ifadelerini kullandı.


Yayın Tarihi: 05.08.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin, Anıtkabir Koruma Amaçlı İmar Planı değişikliklerine ilişkin meclis kararının planları 1 yıl sonra askıya çıkmasıyla Anıtkabir tartışmaları gündemdeki sıcak tartışmaların 1 numarası haline geldi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Anıtkabir çevresinin imara açılacağı iddialarına yönelik kişisel Twitter hesabından açıklama yaptı. İşte Gökçek'in o açıklamaları...


Yayın Tarihi: 18.07.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nin tartışma yaratacak ‘Anıtkabir Koruma Amaçlı İmar Planları’ 7 Temmuz’da askıya çıktı. TMMOB Mimarlar Odası, askıya çıkan plan değişikliğine göre Anıtkabir’de yeni yapılaşmanın öngörüldüğünü iddia etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek "yeni yapılaşma söz konusu değil" derken Adalet Bakanı Bekir Bozdağ "Mimarlar Odasının çarpıtması var, onların söylediği gerçek değil" açıklamasında bulundu.


Yayın Tarihi: 18.07.2017

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın kızı Rumeysa Kalın evlendi. Çiftin nikahı şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Kahraman, 11. Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Binali Yıldırım ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptı. Çiftin nikahını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Daha sonra geline, nikah cüzdanını Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi. Nikah törenine, bazı bakanlar, Ankara'da görevli büyükelçiler ve misyon temsilcileri ile diğer davetliler katıldı.


Yayın Tarihi: 06.07.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'dan İstanbul'a yürüyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Twitter'dan yaptığı paylaşımlarla ‘adalet' göndermesinde bulundu. CHP lideri Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan 'Adalet Yürüyüşü'nü eleştiren Gökçek, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Beşiktaş Belediyesindeki yolsuzluğu belgelerle ispat eden CHP Milletvekili İlhan Cihaner'in suç duyurusunu kapatan Kılıçdaroğlu, adaletten bahsedemez" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 29.06.2017

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in bir daha belediye başkanlığına aday olmayacağını iddia etti. Geniş çaplı Valiler kararnamesinin ardından Ankara'da daha geniş çaplı bir bürokrasi operasyonu gerçekleşeceğini öne süren Takan, "Söylenenlere göre, binin üzerinde bürokrat yerinden olacak. Listeler hazır. Dışişleri Bakanlığı hem İbrahim Kalın'ı hem de MİT soruşturmalarının tamamlanmasını bekliyor" dedi.


Yayın Tarihi: 28.06.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bugün saat 15.28'de merkez üssü Karaburun İlçesi'ne 23 kilometre açıkta Ege Denizi olan, Richter ölçeğine göre 6.2 büyüklüğündeki deprem sonrasında çok konuşulan iddiasını tekrarlayarak 'Deprem merkezi civarında seyreden sismik araştırma gemisi var mıydı... Varsa gemi hangi ülkeye ait?' şeklinde ifadeler kullandı.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşme sonrasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in "Kılıçdaroğlu Meral Akşener'i CHP'ye davet etti... Teklif İstanbul belediye başkanlığı..." yorumunda bulunduğu Meral Akşener'den iddialara ilişkin ilk açıklama geldi. Twitter hesabından konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Akşener, Melih Gökçek'i adeta yaylım ateşine tuttu.


Yayın Tarihi: 05.06.2017

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, FETÖ’nün düzenlediği 10. Türkçe Olimpiyatları ödül törenine ilişkin haberi, belediyenin resmi internet sitesinden kaldırdı. “Belediyemizde tek bir FETÖ'cü kalmayıncaya kadar mücadelemiz kararlılıkla sürecektir” diye tweet atan Gökçek, Türkçe Olimpiyatları'na verdiği destekten dolayı, 11 Haziran 2012'de ödül almıştı. Belediyenin sitesinde yer alan habere göre Gökçek'in ödül aldığı töreni, Fetullah Gülen'in tutuklu olan yeğeni sunmuştu.


Yayın Tarihi: 29.05.2017

Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına yönelik bu sabah yapılan FETÖ operasyonu sonrasında Melih Gökçek'ten ilk açıklama geldi. Twitter hesabından sabah yapılan operasyona ilişkin açıklamalarda bulunan Gökçek, son dönem belediye başkanı seçildikten sonra görevde olan üst düzey personelin tamamını görevden aldığını ifade etti. Bugün büyükşehir ve bağlı kuruluşlarında 61 kişinin ByLock kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındığını belirten Gökçek, mücadelelerinin devam edeceğini söyledi.


Yayın Tarihi: 24.05.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek turizmcilerle birlikte yaptığı Ankapark gezisinde hız treni olarak bilinen Roller Coaster'a bindi. Beraberinde gazeteciler de olan Gökçek, Roller Coaster'ın hareket etmesinden kısa süre sonra raylarda mahsur kaldı. 10 dakika boyunca sorunun giderilmesini bekleyen Gökçek, olayın ardından yaptığı açıklamada, "Rayda insan algıladı. Birine çarpma tehlikesi olarak algılıyor. Güvenliğin ne kadar kuvvetli olduğunu gösteriyor" dedi.


Yayın Tarihi: 23.05.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bir dönem daha aday olduğunu belirtirken, kayyum ve istifa iddialarının aslı astarı olmadığını, FETÖ’cülerin algı yönetimi yapmaya çalıştığını belirtti. Gökçek, Ankara’ya özel parklar ve yeni oyun gruplarının geldiğini belirtirken, tüm vatandaşları ücretsiz Ankara gezilerine katılmaya davet etti. Hitit Heykeli'nin Çorum'a taşınma söylemlerine ilişkin olarak da açıklamada bulunan Gökçek, "Bu tarihi bir eser değil. Hiçbir tarihi özelliği yok" dedi.


Yayın Tarihi: 20.05.2017

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, twitter'dan yaptığı açıklamada “Herkes sırtını bir yere dayamış gibi yapıp, birilerinin hiç haberi olmadan, birileri adına konuşuyor, asıyor, kesiyor” ifadelerine yer verdi. Gökçek’in isim vermeden yaptığı “fitne” açıklamasının TV yorumcusu Fatih Tezcan’ın kendisini hedef alan sözlerinin ardından gelmesi dikkat çekti.


Yayın Tarihi: 12.05.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankaragücü’nün yeniden Süper Lig’e dönmesi için yeni bir yönetim oluşturulması konusunda Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’e teklif yaptığını ancak Yiğiner'in yönetimde devam etmek istediğini belirterek, “Ankaragücü yönetimi ve Sayın Yiğiner'in tercihine saygı duyuyorum. Ankaragücü'ne, Süper Lig yolunda başarılar diliyorum” dedi.


Yayın Tarihi: 06.05.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile 16 Nisan'da gerçekleştirilen referandum sonuçlarına ilişkin iddiaya giren ve kazanan gazeteci Ahmet Hakan, birkaç kez borcunu ödememekle eleştirdiği Gökçek'ten kazandığı takım elbiseyi aldığını duyurdu. Gökçek'in yüzde 54'ün üzerinde "Evet" oyu çıkacağı iddiası karşısında kendisi bunun altında bir oranla "Evet"in kazanacağını öne süren ve girdikleri iddiayı kazanan Ahmet Hakan gelişmeyi bugünkü köşesinden duyurdu.


Yayın Tarihi: 29.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Ahmet Hakan bu sefer de takım elbise için karşı karşıya geldi. Sosyal medyadan tartışmalarıyla gündem olan Hakan ve Gökçek, sıra dışı ve komik bir tartışmaya daha imza attılar.


Yayın Tarihi: 28.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP milletvekili Deniz Baykal'ı hedef aldı. 'Cumhurbaşkanım maç henüz bitmedi' diyen Deniz Baykal için Twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulunan Gökçek, ifadeleriyle olay yarattı. Deniz Baykal, iktidarın, referandumun ardından sonucu oldu bittiye getirdiğini ve anayasayı değiştireceğini öne sürmüş, "Maç henüz bitmedi. Millet kararı 2019'da verecek" diye konuşmuştu.


Yayın Tarihi: 24.04.2017

Abdulkadir Selvi bugünkü yazısında kabinede değişiklik yapılacağını duyurdu. Selvi, "AK Parti kulislerine göre bu kez kabinede geniş çaplı bir revizyon olacak. Kürt oylarındaki artışın kabinede karşılık bulması bekleniyor" dedi. Selvi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le de yolların ayrılacağının sinyalini verdi: "Referandum sonuçlarının Melih Gökçek ve Kadir Topbaş etkisi ise yerel seçimlerde görülecek."


Yayın Tarihi: 20.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi'ne yapılan silahlı saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Gökçek, 'Hayır' oyu vereceğini açıkladıktan sonra Kanal D'den kovulan İrfan Değirmenci'nin evinin kurşunlanmasına da değinerek "Muhtemelen her iki yere kurşun sıktıran aynı ellerdir. Yani Türkiye'yi karıştırmak isteyenler" yorumunu yaptı. Fikren taban tabana zıt olduklarını da sözlerine ekleyen Gökçek, "Teröre karşı ortak tavır almak boyun borcumuzdur" diye konuştu.


Yayın Tarihi: 19.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile sosyal medyadaki takipçileri arasında yaşadığı oy tartışması sosyal medyanın gündemi oldu. Gökçek, oylarının gerilemediğini, 2014 yerel seçime göre arttığını yazdı. Gökçek, bir takipçisinin "Ankara bu seçimde sana hayır dedi" mesajına yanıt olarak "Gezi zekalı arkadaşım. Yerel seçimde 44.9 almışken şimdi oylar 48.85'e çıkmış. Sen neyin kafasını yaşıyorsun?" ifadesini paylaştı.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

Ankara'da referandum sonuçları herkesi şaşırtırken gözler Melih Gökçek'e döndü. Gökçek'ten beklenen açıklama saat 20.30'da geldi. Twitter hesabından açıklamada bulunan Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın 16 Nisan günü referandumda hayır demiş olmasına değinmeden 'zaferimiz mübarek olsun' tweetini attı. Gökçek, oğlu Osman Gökçek'le oy verme işleminin sona ermesine 1 saat kala referandum tahminini videoyla paylaşmıştı.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, referandum için oyunu kullandı. Gökçek, "Oylarımızı kullandık hatta oyu atarken dikkat ettiyseniz bir sloganla attım 'hayırlı olsun evet oyları' diye. Evet oylarımız ülkemize ve milletimize hayırlı olsun, inanıyorum ki Ankara'dan yüzde 58, Türkiye genelinde yüzde 60'ı yakalayacağız" dedi.


Yayın Tarihi: 16.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'da 16 Nisan referandumuna ilişkin yapılan son anket sonuçlarını açıkladı. Gökçek, 10 bin 600 kişinin katıldığı son anketinde “evet” oylarının yüzde 58,64’e yükseldiğini belirtti. Gökçek, "Evet 58.64, hayır 41.36 not edin bir kenara. İnşallah seçimden sonra görüşürüz" dedi. Melih Gökçek anket sonuçlarını twitter hesabı üzerinden duyurdu.


Yayın Tarihi: 11.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankaragücü'nün siyasi olarak kullanılmasına asla izin vermeyeceğini belirterek, "Bunun siyaseti olmaz. Tüm taraftarlarla el ele, bu takımı belli yerlere getireceğiz. Ondan sonra bu takım başarılı olmazsa, bana fatura çıkartsınlar. Ankaragücü'nü CHP'lilere yedirmem" dedi.


Yayın Tarihi: 08.04.2017

Pazar günü oynanan Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta Bugsaşspor-Ankaragücü maçında yaşanan olaylar başkenti karıştırdı. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli karşı karşıya geldi. Selçuk Dereli polisin Ankaragücü taraftarına müdahalesine twitter'dan paylaştığı videolarla tepki göstererek, 'Polis plastik mermilerle ateş açtı, Ankaragücü taraftarı dışarıda bırakıldı, çatıda taraftarımız mahsur kaldı' mesajını paylaştı.


Yayın Tarihi: 04.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın katılacağı toplu açılış töreni için, yarın otobüs ve metroların ücretsiz olacağını belirtti. Geçmişte benzerini sıklıkla gördüğümüz bu uygulamanın özel günlerde yapıldığını bilen ve çok yerinde olduğunu belirten vatandaş, "2 Nisan'da Ankara'da neden toplu taşıma ücretsiz?" diye soruyor.


Yayın Tarihi: 01.04.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Mart ayı içerisinde 3 ayrı anket yaptırdığını kaydederek, "Gün geçtikçe 'evet' diyenlerin oranında büyük bir artış var. Son Anketimizde 'evet' oranı yüzde 58.31'e ulaştı" dedi.


Yayın Tarihi: 28.03.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabı üzerinden referandum ile ilgili bir anket yaptı. Gökçek, takipçilerine neden 'evet' ve neden 'hayır' diyeceklerini sordu.


Yayın Tarihi: 28.03.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dün hayatını kaybeden gazeteci Tayfun Talipoğlu ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.


Yayın Tarihi: 22.03.2017

Başbakan Binali Yıldırım, kuruluşundan bugüne AKP hükümetlerinde görev yapan bakanlarla parti genel merkezinde dün bir araya geldi. Toplantıya Bülent Arınç'ın 'Melih Gökçek şikayeti' damga vurdu.


Yayın Tarihi: 21.03.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 15 Temmuz gecesine dair "O gece saat 23:07’de ilk tweet’i de ben attım. 8 milyon 800 bin kişiyle etkileşim kurdu" ifadelerini kullandı.


Yayın Tarihi: 20.03.2017

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ‘Ben sayın Bahçeli’nin inşallah, sayın Cumhurbaşkanı’nın yardımcısı olmasını çok önemsiyorum’ sözlerine yanıt verdi


Yayın Tarihi: 20.03.2017

Melih Gökçek, Habertürk TV'de katıldığı programda yine ilginç açıklamalar yaptı.


Yayın Tarihi: 18.03.2017

Melih gökçek, Bülent Arınç'la yaşadığı polemikte geri adım attı, "Benim dışımda bir olay. Ciddiye almak istemiyorum, gündeme getirmek istemiyorum adamı" dedi.


Yayın Tarihi: 17.03.2017

Melih Gökçek, "Gezi sonrası Erdoğan'ın yerine Bülent Arınç başbakan yapılacaktı" demiş ve Hüseyin Gülerce'yi kaynak göstermişti. Gülerce'den Arınç'la ilgili olay yaratacak bir yazı geldi


Yayın Tarihi: 17.03.2017

Sosyal medyadaki paylaşımları ile dikkat çeken Melih Gökçek'in, yapmak istediği paylaşımı yanlış yere göndermesi gündem yarattı. İşte Melih Gökçek'in yaptığı o paylaşım ve ardından gelen açıklaması.


Yayın Tarihi: 16.03.2017

Eski Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, FETÖ'nün, Bülent Arınç'ı başbakan yapacağını iddiasına yanıt verdi.


Yayın Tarihi: 15.03.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek katıldığı bir canlı yayında Gezi Parkı olayları sonrasında FETÖ'nün, Bülent Arınç'ı başbakan yapacağını iddia etti.


Yayın Tarihi: 14.03.2017

16 Nisan öncesinde iki anket yaptırdığını kaydeden Gökçek, 'Evet' oylarının, 1 Mart'ta Ankara'da yüzde 55,4 olduğunu, şu anda ise 56.2'ye çıktığını ifade etti.


Yayın Tarihi: 14.03.2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, İsviçre'deki Blick gazetesinin attığı manşetin arkasında FETÖ'nün olduğunu savundu.


Yayın Tarihi: 14.03.2017

Dünyaca ünlü haber ajansı Associated Press, Melih gökçek'in ABD'li gazetecileri kandırdığını yazdı.


Yayın Tarihi: 11.03.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir