100 yaşındaki Filistinli nine TRT muhabirinin kolunu ısırdı, sosyal medya yıkıldı

Alemmiye Hammude isimli Filistinli ninenin, TRT muhabiriyle röportajı sırasında bir anda muhabiri ısırması sosyal medya gündemine oturdu.

Çekim için Filistin'e giden TRT muhabiri, Osmanlı döneminde doğduğunu ve 100 yaşında olduğunu söylediği Alemmiye Hammude ile konuşmaya çalışırken Alemmiye ninenin muhabirin kolunu ve elini ısırması dikkat çekti. Sosyal medyayı da yıkan bu röportajdan 4 gün sonra Alemmiye ninenin öldüğü öğrenildi.

KORKTUĞU GÖZLERDEN KAÇMADI

TRT Türk'de gezi programı yapan ekip Filistin'e gitti. TRT muhabiri Osmanlı döneminde doğduğunu ve 100 yaşını aştığını söylediği Alemmiye Hammude ile konuşmaya çalıştı. Muhabir yaşlı kadına Osmanlı döneminden söz ederken, Alemmiye nine ise muhabirin kolunu ve elini ısırmaya çalışması dikkat çekti. TRT muhabiri ise bu sırada Hammude ninenin kendilerini öpücüklere boğduğunu söyledi.

Bu arada röportajdan 4 gün sonra Alemmiye Hammude'nin öldüğü öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
100 senedir yaşayan nine trt gidince ölmüş nasıl bir basiretsizliktir bu :D
Uğursuz TRT :) Maşallah demiş,nine taklayı atmış...
Nine bile dayanamamış yandaş medyaya
@karakasbulent sıg bir düşünce..yazık
yaşlı kdına veba bulaştırmıştır
Kadin yasliliktan artik mantik dusunemeyip konusamiyor, hareketler cocuksu.. Trt muhabiri konusurken ninenin savaslari anlattigini fikirlerini belirttigini soyleyerek salliyor. Zavalli kadin artik cocuklasmis. Vefati kurtarmistir onu.
Aşağıda yorum yaptığını zanneden Kanı bozuk it soyu müfteriler yine nifak peşindeler...
@kadir.2534 hepsi Ermeni tohumu onun için Müslümanlara saldırıyorlar Tayyip ve onu destekleyenleri kıskanıyorlar gebersin namussuz din düşmanı Müslüman düşmanı muhalefet
Isirmiyor opuyor, TRT muhabirinde Turkiyeye ,Osmanliya hasretini gideriyor.
@filozofhaydar osmanlıdan esermi kaldı
Allah bu arapları helak etsin yeryüzünün en pis en leş en kavgacı sürüsü.
Neden istiyor kolunu yoksa Osmanlı askerlerini arkadan vuran Filistinlilerdenmi
İŞTE MAŞALLAH DEDİĞİ 4 GÜN YAŞIYOR ONA GÖRE :)))))))
böyle insanlara ulaşmak bile bir güzellik
Trt nin zehirli oldugu isbatlanmis oldu. Zaten gereksiz bir kurum kapatilmasi lazim.
bu olay filistinlilerin türklere düşman olduğu ispatlanmış oldu.yazıklar olsun.
ninenin dünyadan haberi yok osmanlı dönemini özlüyormuş gibi yorum yapıyor geri zekalı muhabir
Allah rahmet etsin. İnşallah öbür tarafta gün görür.
trt ve muhabirinin gudümsüzlüğü ve cenabetliği ve uyuzluğu ve kuduz olmaından kaynaklı. Kadın belki 100 daha yaşarken gittiler kadının hayatını kuruttular
devlet resmi pullarında ermeni soykırım anıtı resmi bulunduran filistine bu kadar hayranlık sevgi saygı itibar niye. kişileri kastetmediğimi biliniz iyiside kötüsüde var o ayrı.
Kadın resmen canlı cenaze
o ısırma değil eskilerin bir sevme şeklidir.eskiden ninelerimiz dedelerimiz bizi severken acıtmayacak kadar ısırırdı.
Gül gibi yaşayıp giden nineden ne istediniz?
bırakın arap sevdasını da türk devletlerine gidin biraz, arapların dilinden ve hatta dininden bile bizim dinimiz ayrı, onların müslümanlığı ile bizim müslümanlığımız arasında dağlar var. ne bu arap sevdası anlamıyorum. YAŞASIN TURANCILIK, YAŞASIN TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ!
eee tarihi yaşatmış bu ninenmiz bir zamanlar bu ninemizin babası dedeleri de osmanlının kolunu ısırmış, arkadan vurmuş gavur dediklerimiz ile bir olup osmanlıya ihanet etmişlerdi. ne oldu güvendikleri destek oldukları o ülkeler şimdi en büyük düşmanları, çocuklarını kadınlarını erkeklerini katlediyor ve katledilmelerine göz yumuyorlar. türkün elinden ekmek yiyip elini ısıran tez zamanda sonsuzluğa gidiyor. yinede allah rahmet eylesin.
Manşet!Spikeri ısıran teyze,4 gün sonra zehirlenerek hayatını kaybetti.
OSMANLI PROPAGANDA rezil haber
Bu filistinliler her yıl ermenistanda soykırım kutluyor. Yazıklar olsun filistinperestlere.
@antofagasta_2014 begenmeyen arkadaslar OKYUN OGRENİN..ADİ FİLİSTİN ERMENİ SOYKIRIMINI TANIMISTIR..AMA SİZİN GAVUR DEDİKLERİNİZ TANIMADILAR..
Beni rahmetli ninem 15 yıl önce 105 yaşında öldü hatta 100 lük dişi çıkmıştı ve Atatürk'e sürekli dua ederdi. Hatta torunlarına mustafa ve ismet isim bile koydu. ilk eşini ve kardeşlerini savaşta öldüler ve anlatırdı bize Türk askerleri bizi (sarı gavurlardan) ruslar'dan kurtardılar. Tarihi bilen kişiler ARAPLAR GAVURLARLA İŞBİRLİĞİ YAPIP ONLARCA OSMANLI ASKERLERİMİZİ KATLETTİLER SIRT KENDİLERİNE YENİ ÜLKELER KURMAK İÇİN. ARAPLAR NASIL OSMANLI AŞIĞI OLUYORLAR MIŞ? PES...
kadın kuduz mumuş.bir insan bir insanı neden ısırır?
Kadın sus diyor.Kadın artık kolunu ısırmış :)
Nene diş çıkarıyordu galiba Allah rahmet etsin !
o yaştaki insanlara bu tür heyecanlar yaşatmak iyi değil,ısırma olayını bir kenara bırakın tv ye çıkması bile onun için büyük heyecan olmuştur ve etrafındakiler tarafından tvye filan çıktın diye hiç yaşamadığı büyük bir heyecana sebep olmuş olabilir,dikkatli olmalı...
Bu tür röportajlarda böyle şeyler olabilir. Ayrıca salak salak yorum yapan mamalaklar sözüm size. Susun konuşmayın.
Gerildim izlerken zombi diye
charlie bit me
Diğer Haberler