BBC muhabiri canlı yayını bölen kadının göğüslerini tuttu

İngiltere'deki seçimlere kısa süre kala dış mekanda yapılan canlı yayın sırasında bir kadın akışı engellemeye çalışınca BBC muhabiri Ben Brown tarafından göğsünden tutularak itildi. Sosyal medyada büyük tepki toplayan olayda Brown'un işine son verilmesi istenirken, ünlü muhabir kendisini yaşananların kazadan ibaret olduğunu söyleyerek savundu.

17 Mayıs 2017 16:43
PAYLAŞ
TWITTER

BBC muhabiri canlı yayın sırasında yanına gelen kadını göğüslerini tutarak uzaklaştırmaya çalışınca sosyal medyanın gündemine oturdu.

İngiltere'de parlamento seçimleri öncesi stüdyo dışında yayın yapan BBC muhabiri Ben Brown ve kanalın siyaset editörü Norman Smith, İşçi Partisi lideri Jeremy Corbyn hakkında konuşurken, bir kadın gülerek yanlarına yaklaştı.

CANLI YAYINA ENGEL OLUNCA...

Yayını bölmeye çalışırken “Kesinlikle harika” dediği duyulan kadın, Brown tarafından göğüsü tutularak kadrajdan uzaklaştırılmaya çalışıldı. Bu tepki karşısında şaşıran kadın, Smith’in omzuna vurarak olay yerinden ayrıldı. Canlı yayınla saniye saniye ekranlara taşınan anlara binlerce izleyici tanık olunca durumun sosyal medyaya yansıması da kaçınılmaz oldu.

SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİ OKLARININ HEDEFİ OLDU

Twitter’dan bir açıklama yaparak olayın yanlışlıkla gerçekleştiğini söyleyen Brown, kendini savunmaya çalışsa da eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Eleştirenlerin bazıları Brown'un işten atılmasını isterken, bazı kişilerse durumu ti'ye aldı.

İşte o tartışılan anlarda yaşananlar.

BBC muhabiri canlı yayını bölen kadının göğüslerini tuttu

Anahtar Kelimeler:

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir