Çantası bir anda böyle alev aldı

Elektronik sigara böyle patladı. Belarus’da metroya binmek isteyen bir kadının çantasındaki elektronik sigara bir anda patladı. Kadın büyük panik yaşarken çanta da alev aldı.

Metronun güvenlik görevlisi yanan çantayı söndürürken patlamanın büyüklüğü ve kadının yaşadığı şok güvenlik kamerasına yansıdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
tuş kilidini devreye sokmadan çantada cepte taşınırsa patlamasi normal cihaz tuşuna baskı olusunca devreye girip ısınıyor sonucunda böyle patlama oluyor
düzgün sitelerden alınan ürünlerde bu ve buna benzer sorunlar yasanmıyor ben buharıstan dan alış veriş yapıyorum sigarayıda bıraktım cok ta keyifliyim
ey sevgili mynet şimdi siz türkiyenin en çok takip edilen platformusunuz ya hani insanları bilgilendiren aydınlatan güvenilir bir platform :) şimdi 1 haber kaynağı neresi? 2 haber detayı nedir? 3 haberde kastedialen elektronik sigaranın markası modeli nedir? 4 bahsettiğiniz elektronik sigaranın cinsi nedir? 4 bahsettiğiniz elektronik sigarada kullanılan pilin markası modeli nedir? 5 en önemlisi bahsettiğiniz elektronik sigara nerede???? ben vşideoda bi elektronik sigra göremedim hatta kadınla ilgili bir röportajda göremedim. böyle taraflı ve sahte haberler yapmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz??
Diğer Haberler