Dalgıcın elini tutunca gerçek ortaya çıktı

Yabani hayvanlarla karşılaşmak heyecan verici olabiliyor. Gary Grayson ismindeki dalgıç da dalış yaptığı esnada bir boz fok balığıyla karşılaştı.Fok, Gary’den korkmuşa benzemiyordu. Hatta öyle bir şey yaptı ki görünce şaşıracaksınız.

Gary, Scilly Adaları yakınında iki boz fok balığı gördü. Foklardan biri utangaçken diğeri Gary’den hiç çekinmedi. Fok, Gary’e doğru yaklaştı ve burnuna burnuyla dokundu. Dalgıç başta fokun ne istediğini anlayamadı. Fok daha sonra Gary’nin elini aldı ve karnına koydu.

Meğerse sevimli fok sadece biraz kaşınmak istiyormuş.Uzman Ally McMillan, Huffington Post’a “Buradan da göreceğiniz gibi fok balıkları tıpkı köpekler gibi sevimli ve meraklılar” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
fok balıkları çok yalnız:(
Fok, balık değildir; bir memelidir. Bu nedenle "Fok balığı" ifadesi yanlış bir kullanımdır. Bunu bilmek için bilim insanı olmaya gerek yok.
bilim insanı deil bilim adamı.adam olacak önce adam adam:) Ayrıca balığı normal bir canlıdan ayıran sadece meme mi? çok yanlış düşünüyosun bence maykıl.pardon mıchaell:))
@lahehee e herhalde meme ne olcak cahillll fok tabiki de balık değil yunus ve balina da öyle bunlar deniz memelisi diye geçer memeli bir canlı balık olamaz cahilllll!!
Diğer Haberler