Diri diri midesine indirdi! O manzarayla karşılaşınca...

Tayvan'da Pathum Thani'deki evine giren 59 yaşındaki Saowarak Charoen, salonunda 5 metrelik bir yılanla karşı karşıya kaldı. Ne yapacağını bilemeyen Charoen, telefona sarılarak polislere haber verdi. Piton yılanının midesindeki şişliği gördüğünde ise evdeki kedisi Bobo'yu aramaya başladı. Fakat Bobo'dan hiçbir iz bulamadı. Polisler ve üç hayvan kurtarma görevlisi olay yerine geldiğinde pitonu evden çıkarttılar. Midesindeki şişliği fark ettiklerinde ise pitonu kusturmak için harekete geçtiler.

MİDESİNDEKİNİ DIŞARI ÇIKARINCA...

Piton midesindekini dışarı çıkardığında acı gerçek de ortaya çıktı. Piton evin sevimli kedisi Bobo'yu bütün halinde zemine çıkarttı.

DÜŞÜNDÜKÇE KAHROLUYORUM

Yapışkan sıvının tüm bedenini sardığı gözlenen Bobo'nun hareketsiz halde yerde yattığını gören sahibi büyük hüzne boğuldu. 'Pitonun zavallı Bobo'yu nasıl öldürdüğünü düşündükçe kahroluyorum. ' diyen Charoen, Bobo'yu bahçeye gömdüğünü söyledi.

Görevlilerin zarar vermeden kontrol atına aldığı yılan ise vahşi doğaya geri bırakıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Video'da başta dikkat izleyeceğiniz video sizi rahatsız edebilir diye-;))) yahu izlenecek bir şeymi kalmış.?Videoyu buzlanırmışsınız..
piton boğmadan yemez cahillik etmeyin
Diğer Haberler