Doğum sancısı verilen öğrencinin zor anları

Doğum sancısıyla baş etmeye çalışan öğrenci zor anlar yaşadı. Arkadaşları kahkalarla gülerken bakın o nasıl bir deneyimin parçası oldu.

21 Nisan 2017 18:50
PAYLAŞ
TWITTER

Lincoln Anıt Üniversitesi'nde suni doğum sancısı verilen Jonny Wade isimli öğrenci oldukça zor anlar yaşadı. Doğum deneyimine dayanıp dayanamayacağını test etmek isteyen cesur öğrenci, kendisine bağlanan suni sancı aleti ile oldukça zor anlar yaşadı. 20 saniyeden daha kısa süren sancılara dayanmakta oldukça güçlük çektiği gözlenen Wade'e eşlik edense sınıf arkadaşlarından biri oldu. Zorlu anlarında Wade'e destek olan arkadaşı, zaman zaman nefes almasını söyleyerek ilginç deneyiminde cesur genci yönlendirmeye çalıştı. İşte sınıftakilerin kahkahalarla izlediği anlarda Jonny Wane'in yaşadıkları.

Doğum sancısı verilen öğrencinin zor anları

Anahtar Kelimeler:

Okuyucu Yorumları3 yorum
  • 72 Oy
    Allah kadınlara yardım etsin çok zor iş
  • 19 Oy
    peki adamdan ne cikti??
  • 27 Oy
    Trinidad Moruga Akrebi/2milyon Skoville değerinde Saf Kapsaisin 15m..İnsan çok fazla acıya dayanamayınca beyin kendini kapatıyor bu onun kendini koruma mekanizması.. Peki sen mutluluktan bayılan insan duydun mu? Hayat -+ soğuk sıcak iyi kötü ise.. Bu durum da demek ki insan çok mutlu olunca tüm algılar sonuna kadar açılmakta Her şey zıttı ile bilinir sözüne atıf.. Demek ki Eınstein çok mutlu idi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir