HABER

Efsanevi Loch Ness Canavarı Görüntülendi İddiası

Efsanevi 'Loch Ness Canavarı'na ait olduğu iddia edilen ilginç bir video daha yayınlandı. 1930'lu yıllardan bu yana İskoçya'nın Loch Ness gölünde yaşadığı ileri sürülen bir canlının olduğu iddiaları yeniden gündeme geldi. Sosyal medyada paylaşılan bir videoda, gölde yüzen siyah bir şeyin, 'Loch Ness Canavarı olduğu' iddiası üzerine tartışmalar yeniden alevlendi. Ancak paylaşılan videoda suda ilerleyen teknenin içinde bulunan kimsenin oradan geçtiği söylenen canlıyı fark etmemesi de merak konusu

Efsanevi 'Loch Ness Canavarı'na ait olduğu iddia edilen ilginç bir video sosyal medyada yayınlandı ve tartışmalar tekrardan alevlendi. İskoçya’nın Loch Ness gölünde yaşadığı ileri sürelen canlının olduğu belirtilen video gündeme oturdu.

Görüntüleri çeken turist Rob Jones, canavarlara inanmadığını ancak bunun nasıl bir canlı olduğunu merak ettiğini belirtiyor. Başkalarının da görüp görmediğini merak ediyor. En son 8 ay önce farklı bir şekilde görüntülenen canlının son yıllarda daha sık görüldüğü de belirtiliyor.

Ancak bu görüntülere tepki gösteren ve buna inanmayanlar da mevcut. Çünkü yaratığın yakınından geçen bir teknenin onu hiçbir şekilde fark edemiyor oluşu tartışma konusu. Söz konusu hareket eden siyah canlının çok yakınından geçen teknedekilerin onu görmeme ihtimalinin düşük olduğu, bu yüzden de görüntülerin doğru olmadığı da söyleniyor.

İskoçya’nın Loch Ness gölünde yaşadığı ileri sürülen canlı hakkında ilk rapor 1934 yılında bir İngiliz jinekolog tarafından hazırlandı. Ardından tüm dünya tarafından merak konusu olan bu canlıya dair net izler bulunamasa da ortaya çıkan her yeni iddia ve görüntü, tartışmaları yeniden canlandırıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
yaz geliyor turist lazım
teknedekiler çekmiyor da orayı gösterebilecek en son yerden çekim yapıyorlar
hepmi yalan olur yaa
Adamla ülkesini seviyor.Söyledikleri yalan bile ülkeye milli menfaat kazandırıyor.Bizim geri zekalılarımız devletin kurucu Lideri Atatürk ve ülke değewrlerine saldırıyor.Bakın bakalım din-iman-bu mu?Yoksa her şeyleri yalan mı?
GÜVERTEDE DOLAŞAN VAR NASIL GÖRMEZ.YALANIN DANİSKASI
Güzel film çekmişler tebrikler. Buna kim inanır? Kadir İnanır :))
canavar denilen şey bir hayal ürünü . o yöreye turist gelsin ekonomi canlansın halk para kazansın amacıyla üretilen kocaman bir yalan. aynen bizde van gölü canavarı diye bir hayal yaratmadıkmı?
ördektir olamdı kedidir kedi adamlar bir martavalı dünyaya satıyor aynısından bizde vanda yapalım turiste bak sonra
Diğer Haberler