Evine hayalet musallat olduğunu söyleyen adamın kedisi tüyler ürpertti

Evinde hayalet olduğunu iddia eden adam, yerleştirdiği kameranın görüntülerini de sosyal medyadan paylaştı. Adam Ellis adlı bir kişi, evinde bir hayalet olduğunu iddia ederken ve içeride bulunan kedilerin garip hareketleri ile beraber odada yaşanan o anları sosyal medyada yayınladı.

Bir çocuğun hayaletinin evine musallat olduğunu söyleyen adam yeniden sosyal medyanın gündemine oturdu. New York şehrinde yaşayan genç adam, 'Sayın David' adlı çocuk siluetindeki bir hayaletin evine 'musallat olduğunu' iddia ediyor.

Geçtiğimiz günlerde de kamera görüntülerini paylaşan Adam, yine evinin içinden bir görüntü paylaştı, ancak bu defa farklıydı. Çünkü bu defa sadece eşyaların hareket edişi değil, odada bulunan kedilerin de garip hareketleri dikkat çekti.

Adam, ölen bir çocuğun hayaletinin kendisini öldürmeye çalıştığını iddia ediyor. Paylaştığı yeni görüntüde kedilerin garip hareketleri gözlemlenirken bazı eşyaların da kendi kendine hareket ettiği görülüyor. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntü izleyenlerde de soru işaretleri bıraktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Hayalet değil sinek var sinek.Öbür kediye bak sineğinde değil...
benim de kedim var. aynı bu kedi gibi sinek peşinde koşar. bunları haber yapmayın. ayıp.
Yav ne sineği kardeşim, videonun sonuna doğru sehpanın üzerindeki kavanoz dönerek ileri doğru hareket ediyor. Kavanozu sinek mi hareket ettiriyor.
masadaki kavanoza dikkat !! 37-39. saniyelere dikkat!!
Masadaki kavanoza dikkat !! 37 - 39. saniyelere dikkat hareket ediyor !!!
Kavanoz hareket ediyor ve iki kedide o yöne bakıyor. Çekim eğer kurgu değilse, hakikaten tüyler ürperten bir durum.
Diğer Haberler