İlk kez arya dinleyen bebek

Hayatında ilk kez arya dinleyen 2 yaşındaki bebeğin duygu dolu anları sanal alemde yankı uyandırdı.

2 yaşındaki Ed Selden isimli ufaklık hayatında ilk kez opera dinlediği anlarda duygularına yenik düşüyor. Bir anda gözyaşlarına boğulan sevimli bebeği kameraya alan babası ise müziğin insanlar üzerindeki etkisini anlatan bir cümle ile görüntüleri sanal alemde paylaştı. Büyük yankı uyandıran görüntülerde Puccini'nin 'O mio babbino caro' şarkısını dinlerken hıçkırarak ağlamaya başlıyor. Bir yandan ağzından eline bulaşan sıvının ne olduğunu anlamaya çalışan sevimli bebek bir yandan da hıçkırarak ağlamaya devam ediyor. İşte babası tarafından sırtının sıvazlanması ile sakinleşen bebeğin o görüntüleri.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Masanın altından Soğan kokusu acı kokusu geliyor yada alttan ne yapıyorlar bacağınımı cimcikliyolar artık ağlasın diye .., sonrada ne oluyor müziğe duygulandıda ağladı oluyor hı. videoyu çekiyorlar sonra paylaşım tıklama üzerinden parayı kazanıyorlar bravo, sizde bu kurguyu gerçek sanın ok :P :D :)
@casioat3org ah be kardesim, var olna gercek hayattan o kadar kopuk yasiyorsun ki senin icin aglayasim geldi.
@ozgur_1984_tbtbj , ah be dostum senin durumuna bende çok ağlayasım geldi sende diğerleri gibi sıradansın işte bu kurguyu anlayamıyorsun be güzelim sizin üzerinizden çoook para kazanırlar dostum ağlasammı gülsemmi şaşarım...
Yerim ben seni..
Diğer Haberler