İnanılmaz görüntü: Muhabirin yanına bomba düştü

Suriye'nin İdlib kentinde muhabirin birkaç metre yanına düşen bomba mucizevi bir şekilde patlamadı.

Yayınlanan görüntülerde bir bombardıman esnasında görevini yapmaya çalışan muhabirin ve kameramanın hemen yakınına havadan gelen bir bomba düşüyor. Büyük bir korkunun yaşandığı o anlarda şans eseri bomba patlamıyor ve muhabir mucizevi şekilde kurtuluyor. İşte o görüntü...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Yazık değilmi o topraklara, cehalet yüzünden neler çekiyor, cahillere acımam da toprağa çok yazık... Ortadoğunun cehaleti emperyalistlerin ekmeğine yağ sürüyor. Ortadoğu ve müslümanlar derhal cehaletten kendilerini kurtarmalılar. Tarikatlar, cemaatler, şeyhler, şıhlar, mollalar defedilmeli, ırkçılık ve mezhepçilik son bulmalı yoksa o topraklara daha çok bomba düşer ve çoğuda patlar...
Eceline mi susadın be adam ne işin var o cehennemde ? Yemişim işini.
Allah'tan tarla yumuşak topraktı
tarla yumuşak toprakta diğer patlayanyan papatesmiydi bence bu muhabirlere bi yasak getirilmeli bu izlenen videodan yada haberden para verilmemeli bunlara ki anlasınlar boş işle uğraşıyorlar bunların sayesinde ortalık karışıyor bunlar haber yaptıkça dahasıda olacak MEVLAM C.C herkese akıl vedrmiş kullanmayı nasip etsin.
Esek cennetine gidecek
Uzakta patlayanlar top mermisi ama düşen şeyin alakası yok.Gazetecinin işid ile reportajları olan bir şahıs olduğunu biliyorum.Güzel kurgulamışlar.
o korkudan getirdiğiniz sayısız tekbirleri savaş çıkmadan önce Allah’ın huzuruna çıkıp getirseydiniz şimdi ortadoğu bu halde olmazdı.
Diğer Haberler