İnşaat işçisinin ölümle dansı kamerada

Bostancı’da 15 katlı bir binada çalışma yapan inşaat işçisinin hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışması yürekleri ağızlara getirdi. İnşaat işçisinin kontrol çalışması başka bir işçi tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Yaşanan iş kazaları ve ölümlere rağmen hiçbir güvenlik önlemi almadan çalışan işçilere bir yenisi daha eklendi. Kadıköy Bostancı’da 15 katlı binada kontrol çalışması yapan inşaat işçisinin tedbir almadan çalışması görenleri hayrete düşürdü.

Kendisini bir yere bağlamadan metrelerce yüksekteki tahtanın üzerinde adeta ölümle dans eden inşaat işçisinin, rahat tavırları dikkat çekti. İnşaat işçisinin bu yürekleri ağızlara getiren çalışması bir inşaat işçisi tarafından saniye saniye cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, arkadaşı "Bana 100 milyar verseler çıkmam" dedi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
İNSAN CANI UCUZ DEMEK Kİ
Ovatandaş oradan üşüp geberince ,hemen ,işverenine,bina yöneticisine,sorumluluğu olmayan bir sürü insana fatura kesersiniz,beton kafalı bu tipler emniyetten anlamaz.
Yazıklar olsun gerçekten dünya kadar maaş alıyolar iş ciddiyeti sıfır kimsenin işine saygısı kalmamış
düşüp geber se patronun anasını ararsınız hemen acaba kadına nasıl fantezei yapsak diye şimdi patronun suçu ne bu salağın yaptığından
adamsin cesaret ister bu is
Oraya çıkmaması lazım emniyet önlemini almadan bir insanın canı bu kadar ucuz olmamalı patron zorlasa bile hiç bir şey candan daha değerli değildir eğitim gerçekten şart ve insan kendini yetiştirmeli haklarını bilmeli haklarını savunmalı başkasının haklarınada saygı duymalı kendi değerini bilmeli orada yapılan en küçük dalgınlık ölümle sonuçlanır sen canından olursun patron malından olur ailen sensiz bir tane kemer takmak bu kadar mı zor ?
Ulan izlerken ayaklarımın bağı çözüldü
Bu gerzek çalışma yapmıyor ki,show yapıyor.Her hangi bir çalışma yaptığı gözükmüyor videoda.
TEDBİR ALINCA NE OLUYORMUŞ HERHALDE ZARARI VAR BUNLARA .
Diğer Haberler