İntihar girişimini böyle engelledi

Çin’de tren istasyonunda bekleyen bir kadın, trenin gelmesiyle birlikte kendisini raylara atmaya çalıştı. İntihar girişimini fark eden bir kişi, kadını raylara atlamadan kolundan tutmayı başardı. O anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Çin'de bir tren istasyonunda yaşanan dehşet dakikaları güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. sosyal medyada yayılan görüntülerde istasyonda tren bekleyen bir kadın, tam trenin geldiği sırada raylara doğru koşmaya başlıyor.

Tren bekleyen diğer yolculardan biri koşan kadının raylara atlayacağını fark ediyor ve kadının arkasından koşuyor. Tam tren gelirken raylara atlayacak olan kadını arkadan yakalayan adam, intihar girişimini bu şekilde engellemiş oluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
VALLAHİ BRAVO .GERÇEKTEN İYİ İŞ BAŞARMIŞ.
imkansız. ya kadını takip eden yapacağını bilen birisi. Elin adamı ne bilsin kadının trene gittiğini. algılama süresi, dur ne oluyor derken çoktan trenin altında idi. Kadın harekete başlar başlamaz adamda atak yapıyor. bu şekilde hızlı davranmak ancak ne olacağını önceden bilen ve hareketini bekleyen biri tarafından yapılabilir. diğer türlüsü imkansız.
@voodoo2000 sağdan gelen treni sen ben kamerada geç görüyoruz ama tren geleceği belli . Depar atan biri ne için atar ? Karşıya geçemeyeceğine göre trene atlamak için atar
@voodoo2000 ama şöyle bir şey de var bir süredir orda bekliyorlarsa kadının hareketlerinden kuşkulanmıştır gözü üstündedir belki o yüzden anlamıştır
NEREDEN ANLADI ONUN FIRLAYACAGINI ÇUNKİ ANİ ÇIKIS YAPTI
adam kafayıda fena çarpmış yeree helalolsun olması gerekende buydu
AYNI ANDA ATAĞA GEÇMİŞLER Bİ İŞ VAR BU İŞTE AGA:))
kadının hareketleri ve pisikoloji adamın daha öncesi dikkatini çekmiş ve adam kadını izlemeye almış sanırım çok hızlı tepki verdi çünkü.
Kadın ayaklarını çekiyor tren gelince ve önceden de aynı anda koşuyorlar. Kurgu bu...
ne kadar süpheci bir millet oduk ya her yapılan iyilikte illa birşeyler arıyoruz
üzüldüm
Diğer Haberler