İntikamın böylesi! Kocasının metresini yakalayıp...

34 yaşındaki Dong Lien isimli kadın, 35 yaşındaki kocası Nghia Lien'in evden daha çok dışarıda zaman harcaması üzerine şüphelendi. Dong Lien, 3 çocuğu ve kayınvalidesiyle endişesini paylaştıktan sonra kenetlenen grup, iş birliği yaparak 35 yaşındaki adamın peşine düştü. Metresinin evine kadar takip ettikleri Nghia Lien'in kendisini aldattığından emin olduktan sonra ise büyük bir hesaplaşma başladı. 34 yaşındaki kadın çocuklarıyla bir olup hemcinsini sokak ortasında çırılçıplak soyarak yerlerde sürüklerken, kayınvalide ise eline aldığı makasla oğlunun metresinin saçlarını kesti.

ELLERİNDEN KURTULUNCA EVİNE KAÇTI

Öfkeli grubun elinden kurtulmayı başaran kadın olay yerine polisler gelmeden evine kaçtı. Yerel polisler, yaşananlarla ilgili karakola dosya göndererek konu hakkında soruşturma başlattı.

OLAYA KİMSE MÜDAHALE ETMEDİ

Cep telefonu kameralarına yansıyan görüntülerde dikkat çeken başka bir detay ise kimsenin olaya müdahale etmemesi oldu. Yaşananları izlemekle yetinen kişiler, yaptıklarını haklı tarafın kim olduğunu kestiremedikleri için müdahale etmediklerini söyleyerek savundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler