HABER

Kitabı yırtılan küçük kız sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Okuldan verilen kitabı yırtılan küçük kız, bana emanet edilen kitap nasıl yırtılır diye ağlıyor. Bu görüntüler sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.

Kitabı yırtılan kızın verdiği tepki tüm sosyal medyayı şaşırttı. Hüngür hüngür ağlayan kızın ağlama sebebi ise kitabının yırtılması. "Bana emanet edilen kitabı nasıl yırtarım, Onu devlet nasıl yaptıysa ben de onu öyle tutmak zorundayım" diyerek ağlayan küçük kızın bu görüntüleri kısa sürede çok sosyal medyada çok izlenenler arasına girdi..

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Harika bir öğretmeni ve harika ebeveynleri var belli ki...Allah emsalini bol eylesin...canım kızım benim alnından öperim seni :)
Devlet ne alaka? Çocuğun nasıl bir aile de büyüdüğü belli. Onun dışında kitabı yırttığı için ağlamasının sebebi, mükemmeliyetçi aileye sahip olduğunu ve başarısızlık korkusunun hayatı boyunca onunla gideceğini gösterir. Sınavlarda başarısız olup intihar eden 14 -15 yaşındaki çocuklar vary a, nedeni aile. AİLE . Korku sonradan öğrenilir ve bunu ilk önce anne babanız sonra sosyal çevreniz size öğretir maalesef!
@emine_cebeci_1988 Süper yorum.. katılıyorum...
@emine_cebeci_1988 ilk okul ders kitaplarını artık devlet veriyor.
Helal olsun sana çocuk,Allah yolunu açık etsin. Ayrıca Devletin her türlü imkanlarından yararlanıp da "dövlöt bize bahmiyii" diyen hainler,sizinde yatacak yeriniz yok..
seni yetiştiren anaya babaya öğretmene helal olsun, senin gibi nesiller yetiştikçe bu memleketin sırtı yere gelmez
senin duyarlılığına kurban olurum.keşke herkes senin gibi olsa
Neden hemen aileyi övüyorsunuz? Ben burada övülecek bir aile göremiyorum. Hangi açıdan bakarsam bakayım çocuğa çok fazla hata yapma korkusu ve mükemmeliyetçilik aşılanmış. Ciddi bir aile baskısı izleri görüyorum. Bir çocuk böylesine bir tepki verebiliyorsa kesinlikle arkasında bu saydığım nedenler vardır.
De get işine. Sana göre vurdum duymaz bi nesil olsun demi.
@idgs43 sen korkak ve zır cahilin tekisin. çocuğuna ne kadar baskı yaparsan o kadar başına bela olur.
bu yaşta bu zihniyeti aşılayan annenin babanın ellerinden öperim hepimize örnek olsun devletin başındakiler dahil devlet malı deniz zihniyetinden kurtulunması şart hz.ömer gibi adaletli hakaniyetli olmayı nasip olur hepimize inş.
Canım benim. Keşke büyüklerin de senin kadar hassas olsa devlet malı ve milletin parası hakkında. Oysa emin ol büyüklerin şu an ben nasıl devleti soyarım diye kafa yoruyorlar. Ama umutluyum. Senin gibi güzel evlatlar bu devleti milleti bir gün hak ettiği şekilde yönetecek ve ileriye taşıyacak. Annene babana saygılarımı sunarım. Devam edin. Bu millete hayırlı evlat yetiştirmek hepimizin borcudur. Vazgeçmeyin.
Senin bir damla göz yaşına, vatan hainleri kurban olsun. Allah seni Anana Babana bağışlasın. Allah bahtını açık eylesin.
büyüklere örnek olur işallah...nazar değmesin sana kuzum Allah bütün çocuklarımızın yolunu açık etsin iyi insanlarla karşılaştırsın
İnşallah devlet malına bile bile zarar verenlere ornek olursun aferin sana
CANIM KARDEŞİM MAŞALLAH SANA DUYARLI ALTIN KALP Lİ MELEK ALLAH'IM BAHTINI AÇIK ETSİN NE GÜZEL YETİŞTİRMİŞ ANNE, BABAN
İnşallah bende evladımı böyle yetiştirebilirim seni yetiştirenlerin ellerinden öpülür
Seni veren Allaha kurban olayım . Rabbim ne kadar kaliteli bir evlat vermiş bu aileye .Allahım bu çocuğu sen muhafaza eyle. amin
maşallah allah onu ailesine devletine bağışlasın.
allah cc bütün kötülüklerden ve şerlerden korusun amin.devlet yetkilerinin ilgisine bu kızımızın çok güzel yetişmesini sağlayıp hazinenin başına koysunlar geleceğimiz emin ellerde demektir.
herkez senin gibi vatanın milletin devletin malını nasıl kollarım derdinde olsa Türkiye bir değil bin olurdu yetiştiren annne babasına teşekkür ediyorum
KURBAN OLURUM YAAAA
Iste Türkiye'nin geleceginde böyle sorumluluk sahibi, pirlanta gibi, dürüst cocuklara ihtiyaci var. Anne ve babaya bravo. Darisi diger cocuklarimizin basina olsun.
Diğer Haberler